Opinie o Trelleborg Sealing Solutions w Czechowice Twarda 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Trelleborg Sealing Solutions. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Trelleborg Sealing Solutions o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trelleborg Sealing Solutions w Czechowice Twarda 18

święta bo nie klnie!

Pisząc te słowa oddałaś się w niewolę zaistnienia na forum.Naprawdę wszystko Ci wolno?Obrażanie,hm łacina w zakładzie dość jest popularna,dziwi Cię emocjonalność człowieka?Wystarczy że uderzysz się w palec i już klniesz.Czasami człowiek Musi bo inaczej się udusi,nawet w polityce to się zdarza.Fajnie by było stworzyć dzień przeklinania,powietrze się oczyści z Obłudy..

operatorka

Wszystko mi wolno,ale nie wszystko przynosi korzyści.Wszystko mi wolno,ale niczemu nie oddam się w niewole.Wolnośc słowa nie oznacza wolności obrażania.

lucyfer

Droga operatorko miłość nie w każdym sercu się mieści,cieszę się że działasz w imieniu wszystkich tylko Wszystko znaczy nic..ale oczywiście pozdrawiam i życzę powodzenia w większym działaniu...

operatorka

Witam.Mam wielkie serce dla WSZYSTKICH ponieważ sa moimi braćmi i siostrami choć nie każdy to serce KOCHA ale ja walcze o to byśmy WSZYSCY przynajmiej sie szanowali.DZIEKUJE ZA MIŁA OCENE TO BUDUJE MNIE DO WIEKSZYCH DZIAŁAŃ W NASZYM ZAKŁADZIE.

xxxx

To bardzo dobrze że nie Jesteś lizusem-pochwała!

operatorka

witam. Jeżeli chodzi o atmosfere to jest goraca ponieważ mamy już 37 stp.a atmosfera miedzy pracownikami taka jaka ty możesz stwożyć miła lub nie wszystko zależy od ciebie spróbuj a zobaczysz.Ja jestem oper.na maszynach na zm.a i nie narzekam kocham tych ludzi bo sa ok. tak jak wcześniej pisałam nigdy nie byłam lizusem i nie czestuje bryg.i kier. Słodyczami robie to co mi karza wkoncu jestem w pracy.JEST DOBRZE.POZDRAWIAM.

XXXX

SĄ PANIUSIE KTÓRE SPRYTEM ZAŁATWIAJĄ SOBIE LŻEJSZE PRASY!SŁODZĄ I MAMIĄ ALBO CZĘSTUJĄ CZEKOLADKAMI ŻADKO KIEDY ROZMAWIAJĄ ZE ZWYCZAJNYM OPERATOREM ZAWSZE WYBIERAJĄ PRZEŁOŻONEGO.SZEREGOWY ZWYCZAJNY OPERATOR MA PRZY NICH MARNĄ SZANSĘ ZWŁASZCZA JEŚLI NIE POTRAFI SŁODZIĆ ANI ZAKRĘCIĆ SIĘ KOŁO BRYGADZISTY BĄDŹ USTAWIACZA,TO CO ON MOŻE ZROBIĆ?

OPERATORKA

JA PRACUJE W TEJ FIRMIE JUŻ 11LAT.FIRMA TA WCALE NIE JEST TAKA JAK TU NIEKTURZY PISZA NIE NEGUJE TEGO IŻ JEST CIEŻKO ALE TAK NAPRAWDE WSZEDZIE JEST CIEŻKO.JEŻELI CHODZI O MARCINA.M.NIE MOŻNA GO TAK OKREŚLAC JAKO OSOBE ZLA PONIEWAZ JEST TO PO 1 CZŁOWIEK TAKI JAK MY A PO 2 JEST OSOBA MADRA I KULTURALNA WYSTARCZY TYLKO CHCIEC SPOKOJNIE KULTURALNIE Z NIM ROZWIAZAC SWOJE PROBLEMYA NAPEWNO COS ZROBI .JA NIERAZ DALAM DO ZROZUMIENIA KIEROWNIKOM IZ NISZCZAC NAS POGRAŹAJA SAMI SIEBIE PONIEWAŹ CELEM NAS WSZYSTKICH JEST REALIZACJA PROJEKTOW NASZYCH KLIENTOW DZIEKI KTORYM MAMY PRACE SPEŁNIAMY SWOJE I NASZYCH RODZIN MARZENIA .KAZDY Z NAS JEST INNA INDYWIDUALNOSCIA WIEC WYMAGAJAC OD INNYCH ROZWIAZANIA SPRAW Z KOSMOSU WIEKSZOSC MYSLI TYLKO O SOBIE NIE POMOGA DORADZA OBOK SLABSZEMU OPER. TYLKO SZUKAJC SENSACJI NAKRECAJ ZMIANE I SZYDZA Z SLABSZEGO TO NIEMADRE . POPATRZ NAJPIERW SAM NA SIEBIE KIM JESTES CZY UMIESZ SIE KOMUNIKOWAC Z WSPOLPRACOWNIKAMI CZY CHCESZ PRACOWAC I POCO TO I DLA KOGO TO ROBISZ.POZDRAWIAM NIL .MARCINA. KIEROWNICTWO I TAKICH LUDZI Z PRODUKCJI JAK JA.

k...
@OPERATORKA

Lusi to ty ;) 6

spokojny

Zmiana kierowników pan (usunięte przez administratora)i pan (usunięte przez administratora)osoby nienadające się na te stanowisko nie umieją rozmawiac z pracownikami itd Dbają o własny tyłek a pieniądze na tym stanowisku dosyć dobre .Czy ktoś to zauważy kiedyś niewiem ,myśle że jest wszystko do czasu

juz

Tyrałem tam kilka lat i wiem, że gorzy niema nika. Choćbym miał pod mostem siedzieć to bym tam nie wrócił. Rabac na 3 zmiany w lecie upał w zimie zimno za marne pieniądze a biurowi bez wiedzy trzepia mamone. Inżynierowie z mniejsza wiedzą od operatorów, kierownicy pod władza kadrowej która rządzi produkcją a planowanie produkcji woła o pomstę. Aż dziw, że to się jeszcze kręci.

xyz

Nie warto nawet mowic o zarobkach i umowie na czas nieokreslony....

Lady

Hmm... Ja też tam pracowałam i znam Koleżankę No Name ;)- Pozdrawiam Rzeczywiście jest to najgorsza praca jaką kiedykolwiek wykonywałam Kiedy ją zakończyłam, poczułam ulgę i byłam szczęśliwa... Nie doceniany szczęścia do póki nie zaczniemy tam pracować... Nie warto,bo jest naprawdę ciężko, a to, że dawałam rady, to dlatego, że jestem silna, ale to (usunięte przez administratora) !

no name

No nareszcie uwolniłam się od tej firmy, teraz zdradzam już płeć ;) pozdrawiam ludzi ze z miany od MR, bardzo mi było miło z Wami pracować - wszyscy z tej zmiany są bardzo bardzo ok:) troszkę mi brakuje pogaduszek, no cóż siadł mi kręgosłup przez te kilka miesięcy pracy bo jednak przyznacie że lekko nie ma, chodziło o doświadczenie na produkcji i jest, nie mniej jednak taka praca nie dla mnie, nie wytrzymałabym tam ani dnia dłużej, a i tak wyszłam na swoje;) pozdrawiam

no name 1
@no name

Dobrze,że się zwolniłas bo byłas sztywna jakbys miotłę miała w tyłku.Pozdro

@no name

pozdrawiam Cię koleżanko :) możliwe,że ze mną pracowałaś na zmianie MR, ja tam pracowałem bardzo krótko, praca jak praca, wszędzie trzeba teraz robić, ale na dłuższą metę nie dziwie się, że ludzie z tego zakładu uciekają...a niektóre komentarze tutaj mówią same za siebie o tym co się dzieje w tym zakładzie...podziwiam starych pracowników, którzy za takie pieniądze tyle lat tam pracują, ja na ich miejscu już dawno bym pracował, ale za granicą :D :) no ale jak kto woli :) są plusy i minusy,każdy sam sobie wyrabia opinie o danym miejscu pracy.

holoproxy

uciekajcie jak tylko najdalej możecie , to jest obóz zagłady a nie fabryka uszczelek . wyższe kierwonictwo wydaje swoim pieskom kierwnikom rozkazy a ci musza je wypełnić chociaż są totalnie głupie . dobrze ktos wczesniej napisal ''zapomnial wol jak cieleciem byl'' co za bydlaki tam kieruje a i jeszcze ta ''mądra pani '' w HR ... smiechu warte

XXX

Akurat to co dzieje sie w trelleborgu w bielsku to dramat,jeśli zdrowie sie ma to tam na pewno sie go mozna pozbyc. Nadgodziny za psie pieniądze,kierownictwo dba tylko o siebie,podwyżki,jeśli sie pojawiają to tylko dla wybranych i są to groszowe sprawy. Mozesz pracować nawet caly tydzień po 12 godzin,nikt sie nie pyta czy dasz rade. Wyzysk na każdym kroku,praca w święta i weekendy za dzien do wybrania. Żenada,odradzam kazdemu!!!!!

ha ha

A pan (usunięte przez administratora)to juz tak wysoko dotarł? He he zapomniał wol jak cielęciem byl. Typowy (usunięte przez administratora) i prostak po trupach do celu. A śmieszny dyrektorek "angielska parowa" dalej tam się panoszy? Buda kierowników do wysadzenia w kosmos!! Pozdro dla PHE i barwellowcow. A walcarka jeszcze hula?

Pozdrawiam zmianę pana(usunięte przez administratora) w B-B, kto pracował lub pracuje ten wie ;) :) pracowałem tam krótko, trzeba być obrotnym i kumatym, wg mnie za dużo rzeczy naraz do ogarnięcia, szkoda mi tylko starych pracowników... najgorsze, że po paru dniach szkolenia wymagają od Ciebie żebyś wszystko umiał i ogarniał, a jak czegoś nie wiesz, to na Ciebie krzywo patrzą i jest wielka afera, paranoja. temperatura na hali potrafi wykończyć.przesada z nadgodzinami. ludzie na zmianie różni jedni w porządku, jednych omijać z daleka i robić swoje. i bardzo w porządku jest to, że jest normalna umowa o pracę jak Cię przyjmują przez zakład. jak w każdym zakładzie produkcyjnym są plusy i minusy. mimo wszystko wolę sobie szanować zdrowie niż się dawać tak wykorzystywać... aha no i fajnie się pracuje jak leci muzyka na hali :)

nick

Zapytaj się tego (usunięte przez administratora)czy nie pamięta jak spal na wtryskarkach jako operator na 3 zmianie albo sciemnial na 1 i 2 zmianie. A (usunięte przez administratora)eszcze tam pracuje?

smekidofmonster

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE PRZEZ AGENCJE INTERIM.NIE POLECAM PONADTO GOSC OD PRODUKCJI MARCIN.M TO KAWAL HAMA I GNOJA GANI LUDZI SPRAWDZA CYKLE W DUPIE MA TO ZE SA PROBLEMY NA MASZYNIE.NIE POLECAM A I JESZCE TE PYTANIA TYPU CZY JESTEŚ PEWIEN ZE NIE MOŻESZ PRZYJŚĆ NA 12 GODZ PARANOJA.NIE OBCHODZI ICH ZE MASZ DZIECI I ZAŁATWIENIA ZAKŁAD I PŁACA CHORE JEDNYM SŁOWEM TO WYKORZYSTYWANIE PARANOJA I JESZCZE RAZ WYZYSK TEMPERATURA NIE DO WYTRZYMANIA ŚMIERDZI I LIPNIE JEST NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU JESZCZE RAZ TEN GOŚĆ OD PRODUKCJI CHAM I TYLE OMIJAĆ Z DALEKA

no name

bhp-owiec już tam istnieje i tacy ludzie mają się oczywiście lepiej :) Pozatym apel do ludzi którzy szukaja pracy: napewno nie ta firma, przyjęcia i zwolnienia na bieżąco z tego co widać i słychać, za niedługo nie wiem kogo zatrudnią...

Zostaw merytoryczną opinię o Trelleborg Sealing Solutions - Czechowice

• Jak się pracuje w Trelleborg Sealing Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Trelleborg Sealing Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trelleborg Sealing Solutions?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trelleborg Sealing Solutions?

Kandydaci do pracy w Trelleborg Sealing Solutions napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trelleborg Sealing Solutions
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.

Trelleborg Sealing Solutions