Opinie o Trelleborg Sealing Solutions w Czechowice Twarda 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Trelleborg Sealing Solutions. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Trelleborg Sealing Solutions o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trelleborg Sealing Solutions w Czechowice Twarda 18

max

Witam,pracuje tam od wielu lat,jest różnie a właściwie coraz gorzej.W związku z tym że montują system nadzoru pras,czytaj pracowników zamierzam się zwolnić.Tam już nie można kichnąć bez rejestracji tego zdarzenia. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie zresztą patrząc na rosnącą ilość obcokrajowców wnioski są jednoznaczne.Tam już nikt nie chce pracować.

@max

Racja tam nie da się pracować normalnie obecny pracownik

Henry

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Dominika

@anonymous, czy chciałbyś się wypowiedzieć na temat firmy Trelleborg Sealing Solutions? W ostatnim wpisie zadałam Ci pytanie, czy jesteś zadowolony z tej pracy, czy w ostatnim czasie zmieniło się coś w firmie? Jak uważasz z czego głównie wynikają negatywne opinie o firmie w tym wątku? Czy pracownicy rzeczywiście nie powinni mieć sobie nic do zarzucenia?

Dominika

@anonymous, Forum GoWork.pl nie służy do wymiany informacji o prywatnych sprawach pracowników. Przypominam także, że podawanie danych osobowych jest niezgodne z regulaminem forum. Czy jesteś pracownikiem firmy Trelleborg Sealing Solutions? Może chciałbyś napisać coś więcej o firmie, dla kandydatów odwiedzających to forum? Jak Ci się pracuje w firmie, czy jesteś zadowolony?

@Dominika

To bardzo proszę o usunięcie mojego pytania

ex operator

Witam, pracowalem tam jakies 5 lat temu na prasach na zmianie B i pamietam ze za robote w ogromnych temperaturach zarabialem 1500zl, z czystej ciekawosci jaka stawka teraz za ten fach?

Ted Bundy

Czy ktoś mi może kurcze blade powiedzieć na czy ta praca wygląda , bo się zastanawiam czy chce mi się tam iść czy nie . Zaznaczam ,że lubię (usunięte przez administratora) a nie plotkować. Do widzenia.

Wandzia

Ja pracowala i narzekala a juz nie narzeka bo tam nie pracuja ino gdzie inaczej i nie narzeka teraz.

Dominika

@Dawne czasy mam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem firmy Trelleborg Sealing Solutions. Nie jestem z nią w żaden sposób związana. W swoim komentarzu wspominasz o rotacji. Mógłbyś powiedzieć o niej coś więcej? Jak duża jest jej skala? Czy może dotyczy którychś działów firmy szczególnie?

Dominika

@Oryginalny@P macie całkowicie skrajne opinie na temat pracy w Trelleborg Sealing Solutions. Z czego one wynikają? Czy chodzi o różnicę między działami firmy? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach. Co konkretnie odpowiada, czy też nie odpowiada w tej pracy? Każda dodatkowa informacja może być cenna dla osób, które rozważają przesłanie swojego CV.

@Dominika

Pracowalem to wiem jak bylo,od A do Z ,takze pani raczej wie jak tam jest,dobrze wykonywalem swoja pracę i co jaki efekt był.....zadnych ,dlatego rozgladlem sie i mam i wiele większą pensje i ktos docenia dobrych pracowników,a nie jak tam w tej firmie waszej ,wie pani doskonale ile juz sie tam zwolnilo dobrych pracownikow.,jaka rotacja jest, Pozdrawiam zmianę B....

Oryginalny

Ja się zatrudniłem nie tak dawno i całkiem mi się podoba praca w tej firmie . Ludzie są sympatyczni i pomocni :) Jedyne co mi przeszkadza to krótka przerwa i temperatury jak w piekle a to jeszcze nie lato , mam nadzieje że przetrwam okres wakacyjny bo całkiem fajnie się tam robi .

Dawne czasy

Pisze tu ktoś ,wszyscy zapracowani przy tych smierdzacych uszczelkach, 1000cykli na godz ,ruszac sie tam bo prze....e bedzie......

Dawne czasy

Pozdrawiam zmianę B tam gdzie pracuje np Marcelina .Sylwek itd brygadzistą jest jeszcze ciastko? Kto teraz jest u was.kierownikiem Marcin?dalej?

Dawny pracownik

Witam wszystkich pracowników ,pracowalem kiedyś tam ,co slychac dobrego???Pracuje tam jeszcze Pan Tokarek ? Jacy kierownicy sa teraz na zmianach??A B i C ,a zarobki jakie teraz tam macie chociaż 2 tys netto?

Loks
@Dawny pracownik

Pan (usunięte przez administratora) do Pana to mu daleko????

xxx

Nie polecam tej firmy , doświadczeni pracownicy traktowani jak woły , za byle co dostaje się żółtą kartkę co skutkuje obcięciem premii o 50 zł , mimo ,że prace kończy się za 5 to kierownicy potrafią zwracać uwagę , to firma niepoważna omijać szerokim łukiem.

Nie polecam - ludzie traktowani są jak sztuki. Żadnej przyszłości. Firma dobra żeby ją wykorzystać tak jak oni wykorzystują ludzi! Bardziej polecam Valeo lub TRW

obserwator

Co do Valeo i TRW to przesadziłeś, na Valeo i TRW mobbing, na TRW nawet ludzie z firmy zewnętrznej są zastraszani,że nie jak przeprowadzą kontroli odpowiedniej ilości przekładni to stracą pracę. Wszystkie firmy w Czechowicach-Dziedzicach to bagno, podobnie w Bielsku-Białej gdzie także nie ma porządnej firmy, a szopki w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej to norma. Czechowice-Dziedzice mają burmistrza głupka i złodzieja, jaki burmistrz takie firmy.

er

może po prostu to były takie komenatrze które zawieraly czyjes dane albo np. wulgaryzmy no nie wiem.

wolny od tej firmy!!

Niezwykła i bardzo umiejętna praca działu personalnego zapewne,zniknęły negatywne komentarze, ktoś się bardzo napracował! Odzyskiwanie Twarzy trudna rzecz! Jak tam zdegradowani za mobing kierownicy?a reklamacje nadal tak częste?dba się o zdrowie pracowników hali? firma podwykonawcza zatrudnia na właściwych warunkach, tzn z umową o pracę? właściciel rozdaje witaminy również na hali produkcyjnej? czy tylko w pokoju 106?Ile osób odeszło?Jak tam po wybuchu pieca? jest nowy kierownik?

Barabara

4 kafle hahaha tam ludzie z nadgodzinami ledwo 2 wychodzą xdcd

Jak tam murzynki dalej co roku wciskają wam bajki o podwyżkach i lepszych warunkach :) pozdrawiam ludzi którzy 10 narzekają na wypłatę a nic nie robią by ja zmienić pozdrawia były pracownik :)

Zostaw merytoryczną opinię o Trelleborg Sealing Solutions - Czechowice

• Jak się pracuje w Trelleborg Sealing Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Trelleborg Sealing Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trelleborg Sealing Solutions?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trelleborg Sealing Solutions?

Kandydaci do pracy w Trelleborg Sealing Solutions napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trelleborg Sealing Solutions
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.

Trelleborg Sealing Solutions