Opinie o Cezal w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cezal. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cezal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezal w Wrocław

rep

świeża krew potrzebna........czytaj ludzie z "otwarta głową"

Njagorsza firma jaką znam! poprostu żenada!zwalniają najlepszych pracowników bez podania konkretnych powodów. Nie wspomne o tym, że rozwojem firma zatrzymała się chyba w czasach PRLu. handlowiec żeby dodzownić się do kogokolwiek z firmy, musi dzwnić przez centrale, ponieważ nie wiedzą tam chyba co to są telefony komórkowe ! :/ organizacja - a raczej jej brak - na poziomie minusowym.(usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU!

pik

Taki żart :)

pik

Samochod do pelnej dyspozycji, 4 000 netto, wizyt ile chcesz, brak raportowania, ogólnie luz.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Sprzedawca_Sklep Medyczny GDYNIA w firmie Cezal? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
rodzer

da ktos jakies konkrety na temat zarobków np. pm-a ile wizyt jaki samochód czy jest do dyspozycji po godzinach itd. a patrze tu sie zrobił czat na temat tego jak tam źle to co tam robicie jeszcze? jak jesteście takimi extra przedstawicielami to powinni wszędzie was potrzebowac... żal pl

inkwizytor

dezynfekcja - 2012-02-18 04:33:42 Jak się nie szanuje doświadczonych pracowników to nic z tego dobrego nie będzie, rozumiem, że Ci którzy do nas przyszli to sprawdzeni i dobrzy ludzie, ale dlaczego dostali od razu po 30-50% więcej podstawy?No i projekt Za-ys upadł. Miało być tak kolorowo a stało się jak zwykle

jaro
@inkwizytor

Taaaaa.. Na przedstawi dla ogłoszenie,bo ci w firmie tylko kilka miesięcy wytrzymują,do działu obsługi klienta bo panie zaciazyly i ktoś za nie robić musi...tylko na jak długo nikt tobie na rozmowie nie powie. A poza tym kto chciałby pracować z Elzunia? Pierwsza (usunięte przez administratora) jakiś przyczyn przecież awansowała,nie...?

iiiii

I po co ta "jadka"? Czy dla szeregowego pracownika Cezal Wrocław jakiekolwiek zmiany dyrektorów przyniosły poprawę? " Ryba psuje sie od głowy " i tu jest problem. Kierownicy/ ki się "ustawią" a reszta co? Do roboty! Proponuję spojrzeć "na trzeżwo" na to co się dzieje!

Giewont

juhas?

Zupa grochowa mocno wybuchowa

Nie, no co ty. Gubernator to wysoka szarża, a mi chodzi o ten podstawowy, organiczny wręcz szczebel zarządzania.

odpow

gubernator

Zupa grochowa mocno wybuchowa

Słuchajcie, a jak się nazywa dyrektor wsi? Wójt?

barszczyk z uszkami

O cholera. Czy to znaczy, że operacja pod kryptonimem "Zarys Wrocław" się nie powiodła? A taki to miał być majstersztyk!

barszcz z kołdunami

Jeżeli to Pan, wielce szanowny Panie o tych burakach pisze, a myślę, że tak - to nie mam dobrych wieści. Szybka akcja desantu z Zarysu dobiega końca. Trzeba będzie się pokajać i przyznać do sromotnej klęski. Wiem, że jest pan starym frontowcem i trochę pro (usunięte przez administratora) się pan nawąchał. Ale trzeba było wylać z siebie więcej potu na poligonie. A poza tym, czego można oczekiwać od żołdaka, który wcześniej służył krótko, acz bez efektu pewnemu śmiesznemu kacykowi ze ściany wschodniej.

odpow

ależ ty burak pastewny jesteś :)

zjadlem_kebab

popieram, nie pisac a pracowac. Dobrze że lakę pogonił, tylko szkoda że trochę za poźno. Niech goni leniuchów do roboty. Oni zamiast pracowa to tylko piszą. Patrzcie jacy niezadowoleni i poszkodowani - bo tamci sie nie dali dalej (usunięte przez administratora) ...

ken

barbi jak sama mowi jest barbi i niczym wiecej innym juz będzie. Powinien wczesniej taka barbi wywalic zeby nie truła atmosfery. DO ROBOTY LENIWA LALKO.

gosc

Co tam słychać w Cezalu?? Lepiej jest czy gorzej? Jak w końcu z tymi zarobkami?? Jak prowizja?

@

zadowolony przedstawiciel - 2012-03-26 18:09:47 Wal jak w dym. Szóstka na rękę (na razie na początek), oprócz tego super premie. Wysoka kultura pracy, nowy boss naprawdę wie co robi. Rozbijam się nową furą. Sprzęt który promuję jest najwyższej jakości. Dla mnie ta praca to jak główna wygrana w lotto. Jeszcze raz dziękuję.A.... to Ty?

bronka-od-skowronka

I dlatego juz jesteś były... Pretensje to do siebie samego, nie do rzeczywistości zero - jedynkowej. Inni nie będą pracowali nigdy na ciebie - zapamietaj to sobie na przyszłość.

PH

Na stronie jest cały czas informacja o Warszawie i Lublinie?

Zostaw merytoryczną opinię o Cezal - Wrocław

• Jak się pracuje w Cezal?

Zobacz opinie na temat firmy Cezal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cezal?

Cezal