Opinie o Trelleborg Sealing Solutions w Czechowice Twarda 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Trelleborg Sealing Solutions. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Trelleborg Sealing Solutions o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trelleborg Sealing Solutions w Czechowice Twarda 18

Tomasz

Firma jest jak najbardziej dobra a przy tym potrafi być dobrym pracodawca więc polecam

@Tomasz

Tak pracownicy są najlepsi, jeden drugiemu nóż w plecy by wbił za pięć zł więcej na stawce ,tak są bardzo ok.

Czy pracownicy w Trelleborg Sealing Solutions dogadują się między sobą?

Ona

Tak pracownicy są ok spokojnie dogadasz się z każdym.

IT People

Praca w IT w tej firmie jest godna polecenia. Negatywne opinie to przeważnie produkcja. + płaca + warunki pracy + atmosfera + lokalizacja + elastyczne godziny pracy + sprzęt, biurko, fotel (bardzo dobrej jakości) - brak pracy zdalnej !!!!! - coraz bardziej ciasny parking - mało eventów typowo "IT" - mało szkoleń - IT postrzegane jako zło największe w firmie.... - stary ekspres do kawy :D - obskurne toalety :(

Czy pracodawca Trelleborg Sealing Solutions motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

W żaden sposób nie motywuje

Pracownica

Motywuje karami i zastraszaniem i wspomnianym brakiem szacunku. Awans? Nie licz na to to już jest obstawione swoimi ludźmi

Czy może ktoś napisać ile można zarobić w tej firmie na produkcji?

@Nowy

2600 brutto...a po okresie próbnym 2800...+premia za nie chorowanie chyba 300zl??????????premia od zysku....nie pamietam ile...ogólnie (usunięte przez administratora)

Premii za niechorowanie nie ma.

Ryszard

Pozdrawiam w nowym 2020 roku całą załogę Trelleborga w Czechowicach, pracujcie bezpiecznie, trzymajcie się ciepło i zdrowo, były behapowiec Rysiek, ,nadal pracujący w branży już emeryt.

Ryszard

Tak bywa, ale szanujcie swoich behapowców, nie wiem kto tam jest teraz, ale oni robią co mogą ( jeśli tylko są adekwatni do swojej funkcji), no tylko problem z kierownictwem, wiem, bo o moim odejściu dowiedziałem się w ostatnim momencie, ale jak trzeba będzie to wrócę i posprzątamy. Łuki walcz o pracowników, Małgosia wsłuchuj się w ich opinie, na tym polega interes zakładu.

Tonik

Mam nadzieję, że tak dobrze się pracuje i dlatego tak rzadko zostawiacie swoje opinie?

AAA

Jest możliwość pracy tylko na nocne zmiany ?

Witam czy w tej firmie obowiązkowe są soboty ?

Quatroporte

Nie są obowiązkowe , jak chcesz to idziesz , w tej firmie nikt nikogo do niczego nie zmusza

Sylwia
@Quatroporte

Dobrze jest wiedzieć, że pracownik w Trelleborg Sealing Solutions nie jest do niczego nie zmusza. Jednak firma daje możliwość pracy w soboty. To powiedz mi w związku z tym, czy za owe soboty płacą tam podwójną stawkę, czy pozostaje ona taka sama?

Quatroporte
@Sylwia

Płatne są 100 %

Z.P.

Witam Elektryk, elektronik, automatyk, mechanik precyzyjny - wszystko z dużym doświadczeniem - 25 lat pracy w służbie utrzymania ruchu - 40 na karku Jakie tam są warunki w służbie utrzymana ruchu - czy warto tam składać papiery bo sądząc po tych opiniach powyżej to wygląda mi to nie dobrze. Szukam roboty w powyższym temacie - może Ktoś coś poleci Z.P.

P
@Z.P.

Powodzenia życzę w tej firmie,jeden wielki syf...są lepsze firmy ,,omijać z daleka Pozdrawiam

@P

Masz rację tam jest jeden wielki (usunięte przez administratora) tablice mendelejewa edychasz przez 8h

Neutral

Witam, Praca w tym zakładzie - konkretnie na produkcji - odbywa się wsystemie trzyzmianiowym? Co możecie powiedzieć o tej pracy? Robi się normalnie po 8h? Opłaca się w ogóle czy strata czasu myśleć o pracy w tej firmie?

majster

Wszystkim niestety nie uda się dogodzić. Szkoda, że niektórzy nie zauważają , że pracują w dobrej firmie!!

NiktWażny

Firma jak firma, da się przeżyć. Dużą zaletą są współpracownicy (na produkcji zaznaczam) oraz brygadziści i kierownicy ( w zależności od zmiany) potrafią zawsze pomóc i zmobilizować. Wypłata dziesiątego jest i wszystko w papierach się zgadza, dla śmiertelnika który roboty się nie boi jest przyzwoicie. Wady ? ano są i trochę się ich znajdzie: - nie oczekuj tutaj logistyki na poziomie (ona leży w tej firmie i dawno przestała kwiczeć) - kadry wyższe żyją w odrealnieniu od sytuacji "na dole" i czasami pier...lą jak w TVP albo na wiecach wyborczych PIS-u czy KOD-u (demagogia level hard). -żółte kartki i upomnienia są, ale musisz sobie przeskrobać porządnie aby obcieli Ci premię. -co do warunków BHP i substancji szkodliwych się nie wypowiem bo to grząski temat i jak nie masz pokrycia w dokumentach i badaniach to możesz mielić ozorem, powiem tak wolałbym się zażynać na dwóch etatach niż pozwolić mojej żonie tam pracować. Podsumowując: praca na start dla młodych jak najbardziej, o wiele lżej pod względem fizycznym niż w budowlance, jeżeli jesteś uparty nie boisz się pracować sumiennie to spokojnie się tu odnajdziesz.

Asia

Witam Pracowałam ponad 6 lat i różnie bywało, ale przychodziła do pracy a nie na jarmark a pracowałam na różnych działach i stanowiskach. Wiem że nie można wszystkim dogodzić, a teraz jak czytam te opinie to jestem w szoku....

Karl

Firma w której za wyjście do kibla dłuższe niż 5 minut obcinają 50zł.

P

To rób,w tej rakowni ....

Monia
@P

Pewno już tam nie pracujesz w tym (usunięte przez administratora)

Czesław
@Monia

Co miałaś na myśli pisząc swoją opinię? Mogłabyś ją rozwinąć i dodać informacje na temat zatrudnienia w firmie? To ważne, żeby osoby odwiedzające forum mogły uzyskać wskazówki dotyczące warunków pracy i obecnych rekrutacji. Pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę na stanowiska: specjalista do spraw kadr i płac i analityk IT. Praca w Czechowicach Dziedzicach.

Dominika

@adrian, byłeś na rozmowie o pracę? Mógłbyś napisać jak przebiegła i czy zostałeś przyjęty? Czy prócz testu rozmawiałeś bezpośrednio z osobami rekrutującymi? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Zachęcam Cię do dodania opinii. Aktualnie firma szuka osób do oddziału w Czechowicach Dziedzicach na stanowisko: quality engineer, SAP business analyst. W oddziale w Bielsku Białej poszukiwani są pracownicy na stanowisko: pracownik działu księgowości, specjalista do spraw obsługi klienta. Pracodawca gwarantuje zdobywanie doświadczenia w zakresie najlepszych praktyk stosowanych w produkcji, przyjazną atmosferę pracy, benefity pozapłacowe. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tą ofertą rekrutacyjną i zgłosi się na rozmowę o pracę?

????

Nie masz doświadczenia to cię nie przyjmą.Na rozmowach robią wywiad jakbyś chciał być prezesem w tej firmie.Zero taktu, myślą tylko o sobie.

@????

Cóż,człowiek człowiekowi wilkiem.

adrian
@????

ja miałem test do zrobienia

Syf ,fabryka nowotworów ,niewarto za te pieniadze które oferują ,nam zwyklym pracownikom,omijać z daleka ten zakład.....

Potwierdzam tam jest syn niee warto się Truc starsi stażem pracownicy nie przechodzą badań lekarskich idą no pół roku na leczenie źle wyniki z kwi maja jest monitoring na prasach z każdej minuty przestaje musisz się wyliczyć i te ich żółte kartki za byle co 50 zeta zabierają tam jeden lider ma trzech pracowników pod komenda i weź na nich zarób operatorze nie warto tam pracować ja już uciekam z tamtad

Sara

Potwierdzam, tam się źle pracuje

adrian
@Sara

coś więcej? chce tam pracować

Maciek

Witam, jak długo się czeka na odpowiedź z ich strony po rozmowie kwalifikacyjnej?

Zostaw merytoryczną opinię o Trelleborg Sealing Solutions - Czechowice

• Jak się pracuje w Trelleborg Sealing Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Trelleborg Sealing Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trelleborg Sealing Solutions?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trelleborg Sealing Solutions?

Kandydaci do pracy w Trelleborg Sealing Solutions napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trelleborg Sealing Solutions
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.

Trelleborg Sealing Solutions