Opinie o RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. w Nowy Sącz

Pracownik RAMEXU

Witam Pracuje na markecie w ramexie od jakiegos czasu. Sytuacje często tutaj są kuriozalne. Teraz np. zatrzymali nam wszystkim premie na poczet pryzszlej inwentaryzajci która bedzie za kilka tygodni. MAło tego każą nam przyjść na inwentaryzację w weekend w niedziele za miske zupy. TAK dosłownie miske zupy. Kierownictwo poinformowało nas że nie ma kasy. Że firma jest w głębokim kryzysie i zebyśmy przyszli pracować za miske zupy. Do dzisiaj w to nie moge uwierzyc..... Oczywiście po inwentaryzacjach bedziemy przez kilka miesiecy splacac wszelkie straty. nawet w przypadku jak sie jakies farby nie sprzedadza i sa przeterminowane to my musmy za to placic. Ja tutaj długo nie zamierzam juz pracowac wiec pisze to dla przyszlych pracowników bo pewnie zaraz bedzie ogłoszenie o prace.

Józia

Czytam wpisy i nie chce mi się wierzyć, że nikt jeszcze tego nigdzie nie zgłosił. Jak to możliwe? To ile się tu zarabia, minimalną krajową? Można było odmówić przyjścia do pracy w tę sobotę? Jak rotacja, ludzie się zgadzają na takie warunki i pracują, czy odchodzą powoli?

Zla

Na Romowie o pracę wszystko pięknie ładnie, ale jak przyjdzie do wypłacania zarobionych pieniędzy to jest problem. Chcąc się zwolnić to Cie oskarża o kradzież i nie wypłaca wszystkiego z ost miesiaca

Filip
@Konrad

Rotacja jest, bo przyjmą na niższych warunkach, wydają pracownika i nie wypłacą, a potem postraszą sądem. (usunięte przez administratora)

Marta Nowy wpis

No cześć. widziałam ofertę dla Doradcy Klienta Składu Fabrycznego. Jest w niej wprost napisane, że prócz podstawy resztę można sobie wyrobić premią uzależnioną od osiąganych wyników. Jak kwotowo średnio wychodzą?

Aaaaaaa Nowy wpis

Pracuję w RAMEX krótko ale po kilku miesiącach mogę powiedzieć że jeżeli ktoś narzeka na zarobki są takie jak na rozmowie kwalifikacyjnej nikt nie obiecuje kokosów. Atmosfera pracy dla mnie super jeżeli ktoś narzeka to znaczy że nie potrafi życ z ludźmi. Właściciel i prezes spoko można z nimi porozmawiać jak również podyskutować i mieć swoje zdanie. Wypłaty na czas.

Pracownik RAMEXU

@Pracownik RAMEXU

Sama prawda i tylko prawda, nic tylko wysłać tam inspekcje pracy i zamknąć ten bajzel. Ludzie to nie niewolnicy i albo zarząd to zrozumie albo będą sami tam pracować.

Józia Nowy wpis

Leszek Nowy wpis

Jak jesteś Młody, to uważaj na tą firmę. Biorą tam jedynie, młodych niedoświadczonych, zagubionych, nie pewnych siebie, którzy są w trudnej sytuacji Rodzinnej lub finansowej, by mieć (usunięte przez administratora) po kres ich życia. Jak człowieka by Cię traktowali, jakbyś się związał z kimś z Zarządu. Unikajcie typa wyglądającego jak Muszkieter, zakłamany do szpiku kości.

Standardowo dla Nowego Sącza - po rozmowie informacja o tym, że odezwą się z decyzją i kontaktu brak, ale może to i lepiej - rozmowa przebiega w dziwnej atmosferze, pan prezes uczestniczy w niej jakby za karę, plus z góry stawia warunki - to akurat dobrze - ale jak już przychodzi do negocjowania wynagrodzenia to sprawa wygląda zgoła odmiennie - nie ma opcji na jakiekolwiek dyskusje. Jeżeli tak samo wygląda praca to szkoda zachodu.

Brak

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Eliza

Rozstrzygnie ktoś w końcu czy warto czy nie się zatrudnić teraz? Bo opinie mieszane i dość skrajne, ale też żadnych konkretnych informacji nie znalazłam. Jak wygląda praca dyspozytora w firmie? Szukali jakiś czas temu na portalach, zanim wyślę papiery to chętnie się dowiem co i jak w biurze akurat. Czy jest to praca zmianowa? Kasa w firmie na dobrym poziomie jest? Pytam, bo akurat tam zaznaczyli w wymaganiach odporność na stres, więc chcę mieć dobrze płacone za to.

Johnny Rabarbarowiec
@Eliza

Sporo się zmieniło na przestrzeni obecnego roku, zarząd zaczął odchodzić od zarządzania rodem z lat 90. Kiedyś było różnie, ale na dzień dzisiejszy powiedzieć że jest źle to już mijanie się z prawdą. Poza tym, jest dość dużo pracowników którzy spędzili tutaj długie lata, wielu jest takich, którzy są tam od ponad 10 lat, a to dużo mówi. Jeśli szukasz stabilności to zdecydowanie będzie dobry wybór.

xxx

Prezes Pióro Prezesem :):) Jaki on manager - zwykły dyrektor od reklamacji a kto go zrobił dyrektorem :) - tuman i dyzma (usunięte przez administratora) dla ludzi - Prezes w firmie Ramex :) a może figurant:) najlepiej to wie sam Pan Prezes Pióro jaki jest i na co go stać:) który na niczym się nie znał, on zdania po polsku nie potrafi sklecić nie mówiąc już nic o języku angielskim, niemieckim, czy choćby innym , który to osoba zajmująca takie stanowisko powinna znać biegle choćby jeden z nich - mówię tu o byciu prezesem uzdrowiska - Dobra zmiana - - - widać jaka jest dobra. Jego etyka zawodowa w Firmie Ramex to dno dna - wszyscy po jednych pieniądzach zero szacunku dla ludzi (przyzwolenie na kantowanie na płacach, na obciążeniach za przeterminowany towar, na remanentach w dni wolne od pracy za zupę i wiele innych ciekawe czy Prezes Kaczyński wie jakich to wspaniałych ludzi zrzesza PIS - mam nadzieję że Pan moderator to puści.

Grzegorz
@xxx

Cała (usunięte przez administratora) tej Rodziny Pióro z Nawojowej pewnie, oni tam mają firmę budowlaną i elektro-budowlaną, to pewnie dzięki temu dostał pracę. Gorzej dostac pracę przez koligacje rodzinne niż w państwówce... . To są kręty i szukają naiwnych ludzi za psie pieniądze. Jak on nie potrafi jako dyrektor zdania sklecić, nie ma wykształcenia, ani nie zna języków, to po układach się dostał. Ta firma nigdy się nie wybije, skoro kadry zatrudnia niewykwalifikowane (które bronią się przed wykształconymi, bo by ich zjedli ambicją i wiedzą, oraz doświadczeniem).

Zla

Patrycja
@Zla

Chcesz przez to powiedzieć, że na rozmowie o pracę zaoferowano Ci inne warunki, niż faktycznie otrzymałaś? Odnosząc się do Twojej wypowiedzi, pracodawca może obciążyć pracownika i tym samym nie wypłacić mu całości wynagrodzenia w przypadku, gdy pracownik dokonał kradzieży. Czy miałaś taką sytuację?

Maro
@Patrycja

Całości wynagrodzenia nawet komornik sądowy nie ma prawa zająć Jak masz najniższą krajową to se możesz zająć kozy w nosie jak masz tyle Naucz się prawa pracy pani Sz. Patrycjo a potem się udzielaj

Konrad
@Zla

Czyli mimo umowy, nie wypłacają całości wynagrodzenia? To słabo...Na jakim dziale pracujesz jeżeli mogę wiedzieć? Dają dużo ogłoszeń o prace, ale dziwi mnie, że aż taka rotacja jest. Chyba odpuszczę taką firmę jak mam się o pieniądze upominać xD

Filip
@Konrad

Kamil

Jak wygląda praca na stanowisku kierowca CE w Ramexie???

Gabriela

Z tego co wyczytałam na forum, generalnie nie polecali podejmować się tutaj zatrudnienia... A zainteresowałam się ofertą projektanta wizualizacji łazienek oraz wnętrz na stronie firmowej. Mimo wszystko może ktoś napisać, jak pracuje się tutaj na tym stanowisku i przede wszystkim, ile można zarobić? Warto słać CV? Jaka atmosfera na dziale?

były_pracownik

Szczerze nie polecam ! Szkoda tracić życia i swoich nerwów za gówno pieniądz. Tam zawsze cos jest nie tak. Z wszystkimi negatywami się jak najbardziej zgadzam .

Hanna
@były_pracownik

Zawsze coś jest nie tak - czyli co na przykład? Jesteś w stanie podać przykład, skoro cały czas coś jest nie w porządku?

były_p...
@były_pracownik

Długo by opowiadać . Polecam się przejść tak parę razy na zakupy to będzie doskonały przykład :)

Czy pracownicy RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Oczywiście. W poprzedni weekend odbyła się Zabawa Andrzejkowa dla pracowników. Organizujemy Szkolenia oraz wyjazdy integracyjne.

Dominik

Firma zmaga się ze złą opinią, ale tak naprawdę polecam pracę w Ramexie.

Kubaaaa

Firma daje atrakcyjne rabaty dla pracowników na zakupy w Markecie.

Świetni ludzie pracujący zarówno w biurach, jak i na Markecie. Przyjemna atmosfera. Polecam

Zuzanna

Polecam pracę w firmie Ramex. Wypłaty na czas ostatniego dnia miesiąca, nie ma żadnego problemu z uzyskaniem dnia wolnego.

Mam pytanie, słyszałem ze okres rozliczeniowy jest inny. Jak wyglada to po skończonym okresie pracy, czy dostaje się jedna wypłatę jakby więcej, za miesiąc w tył ?

Wypłaty wypłacane są na bieżąco co miesiąc. Nie ma problemu z płatnościami.

Kazimierz
@Andrzej

To dobrze, że wszystko jest terminowo. A jak już rozmawiamy o kasie to możesz napisać ile orientacyjnie można zarobić? Nawet widełki finansowe będą pomocne.

@Kazimierz

To zależy od stanowiska. Nie znam pieniędzy jakie dają innym pracownikom.

Tuptuś

Witam zastanawiam się nad wysłaniem cv do firmy i moje pytanie brzmi następująco ile oferują widlakowemu na początek oraz na jaki czas jest umowa próbna . Pozdrawiam

Kapitan

@DEX a dałbyś na siebie namiar? Jakiś kontakt? Bo szukam pracy na Tirze.

@Kapitan

Na "tirze" masz niecałe 4k na Hiszpanie, gdzie w normalnych firmach startujesz od piątki w górę. Tutaj możesz jedynie zrobić sobie doświadczenie a potem iść do normalnego pracodawcy, bo bez doświadczenia trudno, a tutaj każdego z ulicy biorą.

Tirowiec

@anonim, bzdury piszesz , za dwie Hiszpanie mam ponad 7 tyś, jazda na legalu i nie naginam po 2 ,3 tygodnie w trasie. Po każdym kursie jestem w domu. Kasa na czas. Można gdzie indziej zarobić więcej ale na przerzutach i miesiąc cię nie ma w domu , a w tygodniu 2-3 rozładunki i załadunki. To mnie nie interesuje. Dla mnie robota OK!

Grzegorz
@Tirowiec

W Twoim przypadku ile dni w trasie wypada w ciągu miesiąca? Chcę ustalić, jak często jesteś w domu oraz czy zdarzają się niezapowiedziane rozładunki i załadunki, których na początku nie było w ogóle w planie.

Tirowiec
@Grzegorz

W domu jestem co 9-10 dni ( 3x w miesiącu) Raczej nie ma niezaplanowanych rozładunków i załadunków.

@Tirowiec

Jakie 7 tysiecy? Czlowieku przeciez w tej firmie to chyba za 2 miesiace wyciagasz te 7 tysiecy bo teoria z 4 tysiacami jest blizsza prawdy a do tego w Hiszpanii ladujesz plytki od 4 do 15 zaladunkow bo rzadko sie zdarza ze masz jedno miejsce zaladunku

Kierowca
@pracownik

Jak to właściciel pisał pewnie, szuka pracowników cały czas bo nikt nie chce pracować w takich warunkach...

Anioł Zagłady

Ta firma jest tak trefna, że sam brat właściciela go latami okradał. Omijać takie firmy z daleka, dobrze, że ten właściciel ma Korala za dobrego znajomego, bo by skończył kiepsko. I tak ciotka mu na samym początku pomogła, miała dojście do super kredytów.

Cotette

Nie polecam pracy w tej firmie - na dzień dobry umowa zlecenie aby sprawdzić czy się nadajesz przez ten okres nie robisz nic, tylko sprzątasz. Jak masz się czegoś nauczyć, dowiedzieć jak przez 8h zamiatasz plac, albo hale magazynu? Do wydawania towaru Cię nie dopuszczą, na wózku nie dadzą jeździć, bo wszystkie zajęte przez innych pracowników. Pozostali pracownicy - straszni syfiarze pety rzucają wszędzie tylko nie do kosza, nawet foli stretch nie są w stanie za sobą wyrzucić. Szczerze nie wiem po co im nowy pracownik jak mają komplet, a nowy się nudzi.

Zostaw merytoryczną opinię o RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w RAMEX Sp. z o.o. S.K.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.
1.8/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Wiśniowieckiego 123 lok. C
    33-300 Nowy Sącz