Opinie o Corleonis w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Corleonis. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Corleonis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corleonis w Gdynia

Holms

Tu wypowiada się banda chłoptasi, którzy zostali pognani z firmy, do wszystkich, którzy chcą robić kurs lub podjąć prace - spójrzcie na wpisy i zastanówcie się, czy warto sugerować się zdaniem ludzi którzy w taki sposób wyrażają swoje opinie

jak po kilku dniach pracy jako operator można mieć takie bogate doświadczenie?

to jest żenada, jak nisko potrafi upaść człowiek Twoje wypowiedźi tylko świadczą o nas operatorach, zastanów się w jakim świetle nas przedstawiasz, ja jestem operatorem ale nie chce być indentyfikowany z kimś takim jak ty, to jest wulgarne. Zgadzam się z przdmówcą, wyrażajmy się jak ludzie, w końcu te wypowiedzi tutaj świadczą o całym środowisku operatorów.

LUIS

No i co wtedy będzie z operatorami, to jest ponad 100 miejsc pracy dla operatorów, z takim podejściem życze szczęścia

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel ds. sprzedaży żurawi wieżowych i wind towarowo-osobowych w firmie Corleonis? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mariusz

Mam pytanie.Czy firma Corleonis jest jedyną na pomorzu która oferuje pracę po kursie? Wcześniejsi przedmówcy coś wspominali o innych firmach lecz bez szczegółów.Może podzielicie się ta wiedzą.Ja nie znalazłem nic w okolicy.

Wacuś do Ciebie

Z jakiej ty jesteś epoki, nie wiesz jak wygląda laptop i internet bezprzewodowy, sam piszesz w takich godzinach, że chyba tylko siedzisz w ciepłych kapciach w domu. Ty na 100% nie jesteś operatorem tylko śledzikiem nie masz pojęcia o pracy operatora, żeczywiście z Ciebie taki wacuś

wacek

opertaor - 2009-12-03 08:36:33 Joanno firmy zatrudniają aby ktoś zdobył doświadczenie, obudź się ze snu zimowego Jaki z ciebie kolego operator jak ( jesli pracujesz ) jak w czasie pracy prowadzisz korespondencję.W tym czasie co ty piszesz to budowy pracują,przerwy sa o 10-13 godzinie.I chyba jestes rzeczywiscie ( bez obrazy ) tylko po podstawówce albo i nie bo wogóle nie rozumisz sensu wypowiedzi tej dziewczyny.Z tego co piszesz jasno wynika że firmy zatrudniaja operatorów tylko z praktyka a jedyny corleonis robi kursy i zatrudnia kursantow,otóz nie.Firmy zatrudniaja takze po kursie,nie na kolizje,na nieduże budowy z jednym lub dwoma żurawiami.Jak jestes operatorem ( ale raczej nie ) to gdzie i jak zdobyles doswiadczenie ?Tak nie którzy bronią tej waszej [usunięte przez moderatora], ja z nią rozmawiałem 2 razy przez telefon,jej ton i sposob prowadzenia rozmowy mówi sam za siebie.Wszystkie negatywne opinie na jej temat wcale nie sa przedzone ani trochę.I nie tłumaczcie jej stresujaca pracą że ma 100 operatorów,tylko 100. Są firmy wieksze,tez rózni ludzie pracują ale atmosfera życzliwa.Panie operator napewno ma pan trochę lat i praktyki i doskonale wiesz że (usunięte przez administratora) rodzi chamstwo.A nie wierzę że kazdy pierwszy zaczyna ja tak traktować.To ze ktoś ma słabszy dzień ( jak tu na forum pisano ) wcale nie znaczy ze swoje humory trzeba przenosić na inne osoby.Ja osobiście za prowadzenie rozmow telefonicznych daje tej pani CZERWONĄ KARTKE.

Jerzy

Właśnie to już przesada, baba na forum dla operatorów, co się wcinasz? znawczyni tematu,

opertaor

Operator

Dziewczyno, po co piszesz głupoty nie masz pojęcia o tym co piszesz, na forum może wchodzić każdy, ale przez takie osoby jak ty nie jest to forum tylko jakiaś bezsensowna pyskówka, jak można się wypowiadać na tematy o których nie masz pojęcia.

Joanna

Operator - 2009-12-02 10:56:42 Bolek nie znam cię, ale nie kłam że z kilkudniowym doświadczeniem znalezłeś robote i to teraz. Mam kupe kumpli, i to z kilkuletnim doświadczeniem, pracowali i w polsce na budowach i na exporcie - nie mogą znaleść roboty bo jest tak ciężko teraz z robotą na dźwigu, nie wierze że bez doświadczenia i znajomości znalazłeś robote. Chyba, że się mylę to przepraszam, jeżeli to prawda to daj namiary na tą firme bo pewnie wiele osób chciało by skorzystać. Pomyśl człowieku troche co piszesz.Zeby zdobyc doświadczenie trzeba pracować i po to pracodawcy zatrudniają.

Joanna

Do Joanny - 2009-12-02 08:30:29 Joanno ale w corleonisie nie ma żadnej operatorki ani nie było powodzenia Ja napisałam ,że jestem kobietą a nie że operatorką!Trzeba dokładnie czytać!A chyba na to forum może wchodzić każdy?pozdrawiam

Operator

[usunięte przez moderatora] nie znam cię, ale nie kłam że z kilkudniowym doświadczeniem znalezłeś robote i to teraz. Mam kupe kumpli, i to z kilkuletnim doświadczeniem, pracowali i w polsce na budowach i na exporcie - nie mogą znaleść roboty bo jest tak ciężko teraz z robotą na dźwigu, nie wierze że bez doświadczenia i znajomości znalazłeś robote. Chyba, że się mylę to przepraszam, jeżeli to prawda to daj namiary na tą firme bo pewnie wiele osób chciało by skorzystać.

Operator

Słuchajcie to co się tu dzieje to żenada, wypowiedz tej przedostatniej babki to już w ogóle śmiech na sali. Po co tu wypowiadają się osoby, które nie miały nawet styczności z firmą. Dla wszystkich co chcą dowiedzieć się czekokolwiek o tej firmie daje jedną prawdziwą rade- DZWIGI CORLEONIS MA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU, DOWIEDZCIE SIĘ GDZIE NAJBLIŻEJ WASZEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA MAJĄ DŹWIG - POJEDŹ I POGADAJ Z OPERATOREM JEDYNIE TAK DOWIESZ SIĘ PRAWDY. Mam wrażenie , że na tym forum pisze grupka tych samych ludźi pod różnymi nickami nie wyszło im w corleonis z różnych powodów, a teraz myślą że rzucanie mięsem coś im da, generalnie każdy na tym forum wylewa swoje kompleksy i tyle. Corleonis ma 100 dźwigów w całej posce - operatorzy na nich pracują, nie słyszałem żeby ktoś tak cierpiał jak wy tutaj jestem prawie 17 lat operatorem.

Do Joanny

Joanno ale w corleonisie nie ma żadnej operatorki ani nie było powodzenia

Joanna

Jestem kobietą jak wynika z nicku,która od pewnego czasu śledzi to forum.Pisze do tej ostatniej osoby:myślę,że tej [usunięte przez moderatora] nie trzeba podawac tego linku, bo ona jest na bieżąco i pewne wypowiedzi są napewno jej.Broni się rękami i nogami,czasem innych,ale to tez jakaś metoda.Pozdrawiam

do bolka

Jak piszesz fakty musisz udowodnić, że to prawda, a na razie to są pomówienia, chętnie wyślę adzie link na to forum, zobaczymy jakie kroki podejmie. Myśle, że jesteś jak mały robaczek na jej ramieniu zaraz cię strzepie i będzie bolało

do bolka - 2009-12-01 14:44:40 po tej wypowiedzi już wiem, że nie jesteś operatorem - nie obrażam cie ale w Toruniu mój kumpel pracuje wiem jak ta budowa wygląda za to ty napewno nie, po kursie nie można niedoświadczonych operatorów rzucać na takie budowy, do pracy w kolizji też się świerzaki nie nadają. [usunięte przez moderatora] dobrze ci radze zanim narobisz sobie wstydu, zastanów się co za bzdury piszesz. Piszesz o pracy jaką wykonuje ada a nie masz o niej pojęcia. Jeżeli byś w taki spsób kursantów na budowach porozdzielał to byś zaliczył paru trupów i kryminał przy okazji. I jeszcze jedno jestem pewny na 100 % , że dostałeś nocleg od [usunięte przez moderatora], sam jeździłem w delegacje i inni też dużo można powiedzieć ale napewno nie to, że pojechałem na budowe i nie miałem noclegu Nie jestem operatorem w corleonisie, od pewnego czasu pracuje i tu gdzie pracuje dobrze znaja zagrywki jakie stosuje sie z operatorami.Nie napisalem ze [usunięte przez moderatora] nie dala mi noclegu.Tylko ze ( szkoda ze nie czytacie uwazniej moich wczesniejszych komentarzy bo musze sie powtarzac )na tej kwaterze wytrzymałem 3 dni a operator co pomnie przyjechal wytrzymal 2 dni.[usunięte przez moderatora] wyrazila mi zgode na znalezienie nowej kwatery ,a potem sie z tego wycofala.Więc za nowa kwatere płacilem z własnej kieszeni , dla firmy to czysty zysk.Wszystko o czym tu pisze to nie sa pomówienia , to sa fakty które mialy miejsce. Zarzuca mi sie że nie mam pojecia o pracy jaka wykonuje [usunięte przez moderatora],i wice wersa, ona też kompletnie nie ma pojecia o pracy operatora bo nie dzwonila by na zuraw w czasie pracy z wyzwiskami.To ze ma moze stresujacą prace z grupa pewnych osob nie znaczy ze wszyscy jej zle zycza ,ale potrafila doprowadzic do tego ze osoby spokojnego charakteru doprowadzila do pasji i walneli ta stabilną i stala prace jak pisze w gazetowym ogloszeniu .Sama robi mlyn ,a potem jak ktoś ( tak jak ja ) zabiera głos ,opisuje prawdziwe zdarzenia ,to sie próbuje przedstawiać takich ludzi w jak najgorszym świetle.Praca ady moze to stres ale mam osobiscie dowod nastepny na to ze olewa kursantow.Wyslala mnie na praktyke na budowe bez żadnego uzgodnienia z kierownikiem nie raczyla go poinformować ze tam bede , chociaz mi mowila ze wszystko uzgodnione .Nie chciała by wiedzieć i slyszec co i jak o niej mowil ( podpowiadam- trzeba by go bylo za to pozwac do sadu )dopiero jak z nim porozmawialem zgodzil sie abym miał na jego budowie praktykę.Mysle że chyba jestem jedyny, na tym forum który dosadnie i po imieniu nazywa to co dzieje sie w corleonis.z niczego sie nie wycofuje ,pod wszystkim sie podpisuję.Nawet nie nikiem a swoim prawdziwym imieniem.Wszyscy co probowali lub probuja mnie atakować lub podawac sie za mnie ,to sa dopiero tchórze .Macie nade mna ta przewagę że wiecie z kim piszecie ,ja natomiast nie wiem z kim wymieniam opinię .Jak konkrety pisał myslacy nic nie przesadzil, to ktos napisał że myślacy i Bolek to ta sama osoba.Ale tylko JAKIS NIEPODWAZALNY AUTORYTET W FIRMIE MÓGL NA TO WPAŚĆ.A olśnienia takiego doznano w corleonis jak dotarł mój list otwarty z opisem pewnych sytuacji ktore mialy miejsce.Panie wujek ,jak tak dobrze znasz prawo to dzialaj a nie próbuj usta zamykać.Ja tez mam o tym pojęcie i wiem jakich granic nie nalezy przekraczac .Za pomówienia mozna karać ale nie za fakty które miały miejsce.Czy to że probowano mnie oszukać przy wyplacie to pomowienie czy fakt? bo skoro pomowienie to dlaczego po moim liscie otwartym i wymianie zdan z ada wszystko wyrównano.Skoro po moim odejściu firma straciła 10.000 tys.zł jak mnie informowano to do dzieła ,a raczej do sadu bo pieniadze trzeba odzyskać.A moze jednak lepiej pokłonic sie firmie w pas i podziękować że sa dobrym wójkiem i na tak drobne kwoty nie zwracaja uwagi.Myslę ze wyczerpalem juz swoj czas i mozliwości pisania na tym forum.Nie kierowalem sie zawiscia ( jak mi nieraz to zarzucano )ale powtorze raz jeszcze opisywałem zdarzenia i fakty ktore mialy miejsce.Nic nie zostalo przeze mnie przejnaczone ani ubarwione.A ocenę i przemyslenia pozostawiam do zastanowienia przez czytajacych moje wczesniejsze i obecne komentarze.Napewno na przyszlosc Bolek piszacy jedno lub dwa,trzy zdania to nie ja .Wszystkim ktorzy myslą rozsadnie ,racjonalnie maja swoje zdanie i potrafia go bronic prawdziwymi i rozsadnymi argumentami zycze wszystkiego dobrego ,glowa do gory jutro bedzie znowu dzien i napewno lepszy.Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

WUJEK DOBRA RADA

Drogie dzieci a w szczególności [usunięte przez moderatora] Pisząc SWOJE posty proszę mieć na uwadze: Zgodnie z art. 212 Kodeksu Karnego: „§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.” Zgodnie z art. 216. Kodeksu Karnego: „§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.”

do bolka

po tej wypowiedzi już wiem, że nie jesteś operatorem - nie obrażam cie ale w Toruniu mój kumpel pracuje wiem jak ta budowa wygląda za to ty napewno nie, po kursie nie można niedoświadczonych operatorów rzucać na takie budowy, do pracy w kolizji też się świerzaki nie nadają. Bolek dobrze ci radze zanim narobisz sobie wstydu, zastanów się co za bzdury piszesz. Piszesz o pracy jaką wykonuje ada a nie masz o niej pojęcia. Jeżeli byś w taki spsób kursantów na budowach porozdzielał to byś zaliczył paru trupów i kryminał przy okazji. I jeszcze jedno jestem pewny na 100 % , że dostałeś nocleg od ady, sam jeździłem w delegacje i inni też dużo można powiedzieć ale napewno nie to, że pojechałem na budowe i nie miałem noclegu

Zostaw merytoryczną opinię o Corleonis - Gdynia

Corleonis