Opinie o Euro-Med Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro-Med Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro-Med Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Med Sp. z o.o. w Tychy

Co sądzicie o nowych zmianach jakie wprowadziłam firma? Zostajecie czy szukacie nowej pracy

@Fiz

Jakie oświadczenia? Ja też raczej odchodzę ale nie doszło do mnie nic o osiwadczeniach

Marcela Nowy wpis

Czemu z ogłoszeniami teraz jest tak, że w jednym dla fizjoterapeuty w warunkach domowych jest napisane, że najwięcej przy umowie zleceniu zarobisz 10 500 zł. a w tym drugim maks to 8 000 zł? chodzi tylko o miejscowość czy może jakieś godziny?

@NFZ Nowy wpis

Przed podjęciem pracy. Zobaczcie na stronie NFZ ile wyceniają 1pkt rozliczeniowy i porównajcie sobie ze stawką jaka wam proponują ????

Anetka Nowy wpis

Czy wykształcenie wpływa bezpośrednio na zarobek? Zastanawiam się nad nim w oparciu o oferty w internecie, ponieważ jest tam w nich napisane, aby być fizjoterapeutą można posiadać technika, licencjat lub magisterkę. Czy zdarza się ze osoba z technikiem zarobi tyle samo co ta z magistrem?

Niestety nie mogę powiedzieć nic o rekrutacji z uwagi na fakt, że pomimo umówienia rozmowy na daną godzinę żaden rekruter się nie zjawił. Pani z rejestracji po moim zgłoszeniu się po wejściu do ośrodka i poinformowaniu jej że byłem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną poleciła zaczekać na korytarzu i poinformowała że zaraz podejdzie odpowiednia osoba. Po bezskutecznym czekaniu 40 min pojechałem do domu. Brak poszanowania czasu innych, niestety w mojej ocenie brak należytego szacunku. Jeżeli pracownicy są traktowani w podobny sposób to myślę że jest to nie do zaakceptowania.

Euro-Med Nowy wpis
@Adam

Szanowny Panie Adamie. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że sytuacja, która miała miejsce była wynikiem nieporozumienia. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, jeżeli nadal byłby Pan zainteresowany współpracą to zapraszamy do kontaktu.

Kierownik Projektu

W moim przypadku rozmowa była szczegółowa,pytano o kwalifikacje,doświadczenie, sposoby radzenia sobie z różnymi sytuacjami,które w pracy z ludźmi się zdarzają:)

Pytania tylko zawodowe,żadnych pytań osobistych.Pełen profesjonalizm.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Antosia

Dzień dobry, w ofercie dla fizjoterapeuty w warunkach domowych jest napisane, że należy prowadzić dokumentację według obowiązujących przepisów. Zastanawiam się o jaki zakres konkretnie chodzi i czy to jest trudne do utrzymania? Są to przepisy wewnętrzne i czy często coś się w ich zakresie zmienia?

Anula

A pod względem czego uważasz, że są lepsze? Co w warunkach gorzej Ci się tu widzi? Oferty stale są odświeżane, mój rejon tez jest teraz widoczny. Czy warunki pracy od niego także nie zależą przypadkiem?

Wąsiuuu

Ogólnie z tego co czytam po komentarzach wynika że w każdym regionie jest inaczej. Pracuję od roku. Dogadałem się z firmą że od 1 lipca do 31 września chcę mieć wolne. Maksymalnie przyjąć mogę 7 pacjentów dziennie 5 dni w tygodniu co jakby daje 140 wizyt miesięcznie. Zarabiam około 7500 zł. Hmmm jak na prace to wydaję mi się dobra ale nie wypowiadam się za innych. Nie wiem jak się zarabia w innych firmach Jeden minus za to że nie oddają za paliwo a do pracy mam 30km czyli w 2 strony 60km + jeszcze w mieście robię dodatkowo 20km. Jestem z wioski. Jak na moje rejony to dobry cash. W razie coś,.mogę nieco poopowiadać 573-286-112

@Wąsiuuu

Hej, piszesz o 7,5 tys ale to na czysto na rękę już po odliczeniu wszystkiego? Upewniam się, bo teraz w ofertach widełki się zaczynały od 9,3 tys z tym ze brutto i mnie to zastanawiało. Ale widzisz tak w przeliczeniu ile godzin na to wszystko poświęcasz? Mam na myśli także ten dojazd do pracy jakby nie patrzeć

Asia
@Wąsiuuu

Możesz mieć 7 pacjentów dziennie ? Przecież 6 to jest maks ,boo liczą 1,5 h plus 0,5 h na dojazd i to jest 2 h na pacjenta. Potem przeliczają ,że to jest 60 h dyspozycyjności i tylko tyle można pracować na NFZ , choć można by było zrobić więcej

Na jednym portalu znalazłam ofertę na fizjoterapeutę domowego, polecacie tam pracę? Zainteresowało mnie to, że podają możliwość pracy dodatkowej, jest wtedy jakieś minimum godzin, które trzeba wyrobić? Bo ja właśnie szukam czegoś żeby dorobić, pracę stałą już mam.

Fizjo

Odnośnie nowych warunków pracy, czekam co będzie dalej, w każdej chwili jestem przygotowana odejść z pracy i iść pracować do innej rehabilitacji domowej. Konkurencja jest spora, jest w czym wybierać i gdzie pracować. Ciekawa jestem kogo znajdą do pracy na nowych warunkach. Życzę powodzenia.

Fizzjo
@Fizjo

Czego dokładnie dotyczą te nowe warunki pracy? Co się zmieniło?

Fizjoo
@Fizjo

Co dokładnie się zmieniło?, miałam kiedyś ofertę pracy z tej firmy i zaczęłam się nad nią zastanawiać

Czekam co będzie dalej, jeżeli nic się nie zmieni odnośnie nowych warunków pracy to trzeba zmienić, gdzie indziej tego nie wymagają

Fizjo

O jakich nowych warunkach mówicie bo zastanawiam się nad powrotem do firmy

Alex

A jakie firma zmiany wprowadziła? Co się zmieniło teraz ?

Ja jestem załamana, bardzo dobrze mi się pracuje w tej firmie, ale teraz zastanawiam się czy nie odejść, bo po tych zmianach po prostu się nie opłaca

@Ania

@Ania a co się teraz zmieniło w tej firmie? Bo mam propozycję współpracy i nie wiem co zrobić? Z góry dzięki za odpowiedź

Fiz

Warunki są nie do zaakceptowania. Na godzinę po odliczeniu wszystkich opłat na dg wychodzi k 40 zł- tyle to można zarobić robiąc laser w gabinecie stacjonarnym. Większość firm nie wymaga oświadczeń(przynajmniej na tą chwilę). Najlepszą opcją jest przenieść się z bazą pacjentów (większość pracowników tworzy bazę samodzielnie więc chyba nie trzeba mieć skrupułów ) do innej firmy.

Magda353

Czy ktoś może dać znać jakie są aktualne zarobki w tej firmie?

Alex

Gdzie tak płacą w jakim województwie/ mieście ? Czy pacjentów szuka się samemu czy koordynator zleca ? Dziękuję za

Laura
@Alex

„Tak”? to znaczy jak? Swoją drogą faktycznie jest tak, że jeden region może być lepszy a drugi gorszy? To nie zależy głównie od pracy własnej? Co do kwestii poruszonego koordynatora to na jakie wsparcie można od niego jeszcze liczyć?

Dolny Śląsk

Pracuje w tej firmie ponad 3 lata. Zarobki odkąd pracuje rosną, conajmniej raz w roku stawka rośnie. Pacjentów, a dokładnie lokalizacje sama wybieram dostaje propozycje i podejmuje decyzje czy przyjmuje pacjenta. Kierowniczka regionalna jest zawsze do mojej dyspozycji gdy potrzebuje pomocy. Nigdy nie zostaje z problemem sama. Jestem zadowolona z pracy. Sama ustalam ile i kiedy chce pracować, bo to ja się umawiam z pacjentami.

Ryba

Euro-Med oddział w Białymstoku to firma kant i (usunięte przez administratora) w sierpniu przyjęli zgłoszenie na rehabilitację domową mojej mamy która ma już 97 lat, rehabilitacja miała się rozpocząć w listopadzie 2021 roku. Pod koniec listopada dzwoniłam do Białegostoku i jakaś paniusia powiedziała, że rehabilitacja rozpocznie się w grudniu i ta sytuacja z telefonami powtarza się co miesiąc, na mój telefon następna pani odpowiada, że tak rehabilitacja rozpocznie się za tydzień. Ostrzegam, nie korzystajcie z usług tej firmy bo stracicie tylko czas i zdrowie.

Świebodzin lubuskie.
@Ryba

Euro-med rehabilitacje odradzam tak (usunięte przez administratora). Rehabilitantka ze swiebodzina pracujaca tam to koszmar i pomylka przyjezdzac nie chciala a podpisy przyjezdzala tylko zeby zaliczyc godzine. A na te rehabilitacje czekalismy ponad rok telefony odbierali i obiecywali z miesiaca na miesiac ze nie majaa rehabilitanta bo na urlopie ze sa kolej ze to ze tamto a jak juz przyznali rehabilitantke to przyjezdzac nie chciala bo wazne swoje sprawy miala posiedziala pileczke w rece pogniotla i liczyla czas i czmych do domu. Euro med nie sprawdza jak pracuja ich rehabilitanci to porazka

Janina P.
@Świebodzin lubuskie.

Jestem zaskoczona tak negatywną opinią - w ubieglym roku moi rodzice byli rehabilitowani przez fizjoterapeutów ze Świebodzina zatrudnionych w firmie Euro Med i zarówno moi rodzice jak i ja jako ich opiekunka byliśmy bardzo zadowoleni z rehabilitacji. Przychodzący do domu fizjoterapeuci to w mojej ocenie profesjonaliści , ludzie o wysokiej kulturze osobistej i bardzo cierpliwi . Śmiem podejrzewać, że pod tym komentarzem kryje się konkurencja, bo poleciłam tą firmę znajomym rodziców ( również schorowanym osobom w podeszłym wieku ) którzy obecnie korzystają z usług fizjoterapeutów z tej firmy i podobnie jak my bardzo sobie chwalą zabiegi wykonywane przez nich i ich podejście do pacjenta. Jak widać zatem moja pozytywna opinia nie jest odosobniona.

Jakie są mocne strony pracodawcy Euro-Med Sp. z o.o.?

Czy w firmie Euro-Med Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

nie ma zadnych szkolen, nawet brak checi doplat do kursow itp. stawka niezaleznie od wykonywanych na WLASNA REKE kursow - stoi. nie zalezy im na wykwalifikowanych pracownikach

@pracownik

Na własną rękę? Ile one mogą potencjalnie kosztować?

Eryk
@Aneta

Od 3k do 17k

Miałem rehabilitację domową. Firma okey natomiast rehabilitantka która do mnie przychodziła Pani Kinga, która mieszka koło Kielc to po prostu pomyłka. Czasem jej tydzień nie było, czasem półtorej a czasami dłużej.... A potem podsuwa papiery do podpisania, że niby chodziła. Odradzam.

@Anonim

Potem czyli po jakim czasie jeśli już? Spółka nie prowadzi ewidencji na bieżąco? Napisze mi ktoś z kim się rozlicza z tego w takim razie i jak często się to odbywa?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Euro-Med Sp. z o.o.?

A to już zależy na kogo trafisz. Nie polecam współpracy z regionalną z małopolski. No chyba, że ktoś lubi być nękany telefonami i mailami nawet w weekendy.

@odpowiedz

ciekawe preferencje tu przytaczasz. to chyba także zależy od tego z jakim problemem dzwoni. co takiego może się tak właściwie nagłego w tym regionie przydarzać, że jest tego typu potrzeba?

Fiz

Firma z dnia na dzień zmienia zasady rozliczeń, zatrudnienia. Potrafi z dnia na dzień zostawić człowieka bez pracy. Radzę mocno na nich uważać

Irena
@Fiz

Jak zmieniają te rozliczenia? To jest jakoś aneksowane? W jaki sposób przekazują takie informacje? Jakieś rozmowy indywidualne czy jak?

Ona
@Fiz

W tej firmie nic nie jest jasne i klarowne.

@Ona

Opnie na forum także... Mimo wszystko widzę, że się tu obecnie zatrudniasz. Opowiesz coś więcej na temat bieżących warunków pracy jakie tu oferują? Ktoś pisał, że można tu wyciągnąć 12 tys ale inny pracownik to podważył. Na jaki rzeczywisty zarobek w takim razie można się tu śmiało nastawiać?

Sellina

Mam ofertę pracy z tej firmy. Czy warto ją rozważyć? Jakieś aktualne spostrzeżenia i wnioski?

fizjo
@Sellina

Jako praca dodatkowa ok. Ale obiecują , że będziesz miał pacjentów po czym będziesz robić za 2 tys bo pacjentów nie maja. Nie polecam.

Mariusz
@fizjo

To słabizna. A jak wygląda grafik? Sam ustalasz kiedy jesteś dostępny? Czy firma z góry przydziela godziny?

Pola
@Mariusz

Ja sama decyduje ile chcę mieć pacjentów i w jakich godzinach.

Mariusz
@Pola

A to chociaż tyle. Traktujesz to jako pracę dodatkową, tak?

Pola
@Mariusz

Nie, mam 6-7 pacjentów dziennie i lepiej na tym wychodzę niż w szpitalu czy w przychodni. Nie mam żadnego kierownika nad sobą, kiedy nie mogę iść do pacjenta odwołuję go albo przekładam i po problemie. Na razie mi taka opcja pasuje. Szkoda tylko, że to umowa zlecenie.

Fizjoterapeutka
@Pola

Hej Pola. Właśnie dostałam ofertę pracy z tej firmy. Można z Tobą pogadać jakoś bardziej prywatnie i popytać o szczegóły?

XD
@Pola

Jak wyglada kwestia szczepienia przeciwko covid?

Szczepienja
@XD

Trzeba mieć szczepienia, rok temu za brak szczepienia wywalali fizjo, rejestrację, wszystkich

Ktoś aplikuje do firmy Euro-Med Sp. z o.o. w mieście Suwałki? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Lalala

Ja pracuję w Euromedzie w tym województwie. Ostatnio mam wrażenie, że nikt nie zajmuję się podlaskim, ogarniają to jakieś babeczki z centrali ale mają wielu terapeutów pod sobą i ciężko się z nimi skontaktować i coś ogarnąć. Co do pracy to jeśli masz swoich pacjentów to spoko, myślę, że na górze nikt nie bawi się by znaleźć Ci maksimum pacjentów. Robisz tyle ile dasz skierowań.

Pracuje w Suwałkach od roku i jestem zadowolona. Pacjentów jest dużo. Nie brakuje nigdy. Wypłata na czas i zawsze zadowalająca. Koordynatorka też fajna, zawsze można się dogadać. Polecam!

Ag
@Ania

Jakie wynagrodzenie?

A
@Ag

W zależności od ilości godzin, ale przy mniej więcej całym etacie 10-12 tys brutto

Reha
@A

Cały etat czyli 8 godz?

@A

Nieprawda, nie dają uop, ograniczają liczbę pacjentów. Te zarobki to chyba przy 10.5 h pravy na kontrakcie

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Med Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Euro-Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Med Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Med Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Med Sp. z o.o.