Opinie o Corleonis w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Corleonis. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Corleonis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corleonis w Gdynia

Holms

Jesteś bardzo wulgarny nie mam zamiaru z Tobą dalej prowadzić konwersacji, bo do niczego nie prowadzi i nie będe się zniżać do Twojego poziomu, nie wiem kto dał ci prawo do takiego wulgarnego zachowania. Teraz za to rozumiem dlaczego Pani (usunięte przez moderatora) cie wywaliła na zbity pysk...(usunięte przez moderatora) Ps. jestem człowiek XXI wieku z laptopem się nie rozstaje, gdybyś rzeczywiście miał doświadczenie na żurawiu to byś wiedział, ze niejeden operator bierze laptopa z sobą do pracy.

bolek

(usunięte przez moderatora) ty jak operator masz laptopa na żurawiu pracujesz i prowadzisz korespondencje ze mną .Nie kumam tematu bredni.Czyżbyś jednak był mądrzejszy od (usunięte przez moderatora) Wiesz co holms zróbmy tak, co byś nie napisał to będziesz miał rację,a ja święty spokój.Czytać ciebie i pić zimną wodę to jeden skutek.

bolek

Nie wiem czy (usunięte przez moderatora) jest głupio mądry,mądro głupi . Wiem napewno że(usunięte przez moderatora) nie nosi spodni i intelektem probuje naśladować (usunięte przez moderatora) . Tylko że (usunięte przez moderatora) udawał głupiego ,a był bardzo mądry, natomiast(usunięte przez moderatora) no cóż całkowita odwrotność. Napewno, co udowodniłeś w korespondencji wielokrotnie nie potrafisz rozmawiać na argumenty,poprostu ich nie posiadasz, a i grafolog logik z ciebie też żaden .(usunięte przez moderatora) ty poprostu nosisz spódnicę ( myślę że czystą ) i ja wiem kim ty jesteś.Jakich teraz operatorów gnoisz?

Holms

Do głupio - mądrego Bolka, nie trzeba być polonistą aby stwierdzić, że styl pisania "myślącego" i "bolka" jest taki sam, masz pecha kolego i widać, że przeleciał Cię strach, bardzo się tłumaczysz za bardzo.... a jak wiadomo tłumaczą się Winni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam!!!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel ds. sprzedaży żurawi wieżowych i wind towarowo-osobowych w firmie Corleonis? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bolek

Panowie (usunięte przez moderatora) i operator,warczeliście na myślącego zarzucając mu że jest mną .Skoczyliście na niego jak hieny.Teraz kiedy ja piszę jako właściwy Bolek i popieram opinie myślącego ,dodając swoje nie macie nic do powiedzenia? Tak wam dobrze , tacy ż was prawi ludzie i że wszyscy co przeciw firmie corleonis to kłamcy.Proszę pokażcie w którym miejscu kłamię.Poprostu jesteście slabi,a przeciwko myślącemu a teraz tym bardziej mnie najzwyczajniej nie macie żadnych wiarygodnych argumentów . Wasze krzyki sa puste nie poparte faktami.

Bolek

W poprzednim komentarzu pomyliłem imię pana (usunięte przez moderatora) trudno zarzucać komus coś czego jeszcze nie zrobił. Jeszcze nie miałem swego komentarza ,a pan juz mi zarzucił obelgi,których ja w rzaden sposób doszukać sie nie mogę.Gratuluję refleksu.

Holms

Bolek nie pracowałeś dawno temu tylko nie dawno, jeżeli to było tak dawno to jak mogłeś widzieć(usunięte przez moderatora) w tych niby dredach - z tego co wiem a jestem na działalności i bywam w biurze by dać swój rachunek to miała tą fryzure tylko latem. To jest pierwsza Twoja wtopa, natomiast druga to taka, że twój jad jest bardzo intenywny tak więc jestem pewny, że nie dawno rozstałeś się z corleonis. Twoje obelgi są niesmaczne, życze szczerego rachunku sumienia. Pozdrawiam

myślący

Panie (usunięte przez moderatora) w corleonisie pracowałem dawno i o wiele za dlugo a nie był to krotki czas.Było to w czasie kiedy osoby prowadzące operatorów zmieniał corleonis jak rękawiczki bo nie godziły się one na upadlanie operatorów,aż nastała pani (usunięte przez moderatora) której ponizanie ludzi sprawia chyba sadystyczną przyjemnosć.Jestem tylko człowiekiem swoją godnosć mam i gdy nastała(usunięte przez moderatora) pożegnałem się z wami bo (nigdy tego nie żalowałem bo tylko na tym zyskałem ) jej metody są bardzo nie w porzadku.Sytucję w corleonisie śledzę na bieżąco i nikt się o was jako o firmie i samej (usunięte przez moderatora) nie wyraża pozytywnie.A o tym że interesuje sie PIP corleonisem wiem od waszych pracownikow,widocznie jest to publiczna tajemnica skoro tego nie dementujecje.Panie (usunięte przez moderatora) i panie operator oboje jestescie z biura bo macie czas na korespondencję ze mną,oboje jestescie podstawieni,chyba że corleonis wyposaża teraz operatorów w laptopy i siedząc na żurawiu prowadzicie zajadlą korespondencję a brygady na dole poczekają, wszak piszecie tylko prawdę.W dodatku wywolujecie do tablicy jakiegoś Bolka.Jesli mogę wam pomóc ,to z tego co wiem jakiś Bolek jest w Gdansku może to ten, sprawdzcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Corleonis - Gdynia

Corleonis