Cezal

Wrocław

Opinie o Cezal

vvvv 2012-02-28 20:31:47
dezynfekcja - 2012-02-17 15:20:59

No nie wiem jak to będzie, przyszedł człowiek, ale z plecaka wyjmuje co raz to nowe osoby z poprzedniej firmy, oni dostają po kilka tys. na rękę, a byli pracownicy dalej pracują za marne grosze...Nowa miotła....
pretensje do kadry zarządzającej w Cezalu- jako to jest \" nie Ty to będzie ktoś inny\"
Swój dba o swoich
medyczny 2012-03-01 13:42:10
Witam, chcę aplikować na stanowiska przedstawiciela medycznego na teren Warszawy. Jak wygląda zakres obowiązków i asortymentu? Jak z pensją? Od znajomego z innej firmy słyszałem, że płace się poprawiły, ale to informacje z drugiej ręki. Z góry dzięki za wszystkie wskazówki.

Pozdrawiam!
zadowolony przedstawiciel 2012-03-26 18:09:47
Wal jak w dym. Szóstka na rękę (na razie na początek), oprócz tego super premie. Wysoka kultura pracy, nowy boss naprawdę wie co robi. Rozbijam się nową furą. Sprzęt który promuję jest najwyższej jakości. Dla mnie ta praca to jak główna wygrana w lotto. Jeszcze raz dziękuję.
xyz 2012-03-27 21:42:44
ZADOWOLONY PRZEDSTAWICIEL PODAROWAŁBY SOBIE TĄ AUTOREKALMĘ CEZALU......( usunięte przez administratora )r /> .
Ala 2012-04-02 00:09:40
Widać jedno: w CEZALU liczy się lojalność-przechodzi sie z firmy do firmy,( usunięte przez administratora )
PH 2012-04-02 17:29:12
Hmm, czyli po wpisach widzę, że jednak kasa znacznie się w Cezalu poprawiła, może faktycznie ten nowy człowiek dźwignie tą firmę. Dobrze, że inwestuje bardzo duże pieniądze w ludzi. W każdym bądź razie spróbuję z aplikacją,( usunięte przez administratora ) na rękę plus nowy samochód, ciężko teraz w branży znaleźć takie warunki.

Czy to prawda, że za wygenerowanie jednorazowo dużych zamówień płacą premię po kilkaset zł?
gosc 2012-04-03 11:16:54
A na jakie stanowisko chcesz aplikować jak już nikogo nie szukają?? :)
PH 2012-04-03 12:24:41
Na stronie jest cały czas informacja o Warszawie i Lublinie?
bronka-od-skowronka 2012-06-19 15:17:37
I dlatego juz jesteś były... Pretensje to do siebie samego, nie do rzeczywistości zero - jedynkowej. Inni nie będą pracowali nigdy na ciebie - zapamietaj to sobie na przyszłość.
@ 2012-07-21 09:59:57
zadowolony przedstawiciel - 2012-03-26 18:09:47

A.... to Ty?
gosc 2012-08-28 09:07:40
Co tam słychać w Cezalu?? Lepiej jest czy gorzej? Jak w końcu z tymi zarobkami?? Jak prowizja?
ken 2012-10-06 13:07:50
barbi jak sama mowi jest barbi i niczym wiecej innym juz będzie. Powinien wczesniej taka barbi wywalic zeby nie truła atmosfery. DO ROBOTY LENIWA LALKO.
zjadlem_kebab 2012-10-06 13:12:52
popieram, nie pisac a pracowac. Dobrze że lakę pogonił, tylko szkoda że trochę za poźno. Niech goni leniuchów do roboty. Oni zamiast pracowa to tylko piszą. Patrzcie jacy niezadowoleni i poszkodowani - bo tamci sie nie dali dalej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ...
odpow 2012-10-24 15:58:01
ależ ty burak pastewny jesteś :)
barszcz z kołdunami 2012-11-10 21:11:34
Jeżeli to Pan, wielce szanowny Panie o tych burakach pisze, a myślę, że tak - to nie mam dobrych wieści. Szybka akcja desantu z Zarysu dobiega końca. Trzeba będzie się pokajać i przyznać do sromotnej klęski. Wiem, że jest pan starym frontowcem i trochę pro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się pan nawąchał. Ale trzeba było wylać z siebie więcej potu na poligonie. A poza tym, czego można oczekiwać od żołdaka, który wcześniej służył krótko, acz bez efektu pewnemu śmiesznemu kacykowi ze ściany wschodniej.
barszczyk z uszkami 2012-11-10 22:17:44
O cholera. Czy to znaczy, że operacja pod kryptonimem "Zarys Wrocław" się nie powiodła? A taki to miał być majstersztyk!
Zupa grochowa mocno wybuchowa 2012-11-11 00:33:12
Słuchajcie, a jak się nazywa dyrektor wsi? Wójt?
odpow 2012-11-12 15:55:15
gubernator
Zupa grochowa mocno wybuchowa 2012-11-12 17:01:59
Nie, no co ty. Gubernator to wysoka szarża, a mi chodzi o ten podstawowy, organiczny wręcz szczebel zarządzania.
Giewont 2012-11-12 17:32:13
juhas?
iiiii 2012-12-02 16:10:26
I po co ta "jadka"? Czy dla szeregowego pracownika Cezal Wrocław jakiekolwiek zmiany dyrektorów przyniosły poprawę?
" Ryba psuje sie od głowy " i tu jest problem. Kierownicy/ ki się "ustawią" a reszta co? Do roboty!

Proponuję spojrzeć "na trzeżwo" na to co się dzieje!
inkwizytor 2012-12-08 21:11:41
dezynfekcja - 2012-02-18 04:33:42

Jak się nie szanuje doświadczonych pracowników to nic z tego dobrego nie będzie, rozumiem, że Ci którzy do nas przyszli to sprawdzeni i dobrzy ludzie, ale dlaczego dostali od razu po 30-50% więcej podstawy?
No i projekt Za-ys upadł. Miało być tak kolorowo a stało się jak zwykle
rodzer 2012-12-14 16:57:06
da ktos jakies konkrety na temat zarobków np. pm-a ile wizyt jaki samochód czy jest do dyspozycji po godzinach itd. a patrze tu sie zrobił czat na temat tego jak tam źle to co tam robicie jeszcze? jak jesteście takimi extra przedstawicielami to powinni wszędzie was potrzebowac... żal pl
pik 2012-12-15 16:26:29
Samochod do pelnej dyspozycji, 4 000 netto, wizyt ile chcesz, brak raportowania, ogólnie luz.
pik 2012-12-15 16:30:20
Taki żart :)
brak 2013-03-08 08:57:45
Njagorsza firma jaką znam! poprostu żenada!zwalniają najlepszych pracowników bez podania konkretnych powodów. Nie wspomne o tym, że rozwojem firma zatrzymała się chyba w czasach PRLu. Handlowiec żeby dodzownić się do kogokolwiek z firmy, musi dzwnić przez centrale, ponieważ nie wiedzą tam chyba co to są telefony komórkowe ! :/ organizacja - a raczej jej brak - na poziomie minusowym.( usunięte przez administratora ) NIE POLECAM NIKOMU!
rep 2014-04-25 19:57:48
świeża krew potrzebna........czytaj ludzie z "otwarta głową"
jaro 2014-07-29 17:30:54
Taaaaa..

Na przedstawi dla ogłoszenie,bo ci w firmie tylko kilka miesięcy wytrzymują,do działu obsługi klienta bo panie zaciazyly i ktoś za nie robić musi...tylko na jak długo nikt tobie na rozmowie nie powie. A poza tym kto chciałby pracować z Elzunia? Pierwsza ( usunięte przez administratora ) jakiś przyczyn przecież awansowała,nie...?
stanisław 2015-01-20 16:40:18
no ja też czekam cały czas na nowe informacje, serio na pracy mi zależy, ale widzę, że jednak tutaj niczego się nie dowiem niestety.. nie wiem jak to ma być dokładnie.. ni nie ma informacji jak z atmosfera u nich, anie o tym czy cokolwiek oni prowadzą ani tak naprawdę nic nie wiadomo niestety.. pozostaje czekać
Bartolini Bartlomiej i Smok Wawelski 2015-03-09 23:47:59
Ogłoszenia zamieszcza na swojej stronie. Co do zarobkòw no to tutaj niechce sie wypowiadac chociaz znajomi pracujacy takze w innych firmach wcale duzo lepiej nie maja. Atmosfera to juz inna bajka jak wsiakniesz i sie przystosujesz to jest naprawde ok. Powiem tak - Jezeli ktos chce zdobyc doswiadczenie i zawodowe i nauczyc sie troche o zabawkach dostepnych na rynku, a uprzedzam inicjatywa wlasna to na sam poczatek naprawde jest ok.
do luiz 2015-05-18 12:50:54
jeśli chodzi o zarobki przedstawiciela przy sklepie medycznym to nie więcej niż 2000 pln i najchętniej na wlasna dzialalnosc,ale niekoniecznie. Generalnie zazynają,wyzynaja i nikt z ph nie chce gadac z klientów
powodzenia
gfrsw 2016-03-01 15:37:37
Jakie zarobki w bok?
uo 2016-05-12 21:55:48
to prawda, a warto zwrócić uwagę, że teraz poszukują np. referenta do spraw zamówień publicznych we wrocławiu, oferują umowę o pracę oraz system szkoleń, ale wymagają np.znajomości Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
Zostaw swoją opinię o Cezal - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cezal