Michelin Polska

Olsztyn

Opinie o Michelin Polska

Agro 2016-07-04 14:50:31
po co ludzi pytasz ,na rozmowie sie dowiesz,
maja 2016-07-04 14:52:36
no chyba lepiej dowedzieć się przed rozmową czy jest w porzadku czy też nie.. a mają jeszcze tutaj oferty jak np. jako Przedstawiciel Techniczno - Handlowy
pracownik 2016-07-05 14:55:40
Czlowieku nie masz szans wejscia z ulicy na wyzsze stanowisko. Michelin to nepotyzm jak nie masz plecow to zapomnij. Produkcja to inna bajka chociaz za takie pieniadze nie warta swieczki. Ogolnie teraz jest duzo zwolnien bo ludzie nie chca tam pracowac. Powodzenia
monika 2016-07-05 15:00:38
ale ja czytałem u nich o ofercie pracy jako Przedstawiciel Techniczno - Handlowy i tutaj akurat wymieniali możlwiość rozowoju, też z tego co wiem to można u nich dobrze zarobić tylko nie wiem jak dokładnie wygląda proces rekrutacji.
Sraczka 2016-07-05 18:26:47
Te rozliczenie kwartalne to idiotyzm
Wizdek 2016-07-05 19:04:31
Ja tam od zawsze uważam, że generalnie bardzo fajnie działa Michelin polska, jedna z lepszych firm, świetne i naprawdę niezwykłe opony, więc polecam wam od razu i na jednej nodze, naprawdę zacna firma, nie można mówić
Zdzichu 2016-07-06 23:32:22
Na produkcji praca ciezka, 7 dni w tygodniu na 3 zmiany. Jeden weekend w miesiacu wolny. Pensja 1900 z groszami. Podwyzki ponizej inflacji.
Po 6 latach na stanowisku 2340 pln. Ostatnia podwyzka 27 groszy/godz brutto.
Status pracownika - czarnuch i duren bez szans na staly kontrakt.
Nie polecam. Chyba ze ktos naprawde nie ma innego wyjscia. Jak ja.
oho 2016-07-07 08:02:04
Pewnie, że w kwestii opon są na prawdę wysoko na rynku ale zastanawia mnie czy można liczyć u nich na oferty jako account manager.
złamas 2016-07-12 18:05:54
Polecam z całego serca.
O ile jesteś robotem i pragniesz pracować siedem dni w tygodniu na trzy zmiany za 1900 złotych. Pensja w stosunku do nakładu pracy groteskowa, bo firma woli zapłacić agencji niż pracownikowi. Podwyżki są sprawą groszową, a stałego kontraktu można i po pięciu latach nie doczekać. Generalnie firma szuka zadłużonych biedaków oraz jednostek bez płata czołowego mózgu, żeby ich tym skuteczniej eksploatować.
Olsztyńską fabrykę trawią układy cwaniaczków i lokalna półbosa szlachta. Bez obrzucenia napalmem i zaorania nic się tu nie zmieni.
dcf 2016-07-12 20:47:00
@oho mysle ze to jest niewykluczone poneiwaz tego account managera to na prawe szuakli w wielu wojewodztwach juz od jakiegos czasu..wiec wydaje mi sie ze w najbliszymc zasie tez moga sie pojawiac nowe oferty nie wiem czy konkretnie taie ale ogolnie..
aa 2016-07-16 19:41:22
Wychodzi na to, że za pracę na produkcji, która przecież jest dość odpowiedzialna i ciężka, na 3 zmiany, zarabia się nieco ponad 10 zł na godzinę? Aż mi się wierzyć nie chce, tym bardziej, że Michelin wydaje się być porządną firmą... Umowa z agencją, a nie z Michelinem, 3/4 etatu... Nie chcę nikomu dokuczyć, ale po co tam ludzie w ogóle pracują? Za podobne pieniądze można znaleźć w Olsztynie lżejszą pracę, czy te 200 -300 zł miesięcznie więcej jest tego warte ?
ala 2016-07-16 19:59:19
czy ktoś może wie dlaczego ich strona nie działa i kiedy znowu będzie działać? widzę że w tym roku macie masowe rekrutacja na accountów - co jest tego powodem?
złamas 2016-07-18 08:07:07
Ponieważ jest coraz mniej chętnych.
Na szczęście znakomita część dzisiejszych magistrów to durnie, więc w końcu znajdą.
Strona oczywiście działa. To część linków nie działa, a nie działa bo nie musi, bo taka to firma.
bęc 2016-07-18 08:59:18
Chyba teraz nie ma żadnej oferty pracy @ala, ale może coś u nich jest.
dude 2016-07-25 16:48:10
No dobra takie pieniadze mozna jeszcze zaakceptowac ale czemu kaza pracowac az siedem dni zamiast pieciu?
złamas 2016-07-25 19:55:29
Jest to prosta operacja psychologiczna mająca na celu przeprogramowanie mózgu robola tak, aby mu się zdawało , że przepracował tylko 3 tygodnie, podczas gdy minął miesiąc. Dzięki czemu ma mniejsze pretensje do złodziejskiej pensji. Większość korporacji zatrudnia szumowiny w charakterze specjalistów od organizacji pracy, by wycisnąć z głupich biedaków maksimum.
Jeff 2016-07-26 11:59:07
Account Manager w Linii Opon Osobowych i Dostawczych poszukiwany od zaraz, dobre zarobki tutaj są ponoć
Zdzichu 2016-08-06 10:02:21
Jeff? Hehe.
Zaprawdę powiadam wam, firma to musi być poważna, skoro zatrudnia polskojęzycznych Anglików. Account manager też brzmi grubo.
ytytty 2016-08-06 11:10:41
Ale to jest teraz chyba jedyna oferta pracy od nich
Zdzichu 2016-08-09 10:51:19
Nieprawda. Na produkcji wciąż brakuje pracowników.
4-0 2016-08-09 10:55:58
@tytyt tych rekrutacji jest znacznie więcej aktualnie
Zdzichu 2016-08-11 19:37:22
Panie, jak pan nie masz pan nic do powiedzenia, to nie zawracaj pan dupy, bydlaku.
oliwier 2016-08-11 19:40:59
Ta więcej @4-0 teraz to raptem może ze trzy ogłoszenia widziałem na account managera, o którym zresztą pisaliście ale na Olsztyn to nikogo nie szukają. Ktoś wie kiedy to się ruszy i będzie można się zakręcić obok tematu? Dajcie znać bo już trochę czekam
Zdzichu 2016-08-11 19:48:00
Praktycznie na wszystkich działach i fabrykach potrzebujemy nowych czarnuchów, bo dziady się pomału wykruszają, a młodzi okazują się być inteligentniejsi od psa i nie ma kim zastąpić starych durniów. Chętnie bym wreszcie poszedł na urlop, więc serdecznie zapraszamy wszelkich desperatów oraz osobników bez płata czołowego mózgu, a już najchętniej wieśniaków z kredytem i bez matury, żeby nie onieśmielali mistrzów.
Zdzichu 2016-08-11 19:58:19
Olivier to jeszcze nie jest najgorzej. Mam znajomego, który nazwał prawdopodobnie rodzonego syna Kevin. Teraz dzieciak musi czekać do 18, żeby powrócić do jakotakiej normalności. Genów nie da rady zmienić, ale chociaż imię.
werf 2016-08-11 20:55:32
no nie nie na Olsztyn to faktycnzie nikogo nie szukaja ale na przyklad w takiej Pile jest oferta na stanowisko Account Manager w Linii Opon Osobowych i Dostawczych jakby ktos byl tym zainteresowany :)
miszczu 2016-08-25 03:31:27
Zdzichu ma rację . Też jestem na produkcji , praca 7 dni w tygodniu. 2000 z hakiem.
Wszysycy chodzą się uśmiechają, w sensie szefostwo, a tak naprawdę mają nas za czarnuchów i myślą że o tym nie wiemy.
Wielu kombinuje jak odejść , odchodzi, i niedługo odejdzie jeszcze wiecej.
W firmie tuszuje się wypadki które są. bo wtedy Góra nei dostanei premii. Ludzie za zwykłe skaleczenie się są wywalani mimo umowy. Co ostatnio właśnie się stało.
Mistrozwie- niekompetentni i udający wielce oswieconych, a nie cieszący się wcale szacunkiem swoich podwładnych.
Wiele osób to ludzie po studiach którzy mają zakaz wpisywania tego w CV jeśli chcą być przyjeci.
abba87 2016-08-25 09:46:57
a NIBY dlaczego mieliby niby mieć taki zakaz? nie wierzę kolego że tak międzynarodowa silna marka stosowała takie praktyki, a poza tym nadal szukacie Account Managera w Linii Opon Ciężarowych w śląskim?
Miszczu 2016-08-25 18:25:30
Bo ludzie po studiach mogą awansować...
Zagrożenie.
Pomyśl trochę.
olafka 2016-08-25 18:51:14
@ Miszczu błągam cie, teraz te studia sa tyle warte co nic właściwie. Wątpie by mial,ol to naprawde jakie sduzo wieksze znaczenie., No chyba że ub eigasz sie o stanowisko lekarza to wiedza i doświadczenie są bezcenne. Ale w przypadku takich ogłoszeń - nie sądzę.
Zdzichu 2016-08-27 17:19:03
Najlepsze jest to, że poważne środki na podwyżki i na premie zostały wypracowane, ale nie zostaną nigdy wypłacone, bo stanowią jedyną możliwość wykazania się lokalnej szlachty przed centralą. I mimo że centrala de facto nie ma nic przeciwko wynagrodzeniu robola za luksusowe życie, jakie jej funduje, robol zostanie wydymany.
ytytty 2016-08-27 19:05:09
hej wiesz no to zależy nie można tak ogolnie pisać..bo taka jest prawda ze na sudiach przynajmniej na niektórych sa w stanie Cie czegos nauczyć chodzi mi o takie konkretne techniczne przecież bez takiego wykształcenia w takich zawodach to ani rusz..
Kierownik 2016-09-06 07:20:42
Kursy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ile można stać pod załadunku jeśli dosłownie spóźnisz się chwileczke
oli 2016-09-06 08:21:19
Czy ktoś wie kiedy będzie rekrutacja na Account Managera?
Pracownik teraz 2016-09-06 20:47:45
Przyznaj sie,ze Cie wywalili i gorycz przemawia ,co możesz wiedzieć jak teraz jest
ytytty 2016-09-06 20:58:16
ciężko w sumie stwierdic bo wiesz co ja pameitam ze akurat taka rekrtuacja na stanowisko account manager to była dostepna w maju jakos ale jeżeli Ci bardzo zależy to ja na twoim miejscu bym się z nimi skontatowal i po porstu zapytal jak to wygalda ..
Zdzichu 2016-09-11 21:30:02
Account managers, hehe. Ludzie, ledwo piszecie po polsku! Nie lepiej zatrudnić się w jakimś warzywniaku na stanowisku operatora wagi i nie robić z siebie pośmiewiska? Jeśli tak ma wyglądać kadra kierownicza, to jako społeczeństwo nigdy się z tego gnoju nie wygrzebiemy.
ghvhj 2016-09-11 22:43:51
@ Zdzichu - ale po co tyle złości w tej wypowiedzi?
Zdzichu 2016-09-12 10:14:25
Eeee. Ja za 3 lata idę na emeryturę, o ile dożyję, więc już nieomal wszystko mam gdzieś.
ABBA555 2016-09-12 10:18:19
widzę że u was ostatnio są masowe rekrutacje na stanowisko pracy takie jak Account Manager w Linii Opon Ciężarowych i Przedstawiciel Techniczno - Handlowy, jakaś większa rotacja?
Zdzichu 2016-09-12 11:08:05
Nie ostatnio tylko cyklicznie co parę miesięcy. Młodzi widzą to g... i wyjeżdżają. Zostają dziady i ci którzy nie mają wyjścia.
oli 2016-09-12 11:27:16
Rotacja to jest wtedy jak szukają dużej liczby osób do jednego miejsca @ABBA555 a z tego co pamiętam to tutaj i owszem szukali ale do placówek w całej Polsce więc to jeszcze o niczym nie świadczy tak jak jeden negatywny głos byłego pracownika @zdzicha
Pabello 2016-09-13 13:36:32
Pracowałem w michelinie i zarobki. 2100 gora 2300 zwolnilem sie na szczęście moje i mojego zdrowia pracuje teraz w innej firmie zarabiam więcej i praca od poniedziałku do piątku. Mówiąc szczerze strata czasu i zdrowia zatrudniając sie w tej firmie wyzysk straszny tam początkujący powinien mieć 2500 a przy zdanych egzaminach stanowiskowych 3000 oczywiście na rękę a nie brutto jest to ciężka praca w systemie 4. brygadowym. W dodatku ich system rekrutacyjny rozpierd... 3 rozmowy i czlowiek mysli o dostalem sie ubarwiaja ze jest tak fajnie i słodko a tak naprawde przekonujesz sie po czasie że popełniłeś błąd szkoda słów moze zmieni sie cos jak postawią inne fabryki w Olsztynie to zacznie im sie palic pod stopami
hania 2016-09-13 13:54:36
Ja uważam trochę inaczej ponieważ w każdej pracy nabywasz kompetencji i się czegoś uczysz nawet jak ci się nie podoba tam, to już na przyszłość wiesz na co zwraca uwagę przy wyborze pracodawcy
Zdzichu 2016-09-13 13:58:49
Raczej nie. Duże podmioty na ogół porozumiewają się po cichu, aby się nie wyniszczać. Taka umowa jest po prostu tańsza niż konkurowanie.
ytytty 2016-09-13 15:49:59
@hania wiesz co no ja tez jestem zdania ze jednak mimo wszystko w każdej firmie i na każdym stanowisku jesteś w stanie się czego nauczyć prawda wyatraczy mieć chyba tylko checi i dobre podejcie do temu tak mi się wydaje jak wy sadzicie na ten teamt?
raasputin 2016-09-18 19:22:29
( usunięte przez administratora ) co ty tam wiesz...?
Melody 2016-09-18 19:23:44
Ogólnie to jestem zdania, że warto spróbować pracy w Michelin Polska, zresztą praca na stanowisku Account Manager w Linii Opon Ciężarowych to nie jest nic strasznego, dobra, rozwijająca, na czasie i dobrze płatna
ur 2016-09-21 23:51:14
A najlepsze jest to że idziesz do personalnego pogadać A on ci pier...... że przecież nie jest źle bo masz umowę na stałe to możesz iść do banku po pożyczkę ....Ja pier....szkoda że jeszcze nie powie jakiego bo też pewnie by ....... za reklamę miał dodatkową kasę .... pracuje bo muszę poj..... kraj żeby zarobić na życie z rodziną to zap...... po 12h i jeszcze 1 weekend tylko wolny ale cóż zaciskasz żeby i robisz A mistrz ma wyj.... bo zrobi 2 przekrety i Nowy domek stoi
KUkułka 2016-09-22 10:27:12
Ale to co ci się nie podoba tak konkretnie @ur? System pracy może fajny nie jest ale porobisz 2-3 dni po 12 h i masz dzień wolny
Zostaw swoją opinię o Michelin Polska - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michelin Polska