Opinie o J.A.M. Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie J.A.M. Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.A.M. Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.A.M. Sp. z o.o. w Kalisz

Przemysław Głąb Nowy wpis

Cześć Jakub, kiedy oddasz mi pieniądze za budowę z 2013 roku w Toruniu? I odezwij się do Sebka, bo jemu musisz za Kielce oddać

Kwiatek Nowy wpis

Zlodzieje, oszusci, klamcy. “Pan” Marek W. znany juz Kaliski oszust dalej dziala tymi samymi metodami. Nie placi, kreci, klamie i unika odpowiedzialnosci.

Adam Nowy wpis

Czy firma ma aktualnie jakieś nowe oferty pracy? Mam zamiar aplikować i prośba o kilka informacji, jak się pracuje.

Alicja Nowy wpis

@troter, co jest powodem negatywnego nastawienia do firmy? Dlaczego nie polecasz JAM alu Wasik Sp.J.? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w J.A.M. Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
dmakao

Hej, wiadomo coś ofertach pracy u nich? Pozdrawiam.

ala

ludzie którzy nie płacą swoich zobowiazań , powinni mieć zakaz prowadzenia jakiej kolwiek działalności , jemu ,jego rodzinie , dzieciom , a co chwilę inna firma... , i oczywiście powinni się dobrać do d. ...pana komornika którytym się zajmuje, .. ..za darmo oczywiście tego nie robi...posprawdzać majątki jego rodziny , na pewno coś by się znalazło ..

troter

nie polecam

*****

z tą audicą coś zakombinowanie jest, pewnie już zmieniła właściciela i komornik nie może jej zająć albo po prostu nie chce tego zrobić, bo pan W. ma z nim jakieś układy... niestety

karolina

widać ,ze gość ma powiazania chyba z komornikiem i nie tylko ... bo robi ludzi w ... i nikt nic nie robi z tym , rzeczywiście chyba raczej do telewizji i nagłośnić sprawę , aby więcej ludzi nie zostało oszukanych

kolo

dokładnie, sprawa się nadaje do telewizji!!! Zwykły szary człowiek jak zalega kasę to mu słoiki z przetworami zabierają a ten narobił długów a nadal sobie audicą śmiga, dlaczego komornik mu auta nie zajmie? Bo to znajomy jego jest!! to skandal! Tez mu powinni zabrać wszystko za te długi

odpowiedż na koło

Bo to jest człowiek bez ambicji , honoru myślał że całe życie będzie się ślizgał na czyiś plecach i upakarzał pracowników i podwykonawców , oszukiwał hortowników . Poczekajcie wszyscy oszukani przez (usunięte przez administratora) jeszcze trochę bo zło wraca podwójnie . Ilu ludzi i ile rodzin przeżywa przez tego oszusta dramaty . Jak on może spać spokojnie wiedząc że tyle osób przez niego cierpi. Czy może jeszcze patrzeć na siebie w lustro - wątpię w to ????????

kolo

ja tylko nie rozumiem jak facet który nabrał kredytów gdzie tylko można, pracownikom (byłym) nie wypłacił pensji nawet za kilka miesięcy, z owych pensji potrącił m.in.zus którego i tak nie zapłacił, sprawił wielu firmom problemy finansowe, jest zadłużony po uszy i jeszcze sobie normalnie funkcjonuje jak gdyby nigdy nic?? bo jam sp. z o.o. przeciez nadal istnieje? znakiem tego że w Polsce możesz narobić sobie długów gdzie tylko się da i g.. ci zrobią a zawsze najgorzej wyjdzie na tym szary człowiek

marekskwarek

jam jeszcze chyba cos ciagnie, juz nie jako jam sp.zoo tylko jako jam gmbh sp.zoo ale kto tam robi? chyba tylko nieudacznicy co nie moga znalezc pracy albo lesery ktorym pasóje obijanie sie caly dzien i pensja w 20 ratach wyplacanych za pol roku

uwierz mi że lepiej nie mieć w ogóle pracy niż pracować w jamie :) no chyba że lubisz pracować za darmo to masz okazję

lele

ponoć najlepszą obroną jest atak, a jeżeli nie ma się czym bronić to robi z podwykonawców i pracowników pijaków, złodziei i partaczy

arnika

Witam Proszę o kontakt osoby, z którymi wcześniej rozmawiałam ( nie do wszystkich odnalazłam telefony). Informacja jest taka, że sprawa ostro ruszyła. Pozdrawiam Anna

trevor

olol- zarobków? jakich zarobków??? tam pensji nie ujrzysz, bo nie mają z czego wypłacić...

nie tylko firm, pracownikom też zalega(usunięte przez administratora)kasy!!!

terra

Trzeba sprawę nagłośnić w expresie reporterów.Jak to jest możliwe ,że taki typ wyp....tyle firm w kosmos i jeszcze funkcjonuje.

WTF

już nie rekrutują, bo już tam nikt oprócz wasika nie pracuje kadra techniczna, kierownicza i dyrektorska dawno odeszła zostala tylko garstka chłopaczków na warsztacie i nigdy nic nie umiejąca pani dyrektor finansowa dorota czernic- uwaga na nią - prowadzi jeszcze wlasne biuro podatkowe - www.biuroando.pl - współczuje jej klientom, niekompetentny babol!!!!1 ale tak to jest jak się chce kazdego pracownika i podwykonawce wy...ć bez mydła jam udaje ze nie jest bankrutem, ale naprawde juz nic nie zrobi wasik lezy i juz nawet nie ma sie czym pod siebie zesr..c

Zostaw merytoryczną opinię o J.A.M. Sp. z o.o. - Kalisz

J.A.M. Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Częstochowska 208
    62-800 Kalisz