Opinie o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Żabka Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

ALE SIĘ DZIEJE

I co opłacało się kraść?Tym panom i pani już dziękujemy.

@ALE SIĘ DZIEJE

skoro kradli to sie opłacało

'
@ALE SIĘ DZIEJE

Jesteś zwykłym pajacem pisząc takie teksty.Jeżeli im dziękujemy,to powinniśmy podziękować 80% załogi,łącznie z kierownikami.Nagle ktoś się obudził że dochodzi do kradzieży,to zjawisko występuje regularnie od 16 do zakończenia miksu.

oww

ty za to jesteś pewnie najlepszym pracownikiem żabki :) haha

Jeżeli to są nieroby to będe patrzył ile wlezie i o tym gadał nie ważne kim jesteś:) One powinny być dawno zwolnione a w szczególności piękna mery

oww

jak jesteś taki mądry na forum to sam coś zrób a nie pier... od rzeczy ciesz sie że masz prace i masz za co rodzine utrzymać

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
czy jest ok?

no tak (usunięte przez administratora) juz wszystko jest wporzadku? jestescie żałosni wszyscy po kolei . dalej beda was ruchac w tyłek . nawet zorganizować wszyscy się nie potraficie aby coś poprawić.

owwchmgzwcaly magazyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żabka Polska

Mistrzu
@owwchmgzwcaly magazyn

Jak czytam takie (usunięte przez administratora)cytuje "A osobom ktorym sie nie chce pracowac napisze tylko tyle" Jak wam coś nie pasuje to się zwolnijcie przecież nikt was na siłę nie trzyma w Żabce" widze typowy brak ambicji pomysłu na przyszlosc i cofanie sie w rozwoju ,zapraszam z takim podejsciem do polityki na wiejska ,wtedy powiesz reszcie Polakow dlaczego warto emigrowac i zostaniesz sam w Polsce bo bedzie jak bedzie !! jpd

owwchmg

Siemka. Jak się wam nudzi to ugadajcie sie na jakies piwo po pracy i wtedy sobie pogadajcie na temat pracy , a nie pisać nie wiadomo co na forum. Macie z czymś problem lub z kimś to powiedcie sobie to wprost a nie dupę komuś obrabiać na forum za jego plecami. Co do kierowników nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby któryś z nich byl pijany w pracy. Zresztą macie podejrzenie ze ktoś jest pod wpływem alko to zgloscie to ochronie, niech go wezma na alkomat. A dla osób które szukają pracy to zapraszam do Microsa lub Ranstada, warunki całkiem nie ze na zarobki nie ma co narzekac. A osobom ktorym sie nie chce pracowac napisze tylko tyle" Jak wam coś nie pasuje to się zwolnijcie przecież nikt was na siłę nie trzyma w Żabce"

;-)

wymaga się od nas więcej a motywacji żadnej ze strony pracodawcy. Nie długo okaże się ze z oszczędności premii ogólne nie będzie. Tak masz rację, co miesiąc są coraz niższe.

on

I co na temat premi powiecie ? Bo jak dla mnie to co miesiąc mniejsze...

on

I co na temat premi powiecie ? Bo jak dla mnie to co miesiąc mniejsze...

Były juz premie?

@oww

były wczoraj

OWW

HEY MIKSERY ,WIDZE ZE SIE TAM OPIERNICZACIE NA STOLOWCE HAHAHHAA .

****

Mało kto ją lubi ale w pracy trzeba wszystkich tolerować nawet patologie

WACEK

ALE TYLKO NA WOZEK INWALIDZKI ,MUSISZ MIEC GRUPE O NIEPELNOSPRAWNOSCI

guma

Siemka mam pytanko szukam pracy jako wozkowy jest jakas opcja dostania sie do zabki

@guma

spróbuj przez microsa koło dworca

Ogarnijcie się!!!!!

Ogarnijcie się!!!!!!!!! To forum nie służy do oceniania czyjegoś wyglądu! Poziom jaki został zaprezentowany w waszych wpisach jest poniżej 0 !!!!! Ciekawe czy wy jesteście tacy (usunięte przez administratora) bo czytając te wypowiedzi ma się poważne wątpliwości! Zanim zaczniecie (usunięte przez administratora) głupoty na innych przyjrzyjcie się sobie - jak wy wyglądacie i jak pracujecie, dopiero później mówcie o innych. Każdy twierdzi, że robi najwięcej a inni nie robią nic - oceń najpierw siebie później patrz na ręce innym! a tak na marginesie przeczytajcie jaki jest cel tego forum! - "Pracowałeś w firmie Żabka Polska i chcesz podzielić się OPINIĄ O NIEJ? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji."

mati

Który to fochu?

...

racja co chwile na papierosa latają to przesada kierownik tego nie widzi ???? powinny poleciec jako pierwsze do zwolnienia jak im sie robic nie chce

@...

jak chcesz kogoś osądzić to mówi w liczbie pojedynczej, nie latam co chwila na papierosa bo nie palę. A jak masz problem ze wzrokiem to zgłoś się do specjalisty. A zwolnić powinni ciebie, bo masz za dużo wolnego czasu

on

Sory ninie gadam z takimi prostakami

?
@on

Brzmi jak zazdrosna baba :)

ja pie****
@on

Zgadzam się z tą wypowiedzią "jak można być tak fałszywym kolegą, nie raz z nią gadałeś a teraz wypisujesz takie rzeczy o niej. Ale niestety tak jest, w twarz przyjaciele a za plecami(usunięte przez administratora)". Wypisujecie, że to kierownicy was mobbinguują a sami tworzycie taką atmosfere w robocie, że się odechciewa a fałszywi (usunięte przez administratora)są na każdym kroku. Wolałbym mieć jednego kierownika "alkoholika" niż bande obłudnych i zakłamanych NIBYykumpli

oww

Jak cie hukne w klate to ci się Polo Cocta z komuni odbije

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Tychy

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska