Opinie o Euro-Med Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro-Med Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro-Med Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Med Sp. z o.o. w Tychy

Baran

Pracuję jako fizjo i nie mogę złego słowa powiedzieć. Miła atmosfera, elastyczny czas pracy, zarobki dobre(jak na pracę na NFZ), dla mniej doświadczonych fizjoterapeutów jest pomoc specjalisty do którego mozna zawsze zadzwonić,zapytać. Oczywiście praca na domówkach ma swoje minusy i nie każdemu będzie odpowiadać, ale to nie jest wina firmy.

Physio
@Baran

Czy firma zwraca koszty związane z paliwem w momencie gdy terapeuta dojeżdża na domówki własnym samochodem?

Jacek
@Physio

Wszedłem do wątku z nadzieją, że dowiem się czegoś o aktualnej sytuacji kadrowej w firmie Euro-Med. Na oficjalnej stronie internetowej firmy widnieją dwa ogłoszenia o pracę, jednak podejrzewam, że nie są one już aktualne, ponieważ dodawane były ponad 2 lata temu. Wiecie może, czy aktualnie poszukują pracowników?

Iza
@Jacek

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu w sprawie pracy pod numerem (usunięte przez administratora)udzielimy informacji na temat bieżącego zapotrzebowania. Aktualne oferty znajdzie Pan m.in. na OLX, Jooble, Zarabiaj.pl oraz na stronie internetowej, która aktualnie jest w rozbudowie. Pozdrawiam serdecznie Iza

baran

Częściowo

Reha
@Physio

Wszystko zależy pod jakim jestes koordynatorem I co dla ciebie wywalczy.mazowieckie ma. Pozdrawiam

Mira

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Warto aplikować?

niunia

NIE POLECAM Firma powinna kierownictwo wysłać na szkolenie z zakresu kultury osobistej bo jak narazie wiedzą jak przeklinac i mieszać z błotem bez podstaw przez telefon Zarobki żenada najlepiej jak pozyskujesz zlecenia od lekarzy specjalistów i przychodni lub innych placówek w ramach pracy społecznej Nigdy za to nie dostałam złamanego grosza nikt nie zwrócił mi kasy za paliwo i swój czas który poświęciłam raczej lepiej było poniżyć mnie przez telefon (usunięte przez administratora) umie przeklinac i nie dopuszczac do słowa a obce są jej słowa dziękuję i takt Pracując w firmie ciężko było się doprosic o podstawowe przybory do wyposazenia biura stawka godzinowa niższa niż przewidują to przepisy a wymagania jakby się zarabiało dużo więcej choć tylko na umowę zlecenie

raphus
@niunia

Nie dali Ci samochodu służbowego? Na jakim stanowisku pracowałaś?

Ukryta kamera
@niunia

Kto to taki wulgarny?? I nikt nie chciał za paliwko zapłacić? I podkładki pod myszkę dać?:))

Jola

Bylam zatrudniona na okresie probnym trzymiesiecznym. Ostatniego dnia zoatalam wezwana I mnie zwolnili zoatalam Z dnia na dzien bez pracy. Nie polecam.

raphus
@Jola

Na jakim stanowisku pracowałaś?

Kierownik Projektu

W moim przypadku rozmowa była szczegółowa,pytano o kwalifikacje,doświadczenie, sposoby radzenia sobie z różnymi sytuacjami,które w pracy z ludźmi się zdarzają:)

Pytania tylko zawodowe,żadnych pytań osobistych.Pełen profesjonalizm.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Mariusz

Pracuję jako fizjo w placówce już jakiś czas i nie napotkałem sytuacji związanych z brakiem kultury. Od swojego koordynatora zawsze mogę uzyskać konkretną informację w najszybszym możliwym czasie. Grafiki otrzymuję terminowo, a pacjentów mogę prowadzić cyklicznie co zwiększa skuteczność terapii, na którą to ja mam największy wpływ.

Marcin1985

Jestem fizjoterapeutą, który pracuje lata w tej firmie. Z początku rzeczywiście sytuacja była trudna, ale w ośrodkach. Teraz wszystko wygląda zdecydowanie lepiej. Aktualnie nie mogę narzekać, pracuje w domach pomocy społecznej i dojeżdżam do pacjentów. Z czystym sumieniem polecam pracodawcę. Moje sugestie dla Euro-Med Sp. z o.o.: Żadnych Lubię atmosferę w Euro-Med Sp. z o.o. za: Pracują tu fajni młodzi ludzie.

też fizjoterapeuta
@Marcin1985

a jakie zarobki?

Rehabilitant19
@Marcin1985

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca fizjoterapuety w Euro-med na wizytach domowych?

Pracowniknamedal

Pracuję w Euro- Med Sp. z o.o. i jestem bardzo zadowolona. Zastanawiające są opinie fizjoterapeutów, obsługując 6 lub 7 pacjentów można zarobić od 4500 - 5000zł. Warunki są bardzo dobre. Ja osobiście polecam. Lubię atmosferę w Euro-Med Sp. z o.o. za: Atmosfera super :)

@Pracowniknamedal

A Ty na jakim stanowisku pracujesz? Możesz powiedzieć, czy jesteś zatrudniona w oparciu o umowę o pracę? Wspominasz, że warunki Ci odpowiadają, masz na myśli wynagrodzenie, czy coś jeszcze? Piszesz też o przyjaznej atmosferze, czy pracodawca organizuje dla pracowników jakieś imprezy integracyjne?

PatrycjaH85

Bardzo dobry pracodawca! Jasne zasady współpracy, dobra komunikacja, fajna atmosfera! Nie żałuję, że podjęłam u nich pracę i mam nadzieję, że dane mi będzie związać się z firmą na lata! Lubię atmosferę w Euro-Med Sp. z o.o. za: Życzliwi współpracownicy, bardzo ludzki i pomocny bezpośredni przełożony

Karol

Ile zarabiają fizjoterapeuci podczas wizyt domowych na rękę przy umowie o dzieło?

Tola
@Karol

Na 35 zl brutto ale na umowie zlecenie

Agata

@Tomek, czyli potwierdzasz opinię, którą wcześniej pisałam, że w Euro-Medzie można różnie zarobić. Czy w firmie zarobki polepszyły się ogólnie i w różnych lokalizacjach? Daj znać innym, bo jest wielu zainteresowanych pracą.

Ja pracuję jako fizjoterapeuta na domówkach od pół roku, nie mogę narzekać. W firmie polepszyły się zarobki, (usunięte przez administratora) Polecam !

Basia

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

K.T
@Basia

Tak firma poszukuje pracowników

Agata

@Eleonore A czy w takim razie rozważałaś może przeniesienie się do innej placówki Euro-Med, czy jedynie ta lokalizacja wchodziła w grę? I czy ta rozbieżność w wynagrodzeniu pomiędzy nimi jest naprawdę taka duża? To dość nietypowe,aby w ramach jednej sieci stawki były aż tak różne.

Eleonore

@Agata tak rozmawiałam o podwyżce i zostało mi powiedziane tylko tyle że ze względu na to że gabinet jest mały to nie mogą mi dać więcej i tyle. Ja się pytam co mnie to obchodzi że gabinet jest mały. Euro-Med ma masę innych gabinetów. Za masaż za 20 zł ja dostaje tylko 2 zł prywatni pacjenci. Kpina. Pracuje teraz gdzie indziej i dostaje zdecydowanie lepsze pieniądze. Nie polecam...

Agata

@Eleonore Jeśli uważasz, że za mało zarabiasz, to czy próbowałaś ubiegać się o podwyżkę? Jeżeli tak to napisz proszę z jaką reakcją ze strony firmy Euro-Med spotkała się Twoja prośba. Oraz napisz proszę jak się to zakończyło, jeśli taka sytuacja miała miejsce.

Eleonore

Zarobki dalej marne na stanowisku fizjoterapeuty. Brak jakichkolwiek szkolen podnoszacych kwalifikacje. Wykladasz z wlasnej kieszeni a i tak nic wiecej nie zarobisz. Charowanie prywatnych pacjentow i marne premie z tego. Coraz wiecej papierow i coraz wiecej wymagaja a pensja caly czas stoi w miejscu.

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje i ewentualnie na jakie stanowiska?

Witam, jakie są obecnie warunki pracy na stanowisku fizjoterapeuty w tej firmie?

Kuba

Czy firma potrzebuje ludzi?

Mira

Może nie spełniamy wymagań pracodawców i nie przedłużają umowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Med Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Euro-Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Med Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Med Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Med Sp. z o.o.