Opinie o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Żabka Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

OWW

Nawet tam nieidz . Obrobia Ci zadek z kazdej strony wmowia Ci ze kradniesz . A przelozeni ti zgraja idiotow.

dd

1600 jako mixer??

;)
@dd

mixer ma od tony a to stawka na operatora wózka

ddd

witam ma pytanie na jakie zarobki mozna liczyc?>>?

@ddd

1600,szalu niema a wymagania dosc duze

oww

jesteś debilem jakich mało :)

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
oww

Jak kto gdzie jest? W czarnej Du...e ha ha ha Na Kacie Żabki . Sie glupio pytasz. co wy kradniecie to zabka was tez okrada. Proste i jasne jak słońce.

oww

gdzie jest wypłata ? co wy sobie myślicie ?

oww/mg

I tak mnie nie znajdziecie pajace. Nic mi nie zrobicie! Co najwyzej loda mozecie mi zrobic! Ha ha

Kcin
@oww/mg

Przygotuj się. Koledzy już Cię sprzedali.

OWW

Przyjdzie na ciebie kolej , dużo starej zmiany C nie zostało

OWW

Biskup Ty Złamasie . A niech Cie Licho!Konrado Karakan a niech Cie Zaraza dopadnie! Gejcu i Ty Kiełbasko z kija a niech was na stosie Spalą! DZIADY KALWARYJSKIE !!! TERAZ MNIE ZWOLNIJCIE PAJACE! WYSLIJCIE LORDA Z WIADER VON GALLE I VON DON GAUSZCZÓRKA I RESZTE NIECH SZUKAJĄ ;-)

oww

a dyrektor nie kradnie ? :)

OWW

Jasne dowody. W (usunięte przez administratora) murzyna sa dowody.Jak by je mięli to każdemu powinni je przedstawic. A nie kierowac sie pomówieniami

on

Zwykle nagrania z kamer na ktorych widac jak pracownik jedzie wozkiem uklada towar na zadnym nie widac ze chowaja cos do kieszeni lub wynosza poza teren chalizatem taki dowod moga sobie schowac gdzies a nie w sadzie sie tym bronic

ojgffjkk

Sprawa trafila do sadu o pomuwienia z tego co slyszalem

@ojgffjkk

nawet pomówienia trzeba udowodnić, a z tego co wiadomo są zbite dowody na to ze wszyscy są winni

oww

kradli bo było co i się opłacało :) i dalej będą kraść polak potrafi i żyć za coś musi przyjdzie pora na wszystkich a szczególnie na tych co podpadli albo ich kto (usunięte przez administratora) albo sami się podłożą :)

tyski

Tak albo dyscyplinarne albo podasz nazwiska tych innych co kradli to w takim razie sam napiszesz wypowiedzenie i sie zwolnisz za porozumieniem stron ! W efekcie czego nie dostaniesz wyprawki a dowodu zadnego na to ze kradles nie mamy!

on

Poprostu znalezli sposob by firma zaoszczedzila

on

Cos mi tu nie pasuje niby pozwalniali za kradzież a nawet tego udowodnic nie potrafili nie mieli dowodow zadnych nagran z kamer ! Do tego sa to osoby z umowami na stale w wiekszosci

@on

skoro nie mieli dowodów to dlaczego ludzie godzili się na podpisanie wypowiedzenia dyscyplinarnego bądź za porozumieniem stron. Bez winy nikogo nie zwalniają. A nagrania z kamer były, nie wiesz to się nie wypowiadaj! Wszystkim udowodnili kradzież, mało większość się przyznała sama do tego. Nie ma co drążyć.

lucek

Pewnie jeszcze dzisiaj się okaże kto jeszcze rozstanie się z żabką,kolega fochu się rozpruł i sprzedał chłopaków w zamian za porozumienie stron.Co do chłopaków którzy zostali wywaleni,mam nadzieje że wyszliście na swoje bo jak wszyscy wiedzą żabka to złodziejska firma,okrada wszystkich zwłaszcza mikserów.

oww

pozdrawiam sprzedawczyków środkowym palcem :)

Tyski

Ja sie pytam czy na żabie teraz zostali sami nieudacznicy? badz ludzie ktorzy pracuja po to zeby pracowac a nei cos osiagnaqc przeciez wiekszosc fajnych i madrych ludzi juz tam nie pracuje

@Tyski

dla nie których najlepsze jeszcze przed nimi.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Tychy

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska