Opinie o michelin.pl - Michelin Polska Sp. z.o.o. w Olsztyn

Pierwsza filia Grupy Michelin w Centralnej i Wschodniej Europie została założona w1994 r. w Warszawie. W grudniu 1995 roku Grupa Michelin, kupiła pakiet większościowy akcji olsztyńskiej fabryki i stała się partnerem strategicznym i inwestorem na wielką skalę. Produkcja ciężarowych opon całostalowych ruszyła w 1996 r., a w 1998 r. otwarto Zakład Form. W 2000 roku w Warszawie powstało Centrum Szkoleniowe dla dilerów. Rok później olsztyńska fabryka rozpoczęła produkcję opon osobowych i ciężarowych pod marką Michelin. W styczniu 2005 roku fabryka w Olsztynie i Dyrekcja Handlowa Michelin Polska w Warszawie połączyły się w jedną firmę: Michelin Polska S.A. Powstały nowe inwestycje: Centrum Logistyczne, nowy Zakład Opon Osobowych i Dostawczych oraz Zakład Półfabrykatów.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michelin Polska w Olsztyn

Wybrałem życie

Super czynniki chemiczne alergeny zwiazki chemiczne zwiazki azotu ,siarka

Dociekam
@Wybrałem życie

I będziesz sroł od tej siary bo to zachodzi relacji chemiczna .Nikt wam tego nie mówi na BHP?

Kazdy narzeka tam gdzie pracuje, zarobki w Stomilu sa takie same jak gornikow z 20letnim starzem zarabiaja (usunięte przez administratora),jak komus zle moze wyjechac , ja mieszkam w niemczek na stale zyje tu robie oplaty i tak dalej .Moj maz pracuje w firmnie ktora robi czesci do aut cos podobnego do firmy Stomil, nie mylic z Oplem lub oni robia auta,(usunięte przez administratora),to dobra pesja nie wszyscy tyle zarabiaja, mamy tylko ubezbieczenie normalne , za reszte trzeba placic prywatnie zadnych ubezbieczen na zycie lub 3filarow firma nie dofinasowuje, ogole tu firmy nie pomagaja w dofinansowaniu.Wiec prosze nie narzekajcie bo to co piszecie to sie sluchac nie chcce.zawsze jest lepiej tam gdzie nas nie ma,,,,

Do Polskiego Niemca

Naucz się pisać najpierw :))))

Rafal

wlasnie to bije ostro w pracownikow fizycznych ze do niedawna pracowali ci na platformie jako robole a miesiac po awansie na platforme sa kims lepszym tak sie czuja i woza pomimo braku wyksztalcenia i kwalifikacji tylko poprzez wchodzenie w du,p, sa tam gdzie sa . Jak sie maja czuc ludzie co w papierach maja udokumentowana swoja edukacje na poziomie wyzszym . Ech w tej firmie liczy sei tylko lizanko zapewne pup przelozonych a nie doswiadczenie na stanowisku czy lata pracy o wyksztalceniu juz nie wspomne nawet. Masz srednie jezykow brak kapujesz i masz awans a ludzie ze szkolami napirdzielja ale do czasu to wszystko. Moze w koncu prezes firmy Pan Jarosław wezmie sie za kontrole awansow ludzi miernych po srednich szkolach i w biurach beda zasioadac ludzie z kompetencjami wlasciwymi czyli szkola wyzsza i jezyk obcy opanowane. NA ten moment to smiechu warte jest ludzie maja pod soba zespoly po kilkadziesiat osob a sa jacy sa zarzadzanie godne lat ubieglych.

KAsia

w michelin na kobrze zarabiaja nowe dziewczyny 1800 netto z tego co sie slyszy w zakladzie. a majsterka po chemiku srednm ma pewnie z 5 tysi kto wie , smiech w zarzadzaniu technolog tez edwo co srednie zrobil tem ....uc co gwozdzia przybijal ponoc na kazdej imprezie tylk srednie i to zaocznie zrobione no ale wujek ponoc zalatwil awans smiech na sali ludzie. Panie Dyrektorze bardzo prosze wziac sie za te patologie degradowac ludzi miernych i awansowac ludzi ze szkolami i jezykami. A propo starszego pana na zp to totalna zenada ze go w ogole nie zolnili po takim traktowaniu ludzi jak traktuje no ale niebieska linia ponoc dziala moze jeszcze firma ie pozbedzie jak to sie mowi potocznie gosciu.

Pare lat w firmie juz
@KAsia

Ten pan to porazka mowia ludzie co on robi w ogole oprocz palenia tytoniu tak mowia. Propo jezkow to kila jak nic ktory mistrz w z.p zna jezyk francuski ktory technolog zna tez . Awanse w calym sf to budzacy ironie uklad. ludzie mowia co widza to sie przeciez slyszy . Praca na telefon chroniaca utrate urlopow dla umyslowych a fizyczni do pracy tu zagrozenia nie ma? personalny to calkowita kpina w zakladzie kto takich ludzi na stanowiska takie pcha pytam? i w podobny sposob zapewne sa i awanse na mistrzow i technologow. poruszana kwestia wyksztalcenia na tym forum kochani nikt w roj swoj nie wpusci osoby z wyzszym wyksztalceniem skoro sa w wiekszosci po srednim to jasny temat. pisano tu ze sa oni ogarnieci a ludzie z dyplomem wyzszej uczelni to jacy sa?znaja jezyk obcy to jacy sa?dlaczego ci ogarnieci zakonczyli nauke na etapie szkoly sredniej skoro tacy sa ogarnieci? na tym forum pisaliscie tez o kulach że ludzie na stanowiskach robotniczych do pracy przychodza podobno. Hm. na kalandrze tez majster co jest od roku i byl fizolem kilka lat i jak mial zlamana reke to przychodzil do pracy i siedzial na bledach. i prosze mozna awansowac ludzie to mowia na wydziale sami. snoby ci majstry jak nic w firmie czuja sie wladcami pierscieni a zreszta kazdy tak sie czuje pracownik co robi na platformie. nas ludzi z produkcji maja za nic to sie slyszy przeciez ogolnie nawet sami cos chlapna. brak szacunku dla robotnikow standardem ilorazu inteligencji jest zajmowane stanowisko w miszelinie a nie wyksztalcenie ktore tez jest uznawane w zyciu poza firma przez spoleczenstwo.

rednex
@Pare lat w firmie juz

to juz nawet nie chodzi o wyksztalcenie czy kwalifikacje bo polityka jest taka ze zrobia kurs na majstra i traktowane to jest pewnie i na rowni z wyzsza uczelnia no ale takie realia firmy. podkreslic tu tez trzeba wydaje mi sie relacje i wspolrpace tak zwana. fizyczni sa podpuszczani na siebie nawzajem zeby kapowac osobom z platform i wtedy sa pewnie punkty dodatnie. jak to jest ze jak tu pisaliscie na forum ze pracownik platformy nie rozlicza sie z czasu pracy robi co mu sie podobaprzyjdzie po osmej wyjdzie przed 16 a w tym przerwa obiad pogaduchy z fizycznymi w celu zebrania swiezych plotek. Wlasnie to tez uczulam was fizyczni nie mowcie wszystkiego tym tak zwanym milym kolegom z platform bo oni tylko na to czekaja wylydzaja informacje i przenosza do kierwonictwa na gore . zapomnieli juz jak pracowali na stanowiskach robotniczych ech. i byli wedlug ich swiatopogladu nikim wtedy. teraz sa kims i manipuluja fizolami bo jak tez na tym forum sie slyszy sa ogarnieci .

RACJA
@rednex

i zarobki to ez warto mowic kobiety maja po 2.800 3.000 tysiace przy pracy zmianowej na nocki ciekawe ile zarabiaja ludzie z platform misrzowie i specjalisci bez szkol na marginesie. u nas na kordach kiedys byl koordynator co go w koncu wyrzucili , tak sie nam wydawalo a koazalo sie ze przeniesli tylko na inny dzial co kazal ludziom pracowac niczym niewolnikom podobno zlamano zasady pracy . Adam nie lekasz sie jak spotkasz kogos poza brama bo pamietamy i zawsze mozesz liczyc na nasz mily usmiech czy fajny gest . takich ludzi jest masa w tym zakladzie i jak ma sie ich szanowac i czuc tak zwana menadzerke cala geba. Podwyzki w tym roku tez smieszne przy takiej inflacji no ale zwiazki dzialaja i biora skladki.

Cichy
@Rafal

Starczy że Ci Pan Jarosław kwarantannę zrobił ;)

PRACOWNIK
@RACJA

Wszystko co ludzie tu opisuja to prawda umyslaki nie licza sie z fizolami maja za nic. Mimo ze wczesniej sami zasuwali na hali.

fakt
@rednex

na zp nawet pracownicy z platformy schodza na dolna stolowke dla roboli i jedza z nimi zeby tylko dowiedziec sie o plotkach nowinkach kto z kim i dlaczego i po co. Pozniej przenosza informacje wyzej do kierownictwa i sa kims . to "ogarnieci ludzie " sa wedlug kierownictwa . przyjda doniosa a wy fizolki uwazajcie i nie gadajcie z pracownikami platformy co siedza tam za biurkiem to ze na chwile zjda do was na hale i pozartuja ucgh wstyd nie gadajcie z nimi bo wszystko na gore przenosza . macie sowja na gorze jdalnie to tam korzystajcie a nie miejce zajmujecie tym na dole a pozniej majster wchodzi i mowi o ku....wa a was 8 na stolowce nie widzac w tym 4 z platormy ptaka karpieniaka polaityka magazynu ur czy samodzielnego technologa ce2 co jedza na przerwie u fizoli a potem obiad jako druga przerwa w pracy. ludzie to widza i madrzeja i nie dowiecie sie co i jak bynajmniej jesli juz to od swoich kapusiow starych.

bakteria
@fakt

pracujecie na platformie i macie tam swoja jadalnie to tam sie prosze stolowac a nie od glupich fizoli informacje wydobywac i na dole zajadac dosc dlugo swoje jedzenie.(usunięte przez administratora) jeszcze kiedys byliscie robolami i tak wam juz (usunięte przez administratora) ze sie nie przyznajecie tylko wsrod sasiadow udajecie tajnycg agentow c3p?wstyd ludie jedzta u siebie na gorze coraz mniej informacji uzyskacie od nas ludzi nizolkow jak sami o nas mowicie o plebsie i czarnych , hm jeszcze przeciez nie tak dawno i wy tacy byliscie.

Fizyczny gościu
@Pare lat w firmie juz

Ja tam bede chwalil firme i wszystko co w michelinie jest. Wyplata co miesiac jest terminowa co by sie nie dzialo jest tez socjal bardzo fajny ubezpieczenie no i karta multisport po pracy po pierwszej zmianie ide na basen na silownie przed druga zmiana to samo przed nockami tez sie lubie z super karta relaksowac cwicze na silowni. Jest tez program medyczny do ktorego sie zapisalem i sobie hwale ten program i to bardzo powiem . Sa pozyczki bez procentu ktore biore a sasiady mi zazdroszcza ze nie splacam odsetek. I w ogole na miescie kazdy mi zazdrosci a nie tylko na dywizjonow ze robie w mieszelinie. Mam opony za darmo z firmy i na nich smigam swoim 17 letnim pasatem. Polecam jest tu pracowac na serio fajnie. Ludzie sa mili i zyczliwi przelozeni kompetentni i z doswiadczeniem ze szkolami specjalisci i technolodzy tez po szkolach uczonych. No i na glowe nie pada a jakbyscie robili u prywaciara to i na czas pieniedzy nie ma i w deszczu trzeba robic wiecie jak jest. Na wyplate ponad trzy tysiace czterysta zlotych. Tylko pracowac. Jestem tu juz ponad 35 lat i naprawde sobie cenie ze firma jest taka dobra. Mam podstawowe wyksztalcenie dla mnie miszelin uratowal moje zycie na serio kiedys przyjechali w autobus nie zaprosili i jestem tu do dzis. Dla ludzi takich jak ja to jedyna opcja no ale w koncu te 8 klas sie skonczylo. Polecam i bede namawial do pracy tu .

MMS
@Fizyczny gościu

Widze ze wyprali mozg przez te kilkadziesiat lat. Coz mozna i tak. A biurowi jakie maja szkoly? Pisales ze uczone. No tak wlasnie to wyglada bardzo dobrze opisales chociaz widze lekka ironie. Albo mi sie tak wydaje tylko. U nas na formach to ......................tak masz racje tak jak piszesz. Nic dodac ani ujac. Najwazniejsze jak to juz wczesniej tu pisano ze na leb nie pada.

Co k..... gościu
@Pare lat w firmie juz

Tak ten kolo to pomylka relikt komuny tylko on moze palic papierosy bo byl majstrem i obserwacja ciagla przez szybe robia czy nie. A ja pale sobie faje. Jezykow umiejetnosc zadna szkola mierna ale tekst jak cie k..... w (usunięte przez administratora) zap.... i wszyscy sie bali i trzesli tymi tylkami. traktem nikt nie moze chodzic dla wozkow ale pan chadza - zarzdca niewolnikow czy co ? w koncu sie to ponoc ukradlo panu w koncu ze wladze zabrano ale i tak jak tylko ma sekunde to chce rzadzic. to liczny przyklad niekompetencji i braku jakigokolwiek zarzadzania ze strony dyrekcji no owszem ludzie co mu stawiali to mieli dobrze. Michelin sie porownuje z globalnymi firmami tu zawsze zostanie stomil. Pozdrowienia z zagranicy.

Jork
@fakt

Co prawda to prawda jak to się mowi

SWOJAK
@Rafal

A jak napisze ze w Michelin jest bardzo duzo bonusow. Czy nie mamy opon dla zalogi za darmo?Czy nie mamy 13 pensji?Czy nie mamy wczasów pod gruszą?Czy nie mamy płaconych nadgodzin?Czy nie mamy pieniędzy za wnioski postępu? Czy nie mamy odprowadzane 7 procent od wynagrodzenia do trzeciego filaru jako naszego osobistego zabezpieczenia emerytalnego?Czy nie mamy specjalistycznej opieki medycznej za swoja droga skromna - symboliczna wręcz oplata w Polmedzie? Czy nie mamy kart multisport tez za śmieszną cene? Czy nie mamy pożyczki z kasy zakładowej?Czy nie mamy pożyczki na cele remontowe z zakładu?Czy nie mamy pożyczki mieszkaniowej z firmy tez?I wszystkie te pożyczki nie są oprocentowane dla pracowników?Dawajcie pożyczyć w banku ile wezmą więcej w postaci odsetek i zarobku prowizyjnego. Czy nie mamy kart rabatowo-zniżkowych w sklepach i innych firmach taich jak Jasam , Gordon , Carrefour czy Olimp i inne. Wymieniac by tu sporo zalet naszego zakładu tylko wy nie jestescie w stanie tego docenic. Przeciez to jest 5 tysiecy ludzi w samej firmie drugie tyle podwykonawcow - ile ci ludzie zostawiaja w skelapch pieniedzy czy w uslugach nakrecjac lokalny biznes pieniezny. Ludzie opamiatajcie sie Michelin to jedyny pracodawca godny nagrod jakie zdobywa to pracodawca ze jak to sie mowi hoho. Cieszmy sie wiec ze mozemy pracowac i oby fabryka trwala u nas kolejne dziesiatki lat.Bo to jest zycie dla calego regionu dla sklepow instytucji i uslug. Pracujmy i cieszmy sie ze mamy prace.

Taaa...
@SWOJAK

Fakt największy pracodawca . Są dodatki, grusza, 13, itd ale.... Komfort pracy jest ważniejszy niż to wszystko. Im mniej stresu tym człowiek wydajniej pracuje a tutaj często jest tak że ,,więcej , szybciej, lepiej,, nie patrząc na zasady jakosci. Fakt( jak ktoś pójdzie wyżej to często zapomina kim był wcześniej, nie zawsze ale często)

Bhahaha
@SWOJAK

Dodatki to są tam że 2 .. Ale nie pajacuj że jak zakład ci oferuje jakaś usługę za pieniądze to ty to podciagasz pod dodatki. Tak samo płatne nadgodziny... Proszę cię to ich obowiązek a nie profit. Napewno sobie wyliczyli skoro tak robią że to im się opłaca. A nie dla twojej przyjemności

Wujek
@Fizyczny gościu

Ale się usmiałem

ciekawwy

hej.Mam pytanie czy sa albo beda przyjęcia do pracy w zakładzie?Na jakie pobory można liczyć?

TC
@ciekawwy

wiesz to zalezy na jakie aplikujesz stanowisko. Nie wiem ile umyslowym placa na dzien dobry , fizyczny pewnie te 2 tysiace na reke wyciagnie wiec to juz sporo jak na nasze w miescie warunki.Pamietaj ze masz tez dodatki za prace w systemie i w nocy . Sa tez wyplacane trzynastki i wczasy pod grusza to atrakcyjne bonusy do wyplaty.Jest i 3 filar naprawde opłaca sie do nas przyjsc.Zachecam.

Czukwe Bukwe
@TC

To może jeszcze opowiedz o samych warunkach pracy, możliwościach rozwoju i awansu, organizacji pracy, planach, już nie mówiąc o atmosferze albo możliwości brania wilnego i wiele innych "udogodnień". Pisz, pośmiejemy się.

Fredo
@ciekawwy

Na start jako Fizol na przyuczenie minimum 2800 na rękę potem po roku z 3000 na rękę

Młody
@TC

A 2000na rękę to czasem nie najniższa krajowa?

Hu
@Młody

Ale kto mówi tutaj o 2000? Idź na kasę tam dostaniesz 2000

Wera c2
@ciekawwy

tak z 2100zł na początek netoo oczywiście :)

Eee:)

2 tyś to dużo ? ? ?

Stary nowy pracownik

Co powiedzie o ocx2. Ciężka robota ? Jak atmosfera ?

Fizol
@Stary nowy pracownik

Bagno

Stary nowy pracownik
@Fizol

Mało kasy? Czy gnoja nowych ? Daj coś więcej

Fizol
@Stary nowy pracownik

(usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) Ch..wa wypłata, atmosfera i ciągły wyzysk, bez nadgodzin ta praca to wolontariat jak u owsika

@Fizol

Jak wszędzie na produkcji.,Tylko dlaczego tak dobrze wyglądacie,zawsze zadaje sobie to pytanie!Nie jak chłopaki z produkcji tylko z bióra!

Produkcja
@No właśnie

Wyglądamy dobrze bo o siebie dbamy a Ty co tak się przyglądasz boli Cię to ? Mamy w gumiakach chodzić i koszuli w kratkę abyś wyglądał lepiej wieśniaku

Xxx
@No właśnie

Co to znaczy "dobrze wyglądacie "?

Loża szyderców
@No właśnie

Biura młocie, właśnie tacy geniusze tam pracują. Szkoda nerwów i czasu. Wieś taka (usunięte przez administratora) że się w głowie nie mieści.

@Loża szyderców

Są dziwne układy to da się odczuć.

@Xxx

To że jak (usunięte przez administratora)ciężko to wyglądasz jak burak i to widać.

Jakie zarobki są teraz na produkcji czy to prawda że więcej niż 3000 zł się nie zarobi pracując nawet w systemie 4 brygadowym ?

Yo
@Kandydat

Prawda, daj sobie spokój z tym syfem, siedzą tam te stare (usunięte przez administratora) i zmyślają tylko żeby Cie (usunięte przez administratora) Nie ma ludzi idealnych ale tam to pracują wsiowe bubki mieszkające na stancjach, zazdrośni są o wszystko. (usunięte przez administratora) ich i resztę tych paparuchów z biura. Ja w styczniu dostałem 2900 za cały miesiąc pracy. Jeszcze do tego będą Cię lekceważyć a jak się postawisz to Cię zwolnią.

XxXxHunteRxXxX
@Kandydat

Dla nowych już dają ok 3 tys

@Yo

O czym wy mówicie? Jest umowa o pracę ,są dodatki do cztero coś tam to nie może być mniej niż 3 koła ,dodatek nocny,szkodliwe.Ja nic nie rozumiem tych wpisów .Wiem że zabierają premie za nic.Nie wiem kto wypisuje te bzdury,możliwe że te z bióra jak mówicie dla siebie biorą,może na tace dają księdzu resztę.Mi jest ciężko bo mnie nie chcą,atmosfera jak na produkcji,prości ludzie aż włos się jeży.

Zainteresowany praca

Podobno sa w michelinie placone dodatki za nocna pracę i za pracę w wolne i swięta. Czy mozna ze tak sie odezwe wyjąć dwa i pół tysia po zatrudnieniu się? Jezeli oczywiscie sa przyjecia czy tak jak pisano dopiero od wrzesnia moga byc.Czy są jakieś mozliwosci innych dodatków do pensi?

XxXxHunteRxXxX
@Zainteresowany praca

Idzie więcej zarobić

hmmm
@XxXxHunteRxXxX

jesteś nowo zatrudnionym ? możesz coś wiecej powiedzieć co to znaczy "wiecej"? jak z atmosferą tam? bo wcześniejsze komentarze tak średnio przedstawiały

Opinia

Ta personalna marzenka snajperka to tam dobrze strzela z ucha, tak jak jej mężuś szpicel.

Na OCF1 na osobowych takie kable farmazoniarze, że tylko w (usunięte przez administratora) walić i słuchać czy żyją.

Patrycjaddl

Małe pytanko , przy czym pracują kobiety w Michelinie...

@Patrycjaddl

Ja kilka lat temu pracowałem na formach, gdzie kobiety tak jak i mężczyźni obsługiwały wszelkiego rodzaju maszyny sterowane numerycznie (CNC), a także na gipsowni, ślusarni. W Michelinie kobiety i mężczyźni wykonują tę samą pracę. Najgorsze w tej firmie jest praca zmianowa, siedem dni trzeba pracować na trzech zmianach (czterobrygadowe) za niezbyt wysoką wypłatę jak za taką pracę (zero życia prywatnego).

gregory

Nie wykonują takiej samej pracy bo są inne normy podnoszenia ciężarów.

A slyszelescie ze Kaufland i Lidl podnosi zarobki dla Kasjerów od Marca do 5000 zł z dwu letnim stażem? To już więcej niż Michelin daje i Każda niedzielę, Wolne swięta, pora uciekać powoli

Dziad butylowy

Śmiało :)

Prezes

Uwaga nie dajcie się nabrać że na postojach urlop wam wstawiają . . Pracodawca nie może zmusić do urlopu w okresie przestoju fabryki szczególnie gdy brakuje produktu lub nie ma zapotrzebowania na rynku . Jeśli wasz menager mowi inaczej wystarczy udac sie do preslonalnego lub skarga do Główny Inspektorat Pracy

Ur Z
@Prezes

A kto się daje nabrać ? Znam swoje prawa i kodeks pracy i mnie to nie rusza mimo że co roku to samo mistrz dostaje w celach wykorzystanie urlopów i biega jak ze sracz... po ludziach bo ma z tego kasę i zawsze jakiegoś jelenia upoluje hehe. Ja planuje urlopy na lipiec zawsze 3 tyg i jadę z rodzina w góry a wy bierzcie w listopadzie ku chwale mistrza

Mistrz i Małgorzata
@Prezes

Wychodzi ze urlop fizola jest dla pracodawcy po to aby firma wyciągnęła najwiecej zysków kosztem najbiedniejszych chyba że ktoś jest umysłowy to wtedy sam decyduje o urlopie i idzie kiedy na ochotę jak na platformie . Jak mnie wygonią na urlop to podam firmę do sądu pracy.

Zarobki

Zróbmy taki post gdzie będziemy pisać swój staż oraz zarobki na rękę ewentualnie dział. Zobaczymy jak to wyglada Ja zacznę 3200 oraz 3 lata pracy osobówka tc1

GENDER

3300 , 10 lat ocf1

ABERAND
@Zarobki

Podajesz na rękę i to jest gola pensja czy razem z dodatkami?

Cytrus
@ABERAND

Tyle ile wpływa na konto. U mnie 3700,16 lat stażu,system 4 - brygadowy.

ktoś

6 lat pracy 3500 ocx

Robol
@Zarobki

Te zarobki to kpina... Przenoszą na utrzymanie jakiś siurkow i jedynki dają im po2-3 zł za to przejście... Doszło do tego że pracownicy z 8letnim stażem mają tyle co matoly po 2 latach. Siurki po 2latach pracy bez podatku mają po4.5k

Ur
@Cytrus

Ja miałem 3900 . 11 lat stażu i się zwolniłem i nie żałuję :-)

Kupiec
@Robol

i dobrze, nikt nie bedzie (usunięte przez administratora)za taka wtawkw jaka ty, czasy sie zmieniaja, tylko ty stoisz w miejscu ;)

Gumiś

Daliscie się nabrać na francuski sen. Wiadomo było, ze zrobią cięcia. Jedna premie wrzucili do wypłaty a teraz mogą zabrać 13- tke. Ja bym pogonil te związki zawodowe bo nic dobrego nie uczynili a kasę biorą.

Ur

Na jedną zmianę :-)te 3900 i dalej nie żałuję

Koleżanka

To prawda z tymi prezentami na 25 lecie. To WSTYD!!!! WSTYD!!!! WSTYD!!!!! Masakra.... Obydwoje z mężem jesteśmy wieloletnimi pracownikami Michelin i nawet nie przynieśliśmy tego czegoś do domu tylko zostawiliśmy na koszu w szatni w firmie. Porażka!!!!Brak słów. Widać jak nas Francuzi traktują NIE CHCEMY TAKICH PREZENTÓW....

Rynce opadajo
@Koleżanka

A co ciekawsze dowiedziałem się że to za pieniądze przeznaczone na naszą integrację

Judyta

co myslicie o upominkach ?

Anastazja

Jestem zażenowana prezentem jaki dostaliśmy na 25-lecie fabryki. Jest chociaż jedna osoba, która uznała to za super pomysł? (usunięte przez administratora) wie do czego to i na co. Jedynie można kogoś w łeb walnąć albo wybić szybę. Pieniadze wyrzucone w bloto na jakieś (usunięte przez administratora)pudełko wyściełane jedwabiem i grawer. Postawie sobie na szafce nocnej, żeby nie zapomnieć na wolnym, że muszę tam iść.

Pan Pawłowski
@Anastazja

Zgadzam się, michelin rozdał pracownikom śmieć, który ląduje w koszu, a podobno firma stara się być eko....

Kamil

A ile jest dodatkowo za prace w nocy?

iko
@Kamil

Zależy ile nocek, jak wszystkie czyli ok. 64 h na miesiąc to niecałe 400 .

gumowy

Na OCN1 dalej taka sielanka ? Krzychu Jab dalej laski bajeruje i na portalach randkowych siedzi i odświeża co chwilę ? Ma słynnego już maila na ogłaszamy24 w sekcji towarzyskie maila Mykacz co odpowiada na każde ogłoszenia lasek - chyba nie przystało na kierasa i foty wysyła do tego ....fuj :) Jak tam nowa organizatorka nie bez powodu tam zaakceptowana ? Maras dalej na ILMB nic nie robi ? Na nowego koordynatora dalej narzekają? Brakuje mi tam pracy, nie było nudno, ciekawiej jak w telenoweli :) Ta firma jak tak się z boku popatrzy to stan umysłu, nieprzeciętny :) Całe szczęście w czasie przeszłym, ale widać po opiniach nic się nie zmieniło :)

Zostaw merytoryczną opinię o Michelin Polska - Olsztyn

• Jak się pracuje w Michelin Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Michelin Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michelin Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 16 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Michelin Polska?

Kandydaci do pracy w Michelin Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Michelin Polska