Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

mlody

Ktos cos slyszal na temat zieby i czerwienia ze ich przenosza czy degraduja ?? Podobno ze Cupial przyslal swojego czlowieka na zwiady i jest wsrod roboli. Ps Czajnik, sagan jak wychodzisz na hale to nie skrob sie tak po tych jajach bo ci odpadna . A paznokcie zostaw jak wroci kierownik Tarnawski :)

@mlody

Podubno Pona Czerwiania i Pona Ziembe mo Pon C. przeniaść do Badguszczy. Mojom się przejrzyć w szczegalnuści wydziałum TPŚ i TPP. Tylko lugistyka badzie mioła spakój.

lepper

Jeżdzić nima czym hyster padł linda 138 padła został paleciak w boksie CZESIU warczy ale chodoki nima sie czym martwic kilo kichy po dysze kiełbasa po dwajscia dwa zyle ale juz na głowizne to zamuwienia zbieram ale dupcosze nie sprzedam bo wisi mi za trzy kilo słoniny wedzonej a tym bardziej denerwuje mnie to ze na przejazdach wiecznie stojo i człowiekowi dobrej roboty cało kariere mogo pokrzyzowac jak po swinio biciu nic se nie łyknoć a do naszego dobrodziejstwa trza sie wstawic na 6 00

ron

Masz pulę godzin urlopu tj. 160 godzin (20 dni) albo 208 (26 dni) w zależności od wymiaru urlopu. I teraz idąc na urlop, z puli tych godzin powinno Ci się ściągać tyle godzin urlopu ile miałaś do przepracowania danego dnia zgodnie z grafikiem. Z przykładu biorąc - pracujesz "w poniedziałek i wtorek oraz piątek, sobota i niedziela" czyli 5 dni x 12 h = 60 godzin -> o tyle godzin urlopu Twoja pula zostanie pomniejszona w następnym tygodniu środa i czwartek tj. 2 dni x 12 godzin = 24 godziny urlopu jesteś 2 tygodnie na urlopie i zostaje Ci wymiar 20 dni -> 160h - 60h - 24h = 76 godzin albo wymiar 26 dni -> 208h - 60h - 24h = 124 godziny trzeba się przestawić z dni na godziny i tyle... pozdr polecam wpisać w google hasło ORKA SYSTEM PRACY i zassać tam programik do generowania systemów cztero lub pięcio brygadowych, jest też system TFK

bida

A w takim system jak jest traktowany urlop?? 12h to jeden dzien czy 1,5 Proponuje zamknąć ten (usunięte przez administratora) i dać każdemu odprawę górniczą.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

coraz głośniej słychać o zmianie systemu; jeżeli już chcemy zmieniać system to proszę wziąć pod uwagę system 12/24/12/48 tzw turnusowy Izm 6-18 IIzm 18-6 pierwszego dnia Izm do 18 następnie przerwa 24h, IIzm nocna i przerwa 48h

Realista

Czy zastanawialiście się dlaczego na stanowiskach kierowniczych przysługują wypasione telefony służbowe?Odpowiedż jest prosta-dlatego że np. 20 "fizoli" dostaje te tanie chu...e a np. kierownik wypasiony-bo oni się na niego zrzucają biorąc te tańsze(bo nie mają wyboru).Gdyby nie było tego podziału to wyszłoby,że wszyscy dostalibyśmy telefony średniej klasy.Proponuje bojkot

lolo

no pewnie, nie zapomnij krwią własną podpisać i jeszcze podziękować

Bida

A w jaki sposob będzie sformułowana umowa znowu 2letnia lojalka

ciągacz

jeżeli to jest prawda to faktycznie mają nas za debili, ciężko było wynegocjować jakiś telefon z LTE w przyzwoitej cenie, ludzie chcieli dopłacać ale wszyscy mają nas w pupie. Masz racje pakiet danych śmiech, pozostaje znów zakupić telefon na rynku zewnętrznym. A to co proponują to chyba oddam potrzebującym. Jedyne co rozważam to abonament min plus 15GB jako net do laptopa/tableta

lolo

Jak wiecie dobiega końca umowa na prywatne telefony komórkowe, z dobrze poinformowanego źródła wiem, że odchodzimy od pomarańczy na rzecz sieci z krzyżykiem. Ale pal licho kto będzie naszym operatorem liczy się jakie stawia warunki; dwa abonamenty socjalny 3,90 zł netto rozmowy, sms`y i mms`y w ramach plus nie taryfikowane, KRAJOWE poza sieć naliczone 0,05zł min/usługa pełny 18zł netto rozmowy Krajowe nie taryfikowane wliczone w ryczałt, SMS i MMS Krajowy tak samo dodatkowo 1GB internetu można dokupić pakiet internetowy do każdego abonamentu; 2GB 5zeta, 10GB 12zł a 15GB =jedyne 17zł oraz zamówić takie telefony Proponowane modele aparatów (bez możliwości wyboru koloru): 1.KAZAM R5 Life 2.Maxcom MM822BB 3.Samsung 5611 4.Nokia 225

Robol

Kierowniak cuś wspominoł, że byśmy subie lompki do czuła poprzykręcoli.

bida

od 10:00 ogłaszam 50 stopień zasilania, rozkaz wyłączenia klimatyzatorów w biurach. PS. I w takiej sytuacji w końcu byłby strajk.

Gorąco

Wylaczyli prad w tf 10-22 i kolejny dzien dzien 10-22

Robol

Myslolem ze dzis wzploto wplynie bo do ikeji no klopsiki bym pojachol.

Idiota

Wy wszyscy jesteście głupkami że robicie jak niewolnicy .

Kazek Wynalazek

Tosiek nie dyskutuj z idiotą ❗ Ten robol to jakiś niedorozwój ❗

@Kazek Wynalazek

Odwal się od robola. To nasz wydziałowy głupek.

@bida

Jo i tok krokusomi sie nie przejmujo. Jo był kiadys na wycieczce no wowelu i widzioł jocy łoni sum i jok się zochowują - trogedio, te wpisy tylko putwierdzoją moją ontypotie do nich. Pujdziem bida na wódeczke to powiem ci dużo wiancej o nich.

@Kazek Wynalazek

Niedorozwój to każdy kto tam pracuje łącznie zemną :) a podwójny niedorozwój to chapacz co tam pracuje.

Bydgoszcz

Dla mnie najlepiej jakby TFK upadła od razu. Odprawy i dodatek za zwolnienia grupowe. Daje to łącznie 6mc odprawę czyli kupę czasu na znalezienie roboty. Roboty o jakimś określonym zakresie obowiązków anie jak tu od sprzątaczki poprzez operatora maszyn i wózkowego do ślusarza. W jakimś normalnym systemie pracy a nie niewolniczym świątek piątek.... TFK to kupa gówna i nic więcej. Zarobki są nieadekwatne to stat poniesionych na rzecz pracy. W dodatku zarobki są nie uczciwe ludzie co robią praktycznie tą samą robotę mają straszny rozrzut w zarobkach.

@Bydgoszcz

Musze jo Ciabie rozczorowoć bo badguszczy nie zlikwidują bo do nus trofio nojczorniejszo robuta. W krokowie kręcą 1+6 i some gołe przekraje. Dubre moszyny nom zobroli (np. holtuny śmigujom a u nos bwe bezpuśrednio do kortona jadzie).

Tosiek emeryt
@Robol

Słuchaj. Naucz się pisać po polsku. Jakie kable robimy w Krakowie, zobacz na stronę TELFONIKI, lub przyjedź zwiedzić zakład. O takich kablach nie słyszeliście. A co do jakości waszych skrętek nie chcę się wypowiadać. Mieliśmy dużo kłopotu z nimi. Tosiek emeryt

kompetentny

zastanawiałem się jak zwrócić wasza uwagę na to co chcę przekazać i nie wiem, nie mam pojęcia.Pracowałem (25+ lat) w szczecińskim oddziale TFK i realia jakie były pokrywają się z realiami w Bydgoszczy , Krakowie i jak to się skończyło dla nas to chyba wszyscy wiemy. teraz już nawet nie pamiętam imion waszych odpowiedników SS, rozdział zamknięty, ale wiem jedno zmiana otoczenia na inne to słowo klucz. jedyne pytanie to kiedy i za jaką odprawę?

Robol

Jok obiboku byś jachoł pracanty to byś mioł kosy jok miodu w uszoch. Jo po łostotniej wypłocie tok się łopkupił no torgu że muja toczka ledwo wytrzymoła jok ją przez osiedle pchołem do chołupy.

XXX

ZAROBKI JAK W SREDNIOWIECZU A WYMAGANIA JAK NA WAWELU NIC TYLKO SZUKAC INNEJ PRACY

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 295, z czego 93 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.