Opinie o Euro-Med Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro-Med Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro-Med Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Med Sp. z o.o. w Tychy

gigiga

@sandra - po pierwsze mowa jest o ogłoszeniu na stanowisko pracownika działu logistyki a nie fizjoterapeuty.... po drugie ogłoszenie jest źle skonstruowane, od razu widać że pisał to ktoś kto nie wie nic o rekrutacji!!! Świadczy to tylko o tym, że nie pracują tam kompetentne osobowy!

gigiga

ogłoszenie jest źle skonstruowane i tyle! nawet ogłoszenia o pracę nie są w stanie dobrze napisać. Poza tym oni ci nic nie są w stanie oferować oni tylko wamagają

TYLKO JA

jeśli chodzi o sklepy zaopatrzenia ortopedycznego to zarobki nie są wygórowane ale dyrektor nadzorujący je jest ok, dba o pracowników. Gorzej jest w innych działach, tam już nikt nie dba o swoich pracowników, każdy myśli o sobie

TYLKO JA

Wszyscy dają w ofertach pracy możliwość rozwoju. Żadna nowość.

Kierownik Projektu

W moim przypadku rozmowa była szczegółowa,pytano o kwalifikacje,doświadczenie, sposoby radzenia sobie z różnymi sytuacjami,które w pracy z ludźmi się zdarzają:)

Pytania tylko zawodowe,żadnych pytań osobistych.Pełen profesjonalizm.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

ewa

Wolę brać udział w akcji " TRZYMAJ SIE OD NICH Z DALEKA"

jakie benefity ?

ewa

Zgadzam się w 100% z Norton, nigdy podobnych dobrodziejstw nie było!!!!!

Norton
@ewa

Ewa, czy widzisz mój post, bo ja mam wrażenie, że dziwnym trafem zniknął. Czyli jednak usuwają niewygodne dla Euromedu opinie!

jaki pakiet socjalny?!!! skąd te informacje ?!!!

gość

trzeba spróbować, a potem ocenić

była

Ktoś jeszcze chce pracować w "Euro-Medzie" ??? dziwne

to nie na temat

Ola

W Euro-Medzie w Tychach ciężko jest zdobyć umowę o pracę. Niektórzy ludzie którzy pracują tam po kilka lat ją mają, reszta pracuje na umowę zlecenie lub na własną działalność. Znam osoby które mają Umowę Zlecenie na CZAS NIEOKREŚLONY!!!

co to za bzdury?!!!

beauty

Celina - i jak wyglądała rozmowa? możesz powiedzieć coś więcej?

Celina

Byłam na rozmowie. Dowiedziałam się o konkretach. A potem równie konkretnie dostałam informację, że nie przeszłam do kolejnego etapu (są 3 etapy rekrutacji). Przynajmniej wiem na czym stoję i dalej szukam pracy. Może ktoś wie gdzie szukają ludzi do roboty ?

Atmosfera raczej się nie polepszy, mimo tego że firma idzie szybko do przodu. Niestety w tej firmie jak i w wielu innych nie zwraca się uwagi na czynnik ludzki który jest kluczowy w osiągnięciu optymalnego sukcesu w biznesie. Wszelkie sukcesy będą krótkotrwałe bo tego nie uwzględniają. Takie trendy.

Barbara

Byłam na rekrutacji. Na rozmowie były dwie babki czarna i siwa i młody facet. Rozmawiałam tylko z tą czarną reszta się nie odzywała(czarna zadawała konkret pytania, aż się zestresowałam bo weszłam na luzie....). Nie wiem czy dostanę pracę bo ośrodek w Rudzie Śląskiej wygląda fajnie, kadra też była młoda ... A kasy żadnej nie proponowali tylko pytali za ile ja przyjdę do roboty. Fajny ośrodek jak nie znacie zobaczcie.

Malina

o co chodzi z tymi "znikniętymi" postami ???

Byliśmy, ale nie będziemy i całe szczęście. Ci którzy tam zostają są widocznie bardzo zdesperowani ale cóż takie czasy i w pewnym sensie to rozumiem.

była

totalna porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Med Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Euro-Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Med Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Med Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Med Sp. z o.o.