Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

a

A może mi ktoś powiedzieć do kogo zgłosić się, kto odpowiada za kadry !? wynagrodzenie !? dni urlopowe !?

lancelot
@a

kadrowa

polonista

Sory dla "człowieka" za tą krytykę,ale pracowałem tam tyle lat i jak cały czas czytam te różne komentarze o Plohu jak tracą klientów i zmieniają sobie stanowiska ludzie, którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy i rządzeniu to mi się poprostu przykro robi, bo kiedyś to była prawdziwa solidarność i wielki szacun od strony ludzi jak i szefostwa. Mam z chłopakami , którzy jeszcze zostali dobry kontakt i myślę że jestem na bieżąco z życiem w Plohu więc nieraz nie chcę mi się wierzyć co tam się wyrabia.

@polonista

Przeprosiny przyjęte pozdrawiam

nowy może?

A czy ta firma prowadzi szkolenia czy ostro w partyzantkę?? Na głęboką wodę w ciemno? Pytam bo nie wiem czy aplikować do ploh?

człowiek
@nowy może?

witaj szkolenia są rzadko albo wcale na miejscu zawsze ktoś z toba będzie jeździł albo uczył w firmie maszyn jest za dużo do nauczenia w całej firmie niema serwisanta który wie wszystko; albo umie; każdy jest dobry w jakimś tam zakresie ale sa ludzie w Polsce z serwisantów którzy potrafią czasem pomóc . Chłopaki pisza tu ze kiedyś było lepiej tak to fakt było ale jak sa zmiany właścicieli to zawsze komoś cos nie odpowiada każdy z nas ma dni lepsze i gorsze pozdrawiam

polonista
@człowiek

Najpierw ortografia I GRAMATYKA w szkole potem dopiero praca w plohu

@polonista

Widzę że dokładny jesteś niech ci będzie i tak właśnie jest w plohu pozatym nie odpisywałem na twój komentarz to po co ta krytyka

czlowiek
@Człowiek

Wreszcie się wzięli za trasę p.b przez tyle lat miał najlepszą trasę inni mieli ochłapy, i zarabiali grosze, straciłeś Modlin i zaraz wum, na zastępstwa będziesz jeździł za 2 tyś do łapy he he

@czlowiek

Ciekawe o kim mówisz ponoć na vendingu dobrze chłopaki zarabiają

yeti
@czlowiek

Co się stało z WUM że wchodzi Delikomat? Podobno to wygraliśmy ale info na stronie jest inne.

14 maszyn da radę ogarnąć, jeśli masz np w 1 punkcie, to co wymyślają jest dziwne, wiadomo, że jak ktoś ma rozrzucone to dojazd mu zajmuję, jak ktoś ma w jednej firmie to sobie ogarnie raz dwa. Druga sprawa są wakacje, urlopy, na siłę jeździć po automatach i zaglądać to też się mija z celem. Za Michała P. każdy miał wolną rękę, było minimum 10 automatów, ale robota miała być zrobiona. Po prostu rób swoje, jeśli jesteś uczciwy to nie będziesz miał problemów :) Mam pytanie do kolegów z pracy, co sądzicie o wypłatach ? macie wgląd do tego za co dostajecie każdą złotówkę ? Wymagania rosną, odpowiedzialność też, płaca minimalna również a podstawa pensji od paru lat ta sama...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Finance and Administration Manager
SIBELCO POLAND SP. Z O.O.
Marcin zainteresowany pracownik

1800,1900,2000,2100,2200,2300. Ile można zarobić w Plohu na początek i po okresie próbnym ? Proszę o obiektywną odpowiedz.

człowiek
@Marcin zainteresowany pracownik

Myslę ze 2200 na początek to bez problemu zależy czy na serwisie czy na vendingu

asd

O co chodzi z fuzją z firmą w ZIelonej Górze ??

ZGA
@asd

Nic takiego poprostu Ploh wykupił Zielonogórski Green Field i podobno inwestuje w tej części kraju.

Taki
@ZGA

I to było największe i nie jedyne pogrążenie Ploha

qwe
@ZGA

A dlaczego? możesz rozwinąć myśl ?

to sem ja

Witam jestem fillerem od 5 miesięcy i jestem zadowolony z płacy jaką dostaje, co prawda nie pracuję jak koledzy w stolicy w jednej dzielnicy lecz w okregu 200 km średnio od domu. Padały tu różnego rodzaju oszczerstwa wobec firmy, pracodawcy, kierowników itd. Osobiście ich nie znam nigdy ich nie widziałem na oczy jedynie przez telefon. Zdają się ok, staram się robić co do mnie należy i jakoś to idzie. Jestem po części fillerem i można nazwać technikiem, bo są rzeczy do których nie trzeba wzywać technika takie jak wymiana ramienia ruchomego, filtrów,żarówek czy innych podobnych spraw. Nadgodzin nie mam to fakt, przydałyby się ponieważ mam firmy które mogę obsługiwać po południami czyli po ustawowych godzinach pracy. Ogólnie jest ok zobaczymy co bedzie po tej fuzji z Zieloną górą? Pozdrawiam załogę .

@to sem ja

Powiem Ci tak, nie pracujesz za długo więc mówisz o sytuacji jaka panuje obecnie, rok, dwa lata temu było o wiele lepiej, była zgrana ekipa i porządni technicy, były inwestycje, byli przełożeni którzy się znają na swojej robocie, byli przedstawiciele handlowi, były wygrywane przetargi.. Wszystko runęło, bo Włosi zamiast dalej to ciągnąć skupili się tylko i wyłącznie na pilnowaniu pracowników, sprawdzaniu ich, a zapomnieli, że konkurencja nie śpi.. Popatrz ile się zwozi maszyn a ile montuję. dawno nie było dużego wygranego przetargu, wszystko zbiera konkurencja a co najśmieszniejsze, że w tej konkurencji np. pracują nasi byli handlowcy.

to sem ja
@ył

Tu masz rację, słyszałem od starych pracowników tych co jeszcze są, że rzeczywiście było lepiej rok , a nawet 2 lata temu, a konkurencja nie śpi, powiem ci , że rozmawiał ze mną już gość z konkurencji i proponował pracę na innych warunkach ( lżejszych)- jak zwał tak zwał. Nie odpowiedziałem mu ani tak ani nie. Zobacze co dalej, obecnie żądają 14 minimum maszyn dziennie, przy moich km jest to nie możliwe fizycznie chyba żebym się teleportował?? Nie wiem czy jesteś byłym czy obecnym pracownikiem ale masz rację. Pozdrawiam serdecznie.

qq

Najśmieszniejsze jest to, że mówisz, ale czy zapłaciłeś chodź złotówkę ?? Nie pilnujesz terminów, narażasz firmę na straty, wg mnie to jest normalne, jako operator maszyn nie masz za dużo obowiązków, uzupełniać automaty, sprzątać i pilnować terminów.

Desantowiec

@xyz 2017-07-04 15:32 rozliczanym jest się za całe pudełka produktów, może być tego na spokojnie kilkaset złotych :) w zależności oczywiście od ilości, lepiej nawet przed końcem Waszej kariery wszystko co bardzo kończące się lub już upłynęło by nie było na MAGAZYNIE podczas inwentaryzacji . no cóż jest jak jest. Jak ktoś chce się zaczepić to można, ale tylko po doświadczenie w cv i szukać poważnego pracodawcy :) Powodzenia wszystkim :)

Niezniszczalny

to na razie tak

Xy

Rozumiem (usunięte przez administratora) A pieniadze na czas??

Niezniszczalny

Żadne bo są tacy co wszystko zjedzą i wypiją jak przeterminowane.Pakiety są kolego ale dla prezesów

Janukowycz

Witam wszystkich, tak to prawda za nadgodziny nie płacą ale w zamian za ilość tych godzin można wziąć podobno dodatkowe dni wolne. W sumie nie wiem czy to prawda ale tak słyszałem.

Desantowiec

Miałem wątpliwą przyjemność podjąć pracę w tej firmie. Wiadome jest że cudów się nie spodziewałem, natomiast bezpłatne nadgodziny "bo taka jest to praca", w zamian obiecana premia za nierealne cele sprzedażowe, obarczanie odpowiedzialnością finansową za przeterminowane produkty to główne wady tejże pracy. W rzeczywistości za 10h pracy codziennie od pon do piątku proponowana pensja była nie do zaakceptowania, stosunek do byłych pracowników na bardzo słabym poziomie. Praca ma także swego rodzaju dobre strony jak pewną swobodę - możemy zacząc o 6 lub 8, po prostu swoje musimy zrobić, czy auto pod dom. Ogólna ocena jest jednak słaba i wynika głównie z nieszczególnego traktowania pracownika czego byłem świadkiem oraz bezpłatnych nadgodzin, a także brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju.

xyz
@Desantowiec

Rozumiem, że pracowałeś na vendingu?? Jakie koszta poniosłeś np. za przeterminowane produkty ?? Czy w firmie jest jakiś pakiet socjalny? medyczny? cokolwiek?

kolo

Chyba masz rację kolego, że wzięli się do roboty bo podobno stare vel nowe siły (ha,ha)wracają do pracy w plohu-gratulacje.

Janek WWA ZGA

Witam wszystkich dawno nikt nic dobrego ani też złego nie wypisuję, chyba wszyscy w końcu wzięli do porządnej uczciwej pracy,ponieważ ,,Mądrością i pracą narody się bogacą,,

zainteresowany

Pojawiło się ogłoszenie chciałbym spróbować ale jak za nadgodziny nie płacą to chyba nie ma sensu.

M

Ten pracodawca nie chce płacić za nadgodziny. W miesiącu wychodzi ponad tydzien pracy do przodu za darmo. Siedziba ZG

Zirytowany
@M

Dobrze Przemek że już odszedłeś bo byłeś irytujący dla wszystkich.

asd

warto !

Rtt
@asd

patrząc na twój komentarz powyżej dzięki za fatygę. Warto.......?????najwyraźniej nie warto......wystawiacie sobie sami płytką opinię. Szkoda bo liczyłem na coś więcej.

rtt

Witajcie. Czy znaleźliście już pracownika na ostatni wolny wakat? Jestem pracownikiem w podobnej branży i zastanawiam się nad zmianą stanowiska. Warto aplikować, czy też trzeba zmierzyć się z powyższymi opiniami?. Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. - Stare Babice

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 125 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.