Opinie o Euro-Med Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro-Med Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro-Med Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Med Sp. z o.o. w Tychy

Ktoś aplikuje do firmy Euro-Med Sp. z o.o. w mieście Suwałki? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Lalala

Ja pracuję w Euromedzie w tym województwie. Ostatnio mam wrażenie, że nikt nie zajmuję się podlaskim, ogarniają to jakieś babeczki z centrali ale mają wielu terapeutów pod sobą i ciężko się z nimi skontaktować i coś ogarnąć. Co do pracy to jeśli masz swoich pacjentów to spoko, myślę, że na górze nikt nie bawi się by znaleźć Ci maksimum pacjentów. Robisz tyle ile dasz skierowań.

Pracuje w Suwałkach od roku i jestem zadowolona. Pacjentów jest dużo. Nie brakuje nigdy. Wypłata na czas i zawsze zadowalająca. Koordynatorka też fajna, zawsze można się dogadać. Polecam!

Ag
@Ania

Jakie wynagrodzenie?

A
@Ag

W zależności od ilości godzin, ale przy mniej więcej całym etacie 10-12 tys brutto

@A

Cały etat czyli 8 godz?

@A

Nieprawda, nie dają uop, ograniczają liczbę pacjentów. Te zarobki to chyba przy 10.5 h pravy na kontrakcie

Fizjo

Witam, będę podejmowała współpracę z euro-med. Proszę o opinię na temat tej firmy. Czy jesteście zadowoleni? Jak rozliczenie pacjentów? Czy firma szuka pacjentów?

Mariusz
@Fizjo

To wiesz już że będziesz pracował ale nie wiesz takich rzeczy? Byłaś na rozmowie w ogóle?

Czy pracując w tej firmie samemu trzeba organizować sobie pacjentów czy dostajesz od górnie zlecenia?

Ciekawa

U ilu Pacjentów dziennie świadczy się usługi w 8h trybie pracy, ile czasu jest przeznaczone na Pacjenta, stawka 35-40 to stawka za pacjenta czy godzinnę pracy ?? Bardzo proszę o informacje.

@Ciekawa

Stawka za pacjenta

Natalia
@Ciekawa

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, wszystko wyjaśnię. 693931439

Kierownik Projektu

W moim przypadku rozmowa była szczegółowa,pytano o kwalifikacje,doświadczenie, sposoby radzenia sobie z różnymi sytuacjami,które w pracy z ludźmi się zdarzają:)

Pytania tylko zawodowe,żadnych pytań osobistych.Pełen profesjonalizm.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
reha

Dzień dobry, na jakie stawki można liczyć w 2022? Czy warto aplikować?

fizjok

Czy zdarzyło się wam nie dostać wypłaty na czas? niestety w moim i koleżanki przypadku zdarza się to dość często bo od listopada 2020 r., poza tym są od pewnego czasu są problemu typu "nie zgadzają się godziny" - pytam jak? wystawiając fv jest prosty rachunek ... miał ktoś z Was taką sytuacje ?

@fizjok

Nie. Zawsze wypłata na czas

Lalala
@Reha

Również nigdy nie miałam problemu z wypłatą.

Hania

Od jakiej stawki zaczyna się pracę na wizyty domowe (fizjoterapia domowa)? Jakie jest wynagrodzenie za zrealizowanie 1 wizyty domowej

Lila
@Hania

Negocjuj ile się da! W tej firmie mówią że nie podniosą po czym jedna osoba dostaje o 35 zł więcej wychodzi jej łącznie 70 zł za godzinę a koordynator prosi o dyskrecje żeby broń Bóg się nie wygadać ???? a druga robi tyle samo i dostaje 38 zł na rękę żenada. Robią z fizjo co chcą. w październiku będzie kolejna fala covid, i tak zostaniesz z dnia na dzień bez pracy ????

czarek

70 zl ??? to ja pracuje w takim razie za darmo . gdzie są takie stawki

Krzysiek
@Lila

Skąd masz takie informacje? Trudno mi w to uwierzyć, różnica 5-10 zł być może, ale 35 zł?? Jeżeli ktoś ma rzeczywiście 70 zł, to może dojeżdża gdzieś dalej do pacjentów?

@Lila

wydaje mi się, że to też zależy od stażu pracy. Na dzień dobry wiadomo, że dają mniej. Jak popracujesz jakiś czas, pacjenci cię bedą chwalić to możesz rzeczywiscie wynegocjowac lepsza stawkę. Inne stawki są też jak ktoś sobie sam robi pierwszą i końcową wizytę (czyli musisz miec 3 lata stażu pracy). . Aktualnie mam 45 zł, ale juz pytałem o podwyżkę i wiem że po nowym roku powinienem ją dostać. Za wizyty początkowe jest większa stawka, ale ja nie mam jeszcze tyle stażu. Pracuję już ponad dwa lata i uważam, że jest git. Kasa na pewno lepsza niż w przychodni czy w szpitalu. Poza tym jak skończysz serie zabiegów to pacjenci często proszą, żeby przyjezdzać prywatnie i można dorobić. Grafik spoko, jak potrzebujesz wolne to dzwonisz do pacjenta, że cię nie bedzie i po sprawie. W końcu to twoja własna działalność. Jednyne minusy to niszczenie auta jeśli masz taki rejon że trzeba duzo jezdzic no i brak rozwoju zawodowego. No chyba, że interesuje cię geriatria. Terapii manualnej tu nie popraktykujesz. Często to jest ciężki pacjent geriatryczny. Oczywiście nie wszyscy, ale w większości. Praca przypomina trochę pracę w zolu. Bierne, masaż, pionizacja.. Ale z drugiej strony masz godzinę na pracę 1 vs 1 z pacjentem, więc jeśli coś więcej potrafisz to masz na to czas i zawsze można coś podziałać.

Pola
@mezomorfik

45 zł na własnej działalności czy na umowie zlecenie?

@Pola

Dzialalnosc

Jojo
@mezomorfik

@mezomorfik można porozmawiać z Tobą prywatnie na temat tej pracy, np mailowo... Chciałabym zapytać o więcej szczegółow, jeżeli można. Z góry dzięki.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Euro-Med Sp. z o.o.?

Od razu

Kaska
@Reha

Wlasnie zastanawiam sie nad przejsciem z umowy zlecenia na umowe o prace. Tylko jak to prawnie wyglada? Umowe o prace musisz 160h przepracowanych miec. Na zleceniu mam stawke za pacjenta, nie na godziny. Jak to u nich wyglada? Pozdrawiam!

@Kaska

nie ma umowy o pracy w euromedzie z tego co wiem. zlecenie albo działalnosc

Martyna
@mezomorfik

W rehabilitacji domowej jest zlecenie albo działalność, w ośrodku widziałam, że proponują umowe o pracę.

@Martyna

A jakie stawki teraz są?

Martyna

od 45 zł za pacjenta brutto

Pola
@Martyna

W jakim w województwie? W Świętokrzyskim 35 zł brutto, umowa zlecenie. Może 45 na działalności?

Fajna

Ja osobiście nie polecam pracy w tej firmie. Nie szanują ludzi którzy dla nich pracują, nie reprezentują sobą żadnego poziomu a już nie wspominając o kulturze osobistej. Żenada nie mówiąc już o kiepskich zarobkach (teraz zarabiam o wiele więcej) oraz o innych matactwach...

Monia

zgadzam się w 100%

Elżbieta z Tychów
@Fajna

Właśnie, matactwa! Zgłaszałam ten fakt do Woj. Oddz. NFZ w Katowicach i przesłali skargę do ... Euromedu, który się wykpił (błędna interpretacja przepisów!???????? przez pracownicę rejestracji). Tak się znalazłam na "czarnej liście" i nie jestem tam przyjmowana!!! Jako satysfakcja tylko fakt, że lekarz tam zatrudniony, poinformowany o stosowanych w tej "Przychodni Lekarskiej" zerwał z nimi współpracę. Brawo Panie Doktorze J. Z.!!!

na jakim stanowisku pracujesz

Arek

Nie dosyć że ciężka praca, nie dosyć że płacą gówniane pieniadze, to jeszcze jestem okradany co miesiąc od dobrych kilku muesiecy na kilkaset zl miesiecznie. Sprawa złożona do prawnika o krzadzież, PIP poinformowana. Czekajcie na kontrole (usunięte przez administratora) !!!!

fizjok
@Arek

jesteś pracownikiem biurowym, czy fizjoterapeutą?

Halina
@Arek

O co dokładnie chodzi? Może to jakieś nieporozumienie bądź niedopatrzenie w księgowości i HR-ach. Próbowałeś wyjaśniać sprawę u źródła? Czasem zwykła, szczera rozmowa potrafi naprawdę zdziałać cuda. Daj znać, jak teraz wygląda Twoja sytuacja!

Reha

Czy ktoś pracuje w tej firmie na własnej działalności?

reh2
@Reha

wszyscy są na DG. Nikt nie ma umowy o prace.

@reh2

Nie o to pytałam. Można pracować na umowie zleceniu lub własnej działalności. Szukam kogoś kto pracuje na własnej działalności

Grubas

Pracuje

Monia

Radzę omijać firmę szerokim łukiem. NIskie zarobki, ciągła rotacja wśród pracowników, dużo pracy - mało ludzi. Niby firma prężnie się rozwija a zero inwestycji w pracowników. Bardzo kiepska atmosfera, ciągły stres.... Zdecydowanie polecam się mocno zastanowić zanim złoży się do nich aplikację.

Aga

Jestem bardzo zadowolona z tej pracy,bardzo dobre zarobki!

Mariusz
@Aga

Dobrze że jesteś zadowolona z pracy i zarobków, jednak nie napisałaś ile mniej więcej można tu zarobić. Może podasz jakieś orientacyjne widełki wynagrodzenia? Taki wpis na pewno będzie pomocny dla innych użytkowników.

Ola
@Mariusz

42 na dg

reh2
@Ola

chyba 35 ...

Czy firma Euro-Med Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

czarek

jakie szkolenia?????

548 wxs

Praca bardzo ciężka i odpowiedzialna w domu pacjenta, wymagająca wiedzy, doświadczenia i dużej kultury osobistej, z czego pracodawca nie koniecznie zdaje sobie sprawę. Stawka 35 zł za godzinę? Raczej za pacjenta, często dalekie dojazdy i liczne peicedury. Czas na pacjenta to 2 godz. 95% rzeczy zrobisz sam, załatwisz pacjenta, skierowania, opisy ,pilnujesz czasu pracy,grafików. Nagminne olewanie przez koordynatora i nie odbieranie telefonów. Za dojazdy marne zwroty, o innych kosztach możesz pomarzyć.

Fizjo
@548 wxs

A zwracają w ogóle za dojazdy cos bo podobno już nie

Czarek
@548 wxs

A zwracają w ogóle coś za dojazdy?

REHA
@Czarek

Nie

Jakie wartości są cenione w Euro-Med Sp. z o.o.?

REHA

Żadne!

GangStarr
@REHA

Zapraszamy zatem do Działu Technicznego, stawiamy przede wszystkim na wnętrze

Jolanta

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? Czy to może inspiracja konkurencji?

Asienka

Zamierzam zatrudnić się w tej firmie, ale proponują mi umowę zlecenie. Zarobki w porządku, ale kiedyś będę chciała powiększyć rodzine. Czy ktoś z was wie jak w takiej sytuacji Euromed reaguje? Czy pozwalają na l4 w trakcie ciąży i macierzyński czy po prostu wypowiadają umowę?

MKnobek
@Asienka

Nawet na zleceniu możesz samodzielnie rozszrzeszyć ZUS o chorobowe (płacisz 2.6% wynagrodzenia z każdego mc) ale od ZUS dostaniesz zwrot za L4

MKnobek

Dwiema rękoma będę trzymać się tej pracy ! Nie mam pojęcia dlaczego tyle osób krytykuje pracę w tej firmie ? Ja jestem bardzo zadowolony pracuje od 6 mc i średnio moja pensja wynosi 3-4tys przy nieco ponad 100godzicach (różnie w zależności od zleceń) Płatność jest na czas, ja zdecydowanie polecam. Minusem jedynie jest brak umowy o pracę, ale dla mnie, studenta na mgr to nawet na plus.

Kkkk

Nie polecam tej firmy. Prywatnie sama lepiej zarabiam. Doceniajmy się

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Med Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Euro-Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Med Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Med Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Med Sp. z o.o.