Opinie o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Żabka Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

LOL

Anka chyba nie wiesz co piszesz!!!!!!!

Pan Helena

Jakbyście słyszeli o wolnym miejscu spedycja/transport to piszcie

Pan Helena

Hej,znalazłem jakis czas temu ofertę pracy,stanowisko kierownicze. Chyba nieaktualne ale czekam na kolejne.Wykształcenie i doświadczenie dobre posiadam,mysle na poważnie nad złożeniem tam cv. Potrzebuje jakies info. jak atmosfera w pracy,czesto jakies afery,układy układziki,czy mozna samemu do czegoś dojść? Jaki jest dyrektor? Blisko mam i wydaje mi sie ze ogłoszenia wyglądają zachęcająco. Poradzicie mi?

pracuję!

piszesz , że robota ciężka - jak wszędzie , na budowie żar z nieba się leje, pracuję od świtu do zmroku, moja matka na magazynie pakuje zamki do drzwi po 10 godzin dziennie (ma 45 lat)ojciec jest kierowcą i tylko niedzielnym tatą dla mojego 9-letniego brata, mój brat pracuje na żabie od roku - latem ciężko, ale więcej zarobi, zimą jest lżej. Bierzcie się ludzie do roboty, a nie stękajcie.

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
pracuję-wiem

witam to co tutaj się wypisuje, to nie do końca prawda - na żabce miksuję już 2 lata, mój szef traktuje mnie jak człowieka, nie jest prawdą że robisz za 20zł, ja mam umowę z ubezpieczeniem, wiadomo, że jak zrobię błęda to ponoszę konsekwencję, ale przecież wszędzie jak zawalisz to za to płacisz - ludzie weźcie się do uczciwej pracy, a nie wypisujcie te brednie

'

gorsze coś to żabka...gdzie nie pójdziesz będzie lepiej.

;-)

jak zmienić to na lepsze a nie na gorsze

Za mała stawką na SPM żeby tam przejść z żaby

SPM

SPM Poladn poszukuje Operatorów wózków widłowych wysokiego składu kontakt pod 32 325 39 49 rerkrutacje@sistema.com.pl

jeery

musisz się liczyć z podpisaniem weksla inblanco,po rozwiązaniu umowy z Żabką puszczą Cie z torbami,proponuje poczytać forum Ajentów

ktoś tam

Kowal to nie chodzi o sklep żabke a magazyn na którym sie przygotowuje towar robisz z siebie pośmiewisko że czytać ze zrozumieniem nie uimesz czego dotycza te opinie "magazynu zabki" a nie sklepu

ktoś tam

Ta robota to porażka miesiąc już robię i dziękuję bardzo wypowiedzenie już jest zostało tydzień i jak najdalej od tych złodziei. Za wszystko potrącenia często z winy wózkowych któremu się coś roz.... na palecie a wina idzie na mixera że źle spakował, towar nie na swoim miejscu wystarczy nie poczytać co pisze na skanerze i pudełku i już błąd itp system ustawiony na 100% to widać zresztą po firmach jedni mają palety marzenia a drudzy padło jakich mało jeden zrobi 8palet zarobi 120zł za dzień drugi zrobi 14 palet i zarobi tyle samo albo mniej. Kierownik łysy z binu powinni mu rozum do głowy przystawić wredny sk... jak nie wiem myśli że mu wszystko wolno a o ochronie to porażka mówić niech jeszcze do tyłka ludzią patrzą czy tam cukierków nie ma. Praca jest gorsza niż w obozie pracy w ogłoszeniach piszą jaka to kasa a kasa jest dla tych co mają ustawione zlecenia i robią bez przerwy i latają jak małe samolociki z wózkami. Kto docenia swoje możliwości i zdrowie na pewno nie będzie tam pracował. Dla mnie chora sytuacja więcej chwalenia i gadania niż prawdy a robota kupy warta. Nie raz zawyżony tonaż siedzenie do 4 rano połowa robi połowa siedzi tonaż ubywa jak wcale dajcie spokój z takim czymś. Ktoś kto chce sie zajechać żeby zarobić 3tyś droga wolna ale za takie wypłaty to ja wole Busa +międzynarodówka ani człowiek zmęczony ani sie nie narobi żałuje że się zwolniłem z poprzedniej firmy i dałem na mówić kumplowi na ten syf. Co z tego że człowiek dziennie w domu jak cały tydzień w dupie bo na południe do rana + niedziele które jeszcze nawet nie są więcej płatne. Prawda taka ile zrobisz tyle zarobisz ile się pomylisz tyle stracisz a ile się nawk.... to już twoja sprawa ale po 3 dniu pracy dojdziesz do wniosku ze system jest oszukany mało tego nigdy nie wiesz ile rzeczywiście waży twoja paleta bo nikt tego nie waży tylko drugiego dnia pisze na kartce a co drugie ogłoszenie na olx ma inna treść z czego żadna nie przedstawia realiów a chodzenia po magazynie jest tyle że panie człowiek tyle przez całe życie nie chodzi co tam w ciągu dnia

oww

No widzisz Przyjacielu . Mogłeś powiedzieć że bierzesz sterydy .Ale jak mówisz jedni mogą a drudzy nie. widzisz Taki Niedzwiedz Wynosi kawę z Magazynu i Co? Nic . Ma kolegę kierownika i mu wolno .Drugi chleje I też mu wolno. Takie są układy w tej pracy i fauszywi ludzie ! Skąd biorą się fałszy­wi i zakłama­ni ludzie ? Na początku jest ich gar­stka, po­tem sta­je się ich więcej. Dołączają do nich in­ni ale tak sa­mo fałszy­wi i zakłama­ni ludzie. Chcą się do ko­goś upo­dob­nić i stać się czyjąś ko­pią. Tym spo­sobem tracą swo­je praw­dzi­we ja.

JASZIR

No i wyleciałem dzisiaj z roboty i to jeszcze z własnej głupoty. Wykazało mi 0.12 o szóstej rano a 15 minut później 0,09. No stało się. Nigdy tu nie pisałem i nie chcę żeby mnie łączyli z jakimiś wpisami. Moje ogólne podsumowanie: Jednemu wolno a drugiemu nie. Pozdrawiam.

'
@JASZIR

Zawaliłeś sprawe,musisz mieć co najmniej 0,5 promila,to wtedy zostajesz.No chyba że jestes kierownikiem to wtedy możesz mieć 2 promile.

oww

Te Darek N. Słyszałem że potrafisz pochytac Dobra Kawę z Magazynu .? Dalej wynosisz na chatę ? Byłbym chętny za 5 zł od słoika? Masz dojścia do naklejek u ochrony to problemu nie bedzie pewnie.

daro
@oww

za 5 zł to możesz dostać w ryj :) pozdrawiam :)

ktos tam

Kolego możesz powiedzieć o jakie artykuły chodzi i co zawierały? Bo po 2 tygodniach pracy stwierdzam to że to prawie jak (usunięte przez administratora) a najbardziej wku.... jest to że jedni jakoś od początku do końca zbiórki mają wypasione palety robią ich po 8-10 i mają po ponad 8ton a jedni w większości robią po 14 palet przy czym trzeba za... jak motorek żeby to zrobić i wychodzi ledwo 7 ton czasami. Ludzie te prace chyba za bardzo kolorowo określili a rzeczywistość wychodzi inaczej.

john

Ciekawa sprawa,dwa razy już dodawałem link do ciekawego artykułu o Żabce i równie dwu krotnie został usunięty.

Byly

Chopie z daleka od tych oszustów! Ciulaja na każdym kroku a mikserow zwłaszcza! Dobrze ci radze szukaj innej roboty!

ktoś tam

Witam ktoś powie ile da się zarobić jako mikser? bo każde ogłoszenie o ich pracy na olx ma napisane inną treść o zarobkach. Z tego co wiem 20zł od tony ale pracuje tam już 1.5 tygodnia i jak widzę ze po 11 paletach jest na kartce wypisane że wyszło 6ton to mnie coś bierze i zastanawiam się czy to się wgl opłaca tam pracować. Jak to jest że jedni robią po 6 palet i mają po 5ton a jedni mają po 11 i ledwo 7 ton czy tak jak ostatnio miałem 9 palet i 5 ton no jak dla mnie koszmar a chodzenia jest więcej w ciągu dnia niż człowiek chodzi przez całe życie od czego zależy ten jak dla mnie chory system przydziału zleceń? Pytam bo nie wiem czy już nie zaczynać szukać innej pracy bo patrzać na te tonarze palet to dla mnie chore jak za taką robotę ma wyjść 2tyś zł miesięcznie towarów brakuje wózkowi kierownictwo mają na to wy.... i trza łazić po towar nie wiadomo gdzie. Potrzebuję opinie najlepiej kogoś kto tam pracuję długo i jest w stanie coś powiedzieć o tej pracy

www.conowego[...][usunięte przez moderatora]

Czy chcesz zwiększyć swoją wydajność o ponad 100%? Czy szukasz czegoś nowego? Znudziła Ci się C9H13N? Zapraszamy na [usunięte przez moderatora]. Bezpłatny dojazd na terenie Tychów. [usunięte przez moderatora] Nie dajesz rady? Padasz na pysk? Zadzwoń [usunięte przez moderatora]!!! Gwarancja nie wykrycia w n-testach! Nowość na polskim rynku! Nie przegap okazji! Zadzwoń i zamów!

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Tychy

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska