Opinie o Euro-Med Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro-Med Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro-Med Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Med Sp. z o.o. w Tychy

Redlines

Jeśli chcecie pracować na umowę zlecenie bez żadnej podstawy tylko na akord i przy 2/3 pacjentach dziennie przez 3 dni w tyg proszę bardzo. Zdecydowanie nie polecam.

Agata

@Była pracownica rozumiem, że nie byłaś zadowolona ze swojej pracy. Jeśli chodzi o premię to otrzymywałaś jakieś? Aktualnie szukają Konsultanta Medycznego - handlowca w województwie śląskim, kto aplikuje?

Była pracownica

Miałam tą przyjemność a raczej nie przyjemność pracy w tej firmie. Okres ten trwał ponad rok. Ta firma nauczyła mnie jednego: ludzi się nie szanuje no chyba że moim rodzicem czy też krewnym jest ktoś z wyżej postawionych osób w zarządzie. Praca w wymiarze 12h kilka dni/ tygodni pod rząd to była norma. To nie prawda że w każdej w firmie Cię wykorzystują- normalny pracodawca daje zakres obowiązków i wymagań więc tego oczekuje. Niestety tu było inaczej- początkowo podpisanie miliona umów ( zakaz rozmawiania ze sobą na tematy firmy i inne ciekawe rzeczy), chętne słuchanie jak pracownicy donoszą na siebie ( to było wytycznym do dostania premii, nie to czy ciężko pracujesz i wykonujesz dodatkowe godziny) do obrażania Cie jako pracownik przez samą panią Dyrektor. Na zarzut abym powiedziała to prosto w oczy odpowiadam: tak, przy składaniu wypowiedzenia wyraziłam swoją opnie na temat tego jak tam byłam traktowana. Pensja niestety ma dużo do życzenia a twoje kwalifikacje są tylko po to by ONI mogli się tym chwalić a ty człowieku sam za to płać i cicho siedź bo i tak nie dostaniesz nic do wypłaty. Dodam na koniec tyle że większość pracowników jest świeżo po studiach z bardzo małym doświadczeniem bez osoby która mogła by im służyć pomocą wiec co tu mówić o pełnym profesjonalizmie i "naprawianiu" czyjegoś zdrowia. Pozdrawiam

Przez moment było fajnie. Po ośrodkach jeździła Pani Agnieszka i dawała nadzieję. Jej nastawienie i motywacja sprawiało, że chciało się pracować. Niestety, do czasu premii od Dyrekcji. Nawet ona zwątpiła i odeszła, albo ją też wylali, bo nie bała się powiedzieć jak jest naprawdę i nie spasowała Dyrektorce.

Kierownik Projektu

W moim przypadku rozmowa była szczegółowa,pytano o kwalifikacje,doświadczenie, sposoby radzenia sobie z różnymi sytuacjami,które w pracy z ludźmi się zdarzają:)

Pytania tylko zawodowe,żadnych pytań osobistych.Pełen profesjonalizm.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
miki

wyzysk jak cholera, rehabilituj,rób za rejestratorkę,sprzątaczkę,szeroko się uśmiechaj, proponuj komercję. Straszą kontrolami. Człowiek na nich zapiepsza.

Firma najgorsza z jaką miałem do tej pory do czynienia! Nie polecam, a nawet dokleiłbym na budynku tablice "Uciekaj póki możesz!", dla tych którzy wybierają się na rozmowę. Bardzo niskie zarobki, zero szacunku dla pracownika, zła atmosfera pracy, nikłe szanse na podwyżkę czy awans, a premia tylko dla posłusznych piesków. Kontrakt ma być wyrobiony i koniec. Wszystko nastawione na ilość, nie na jakość. Za nadgodziny nie płacą więcej, ciężko dostać chociaż jeden wolny dzień. Radzę omijać ta firme, bo szkoda własnego zdrowia. Współczuję tym, którzy muszą tam pracować.

JK
@Anonim

Trafne słowa, zgadzam się z nimi, 100% prawda

Jaka cisza zapadła, w firmie niestety kanał, są zatrudnieni ludzie, którzy mają za zadanie usuwać szybko złe wpisy, kamery są montowane aby śledzić pracowników, a dobrymi pracownikami i dobrze oplacanymi są tylko dzieci dyrektorki, gdzie prezesostwo ma oczy, tylu wartościowych ludzi potracili....

ukryta kamera
@7777777

dzieci???ja wiem o jednym dziecku;))oświeć Nas proszę???

ukryta kamera
@7777777

i znam parę dobrze opłacanych osób...które nie są dziećmi żadnych dyrektorów;)

@ukryta kamera

...bo są kablami i dupowłazami

Ukryta kamera
@ja

Chciałbym zobaczyć jak mówisz to paru osobom prosto w oczy.....

pp

Może się pojawiły premie do zarobków skoro nie było rotacji.

milusia

Nie wiem czy nie pomyliłeś firm, przecież to firma świadcząca szeroko rozumiane usługi z zakresu ochrony zdrowia

Co to za pytanie ? Jeśli praca cię interesuje to wysyłasz CV i na rozmowie dowiadujesz się konkretów . A skąd wiesz że wypłata pojawia się na czas i jest odpowiednio dopasowana ? Jesteś z Euro-Med? Kabel?

wymagania: całkowite, bezwzględne podporządkowanie zarządowi i "dyrekcji", "niemyślenie", przyjmowanie bezkrytycznie pomysłów zarządzających, przytakiwanie, kablowanie -będziesz przyjęty/przyjęta, będziesz awansował/awansowała. A gdzie ty widzisz wpisy "nortona" ??? Bo ja ich nie widzę. To chyba posty dla wtajemniczonych.

milusia

Margo widzisz to czego nikt nie widzi (chyba że "wtajemniczeni") masz chyba niezwykłe umiejętności ? naprawdę godne podziwu , metafizyka?

Jakie bzdury?

to ja

co to za bzdury, kto to pisze ?

Bobas

Juz trochę pracuję. ..tak na prawdę w każdej pracy jstesmy wykorzystywani. ..dostajemy kasę za wykorzystywanie naszych umiejętności. ..nie spotkałem sie jeszcze z firmą w której robisz tylko to co masz w swoim zakrese obowiązków....

gigiga

@Bobas - jak długo pracujesz w tej firmie? Życzę pracownikom którzy pracują jeszcze w tej firmie, żeby w końcu zostali docenieni i a nie wykorzystywani

Bobas

@gigiga nie mogę się zgodzić z Tobą. .fakt nie jest tak jak powinno być. . to wina braku organizacji, złego zarządzania i docenienia pracowników znających się na robocie...na szczęście jest to mniejszość i sytuacja się poprawia...a zawsze lepiej napisać coś złego niż pozytywnego;)

gigiga

@Bobas - to nie jest kwestia uprzedzenia... niestety komentarze są zgodne z prawą i tym co się dzieje w tej firmie

Bobas

@gigiga a skąd takie uprzedzenie? ;)

gigiga

@Bobas - chętnie napiszę:-) ale nie dla tej firmy...

Bobas

@gigiga może Ty powinnaś napisać to ogłoszenie?....

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Med Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Euro-Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Med Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Med Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Med Sp. z o.o.