Palisander

Białystok

Opinie o Palisander

osoba po rozmowie kwalifikacyjnej 2011-03-25 09:16:05
Tak jak wszystkie firmy na Podlasiu przyszłym pracownikom z wyższym wykształceniem po kilkumiesięcznym stażowym za 700 zł oferuje 1000 zł z groszami. A niestety za 1100 pracuje u mnie sprzątaczka na osiedlu... i nie wiem czy ma nawet średnie.
Podlaska niewolnicza rzeczywistość doprowadzająca nawet nie do łez, ale do śmiechu że szukają takich naiwniaków!!!
on 2011-03-25 09:22:21
taa, też się nieźle później w domu uśmiałem, kolejna [usunięte przez moderatora] podlaska firma
aaa 2012-10-15 13:31:04
odswiezam temat. jak obecnie przedstawia sie praca w firmie?
kiks 2013-04-04 12:22:44
Zarobki może nie powalają, ale nie oszukujmy się w Białymstoku ciężko o wysokie zarobki na poziomie np. Warszawy. Czyli podsumowując podlaski standard. Pozytyw taki, że pensja zawsze na czas, a nawet przed czasem bo zgodnie z umową termin mają do 10, a kasa zawsze jest na koncie pierwszego dnia roboczego miesiąca. Poza tym nie ma ciągłego stresu i niewiadomej czy cię nie zwolnią. No chyba ze się sam postarasz.
Damian 2013-05-17 12:36:08
Zależy do którego działu trafisz. Zarobki dla magistra 1200zł na rękę. Atmosfera - czujesz że nic nie możesz, a roboty tyle że można by 24h
Anatol Puszczyglon 2014-09-22 13:32:27
Anonim, tak jest możliwość
inessq 2015-02-12 13:32:37
wybieram sie na staz finansowy do tej firmy, moze ktos moglby sie podzielic jakimis wskazowkami czy warto tam isc jak wyglada praca i czy oferuja zatrudnienie i jakie warunki ?/
gal anonim 2015-02-18 21:58:55
Masz na myśli staż z Urzędu pracy? Po takim stażu zawsze jest zatrudnienie.
Jak ktoś się sprawdza to raczej zostanie. Kasa na pewno nie powala, ale to tak jak wszędzie.
klara 2016-05-23 19:21:38
A na jakim stanowisku cię ta kasa interesuje? Kierunek umysłowy czy fizyczny?
Goryl 2016-06-20 19:59:35
kierunek fizyczny bo umysł coś nie tęgi, choć tam ponoć dyrektory same i też nie pokształcone wysoko
wiecznie zły chłop 2016-07-14 12:10:06
Jeśli chodzi o pracę jako magazynier, cóż kolorowo to nie jest czasem można się poczuć jak na budowie. Pada deszcz / śnieg słońce pali - pracujesz jak leje mocny deszcz to dają się czasem schować w jakieś zadaszenie by dalej jakoś w miarę pracować jeśli pada znośnie nazwijmy to " mżawką " to zakładasz płaszczyk i robisz w deszczu po 8 h minimum - można robić więcej jak kto chce. Umowa zlecenie na początek, umowa o pracę - musisz zdać egzamin z materiałoznawstwa co mnie rozśmieszyło bo poczułem się jak w szkole brakuje by jeszcze oceny wstawiali do dziennika za każdy dzień pracy. Do pracy przychodzisz 15 min przed 6 rano tylko po to by mieć przerwę praca za 9 zł z groszami , zakaz palenia w czasie pracy, zakaz trzymania przy sobie np kupka z kawą postawionego gdzieś pod ręką co dla mnie jest śmieszne to samo zjeść kanapkę między jednym asortymentem a drugim z tego co mi się o uszy odbiło nawet zdjęcie koszulki w upał jest karane, cóż tu więcej powiedzieć da się zasnąć nawet na stojąco oglądając każdy asortyment np podporę czy nakrętki. Atmosfera sztywna ale stabilna
magazynier 2016-07-15 19:49:46
jest.
3e4ry 2016-07-15 21:54:59
@magazynier no to cale szczescie lepiej sie upewnic bo wiadomo jak to jest w ogloszeniu czasem jest co innego i w rzeczywistosci tez niestety co innego ale tutaj widac ze faktycznie solidna firma jest
Zostaw swoją opinię o Palisander - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Palisander