Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Basza

2 dupy wróciły hura hura hura

Zielarz
@Basza

Już się narobił

o

przepraszam za pomyłkę(chodzi o Kawalcową).To nie ta strona internetowa.

o

No proszę.Piszą,że Kawalcowa każdego obgada,a sami jej na forum(usunięte przez administratora) obrobili.

PATOLOGIA

Podobno na rano chodził chlop z boksu do pracy a miał być na kwarantannie. Sanepid dzwonił nawet

@PATOLOGIA

Na którym wydziale???

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
Antek Sprycha

Jerzy , dasz rade

Prysznice

Najgorsze że na tpg, przykro słyszeć że jeden drugiego klepnie w tylek, co ja sobie mam myśleć

Nokoś

Czy to prawda że Bieżanów został okradziony?

Izolarka ok
@Nokoś

TAK (usunięte przez administratora), wlamali się od strony autostrady i zakosili 11 sarenek, siatkę grzybow i około 6 litrów ropy.

To były czasy
@Izolarka ok

Na grzyby dawien dawna to się z Panym Onym chodziło do lasu , Pany Jasiek w lesie przycupnoł zebroł grzyba , polał wodą wypalił papieroska i zebroł następnego... A jak robota nagle była pilna na starą(usunięte przez administratora)to kolor pod lasem go wolał Jasieeek Jasieeek !!!

Awaria
@Nokoś

No to długo nam będą potrącać z wypłat za tego bębna...

Możliwe

Fajnie by bylo miec wolne od 23 do 3 stycznia

Jest teraz problem

Teraz na rano ,wydział tpg przychodzi zmiana co bylo rekordowa liczka zakazonych

Lipa po całości

Można iść już na nocke!!!!! Może będzie fajnie!!!!!

Na pewno
@Lipa po całości

Tak sobie to tłumacz ! Noc jest od spania a nie roboty jeszcze za te marne diengi :D

Zielarz

Rolnik nie zwalniaj się przecież gdzie będziesz miał lepiej

@Zielarz

O którym rolniku mowa?

Biały miś

2800zł brutto dla nowego pracownika, no beka totalna

Kreon

To jest chore w tej firmie Tf żeby pracować na 4 zmiany. systemie jedna niedziela wolna a ci co robią na 3 zmiany przyjdą sobie na 2 nadliczbowe dni i zarobią więcej jak my na 4 zmiany. Święto niepodległości trzeba było iść do pracy jakby te kable ludzie jeśli z chlebem. Polski rząd w (usunięte przez administratora) i e za przeproszeniem ma takich ludzi co harują takim systemie pracy. A ustawo ma być wolne?

Edward
@Kreon

Ale nie masz jaj by się zwolnić ?! (usunięte przez administratora)

Lucjan
@Edward

Ty wąsaty listonoszu się nie odzywaj bo przenieśli Cię znów na majstra to zaczynasz gwiazdorzyć!!! Ciekawe czy też ludzi na premii będziesz próbował strugać tak jak na Bieżanowie to robiłeś , nie pozdrawiam tfu!

ccccbbbbbaaa

Dodaj treść twojego wpisu

Korasek
@ccccbbbbbaaa

Jak tam kablowcy covidowcy jebieta w taka piękna niedzielę za te marne 3000+ :D no to (usunięte przez administratora)...

Jest super

Nie ma wirusa u nas, jest kamera od temperatury nikt nie wejdzie z gorączką

Kameta
@Jest super

Termometr jest przedstawiony o 2 stopnie. Każdy kto wchodzi ma 34-35°C.

@Kameta

Nie(usunięte przez administratora) Bo pokazuje normalnie 36.5

Monalisa
@Tylko norma

A to wszystkim pokazuje tak samo ???? Ha ha ha.....

@Tylko norma

Nawet jak masz 38 stopni to Ci pokaże 36.5!!

@Monalisa

To chyba normalne że jak jesteś zdrowy to każdemu pokaże tak samo +- w okolicach 36° A dwa stopnie to już jest różnica, nie spotkałem się żeby ktoś miał 34 albo 38 A wchodzimy jeden za drugim

@Monalisa

No ha ha rozumiem że Ty wchodzisz z gorączką i Ci pokazuje 36 i się cieszysz

@Kameta

Czyli jak ja wchodzę i pokazuje że mam 36,4 to według Ciebie mam 38?

Pani z biura

Panowie i Panie telefonika dostała 29.09 dotacje w wysokości ponad 65mln zł!!!!Nie wierzycie,to sprawdźcie na stronach rządowych.Tf jest takie biedne że aż nóż się w kieszeni rozkłada!!!To są pieniądze podatników,czyli każdego z nas!!!

Posejdon

Prawdopodobnie od 14 listopada pełny locdow n,w związku z tym będzie postój

KONIEC

Nareszcie koniec zmiany, można iść do domu. Za dzień wypłata trzy dni szaleństwa potem zupki chińskie

C19?????

Majster na TPG zmiana ,,C" ma potwierdzenie wirusa a dalej robi bo to jakiś gość co ma znajomości w Myslenicach. Zapuscił wąsa i kozakuje a na robocie się nie zna!!!!!!

@C19?????

To do sanepidu zgłoś!!!!

@C19?????

A co z sapowcem zmiany d? Ostatnio coś nie wyraźnie wyglądał. Jak ma wirusa to cała zmiana na kwarantanne

Taka prawda

TAK, zobacz jego przyłbice, cała w śpikach i flegmie, jak daje robote to ślina lecina stolik.

Mareczek
@Taka prawda

Albinos nie Marek. Wcześniej pałętał się między zmianami a teraz ani widu ani słychu

Izolarka ok
@Mareczek

Albinos sam się zwolnił

Poczekam!!!!

Na metalowni kolejnych trzecg na przymusowym siedzeniu w domu! CO NA TO ZWIĄZKI?????? Przecież im płacimy!!!!!!!

Biały miś

Związki ha ha ha

@Poczekam!!!!

I jak tam kablowcy COVIDOWCY żyjeta,jeszcze ???

Czarny miś
@Poczekam!!!!

Cupiałowie o wiele lepiej płacą dla tego związkowcy siedzą cicho w każdym temacie, proste.

Korasek
@Czarny miś

Związkowcy ci co pierdzą w stołki mają płacone pensje majstrowe czyli około 5000netto jak by zaczęli skakać to by im odebrali, a tak to siedzą cicho pierdzą w stołki ale piątka za nic wpada ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.