Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Bcf

Ma być zebranie w środę ciekawe jakie kłamstwa znowu nam przekarzą

Lola

Nudno tu jakoś ostatnio. Wchodzę poczytać, pośmiać się trochę i tak się zawiodłam.

raz dwa trzy
@Lola

nie warto

Obserwator
@Lola

Ja też się zawiodłem, może po imprezie zakładowej będzie wesoło na forum

Rob

A gdzie paczki dla dzieci na dzień dziecka gura przejadla co się dzieje z tym zakładem schodzi na psy sami się bawią na wrachalach za nie mała kasę a dla dzieci niema gdzie są związki ja się pytam czy juz się ponownie nachapali tyle ze juz się im nie chce walczyć o ludzi trzeba zmienić tych związkowców na nowych

Paczki
@Rob

Jak nie ma paczek jak od wczoraj rozdają do tego zaproszenia do parku rozrywki dla dzieci

Hgf

Sam się zwolnię jak się nie polepszy nie ma premii nic nie ma a co do podwyżek tu powinno być płacone stażowe dają liderom głównych oparatorow bo nie mają co z nimi zrobić a operatorzy mają dużo nizsze stawki i można dać głównego operatora można to niech też zapracują na ta stawkię bo nikt za nich pracować nie będzie

Tre

Nie będzie podwyżek i jak lepiej nie będzie to nikt tu nie będzie pracował i tak tyle ludzi co dzień się zwalnia ci co są na stołkach niech się boją bo my zwykli to niżej nie spadniemy ci co się wdrapali na stołeczki liderzyki i mistrzowie niech się zastanowią co robią bo niektórym to ta mała władza całkiem w głowie pomieszała a z butów słoma co niektórym jeszcze wystaje t(usunięte przez administratora) i tylko ci mają dobrze co w (usunięte przez administratora) włażą może role się kiedyś odwrócą dla tych ludzi że nikt tego nie widzi

Robol

Chyba ci z góry nie widzą jak ci Ukraińcy pracują tylko się kręcą i patrzą kiedy wyskoczyć na fajeczka albo się rozłożyć na paletę a jak polak usiądzie na chwile to zaraz Bury dostają takje to równouprawnienia w ikea

Ytr

Ukraina tu nie rozwiąże problemu dajcie zarobić Polakowi a będzie pracował a ukraina tylko dolewa oliwy do ognia

Radzio

Dlaczego ostatniego czasu tak duzo ludzi odchodzi z ikea?

Pracownik fiz
@Radzio

Ukraina będzie robić za Polaczków

ktoś.
@Radzio

Jak tam pracujesz ,to chyba potrafisz sam na to pytanie odpowiedzieć. Chyba nie ma zdziwienia!!!!!!!

Lulek

Bo w końcu zmądrzeli .

Pbt

Witam czy ma ktoś nr tel do pana Lipieckiego że związków

Nolek

Kiedy będą paczki dla dzieci

@Nolek

Na święta

Kiedys kurla sie zylo

Kiedy w koncu zamkna ten pseudozaklad.moze tvn by sie tam zjawil i te wszystkie brudy ujrzaly by swiato dzienne a ci co to zamiataja pod dywan musieli by sie szybko zmienic branze na duzo mniej dochodowo.

operator
@Kiedys kurla sie zylo

ludzie sa zastraszani i sie boja. a wypadki urywaja i ludzi zastraszaja i szantazuja

@operator

gdyby nie to, że w promieniu 15 km od wielbarka nie ma ''konkretnej'' roboty, to nikt by tu już nie robił, bo nasz piękny zakład, te kołchozowe kółka zębate napędzają miejscowi, utrzymujący rodziny oraz młodzi bez jakiejkolwiek lokalnej możliwości...

@robotny

W jak się nic nie umie to można tylko drewno na palety układać w IKEA i marudzić na pensje,3zmiany,złe jedzenie, zazdrośćić że ktoś ma o zł więcej, ludzie świat to nie tylko IKEA naprawdę jest praca gdzie indziej

Pracowity
@Kiedys kurla sie zylo

Pani ania. Pisze z małej specjalnie, pełno w majtkach już ma. Wyjdą na wiesz j przekręty a nam się polepszy ????

Ojej
@robotny

Gdyby nie to że nic nie potrafisz miałbyś lepszą pracę a to targaj deski i szybciutko

@Ojej

lepiej targać i mieć spokój niż się nadstawiać, prawdopodobnie wiesz coś o tym bo się pieścisz jak piszesz

robotny

kto tu marudzi? tylko stwierdziłem fakt, a pracuję bo mam blisko i nie muszę specjalnie jechać za swój rejon by mieć robotę

Wujek dobra rada

Nie pisz po alkoholu

Wujek dobra rada
@robotny

Co to znaczy ,, się nadstawiać" i ,, się pieścisz jak piszesz"?jak brakuje argumentów na rozmowę to dziwnie słówka używasz

ciekawski

Może ktoś wie co będzie z panią dyrektor po inspekcji z Szwecji i ile długu narobiła ?

Pomocnik
@ciekawski

(usunięte przez administratora) a w firmie zero przepływu informacji tylko dowaiadujesz sie z plotek ludzi ????

Siwy
@Pomocnik

To kto teraz będzie ją zastępował ?

@Siwy

mam nadzieję że ktoś bardziej rozważny i bardziej gospodarny.

@ciekawski

nie dociekaj o wielkość długu i tak z naszych "podwyżek' będzie spłacany

Zxc z

Pani dyrektor proszę o dowiedzieć. Od kiedy będą zamknięte klapy od sedesów?

@Zxc z

podobno klapy mają zamykać po posiłku --tak dla checy

Loczek
@fan

I jeszcze kuchnia zaszaleje i będzie wesoło !!!

Sex
@fan

O co chodzi z tymi klapami?

@Sex

chodzi o to żeby je zamknąć

@robotny

szatnie, klaty, a w czerwcu działy, żeby pracownicy nie odchodzili z pracy.

@Sex

Chodzi o palenie papierosów w szatni i w WC

Grzeczny
@Sex

Jak palą papierosy śmierdzi w szatni i w kiblu nie da się inaczej z tym walczyć,to zamykać drzwi z chamstwem trzeba po chamsku postępować

@Grzeczny

czujki dymu pozakładać i będzie spokój

Ciekswy

Czy jeśli się dziecko urodzi to zakłada daje jakieś pieniądze dla matki bądź ojca?

Htr

Czy to prawda że posiłków już nie będzie od kwietnia ?

Przestój
@Htr

Może to przez przewidywany kwietniowy przestój?

Rafał
@Przestój

O co chodzi z tym przestojem ? W kwietniu ?

god bless ikea

@fan

ikeę tak, panią dyr. nie bo pójdziemy z torbami za jej kadencji

HTML
@zxc z

chcemy z powrotem dyr. ze Szwecji

Co to za ,,mądry" pomysł, aby szatnie były zamknięte w czasie przerwy? Co w sytuacji, kiedy pracownik nie jest zapisany na obiady? Ma targać torby z jedzeniem na stanowisko pracy? O sobocie już nie wspomnę.

Zapisz się na obiadki przecież pychota!

RUDA

Czy w firmie pracuje jakaś dziewczyna "RUDA"? Pozdrowienia

RUDA
@RUDA

Czy ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie?

Postój 2019

Wiadomo kiedy w tym roku będzie postój? Słuchy mnie doszły że przewidywany na koniec kwietnia, czy to prawda?

Odessa Donbas

Wiśnia
@Arek

Możliwe

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.