Opinie o Łyszczyński Radosław Stal-Bud w Psary

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Łyszczyński Radosław Stal-Bud. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Łyszczyński Radosław Stal-Bud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łyszczyński Radosław Stal-Bud w Psary

Waldek Winiarski Nowy wpis

Nie polecam tego (usunięte przez administratora) Miał postawić hale 8x9 wzioł 12 tys spisał umowę i nie przyjeżdżał Kazałem oddać kasę to potwierdzenie wysyła już kikla dni Jutro zgłaszam na policję sprawę Ale ostrzegam przed pseudo biznesmenem

Natalia Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i tyle. Kilka miesięcy zwodził i obiecywał że przyjedzie... Wziął zaliczkę, pracy nie wykonał. W końcu stwierdził że się jednak nie podejmie, kasę odda. Do dnia dzisiejszego nie ma kasy, a facet ciągle pisze że za chwilę zrobi przelew

Natalia Nowy wpis
@Natalia

EDIT ... Po napisaniu komentarza pieniądze zostały nam zwrócone (w ratach były zwracane prawie cały miesiąc) Pan Radosław nie omieszkał nam zagrozić że jeżeli nie usunę komentarza to "zrobi mi nalot na chate" Pomimo zwrotu pieniędzy i tak nie mogę polecić tej firmy bo kto wie jakie mogą być konsekwencje ze znajomości z Tym człowiekiem

Czy w Łyszczyński Radosław Stal-Bud możliwa jest praca na podstawie B2B?

Łukasz

To ciekawe jak w 3 dni miałeś obróbki j bramę posesji zdjęcia tego garażu w 3dni

@Łukasz

Jestem w stanie Panu zagwarantować , że czas wykonania w naszej firmie takiego garażu po wcześniejszym pospawaniu konstrukcji stalowej w warsztacie trwa w wykonaniu naszej firmy 3 dni . Jak widać na zdjęciach nie posiada on jeszcze bramy więc całkowity czas trwa nie dłużej niż 14 dni . Pozdrawiamy serdecznie Firma Stal-Bud :)

Dzik
@Łyszczyński Radosław Stal-Bud

Może 3 lata albo w ogóle

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Łyszczyński Radosław Stal-Bud na stanowisko Praca ślusarz - montażysta? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Damian

Bardzo solidna firma , zrobiła dla mnie już bardzo dużo rzeczy i z ręką na sercu mogę polecić

Klient
@Damian

Solidna? Wszystko do poprawek, strata czasu, pieniędzy i nerwów. Nie polecam, właściciel tylko zwodzi i się nie pojawia, a pieniądze przywłaszcza.

Witam u nasz była firma i wykonała garaż w ciągu 3dni tak jak mieliśmy ustalone co do umowy ja nie miałem żadnego problemu mowa jest o garażu ten grafitowy co majom wystawiony na ogłoszeniu . Nawet poleciłem dalszemu sąsiadowi firmę . Polecam !!!!!!!!!

Klient
@Tomek

Niech się Pan nie kompromituje, bo każdy widzi, że Pan sam wstawia sobie pozytywne opinie. Jak już się Pan wypowiada publicznie to polecam używać słownika języka polskiego, bo błędy popełnia Pan na poziomie przedszkola.

Magdalena

Czy ktoś może wiarygodnie się wypowiedzieć, czy ta firma zatrudnia budowlańców? Same targi klientów tutaj, a chyba jesteśmy na pracowniczej stronie, jakby ktoś nie zauważył :3

@Magdalena

Lepiej w ogóle się nie zatrudniać na żadnym stanowisku, bo to praca za darmo. Pracodawca nie wypłaca wynagrodzeń, trzeba się prosić tygodniami o wypłatę

Na stronie Nuzle.pl zamieszczono 12 lutego kilka aktualnych ofert pracy do firmy Łyszczyński Radosław Stal-Bud. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Montażysta. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Dzik

Chłopie daj sobie spokój z tym b,,,,,,, to jest (usunięte przez administratora) na całą Polskę całkowity i,,,,, który wyudza zaliczki odludzi i spłaca nimi swoje długi a pracownicy nie mogą się doprosić swoich pienedzy zarobionych on po prostu nic niema ale koniec tej firmy się zbliża dużymi krokami

Czy w Łyszczyński Radosław Stal-Bud pracuje się na open space?

Ja pracuję w firmie przeszło rok i nie mam problemu z pieniędzmi .

Ja również wpłaciłem zaliczkę temu Panu na wykonanie prac, po dwóch tygodniach rozwiązałem z nim umowę, prosząc o zwrot wpłaconej zaliczki. Po rozmowie telefonicznej obiecywał, że zwroci pieniądze. Do dnia dzisiejszego nie widzę tych pieniędzy. Nie polecam.

Ciekawe jaki to pan Michał wpłacił zaliczkę bo ja nie pamiętam żadnego takiego pana .

Jarek

Witam paniom Andzelike co pani ma za problem finansowy.Z tom firmom u mnie firma była w tamtym tygodniu i postawiła cały garaż od początku do końca i nie było żadnego problemu. I polecam tom firmę

@Jarek

U nas została postawiona tylko konstrukcja i to jeszcze źle bo przyszła kolejna firma i nie miała jak zamocować płyty musieli robić to na nowo więc jest to 7000.00 zł które Pan Radosław sobie przywłaszczył plus odszkodowanie- koszty które musieliśmy dodatkowo pokryć aby konstrukcja była naprawiona. Dodam że Pan Radosław miał kilkanaście szans aby przyjechać i dokończyć zlecenie, dzwonił policjant któremu także odpowiedział że przyjedzie na następny dzień jednak się nie pojawił, nie odpowiadał na wezwania do zapłaty więc sprawa jest w sądzie i staniemy na głowie żeby odzyskać pieniądze teraz i to z nawiązką. I niech Pan Panie Radosławie się nie kompromituje odpowiadając na komentarze bo każdy kto otrzymał od Pana smsy wie że to Pan popełnia takie błędy w piśmiennictwie.

Nikt

Piszecie aby tak ? Jak by mnie ktoś oszukał i wymiar sprawiedliwości nie umiał tego załatwić jak bym zaliczkę wpłacił to kęszyce by latały w powietrzu gdzie ta firma się znajduje, a Wy aby wpis dajecie i tyle, żal mi Was ludzie , mnie ktoś oszuka na pieniądze to załatwiam to w inny sposób i pieniążki się znajdują

Aleksandra
@Nikt

To co tam się aktualnie dzieje?? I Niby jak byś to lepiej załatwił?

@Nikt

To nie jest sam wpis podałam swoje dane bo nie stać mnie na to by rozdawać ciężko zarobione pieniądze, nie tylko my zostaliśmy (usunięte przez administratora) a dzięki pozwowi zbiorowemu jesteśmy w stanie odzyskać pieniądze, więc proszę nie pisać takich bzdur jeśli nie stracił/a Pan/Pani pieniędzy to po co bronić takiego (usunięte przez administratora) i wkurzać jeszcze bardziej poszkodowane osoby

Angela

Zostaliśmy tak samo (usunięte przez administratora) przez tą firmę, sprawa jest w sądzie proszę o zgłaszanie się osób poszkodowanych na portalu społecznościowym Facebook z oznaczeniem firmy, czym więcej się nas zbierze jesteśmy w stanie więcej uzyskać. Nie pozwólmy aby oszukiwano w dalszym ciągu!!!

@Angela

Angela jaka grupa na Facebooku?, Też mi wisi zaliczkę , załatwimy go na cacy.

Angela

Proszę o kontakt przez Messenger Angelika Olejnik lub Dominik Angelika Basior Olejnik

Aktualność
Nasza firma wykonuje konstrukcje  stalowe na terenie naszego kraju ale nie tylko ....  wszelkie ustalenia co do rozmiaru , koloru i wyceny pod numerem telefonu 697-486-635

Aktualność
Witamy Państwa bardzo serdecznie . Nasza firma zajmuję się stawianiem garaży , hal , konstrukcji stalowych , bram , ogrodzeń . Montujemy również świetliki , okna , drzwi . Wykonujemy także  obróbki blacharskie . Jeżeli są Państwo zainteresowani którymkolwiek produktem bądź mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 697-486-635 Poniżej zdjęcia naszej ostatniej realizacji :)
Sara

Bardzo miła obsługa wszystko zostało szybko zrobione ... chociaż średnio ogarniam sprawy budowlane to bardzo miła pani w biurze mi wszystko święta wyjaśniła i serdecznie ja pozdrawiam

Ktos
@Sara

Pozdrawiam, bardzo dobra obsługa która wszytkovwie co i jak

Radek
@Sara

Radek gratuluję poprawy pisowni, chyba siedziałeś kilka godzin ze słownikiem i włączyłeś.. A ta odpowiedź Pani Sary to polecenie polecenia ?ha ha

Damian

(usunięte przez administratora) robota , na czas i skutenie ... nie polecam opisów konkurencji

B
@Damian

To są opisy (usunięte przez administratora) ludzi a nie konkurencji

Sara

W sądzie to wy macie ale g... robienie ludzia pod górkę bo starają się zarobić na życie za dobrze wykonana pracę jest świństwem....a i polecam poczytać zasady zdrowej konkurencji na rynku a nie myśleć że się kogoś pozbędziesz w ten sposób

Damian

Witam , nie wiem skąd te brednie się biorą, ale firma stal-bud zrobiła juz dla mnie parę fantastycznych rzeczy i zawsze na czas i w dobrej cenie .... Gorąco polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Łyszczyński Radosław Stal-Bud - Psary

• Jak się pracuje w Łyszczyński Radosław Stal-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Łyszczyński Radosław Stal-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łyszczyński Radosław Stal-Bud?

Łyszczyński Radosław Stal-Bud
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Leśna 1 lok. 19
    63-405 Psary