Opinie o RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. w Nowy Sącz

pedro

Mogę prosić o jakieś info dotyczące pracy kierowcy C+E na Hiszpanie? Jak to tam wygląda, ile w trasie, za jakie pieniądze i tak dalej.

kierowca

Ja pracowałem jako kierowca przez 6 lat, z powodów zdrowotnych musiałem zrezygnować z zawodu kierowcy. Według mnie mimo różnych opinii było ok. i dalej bym pracował gdyby nie problemy ze zdrowiem. Najważniejsze że kasa niezła i na czas wypłacana.

Hej. Przyszła do mnie ulotka że szukają magazynierów i kierowców. Warto iść tam na magazyniera? co sądzicie? Jest tu ktoś kto tam pracuje albo pracował ? Jak traktują pracownika? Jakie są zarobki?

ToTamByłem

Znalazłem jeszcze o tej firmie inne opinie i wcale też nie są ciekawe sami zobaczcie: (usunięte przez administratora)

Standardowo dla Nowego Sącza - po rozmowie informacja o tym, że odezwą się z decyzją i kontaktu brak, ale może to i lepiej - rozmowa przebiega w dziwnej atmosferze, pan prezes uczestniczy w niej jakby za karę, plus z góry stawia warunki - to akurat dobrze - ale jak już przychodzi do negocjowania wynagrodzenia to sprawa wygląda zgoła odmiennie - nie ma opcji na jakiekolwiek dyskusje. Jeżeli tak samo wygląda praca to szkoda zachodu.

Brak

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tomek ST

Pracowałem tam chwile jakis czas temu ... Jedna wielka porażka .... Pracownicy płaca za wszystko .... Pamiętam ze raz ktoś rzucał sie przeterminowane farby ze płacimy za nie.... było głośno o tym firmie .. Pan Rams powiedział... cytuje.. To jest wasz towar i wy macie go sprzedac ... WTF? ... Rotacja ludzmi ze szok ... każdy uciekał . Pracuje tam kierownik powiazany z prezesem chyba zięć ... Takiego chama jeszcze nie widziałem .....

kuzyn

Jaki Prezes - popatrzcie do KRS to się wszystkiego dowiecie. To zwykły pracownik .Prezesem jest Pan Pióro . Ale kiedyś był 100 % właścicielem. Hm ale nie poszło. Więc większość musiał "sprzedać". Kocha tylko siebie, reszta to śmiecie. Zausznicy łaszą się bo tytuły dyrektorskie fajnie brzmią. Pracownik - a kto to jest - niewolnik. Uznaje zasadę Kalego.

WaWaWa

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą, miałem przyjemność tam pracować. Właściciel i cała świata z tego ich głównego pawilonu to granatem od pługa oderwana ale pomimo to, że siedzą w biurze to zachowują się tak jak na polu. Dostali trochę grosza i myślą, że są bogami. Szeregowych pracowników mają w głębokim poważaniu i nie chodzi tu akurat o mnie ale jak widziałem jak rozmawiają jak traktują innych to nie mogłem z tym bydłem wytrzymać. Rams posłuszne pieski sobie wychował, typu Tomki i te inne wskakujące mu pod biurko towarzystwo za marne parę złotych. Na prawdę się zastanów nim pójdziesz na rozmowę. A za te marne 2 000 tyś to niech sami sobie pracują.

pracuś

dominik- myślę że warto umówić się na rozmowę, jeżeli traktujesz pracę poważnie i będziesz osiągał wyniki to będziesz zadowolony.

pracuś

gel - jeżeli czujesz się na siłach i masz doświadczenie to warto iść na rozmowę kwalifikacyjną. Mają nowe auta (fordy i peugeoty), wynagrodzenie w zależności od wyników sprzedaży można zarobić nieźle jak się robi sprzedaż. Ja pracowałem w Ramexie 3 lata jako przedstawiciel (zarabiałem od 3,5 do 5 tyś) ale nie obijałem się. Skuszony lepszą propozycją zmieniłem branżę i okazała się wielka kicha. Wyjechałem za granicę .

byly magazynier

Byłem magazynierem w tej firmie. odszedlem bez żalu do innej konkurencyjnej firmy tuż obok bo dostałem oferte za duzo lepsza kase. ktoś pisze że magazynier zarabia 2300. śmiech na sali. tam nawet kierownik tyle nie zarabiał. a co jest najgorsze to placenie za inwentaryzacje. wiadomo że jako magazynier ma się tą odpowiedzialność materialną ale tutaj za inwentaryzację placi sie w calosci. w obecnej firmie jest całkowicie inaczej. jest założone ze moze byc 20tyś zł zniszczen w towarach w roku jezeli sie staramy i wyjdzie np 15 tys straty przy inwentaryzacji to pozostale 5 tys pracodawca dzieli miedzy nami. jezeli wyjdzie 25ty straty to spacamy tylko 5. A w ramexie wrzucaja magazynierom wszystko. Towary przeterminowane (bo poprostu sie nie sprzedaly), uszkodzone nie raz w transporcie, etc. Bywało ze wychodzilo 30-40 tys straty. i pomyslcie ze dzielilo sie to na 8 magazynierów którym przez cały rok odbija sie to z wyplaty. wiec te 2300 to chyba nie w tej firmie. Pozdrawiam były pracownik PS bynajmniej nie pisze tego zlosliwie. kawa na ławe i takie sa tam realia.

kierowca

czy możecie coś powiedzieć o stawkach dla kierowców, słyszałem że ostatnio mocno podnieśli wypłaty. Szukam pracy jako kierowca z prawem jazdy C+E.

kierowca tu
@kierowca

mocno to nie, cos tam dorzucili ale dolozyli tez roboty. cza pisac delegacje nawet na krajowki straszna papierologia jest tutaj.

pracujeWramexie

heheh jak czytam te wszystkie pozytywne opinie to czuje się jak w gabinecie ramsa. Ciastko lukrowane a w środku krowie łajno. Żadna z pozytywnych tutaj opini nie została napisana przez pracownika. Wszystkie są tworami dyrekcji która ma problem ze znalezieniem pracowników. najwiekszym problemem są tutaj 2 osoby Robert Rams i Robert Pałka choć ten drugi już troche siadł. Ci panowie nie mogą pojąć ze firme budują / tworzą pracownicy. Że to oni nabijają im kieszenie. Chytrość skąpstwo i zero szacunku do człowieka to są cechy właściciela.

magia

Brak szacunku do ludzi, kombinatorstwo i zero współpracy. Niereformowalna dyrekcja prowadzi firmę prosta drogą na dno. Nawet próba reanimacji przez pana W. zdaje się ze na nic się nie zda.

budowlanka

Witam. Poznałem tą firmę od środka i mogę powiedzieć że jest duże parcie na kasę, co w ogóle nie przekłada się na wynagrodzenie. (wtajemniczeni wiedzą o czym mówię). Słynny Pan (producent bram z Sącza) zainwestował w tą firmę kupę kasy i też chce coś z tego mieć. Generalnie chcą być wszędzie i za wszelką cenę - bez powodzenia.

kierowca

Odpowiedź na ( pawel1701 - 2015-08-18 14:18:08) Myslę że jak masz doświadczenie w jeździe po kraju to na zagranicę po pszeszkoleniu sobie poradzisz. Wiem że ostatnio chłopak z krajówki się zatrudnił , zrobił dwa kursy w podwójnej obsadzie z doświadczonym kierowcą i teraz jeździ sam. Zadzwoń do firmy i pogadaj!

Maciek

Pracuję w firmie Ramex od niedawna, zastanawiam się czy ci którzy piszą te oszczerstwa pracowali napewno w Ramexie? Według mnie jest ok! To moja 3 praca , i oby tak pozostało. Jestem zadowolony że w końcu pracuję w normalnych warunkach po 8 godzin i mam wypłatę na czas ( nie tak jak w poprzednich pracach) a co do poprzedniej wypowiedzi Piotrka to piszesz bzdury bo prezes nie ma zięcia ( ma dzieci w wieku kilkunastu lat) .

piotrek

czytam powyższe negatywne komentarze 90% jest w tym prawdy. Pracowałem tam chwilowo przed przejściem do cermaiku. i musze stwierdie ze faktycznie zięć prezesa a nie teściu (nie bd pisał naziwiska) ,,ktos sobie powyżej w komentarzu pomylił,, to jeden wielki cham.

kierowca

Ludzie piszą różne bzdury. Pracuję w RAMEXie jako kierowca od 8 lat, firma godna polecenia.Jeżdże na trasie POLSKA-HISZPANIA zarabiam od 5 do 6 tyś zł (w zależności od kilometrów) jeździmy zgodnie z tachografem (nie tak jak w innych firmach - oczy na zapałkach i wio!)wypłaty zawsze w terminie co do minuty. Oczywiście międzyczasie kilku kierowców się zwolniło lub szef ich zwolnił ale to byli szpece (kombinatorzy) którym auta paliły po kilka litrów więcej (dlaczego sami wiecie!) i tacy będą zawsze pisać bzdury bo są oburzeni że ktoś nie pozwolił się okradać!

pawel1701
@kierowca

Witam kolego. Mam pytanie. Jak chciałbym przyjąć się na trasy międzynarodowe a dokładnie na ta Hiszpanie a jezdzilem wcześniej tylko po kraju to sa szanse jezdzic na ta Hiszpanie?

Karolek
@kierowca

Koleś,też tam jeżdziłem... Może dodasz jak szybko potrafią Cię ściągnąć z Krakowa do Sącza? Bo nie wierze,że na pusto jedziesz... :D Dodaj potem ile jesteś w domu nim Cię wygonią ponownie. Mieli BARDZO DOBRĄ EKIPE i ta ekipa ZWOLNIŁA SIĘ SAMA i chłopaki są teraz po różnych innych firmach,gdzie są bardzo szanowani za swoją fachowość. Przedewszystkim szanuje się ich za terminową jazdę i co ważne EKONOMICZNĄ! Tacy kierowcy z firmy odeszli bo mieli rozsądek. Firma nie chce się przyznać do błędu,dla tego wolą powiedzieć,że sami zwolnili kierowców,bo... A słyszałem,że nawet do paru dzwonili,by się wrócili,bo byli bardzo dobrzy. Pozdrawiam

pracuś

Do Maćka- widać jakie było Twoje zaangażowanie w pracę i to co się dookoła dzieje. Teść prezesa nie żyje od 20 lat. Wiem bo znałem go osobiście .W ramexie pracuję już kilka lat i naprawdę żenujące są wpisy "byłych leni i karierowiczów" wiem bo pracowałem z nimi (chcieli by nic nie robić i zarabiać grubą kasę. U nas pracujemy po 8 godzin z przerwami , karierowicze wyjeżdżają do Anglii i harują po 14 godzin na zmywaku i cieszą się że zarobią więcej. Internet jak zwykle jest najlepszym nośnikiem do opluwania.

pracownik_byly

Pan Prezes Rams wyjechal kiedys z takim tekstem do pracownikow: Przez jedna noc w kasynie przegralem wiecej niz jedna wasza pensja. Zenada. Placa nieadekwatna do obowiazkow i odpowiedzialnosci. A to wszystko w atmosferze stresu, nerwow. nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.
1.8/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Wiśniowieckiego 123 lok. C
    33-300 Nowy Sącz