Opinie o Cezal w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cezal. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cezal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezal w Wrocław

PP

Nigdy nie było multi s.Długo tu pracuje ale jeszcze nie było takiego słabego kierownika ekspedycji.Nie docenia się starych pracowników.wejs tu nie przychoz do pracy.Strata czasu a pieniądze słabe jak za pół etatu.Wysylek masa.Malo ludzi do pomocy.Wszytkiego brakuje,a kierownik zamiast działać robi większy kibel niż jest.

Szymon mòwi
@PP

A pamiętasz jak 10 lat temu organizowałeś grille na swojej działce.Udawałeś że pijesz a jak się koledzy z pracy upili,to słuchał co mają do powiedzenia i kablował dyrekcji i prezesowi.Lopezem zwany był.Tak szybko leciał kablować prezesowi.

endriu

Ciekawe co PIP powie na to ze na magazynach pracuje już cała firma z osobami bez przeszkolenia i zajmującymi inne stanowiska w innych działach. Może ogłosicie jakieś podwyżki to noże ktoś przyjdzie w końcu do pracy

Grześ
@endriu

(usunięte przez administratora)Magazyniery są od wszystkiego.Sprzataja nawet teren firmy w ramach stanowiska magazyniera.Kierowcy tęsknią za starym kierownikiem,nowy to jakaś pomyłka.Trasy ustawiane względem częstotliwości lizania (usunięte przez administratora) królowej ekspedycji.(usunięte przez administratora).A do tego atmosfera jak z horroru, więc nikt raczej nie przyjdzie do pracy,a napewno nie na wysyłki do pana który szczuje wszystkich przeciwko sobie.

darek

2700 brutto + mega wymagania odpowiedzialność materialna średnia wieku 60 lat (usunięte przez administratora)

@darek

Wspominasz w swoim komentarzu o odpowiedzialności materialnej. Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Wydaje się, że to dość istotna informacja i może mieć wpływ na osoby aplikujące do pracy w Cezal. Ciekawi mnie, czy pracownik podpisuje na przykład jakieś dokumenty w związku z tą odpowiedzialnością.

X
@Natalia

Pytanie retoryczne.

@X

Trochę zdawkowa jest Twoja odpowiedź. Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale wiele osób szuka tu konkretnych informacji o Cezal jako pracodawcy, a więc dobrze byłoby, jakbyś rozwinął swoją poprzednią myśl. Z chęcią dowiemy się również, na jakie mniej więcej zarobki mogą liczyć nowo przyjęte osoby. Powiesz nam coś odnośnie wynagrodzenia w tej firmie? Zachęcam serdecznie.

Szybki
@Natalia

Podpisujesz dokument o odpowiedzialności materialnej.Ale to nie problem.Problemem było to że po podpisaniu dokumentu na magazynie kręcą się ròżni ludzie niemający odpowiedzialności.Ciagłe braki i znikający towar.

Borac

Pracowałem z kuzynem na tym „magazynie” p ile można go tak nazwać. Kierownik magazynu wyręcza się nowymi pracownikami nic nie chce mu się robić siedzi tłustym tyłkiem na fotelu i zajada tylko pączki. Robi wszystko inne niż należące do niego obowiązki które musi robić reszta pracowników. Pracownicy magazynowi co chwile nowi i co chwile się zmieniają przez tego pulpeta. Odradzam! Chyba ze ktoś chce pracować za kogoś, to wtedy polecam

@Borac

Opisałeś relacje z przełożonym, ciekawi mnie natomiast kwestia wynagrodzenia- czy w tym przypadku Twoja opinia będzie nieco bardziej pozytywna? Daj znać na jakie zarobki może liczyć nowa osoba w firmie, jestem tego ciekaw.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Sprzedawca_Sklep Medyczny GDYNIA w firmie Cezal? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Malwina

Beznadziejne zaopatrzenie!!! Na pl. Legionôw wieczne brakuje podstawowych rzeczy stomatologicznych!!! Dramat. Skoro jestescie starą firmą z tradycjami to należałoby dbać o zaopatrzenie!! Nie wrócę, jest dużo innych hurtowni do wyboru!

Random

Nie zapomnijcie dodać, ze firma Cezal we Wrocławiu, prawie została zamknięta? Patrząc na bałagan jaki jest w tej firmie, niekompetentnych pracowników, w tym „pani prezes” dziwie się, że ta firma dalej istnieje. Sanepid powinien zainteresować się magazynem z medycyna, oraz panującym tam bałaganem. Kolejny brudny magazyn dezynfekcji, na wysypisku śmieci panuje większy porządek niż tam... Warunki pracy straszne, „laboratorium” medyczne znajdujące się w piwnicy? Za takie warunki pracy powinni być dość znacząco ukarani! Obsługa klientów fatalna, jak i podejście do pracowników! Kobiety pracujące w „biurze” okradają jak można ta „firmę”! Artykuły nagle znajdują się w dziale rzeczy przeterminowanych, a następnie lądują w ich bagażnikach.. Pensja nie adekwatna do warunków pracy. Odradzam.

Nie polecam tutaj pracować, wielki bałagan, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła, słaba płaca, dużo pracy i brud straszny. Przyszli pracownicy trzymajcie się z daleka od tej firmy. Nie polecam w 100%

Ogólnie nie polecam. Płacą tyle co nic, na magazynie wielki syf, kurz, oraz brud. Budynek, jak i wszelkie umeblowanie wyglądają jak za czasów komuny. Rzeczy STERYLNE walają się luzem po podłodze, w kurzy i syfie. TE „STERYLNE” rzeczy idą później do szpitali? Wstyd! Pani „prezes” nie wie chyba w jakim świecie żyje, a próbuje być najmądrzejsza. Jedyny plus to jedna zmiana, nic więcej.

Mógł by ktos podzielic sie informacja jak wygladaja zarobki pracownika magazynu ? Oraz jak wyglada praca i atmosfera ?

Jacek
@Gość

Zainteresowała Cię praca na magazynie w firmie Cezal? Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która odpowie na Twoje pytania, jednak ciekawi mnie, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na stanowisku pracownika magazynowego? Myślę, że z doświadczeniem zawodowym miałbyś większe szanse na otrzymanie pracy w tej firmie.

Xx

2700 brutto atmosfera koszmar

Jolanta
@Xx

Wysokość wynagrodzenia jest rzeczą indywidualną. Martwi mnie natomiast fakt, że, jak stwierdziłeś, w Cezalu atmosfera nie należy do najlepszych. To jest bowiem bardzo ważny aspekt w każdym miejscu pracy. A powiedz mi jeszcze, czy do tej pensji dochodzą czasami jakieś premie uznaniowe?

Obcy

Na magazynie zarobisz jakieś 1900 netto może ciut wiecej

izulka

Zdecydowanie odradzam. Byłam niedawno na rozmowie na stanowisko Księgowa. Wymagań cała masa, a na końcu pojawia się propozycja płacy - 3000zł brutto (jakieś 2100 na rękę) - jak na Wrocław, to jest żenująco mało. Nie rozumiem dlaczego takie "firmy" nie podają od razu w ogłoszeniu stawki lub informacji, że szukają niewolnika za nieco ponad płacę minimalną. Odradzam.

Obcy

Radze sie trzymac z daleka od tej firmy przynajmniej w kwesti pracy na magazynie. Słabe pieniądze a duża odpowiedzialność, odpowiadasz materialnie za towar którego nie miales nawet w rękach, za cudze błędy też odpowiadasz bo to towar z Twojego magazynu, organizacja tragiczna.

Natalia

Firma Cezal to ogólnopolską firma medyczna specjalizującą się w zaopatrzeniu w wyroby medyczne podmiotów gospodarczych z sektora publicznego oraz niepublicznego ochrony zdrowia. A branża medyczna - jak powszechnie wiadomo, należy do tych dość specyficznych. Zapewne wielu z Was chciałby tam pracować. I jest to idealny moment na złożenie swojego CV, bowiem firma w chwili obecnej poszukuje do swojego oddziału we Wrocławiu kierownika hurtowni farmaceutycznej. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pół etatu. Czy kogoś z Was zainteresowało to ogłoszenie?

Aplikowałam na stanowisko w Dziale Handlowym przy Osłudze Klienta we Wrocławiu. Bardzo się rozczarowałam. Zostałam zaproszona na I etap rozmowy rekrutacyjnej, wyglądało na to, że zostałam odebrana pozytywnie i poinformowano mnie, że będą dzwonić do mnie za tydzień koło godziny 12 żeby ustalić termin II etapu rozmowy. Mieli też poinformować czy dalej są zainteresowani moją kandydaturą. Oczywiście nikt nie zadzwonił... Postanowiłam sama zadzwonić ponieważ musiałam wiedziec na czym stoję czekała na mnie druga (o wiele mniej atrakcyjna) oferta ale nikt nie odebrał, napisałam wiadomość nie odpisano mi. Zostałam zlekceważona a bardzo mi zależało na tej pracy BARDZO i omal nie straciłam tej opcjonalnej oferty O_o. Zwyczajnie mnie po chamsku olali. Zastanawiałam się po I rozmowie czemu była taka lajtowa i jak dla mnie - byle jaka... Teraz myślę, że już mieli kogoś na to stanowisko a rekrutację prowadzili dla picu.

uo

to prawda, a warto zwrócić uwagę, że teraz poszukują np. referenta do spraw zamówień publicznych we wrocławiu, oferują umowę o pracę oraz system szkoleń, ale wymagają np.znajomości Ustawy Prawo Zamówień Publicznych

Emilia
@uo

Skoro jest to praca w dziele zamówień publicznych to nie powinno dziwić wymaganie znajomości ustawy Pzp, jest to przecież oczywiste ale jest to kolejne w tym roku ogłoszenie na to stanowisko a w ostatnich dwóch latach też się ukazywało. Więc jest rotacja na tym stanowisku i nad tym bym się zastanawiała a nie nad czymś oczywistym ;-)

Tymon

Czy firma funkcjonuje normalnie? Zastanawiam się jaki jest powód takiej ciszy. Jest albo bardzo dobrze albo bardzo źle, zgadzacie się? Czy warto starć się o pracę tu?

Jo Anna

Na jakie stanowiska można aplikować w Bydgoszczy? Praca przy produkcji na czym dokładniej polega i w jakich jest godzinaczej? Jak kształtują się zarobki? Dzięki z góry za odp

gfrsw

Jakie zarobki w bok?

do luiz

jeśli chodzi o zarobki przedstawiciela przy sklepie medycznym to nie więcej niż 2000 pln i najchętniej na wlasna dzialalnosc,ale niekoniecznie. Generalnie zazynają,wyzynaja i nikt z ph nie chce gadac z klientów powodzenia

Bartolini Bartlomiej i Smok Wawelski

Ogłoszenia zamieszcza na swojej stronie. Co do zarobkòw no to tutaj niechce sie wypowiadac chociaz znajomi pracujacy takze w innych firmach wcale duzo lepiej nie maja. Atmosfera to juz inna bajka jak wsiakniesz i sie przystosujesz to jest naprawde ok. Powiem tak - Jezeli ktos chce zdobyc doswiadczenie i zawodowe i nauczyc sie troche o zabawkach dostepnych na rynku, a uprzedzam inicjatywa wlasna to na sam poczatek naprawde jest ok.

stanisław

no ja też czekam cały czas na nowe informacje, serio na pracy mi zależy, ale widzę, że jednak tutaj niczego się nie dowiem niestety.. nie wiem jak to ma być dokładnie.. ni nie ma informacji jak z atmosfera u nich, anie o tym czy cokolwiek oni prowadzą ani tak naprawdę nic nie wiadomo niestety.. pozostaje czekać

Zostaw merytoryczną opinię o Cezal - Wrocław

• Jak się pracuje w Cezal?

Zobacz opinie na temat firmy Cezal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cezal?

Cezal