Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Robol

Dubro wypłoto było ale jom jast smatny, procuje z somymi pasymistomi, toka dubro rubota a łoni w taj szutni łusiundum no łowke i tylku norzekojom.

bida

Rabolu gdzio jozteś. Dobro było wypłota??

Robol

Tu niemuzliwe ze to łod pruszku. No puczantku jok to wprawadzoli to kierowniak zopewnioł łopsługe ze ten pruszek to sumo zdrawie i mo włościwuści kanserwujące.

@Robol

no włuśnie konserwuja, zapycho żyły i zmniejsza dopływ tlynu. A jak nima tlynu to baktorie si nie rozmnożyają. Tyraz rozumisz dlaczygo konsarwuje??

bida

jo nie jestem nidorozwoj jo jestem wykfolifikowanym łoperotorem moszyn koblowych. I nowdychałem siem proszku do uszczelnionia przez co jokaz żyłko mi siem w muzgu zophoła

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
bida

Jo wos bordzo prosza spokujnie. My jusz i tok zo dużo strysów momy w koblach. Nos jużsoma tobylka strysuja. Jo jak przychodza do procy i zobaczo tybelka znormami to zoraz ida zwymiotywac tok sie dynerwuja. A pyzatym RObolu to nie tylko twój pomietnik ale tyż mój nożykalnik.

Robol

A ty to ktu? To moj pumiętnik i to jo bande decyduwoł ktu tu piesze a ktu nie.

Tosiek
@Robol

A co jesteś właścicielem gowork.pl? Bież się za naukę, bardzo tanie szkolenie, polecam uniwersytet w Myślenicach. Bardzo wielu skończyło ten uniwersytet i dzisiaj trzęsą Telefoniką. Naprawdę warto. Tosiek

bida

o juto wypłota. Nopewna niedobro byndzie i znowu murtadyle bynde żorł. ale zo chwile poczka dla dziecioków byndzie to trzyba ją byndzie tok rozplonywać żeby no zojonca wystorczyła.

bida

a wogula to jest chure żeby iść du rubuty 11 litopada co to kurka za dziń nipodległości żeby to kosmici zatokowali i TFK rozdupcyli i wedy nowet uszoty murzyn ni pomoże. Nowet morkety som zomkniente!!!

@bida

Cu jo bym rabił w dumu, torg niaczynny, morkety niaczynne, lapiej przajćś du rubuty a wulne wazme 12 i łopkupie się no torgu.

@Robol

mużna by z rudziną spyndzić czos lub piwko wpić, ewyntyalnie już na 12 kurtofle łobstrugoć i prosiuka ubić

Robol

Jo tok mom łodkund wpruwudzili pracanty.

Widziosz TFK tu choruba

bida

jo nożekom. Jo mom wrażonie że jok ido do procy w TFK to tok jok bym sie gwołcił. Jo uwożom że proce idzie pżożć i łynagrodzenie tyż, ale robolów cu się ni szanują tu już cinżko bo no tokich chopoczah cirpio ci co chcą uczciwi procować. I pytonie do RObola czy ty tok mówisz łod łurodzenia czy tak ci Się porobioło łod proszku. BO jo mom wrożenie że jo od wiloletniej procy w koblach to cofam sie w rozwuju. Prondzej zoczne krowy w szopie chodować jok tokie podwyżki bendą.

krzyś

rozmawiałem ze znajomym z zarządu-podwyżki mają być od stycznia -i to spore,między 20 a 30 % do podstawy,tak że chyba warto przeczekać jeszcze trochę!!nie narzekajcie bo będzie dobrze!!

@krzyś

Jo nie nożekom, jastem zodowuluny, dubro ruboto. Już zomiost taj pudwyżki mugli by lapiej zo pracanty dułożyć, wtady by dustali tylku ci procowici co sum siłum nupenduwom fubryki a nie stotyści i ściemniocze no dziwych stonowiskach.

@Robol

Do Krzyś...no tak podwyżki mają być od stycznia ale 2020 roku jak dobrze pójdzie...przestań bajki pisać żadnych podwyżek nie będzie...bo nie potrzeba i tak wszyscy stękają że mało się zarabia a i tak pracują....każdy siedzi cicho tylko w szatki wszyscy dużo mówią....pozdrawiam...

Robol

Pawnie postulat badzie pupsuty i badziasz klupsy kuloł to łusmoż subie z dwo no gławicy zomkniętaj w panierce z biołego pruszku.

Robol

Łodrozu jokoś lapiej Cię ruzumiam. Wkuńcu nauczyłoś się pisoć po palsku.

@Robol

Tu po tym biołym prusku ze skryncarki poprowiło mi sie, jutro musza tego maziaka z pistaletu na chlyb posmurowac trucha jak nutella wyglunda

bida

Bo łunas na TPP som dwia drogi kuriery na skryncarka lub obciungarka. Na judnych pruszek jak munka wdychasz a na drugich to w tukiej jokby gnujowicy trzyba grzubac. Alu to zdruwe wszytko jost łunijne nurmy spółnia. Jeszcza Łoparzyć runczka mużna unas byył poważny wypodak kolego usmażyło łopke ale on twurdy kozak zara wrócił ni chciłchorować na wypodkowe bo szkoda mu kobli było.

Robol

Dubro dzisioj była zmiona. Nawyt skurpetki mi nie śmiordzo. Normo zrobiono w trzy gudziny a putom spanko. Do wypłoto niedalyko i pujda na torg po zimnioki i kapuche.

Robol

Dubro ruboto, dubrze płocą, atmosfaro zojebisto. No tym stonowisku co ty chcasz to musisz łuworzoć bo jok się tom komuś w apartamentobiurowcu ni spudobosz to ryn no pradukcje, no chybo że mosz tom jokiego wuja Toma cu badzie twujum dubrą wrużką.

bida

Jeśli lubisz obcować z ludźmi bez szacunku dla samych siebie to miejsce dla Ciebie jeśli nie to nawet nie myśl o tym.

bida

Powiem po Robolowemu: "Ło panie bida, piniedzów ni ma nowet pyra za drugie jak zo tokie pieniondzu, nowet łykupić OC na tuczke ni moga."

jboss

Buhahaha, zależy jakie masz głębokie gardło... Bo inaczej nic nie dostaniesz

bida

I co nachapaliście się tyrając w dzień wolny dla każdego normalnego??

Robol

Dzisioj miołek wolne. Puszydłem z rudzinom na cmyntosz do wójka i kózyna. Ciepło było jak na maszynie w robocie. W domu wypiłem se piwko i puszysłem spać do wyrka.

Robol

Wiom,jezdem przygłupem tego forum.jo dom rade tyko ni wim cy wy docie ze mna ,takim jak mni nazywają w procy wiejskim dupasem;/

@Robol

Jok nie dojesz rody to puwiedz kierowniakowi żeby doł cie no mniej prestiżawe stonowisko a nie pudszywosz się podamnie i wyglunda to tok jokbyś swuje żole no mnie wyłodowywoł.

Robol

Jo dom rode, joszcze procanty zjode.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 295, z czego 93 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.