Opinie o P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. w Szczecin

konkret

w samych kadrach to widac islychac ze to firma zlodzieji dorabiajaca na ludzkiej krzywdzie ta stara panna mowi ci ze kierownik odda ci za badania a na budowie mowia ze w kadrach ,czyli zgaka na jonka jak mowia 'jak sie nie bedziesz opominal to ci nie daja a o walawce to szkoda mowic bo to jelop do kwadratu .oni mysla ze ludzie to ciemni jak oni razem z kierownictwem budowy w hamburgu. traktuja ludzi jak niewolnikow

prgerpdz

Chlppaki tp co pisza to prawda wykorzystaka cie do maksa wezna ci urlop ktury powinien isc do ulaku daka ci 55 euro za urlop dniowki a z ulaku masz okolo 120 jak umiesz liczyc to licz kierownik to wychowany w pegerze razem z majstrem piotrem polszczyzny nie znaja sama lacina pracujesz po 12 godz. A podpisujesz 40 w tygodniu.Walawko obiecuje zarpbki po 1900 eu. Pewnie na 2 miechy.Tp prawdziwa mafia z tych paprykorzy.dalem spokuj ale zainteresuje sie ta firma jeszcze Col and .Oni mysla ze ludzie ciemni.a ten szpic brutka niech nauczy sie wymowy .

prgerpdz

prawdomuwca

(usunięte przez administratora) nigdy niewiesz kiedy zjedziesz a majster to pan i wladca tragedja

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
stefan

Byłem pracownikiem 2 lata,i to wszystko co piszecie to prawda.Szczerze odradzam

bimber

a jak moają operatorzy żurawii ?

nawet nie pozwolą ci się wykazać, a potem mówią że jesteś nie wydajny i wyjazd do kraju,oczywiście , (usunięte przez administratora).Majstrowie to Bogowie-robią zTobą co chcą

były

firma miesza ludźmi - 2 tygodnie okresu próbnego i wyjazd do kraju, bo nie spodobałeś się majstrowi. co tydzień nowa rekrutacja i tak w kółko

szczery koles

Panowie zgadzam sie z przedmówcami..... ogólnie jest straszna lipa w tej firmie. Faktem jest to ze podczes rektutacji obiecuja zarobki 1900 na rekę a w rzeczywistości nigdy tej kwoty nie zobaczysz na koncie. w dodatku jesli przyjedziesz jako np. ciesla to okaże sie że na umowie masz wpisanego pomocnika... i w umowie kilka kartek z ramkami i kwotami ile i za co tobie płacą. czyli juz nie na godziny tylko jako przerób... co to daje? ano że tak napradę nigdy w 100% nie wiesz ile zarobiłes w danym miesiacu...... a co ciekawsze.... wiadomo praco po min. 10 godz. + wszystkie soboty. to niby standard... ale jesli tych sobót sie nie podpisuje- to znaczy ze mnie w pracy nie było oficialnie..... więc jesli sobie zliczymy wszystkie dni pracy razy godziny to juz widać że jak wyjdzie ci 8 euro na godz. netto to jest suuper--- ale jak dodasz sobie soboty które jakby nie było pracowałeś to nawet 7 euro nie wyjdzie.... jednym słowem masakra...

dyzio

TO JEST FIRMA NIE KOMPETENTNA WALA W (usunięte przez administratora) ZE AZ PISZCZY.PANOWIE RADZE INNA FIRME BO W TEJ MAMONY NIE ZAROBICIE .DZWONI BARAN ZE WYJAZD ZA 3 DNI PO CZYM PO TRZECH DNIACH JAK CZLOWIEK JEST SPAKOWANY I MA KUPIONY BILET PKP DO SZCZECINA DZWONI I MOWI ZE WYJAZD JEST ZA TYDZIEN BO W NIEMCZECH JEST -3 STOPNIE MROZU I NIE DA SIE PRACOWAC TO JEST (usunięte przez administratora) . PANOWIE JESTESMY W UNI TAM PLACA 10 EUR NET A FIRMA CALBUD JAK CI DA 6,50 EUR TO GORA LEPIEJ ZLOM ZBIERAC JAK PRACOWAC NA DE..LI

bronkozaur

niestety już nie pracuję w Calbudzie. Szkoda. Zawsze byłem słaby z matematyki i ciężko było mi policzyć wypłatę. Teraz jak mam 12E/godz to jakoś łatwiej i przyjemniej mi to się liczy niż jakieś 8,5 a faktycznie 6,5.

bronkozaur

Calbud pada na pysk. Tradycyjnie to tu zawsze były małe zarobki. Normalna stawka za godzinę co płacą inne firmy to nie spada poniżej 12Euro-netto. A w Calbudzie zatrzymali się w rozwoju dobre 10 lat temu. Tak to jest jak firma obstawi się pociotkami i potrzebuje tylko wołów roboczych.

Bronek-Skowronek

Panowie! szkoda waszego zdrowia i czasu.Pracowalem w Calbudzie w Hamburgu.Cenisz swoj fach i szanujesz samego siebie - trzymaj sie z dala od tej mafii.Bo nawet Inspekcja Pracy Wam nie pomoze.Nie ma sie co rozpisywac(usunięte przez administratora)

dyzio

WITAM SERDECZNIE PROPONUJA MI PRACE W HAMBURGU CZY KTOS TAM PRACOWAL CZY PRACUJE JAKIE SA ZAROBKI I PO ILE GODZIN SIE PRACUJE JAKIE JEST UBEZPIECZENIE I SOCJAL

MIAŁEMN U NICH PRACOWAĆ

xxx - 2013-09-13 07:33:18 jest to firma nie uczciwa,co innego obiecują a co innego płacą,w sumie w calbudzie zarabia się za 260 godzin 1300 euro a 1300 euro ma opiekunka w niemczech gdzie spanie i jedzenie za darmoMiałem w tej firmie pracować(wiosna 2011r.)na terenie Szczecina ale jak mi powiedzieli stawkę 9,80zł brutto za 1h pracy jako fachowiec -TO IM OD RAZU PODZIĘKOWAŁEM jeszcze pierwsze 3 tygodnie to okres próbny NA CZARNO !!!-pani sekretarka powiedziała mi jeszcze że muszę mieć swoją odzież roboczą i swoje rękawice. Ta cała firma chyba jest jakaś (usunięte przez moderatora) !!! Myślą że ludzie będą robić za darmo !!!

xxx

janek

czy ktoś pracował w firmie CALBUD na exporcie jest to firma ze szczecina czy jest to uczciwa firma

Zostaw merytoryczną opinię o P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.