Opinie o ENERPOL SP ZO.O w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ENERPOL SP ZO.O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ENERPOL SP ZO.O o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERPOL SP ZO.O w Gdynia

Karlitos

Enerpol to wielkie nieporozumienie ,jeden wielki śmiech na sali , jedno wielkie cwaniactwo. Zarobki sięgają zenitu bez umowy o pracę ,lub na tzw .śmieciowkach ,bez urlopu wypoczynkowego chorobowego.Wynagrodzenia nieterminowo wypłacane.Spółka ta nie ma poszanowania pracowników liczy sie tylko ich wyzysk .Natomiast kadra karierowiczów procz siedzenia w biurach ,wpierda...lania ciastek ma sie dobrze

Głowa

Enerpol to najlepsza firma na swiecie

łysy

No i wielkim krokiem zbliżają sie swieta , znając zwyczaje firmy enerpol z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w sopocie, znowu będą wydzielać pieniądze, Jeden dostanie 50 zl ,drugi 80zl ,trzeci 200zl ,a czwarty nic bo nie przychodził w sobote czy w niedziele do pracy .A przecież swieta wszyscy mają takie same......

Trygiel

Enerpol to najlepsza firma pod słońcem ;-)

Spostrzegawczy
@Trygiel

Ta....a świstak siedzi i zawja sreberka....

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ENERPOL SP ZO.O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
wariat

a czemuz to duli zwolnil ziecia wie ktos????

Zięć
@wariat

Chciał uczciwie po ludzki ale...niektórzy tak nie potrafią

Brudas

Firme enerpol radze omijac na oścież ,trzeba być pozbawionym wszelkich norm społecznych ,godnosci ludzkiej by pracować na te przyjezdną bande .Na dzien dzisiejszy pracuje na terenie Norwegi jestem bardzo zadowolony dobre warunki mieszkaniowe ,jedzenie wyśmienite ubezpieczenie fuul no i pieniadze ... Ludzie obudzcie sie jest tyle pracy ze głowa mała nie tylko w Norwegi

Brudas

Co ten cwaniak i jego smieszna banda robi procz siedzenia w biurach ,kanciapach, lizania dupska w sopocie?W jaki sposób te przyjezdne osoby wpływają na produkt w tej firmie,jaką mają opinie?

Enerpocwel

Witam pracuje w enerpolu od wiosny na Marynarce Wojennej. ..firma nie jest raka zła. ..Wyplacalni (najpierw w okolicy 08-10 dostajesz kasę na konto a później składasz rachunek) Robota jak robota..jak to na statku....spawacze monterzy i szlifierze nie zapie...ją tam tak jak to się mówi co nie oznacza ze leżą plackiem. ..pracować trzeba i to wie każdy. ...a na gadki kierowników majstrow trzeba przymknąć oko i robić swoje bo akurat oni zawsze mają co do powiedzenia narzekania itp...Pozdrawiam i zapraszam wszystkich chcących pracować za normalne stoczniowe pieniążki czyli ani za duże ani za małe :-)

@Enerpocwel

Ja pracowalem w gdansku ,przy duzym przerobie blach placili mi 27 zl po odliczeniu kosztow zwiazanych z utrzymaniem dzialalnosci zotalo mi 16 za prace w takim (usunięte przez administratora) przy 160 godzinach wyjdzie Ci 2500 ,i wieczne pretensje o byle co bylo normą.Kolezanka pracuje w lidlu jako zwykly pracownik tuli na miesiac przy 160 h kolo 3000 i ma pełen pakiet ubezpieczen ,urlop wypoczynkowy płatny,chorobowe i praca w normalnych warunkach,a poza tym na sam widok tych przydu....pasów siedzacych w biurach czlowiekowi sie nic nie chce ,a co dopiero robic na nich.

spawacz

Enerpol szuka sponsorów ,którzy bedą lugać na tych wszystkich darmozjadów

Pedro

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Sanczez
@Pedro

A ty jesteś z klanu kierowniczków czy z rodziny ? Takich bzdur dawno nie czytałem

@Pedro

(usunięte przez administratora) siedzą w biurach nic nie robią procz lizania dupska w sopocie i co ,jaką mają opinie......

@Brudas

Ale po co te komenty jeszcze chwila i firma się rozpadnie....Rurek chce się oderwać...Michał no cuż...Duli z rudym i ciot... Znaczy braciszkiem no coment....no i podstarzały wręcz wiekowy wladzio....

Maja

Ponieważ pojawiają się na forum skrajne opinie, więc przy ich małej liczbie trudno podjąć decyzję, które są prawdą pochodzącą od pracowników, a które być może fałszem autorstwa konkurencji firmy ENERPOL. Dlatego zachęcam do jak najbardziej licznych wypowiedzi osoby zatrudnione w tej firmie, aby w ten sposób pomóc kandydatom do pracy stworzyć sobie obraz jak najbliższy realnemu, jaki zastaną w miejscu zatrudnienia.

@Maja

maja zatrudnij sie i bedziesz miala opinie na zywo

ccc

Duli by chciał najlepiej by jeden ludz robił za czterech ,a siano bral za pół ludzia

łysy

Firma ta bazuje na naiwnosci, na nielojalnym ,nieadekwatnym do wykonywanej pracy wynagradzaniu pracowników ,pieniadze te sa wykorzystywane do niszczenia lokalnych firm w konsekwencji przejmowaniu robót oraz dobrych fachowców ,ktorych sie wyzyskuje i wmawia ,ze nikt nikogo na sile nie trzyma w firmie

@łysy

Ty Łysy Andrzeju już u nas pracy nigdy nie znajdziesz!!!!

@Michał

A co tylko Andrzej jest łysy!! Poza tym kto by chciał na te cwaniackie przylepy trójmiejskie robić

łysy

Witam wszystkich forumowiczow ,zapraszam do korzystania z portalu internetowego praca dla stoczniowcow ,ktory nazywa sie STOCZNIOWIEC.PL znajdziecie tu mase dobrych ofert pracy,z polski jak i zza granicy pozdrawiam

Brudas

Może fatalna kondycja firmy przemówi tym panom do rozumu i zaczną traktować pracowników jak ludzi ,a za dobrą ,rzetelną prace zaczną wynagradzać rozsądnymi pieniążkami .

dobry spawacz

Duli i jego team kierowników jak by mieli klasę to by włożyli kombinezony robocze i pokazali na produkcji jak zarabia sie pieniądze ,dali by cos od siebie firmie

@dobry spawacz

tylko ze oni nie umieja nic robic

Maja

Na stronie internetowej firmy ENERPOL nie widać żadnych ogłoszeń o pracę. Jest natomiast zakładka gdzie można zostawić swoje CV i aplikację. Jak myślicie, czy obecnie może to zaowocować zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną? A jeśli tak, to na jakie stanowisko można Waszym zdaniem aplikować?

Jak wyglądają aktualności firmy ENERPOL SP ZO.O? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Karol

Nic dodac nic ująć chyba sie przyjmę do tej firmy ,do Gdanska do pana Śmieszka.

To Enerpol jeszcze istnieje? Boże litosci

Spostrzegawczy
@Karol

Pana? Chłopie co ty bierzesz?może czas odpocząć ?

@Spostrzegawczy

karierowiczow siedzacych w kanciapach,biurach nic nierobiacych

@Spostrzegawczy

Karierowicze

Mirosław

Aktualnie firma enerpol sp.z.o.o. zajmuje czołowe miejsce w trójmiejskim rankingu najlepszych firm w przemyśle stoczniowym i offshore pod względem bardzo wysokich zarobków,sporej ilości robót w trójmieście i nie tylko, oraz bardzo dobrze wykształconej i przygotowanej kadry nadzorującej. Średnie zarobki spawacza wyszacowano na plus minus 35-45 zł więc firma jest godna uwagi dobrych fachowców. Pozdrawiam.

@Mirosław

Zajmuje czolowe miejsce oraz sporej ilosci robót zawdziecza dzieki dobrze pracującym na produkcji ludzi ,prócz pana Henia z Banina i paru innych osób nie nazywałbym tego kadrą nadzorującą ,tylko zespołem przyjezdnych karierowiczów siedzących w biurach ,malo przydatnych poganiaczy dzieki ,ktorym ludzie uciekają za granice pracować bądz innch firm na terytorium pl

Glowa

Enerpol to najlepsza firma na swiecie

@Glowa

ty masz równo pod sufitem?

Brudas

Panowie karierowicze apel do was ,firma przynosi mały zysk więc proszę zabrać sie do pracy,a nie przesiadywać w biurach,głupotami sie zajmować i ciastka konsumować !

Brudas

Ktoś na tych cwaniaków jeszcze tam robi?!

Zostaw merytoryczną opinię o ENERPOL SP ZO.O - Gdynia

• Jak się pracuje w ENERPOL SP ZO.O?

Zobacz opinie na temat firmy ENERPOL SP ZO.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERPOL SP ZO.O?

ENERPOL SP ZO.O