Opinie o P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. w Szczecin

Z wypłatami to prawda dziś 17 a kasy nie ma

sylwek

Byłem pracownikiem tej firmy te opinie to cała prawda no może z wyjątkiem tego co przydupasy napisali ale to widać. Na 10 nowo przyjętych może 2 zostaje załoga się im starzeje a szacunku do ludzi za grosz. Niech się postarają żeby wiek emerytalny do 80tki podnieśli to im te dziatki jeszcze porobią. Pieniądze zawsze się spóźniały często po 20stym,a załatwić jakiś dokument z kadr jak nie jesteś ze szczecina to sobie poczekasz. Wyjazdy co dwa tygodnie jak masz blisko reszta robi soboty za darmo a jak spytasz o 2 dni urlopu to by cię kadra zaszczekała. Pamiętam był taki majster z Gorzowa na W miał nazwisko ten się budował na ludzkiej krzywdzie nic nie umiał a ilu dobrych chłopaków zwiózł, z resztą każdy mądrzejszy majster co tam pracował dał nogę. Ja teraz pracuje w firmie w której potrafią czytać dni z kalędarza i 10 to 10 a i normy co tak szybko nie rosnę. PISZĄC DZIATKI NIE CHCIAŁEM NIKOMU UBLIŻYĆ

Elizabet
@sylwek

Witam Pana serdecznie .Jestem żona budowlańca wiele lat za granicami kraju. Proszę o informacje jeżeli to nie dla Pana problem by ujawnić firmę w które tak dobrze traktują robotnika. Wiele lat mąż przepracował w firmie Alpina, AB.. teraz to już nawet nie wiem jak się nazywają...Niestety będzie się musiał chyba pożegnać z tą firmą jest coraz gorzej.Szukamy wiarygodnej Firmy .Może Pan nam pomoże

STEFAN

oprócz tego że brak szacunku to wypłaty były z poślizgiem ostatnio z coraz większym znam ich od podszewki 10 procent normalnych reszta tylko słucha i sprzedaje. W szczecinie piękna rozmowa a na miejscu pluskwy i oszczane materace.

maciek

Ludzie pracowalem w tym roku po prostu kaszana wszystkie soboty w miesiacu bo jezdzilem co 1,5 miesiaca dostalem 1520 eu. Na stawce pracownik budowlany pomocnik murarza ,innej umowy nie dostaniesz u tych paprykarzy zlodziejska firma o ulaku zapomni .A jakie odzywki kierownika wpale sie nie miesci po jego wyksztalceniu .Pewnie sie uczyl w pegerze przy swiniach .o podwyszce zapomni i zmianie umowy na fachowca.,nie zycze nikomu tej firmy .Inteligencje sie ich wywodzi z hlewa najgorsze to jak przejdzie sie z dziada a udaje sie pana .

zainteresowany
@maciek

No ok, a może jakieś konkretne informacja dla inżynierów??

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

A ile może zarobić inżynier budownictwa z nadzoru na niemieckich budowach? Mam na myśli np. Majstra albo Kierownika Robót. Przy założeniu dobrej znajomości języka niemieckiego. Warto do nich uderzać na rynek niemiecki? Szczerze, to zaczynając na rynku niemieckim wolałbym chyba rozpocząć w polskiej firmie, a Calbud wygląda na mocnego gracza. Ma ktoś doświadczenia z rynku DE w nadzorze??

Łowca

nie polecam w tygodniu płacone tylko od poniedziałku do piątku za 8h każda następna godzina za darmo jak i cała sabota

Ciesla o1
@Łowca

to zeskanuj swój wydruk i pokaż

stach

jestem pracownikiem od kilku lat o kadrze to prawda większość nadaje się do wydawania pościeli, a 2300 to ma kukułka ucho kierownika na tego to trzeba dopiero uważać Brakuje im ludzi a obelgi i darcie wniosków o urlop to tu normalne.Kasa taka jak w większości takich firm za 8h. A co do tych co tu ich kolega wymienił powyżej to się nawet do wydawania pościeli nie nadają

Ciesla o1

Pracuje długo jako ciesla zarabiam ponad 2300 ale znam rysunek niemiecki i wiem co montować ,Panowie jeśli ktoś mówi ze jest Ciesla i tylko mówi to nie zarobi po poprawkach które po nim trza zrobić

niewolnik

calbud to katastrofa majstrom rozbijają samochody za ich wspaniałe traktowanie pracowników i oszukiwanie na godzinach . majstry to zwykłe poganiacze uwaga na rożka i deta

Zarobki w calbudzie dla inżynierów budowy są śmieszne. Uciekajcie.

Doswiadczony

Jeśli pracujesz jako inżynier budowy to na początku nie licz na więcej jak 1600-1800 na okresie próby i powiedzmy 2000 po okresie próby, potem w miarę doświadczenia zarabiasz więcej 2400 -3000 jako majster, 3000 - 4000 jako kierownik robót i kierownik budowy to chyba nie ma górnej granicy. Ale tak jest wszędzie.. Jak chcesz zdobywać doświadczenie i zarabiać, to ucz się niemieckiego i pracuj na niemieckich budowach. Zdobędziesz doświadczenie i zarobisz nie mało jak na początek!

Znawca
@Doswiadczony

Wpis sponosorowany, nie ma takich płac. Ludzie są oszukiwani przez pseudokierowników trzęsących dupami przed zarządem. Ten durny Mamos to autoryzuje, podrzucając raz na jakiś czas ochłapy nadzorowi i się kręci. Kto ma tylko trochę rozumu i godności - wiać!!!

Doswiadczony
@Znawca

Nie bardzo rozumiem z czym sie nie zgadzasz? Ja pisze przeciez o stawkach dla inzynierow budownictwa, czyli tych pseudokierownikow jak ich nazywasz... wiec co sie nie zgadza?

Praktykant

Postkomuna i zamordyzm w najczystszej postaci. Pięknie opakowana frazesami firma bez szacunku do ludzi.

The Allah

Czy potrzebuja operatorów zurawi???????????

murarz

Panowie wiem jedno olewajcie te firmy za 270 godzin 1600E na konto a umowa 1850zł. to śmiech na sali idę na produkcje za 2400 plus dodatki to 2980netto za 8 godz

tatus

nie polecam

01tatus
@tatus

pracuje , dzis mam wolne a koledzy niektórzy przcują już prawie 10 lat - myślisz że to głupcy

ciekawski

Mam pytanie może ktoś wie czy firma Calbud robi jeszcze w Holandii ?

r1

witam dla jasnosci napisze jak jest a każdy ma swój rozum i sam zdecyduje no wiec: praca od 7 rano do 18 wieczorem wiadomo do pracy trzeba wyjechac ok 6 rano powrót około godziny 19 , firma daje busa na dojazdy do pracy i po drodze mozna zajechac do sklepu :) hotele szału nie robią ale sa pokoje jedno i dwu osobowe. Wyjazdy do domu co 2 tygodnie, w soboty pracują osoby które niejada do domu do godziny 12-13 ,czesto pierwsza umowa jako pomocnik dalej jak kto umie i zarobki pomocnik 1500-1700 ,cieśla 1700-1900 mam nadzieje ze moja opinia coś pomoże

r2
@r1

a ja dodam tylko ze kadra chamska (kierownictwo majstrowie) oszukują na urlopach straszą i szantażują zesłaniem do kraju jeśli próbujesz wyegzekwować swoje prawa ludzi mają za bydło które trzeba poganiać hotel z karaluchami i pluskwami

Tomas

bylem raz u nich na rozmowie z jakims panem od tak zwanego eksportu. Mocno arogancki jegomość, w dodatku proponował zatrudnienie jako pracownik fizyczny a oferta pracy była na inżyniera budowy, dodam, że chodziło o pracę na zagranicznej budowie. Jestem po politechnice i sorry, ale fizycznych po studiach budowlanych z językiem to mogą sobie we własnym kręgu poszukać, ja lepsze zatrudnienie znalazłem u Niemca. Pozdrawiam

Alex
@Tomas

A jak tam warunki u Niemca?

Patriota

Calbud jako firma znana w Szczecinie i obecna w życiu społecznym, kulturalnym i politycznym zwolniła księgowość i kadry. Oddała sprawy administracyjne firmie z Poznania. To się nazywa patriotyzm lokalny. Wstyd Calbud

finger

właśnie obserwuję z mieszkania, jak jakiś nierozgarnięty fizol w pomarańczowym kasku nawala, jak psychopata, stalowym młotem w stalowe elementy na budowie aby je oczyścić i tak codzieńnie od 6 rano, nawet w soboty! zadyma się robi na osiedlu i dzisiaj lub jutro idą z tematem do zarządu Calbud na Kapitańskiej w szczecinie. są dwie możliwości, albo ten pracownik to jakiś psychol, albo ma strasznie tpego majstra. ale znaleźliśmy na nich sposób, jeśli nie zareagują na nasze uwagi będziemy ich nagryuwać z okien, już sprzęt ustawiony. widać dokładnie kto chodzi bez kasku, jak zabezpieczona budowa, kto wieczeromi co robi itp

tralala

byłem na rozmowie w sprawie pracy w Hamburgu, na 1 etapie określiłem minimalne wynagrodzenie, na 2 etapie przeszedłem weryfikację z dokumentacji i języka i zaproponowali 1100E brutto ( na polskiej umowie) od 7 do 19 + soboty co daje ok 250h miesięcznie za niecałe 3000 zł na rękę. zjazdy we własnym zakresie co 2 sobotę. Pracowałem w niemieckiej firmie, tyle to ja miałem za tydzień pracy, teraz znalazłem pracę w Polsce, za lepszą stawkę niż CB proponował i do tego 40h tygodniowo.

Zostaw merytoryczną opinię o P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.