Opinie o Kobud S.A. w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobud S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobud S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobud S.A. w Łęczna

Kobud

Stwierdzam że Górnikom to trzeba chyba tłumaczyć jak dzieciom w przedszkolu. Tak więc jeszcze raz Bank z dnia na dzień wycofał się z kredytu. Do czego miał prawo. Mimo zapewnień do ustalenia nowego harmonogramu splaty. Wycofał się i tyle. Nie pomogły negocjacje rozmowy. Wycofał się więc zajął konta. Proste i logiczne. W listopadzie komornik mógł wypłacić czesc wynagrodzeń ale w grudniu już nie było podstaw bo były zajęte faktury z bogdanki. W odpowiedzi na zajęte konta spółka złożyła do sądu wniosek o sanacje. Ponieważ z zablokowanymo kontami nie da się funkcnonowac. Czeka na otwarcie sanacji i wtedy Zarządca będzie realizował plan naprawczy i powoli wszystko będzie spłacać. Dlatego jeśli przychodzą kontrolę jest wszystko zgodne z prawem. Bank zajął konta bez względu na wszystko. I oczywiście obowiązkiem pracodawcy jest wpłacenie wynagrodzeń ale w tej sytuacji nie ma jak. Trzeba czekac. I pracodawca zrobił wszystko co było możliwe, złożył wniosek do sądu. To takie trudne do zrozumienia ?

adi

@Kobud

Skoro tak twierdzisz, że masz rację pokaż jakiekolwiek pismo na tej stronie, z datami poprzedzającymi dzień wypłaty za miesiąc listopad, pismo które świadczy o tym, że pracownicy nie otrzymali doładowań na kartach TESCO za posiłki regeneracyjne za cały miesiąc Październik oraz za miesiąc listopad... Pokaż na tej stronie zdjęcie lub jakikolwiek skan dokumentu który został wystosowany do Komornika czy też banku o zwolnienie z zajęcia tych kwot, które pozwolą na zaspokojenie potrzeb pracowników. Podajcie numer telefonu wraz z numerem sprawy do tego komornika który zajmuję się tą sprawą. Takie informacje są przecież dostępne. Tylko nie mówcie że nie możecie bo możecie... I w końcu przestańcie robić z nas kretynów, bo winą za to że firma padła powinniście obarczyć tylko i wyłącznie samych SIEBIE.

@Kobud

Oczywiście chodzi o pismo które potwierdza to, że chcieliście wypłacić pieniądze zalegle pracownikom!!!

$%$%$
@Guest

Jestes qr wa czerstwy jak tygodniowy chleb i to dla ciebie jak widze nie do ogarnięcia

@$%$%$

Nie do ogarniecia to ty pało jesteś.

lechu
@Kobud

Trudne do zrozumienia jest to, jak mozna bylo dopuscic do takiej sytuacji i zadluzyc firme? jakie inwestycje byly robione? Kombajny dziadowskie, ludzie wiecznie bez narzedzi i uwaga rodzynek - 2 pary rekawic na miesiac !!! To na to kredyty braliscie? Legiec sprzedal firme przynoszaca zyski, a po 3 latach Kobud to bankrut z milinowymi dlugami. Wiec jesli ktos ma sie cofnac do przedszkola (podstawy liczenia) to na pewno nie gornicy, bo to nie my zadluzylismy firme !!!

@lechu

BRAWO!!!Wkoncu cos madrego????

@Kobud

No i co???!!! Jaki to komornik siedzi na kontach???!!! no podajcie bo ludzi by się z chęcią dowiedzieli informacji z pierwszej ręki kiedy mogą pieniądze odzyskać!!!

f17

Będą pozwy do sądu.

FNATF

a za rewir tez p.S lubial doceniac, zabraniem 100% premii. i jego porzekadlo:to nie są tanie rzeczy, zygac sie chce na nich

górnik z przedszkola

pomocna (1) odpowiedz adi 14.12.2017 07:55 @Kobud 14.12.2017 07:45 Stwierdzam że Górnikom to trzeba chyba tłumaczyć jak dzieciom w przedszkolu. Tak więc jeszcze raz Bank z dnia na dzień wycof... To nie jest trudne do zrozumienia. Absolutnie. Pojawia się tylko mała jedna nieścisłość w tym wszystkim. Otóż komornik stwierdził ,że wypłaty byłyby także w grudniu ( prawdopodobnie w podobnej wysokości jak miało to miejsce w listopadzie), tyle że nie dostał listy płac z Kobudu . A to jest PODSTAWA do jakiejkolwiek wypłaty świadczeń. Więc wszelkiego rodzaju sugestie o poziomie intelektualnym są zdecydowanie nie na miejscu. Po prostu należy wszystkiego dopilnować a rozumiem ,że na dziś dzień jest to niemożliwe ze względu na zbyt wąską kadrę. Tyle,że tak naprawdę nikogo to nie powinno interesować. Zatrudnijcie kogoś na zlecenie jeśli macie problemy. Jeśli te gwiazdy co wypisywały świadectwa przygotowują też listy można jednoznacznie stwierdzić ,że wypłat nie będzie. Koniec kropka Odnieście się może do tych informacji CZY LISTA PŁAC ZA GRUDZIEŃ ZOSTAŁA WYSŁANA???

Górnik z przedszkola
@górnik z przedszkola

Za LISTOPAD Przepraszam za błąd

Guest

I się każdemu dostało. Racji jest trochę we wszystkich tych wypowiedziach, ale Panowie z całym szacunkiem... Puki co to Prezes Carbonu dotrzymał słowa i z rego co wiemy wszyscy, otrzymaliśmy wypłaty bardzo zbliżone do tych z Kobudu. A co do tych tematów noszenia i przynoszenia.... Do tej lodóweczki... Nikogo nie bronię bo (usunięte przez administratora) taki jeden z drugim powinien (usunięte przez administratora) kopa i pogonić tego co przyniósł... ALE (usunięte przez administratora) PRZECIEŻ TO MY, MY SAMI ICH TEGO NAUCZYLIŚMY, jeden zaczął drugi popatrzył też przyniósł a oni się śmieją .... Z nas bo (usunięte przez administratora) przynosimy... A jak już czepiacie sie tego Nadrybia... Wiemy kto przynosił chyba wszyscy i w sumie ten gość się prawie z tym nie krył... Tutaj w Carbonie niestety prezes raczej nie pozwoli sobie na takie ekscesy... Ten człowiek przynajmniej w moim mniemaniu jest taki, że raczej usadzi ich na (usunięte przez administratora) dość szybko. No a tak na koniec to (usunięte przez administratora) W PLECY TYM CO PRZECIWKO NAM....

zawiedziony
@Guest

400 stówy mniej to faktycznie podobna wypłata. Chyba że dostajesz premię za pisanie pochlebnych opinii na temat prezesa carbonu. pozdro dla normalnych

Anonimussss
@Guest

Czeka Kierownik S juz w Bogdance na Nową lodówkę bo w nadrybiu była za mała a teraz miejsce bedą robić i zacznie się załatwianie bo z tym człowiekiem Poważnie w żadnej kwestii nie można porozmawiać Tak więc Panowie Co nosili bić świniaki i do Kierownika ,już będzie 500 +do wypłaty

Lysy
@Anonimussss

dlaczego nie piszesz nazwiskami kto bierze i kto za każdym razem mówi to nie tanie rzeczy może prezes przeczyta coś choć wątpię że będzie zawracał sobie głowę tym

l.g
@Lysy

Zobaczycie ze od nowego roku pan "kierownik" chlopakow tych co chodzili caly na stale roboty przezuci na hujowiny a swoich donosicieli powsadza w ich miejsce.

loko
@l.g

Zawsze mozna isc do prezesa Czar...

Pan P.
@Anonimussss

A co zazdrosny jesteś. Żal (usunięte przez administratora) ściska

nowy
@Pan P.

Skonczylo sie czopki to nie kobud ! He he

igi
@Pan P.

A ty czopie pan.P musisz wiecej nosic albo kury zaczac chodowac bo jajka drogie bu ha ha

Pan P.
@igi

Z tesco kupie bo karte do tesco ma się tylko na spożywcze rzeczy bo chemi się nie da kupić i powiem że to wiejskie hehe

@zawiedziony

Heh... Niestety nie mam nic za pisanie takich opinii. Ja osobiście dostałem 200 mniej i też się zdziwiłem, chociaż z drugiej strony patrząc to równie dobrze mogliśmy zarobić po 1500 albo mniej bo chyba nikt nie przepracował całego miesiąca i równie dobrze nie musiał nam wypłacać tyle ile wypłacił...

Aaaa
@Guest

Masz rację (podobno każdy wie że nie było metrów) ale lepiej narzekać.

Anoniumussss

Kolego To nie nowość jak Kierownik S przyszedł z Nadrybia ze swoimi ludźmi do przodka w Styczniu mają byś roboty dniówkowe na Nadrybiu i jak kolega pisał swoich zostawi a ci co od początku pracowali na Bogdance wyj... na Nadrybie no chyba że jak pisałem zaniesiesz zostaniesz .... no chyba że sam mu kupisz lodówkę bez wkładu w środku to już na stronę trafisz od razu

Mlody

Miarka się przebrała, nie czekam już na nic tylko składam pozew sądowy. Po konsultacji z prawnikiem, wiem że pracodawca musi wywiązać się z zapisów wynikających z umowy o pracę, z której jednoznacznie wynika że za wykonaną pracę należy się wynagrodzenie. Kobud jest pracodawca więc z tej firmy każdy powinien otrzymać należne mu wynagrodzenie za przepracowanych okrez. Mowa tutaj o wypłatach z carbonu itp?? To jest czysta manipulacja ludzmi. Za każdy dzień zwłoki należą się nam również odsetki . Wnioskuję również o odszkodowanie. Spotkamy się w sądzie. Pozdrawiam

Mądrzejszy
@Mlody

Przeczytaj sobie co oznaczają zablokowane konta i próba złożenia wniosku o sanację. Jak jest zablokowane konto to z czego ma się płacić? Kontrole w kobudzie były i przeszły pozytywnie. Po otwarciu sanacji dostaniemy wynagrodzenia ale w tym momencie to jest niemozliwe. I po co tu te straszenie i ekscytacje. Trzeba czekać i tyle.

Anonimussss
@Mądrzejszy

Co ty człowieku bredzisz i zastanów sie co piszesz były kontrole i wszystko w porządku haha jak mogło nie byc porządku głupie pytanie musiało być tak załatwione żeby góra nie dostała po (usunięte przez administratora) (piszesz była kontrola i wszystko przeszło pozytywnie )to dla czego 400 osób zmieniło w przeciągu paru dni firme haha wielka jedna klika i ukrywanie ,tuszowanie dowodów by głowy sie poleciały .

kobudziak@TYSIA

Na tej stronie co prezes odpowiada na list otwarty jest ok,ale nie WSZYSCY poszli w listopadzie do innych spolek(zostali w kobudzie)i nie wszyscy dostali JAKIEKOLWIEK wynagrodzenie za listopad,wiec niech mowi ze w imieniu tych co poszli,ttlko niech sie martwi o tych co zostali,co z nadchodzacymi sświętami,nie tak to mialo wygladac,..super jupi!

Mądrzejszy
@kobudziak@TYSIA

Kto Ci kazał zostać? Prezes mówił że nie może obiecać że będą wypłaty dlatego jeśli ktoś chciał odejść mógł to zrobić. Jeśli ktoś został to ryzykował ale był świadomy tego ryzyka

@Mądrzejszy

Nie mądrkuj,to nie bylo pisane do Ciebie zebys mi mowil co mam robic,sytuacja życiowa akurat nie pozwalala mi do konca kistopada na zmisne pracy,takzr zamknij się i nie wnikaj,jak nie znasz szczegolow,widze ze jestes taki mądry ze hej..

@Mądrzejszy

Zapewniam, że umiem czytać ze zrozumieniem. Czekałem już wystarczająca długo. Mój prawnik wie dokładnie o co mogę się ubiegać, więc twoja dygresja mnie nie interesuje.

@Mądrzejszy

Mogę się zwolnić i nie pracować na kopalni a za przepracowanych okres pracodawca musi wypłacić mi należne wynagrodzenie. Tyle w tym temacie.

Kapsel

Dużo was zostało? Wg artykułu 400 osób poszło w świat. Ktoś z kobudu zjeżdża? Kontrakty są realizowane?

liwiusz

no to może maly donosik na tych dwóch panów do prezesa Carbonu to będzie miał ich na oku.

Helmut

A Ty lojalny panie j.r nie poszedł Pan do Carbonu. Skończ czopie swe popierdułki

knur

Panie i panowie mamy odpowiedz prezesa http://lle24.pl/region/prezes-kobudu-przesyla-odpowiedz-na-list-bylych-pracownikow/

Anoniumussss

Dodam tylko tyle by lepiej było w Carbonie bo w kobudzie za duża klika była na Nadrybiu za głupie wolne musiałeś Prosić Pana szanownego S . i to nawet tego nie dawał do wypłaty jak bys tyrał jak piess bo chcesz zapewnić swojej rodzinie godziwe warunki to i tak ci uwali jak będzie dzielił kasę nie nosiłeś do lodóweczki na Nadrybiu o kasie zapomnij .Wielki Inżynier Kierownik niech zjedzie na dół i da mu ktoś 10 wypłatę w wysokości 2500zł to łódeczkę od razu by sprzedał Nie mam pojęcia i w głowie się nie mieści jak takie pijawki mogą przyjść za ludźmi do Carbonu , Ludzie myśleli że uwolnią się od tego Super kierownika ale on już wcześniej zabezpieczył swoje (usunięte przez administratora) i przylazł za każdym ... Co ci można życzyć na zbliżające się Święta za to jak Podchodzisz do ludzi ... Powtórki to co stało się z kierownikiem Fr.... tylko 3 razy mocniej . Nauczył byś się może w końcu traktować ludzi na równi za swoją ciężką pracę .Tyle Kierowniku za 2 grosze.

Mlody

GFSP powinno wszystko wypłacić, pytanie tylko kiedy. Jak można było tak kłamać ludziom prosto w oczy.

pito

to ściemniacz kobud nic nie przelał a ten co napisał że dostał to może dostać ale po łbie za pisanie kłamstw siedzą w biurze nic nie wiedzą jak baranki na żeż

kkk

komornik nie puścił żadnego przelewu można dzwonić i pytać Ci którzy niby dostali - kłamią

Kaszub

Dostaliście kasę za wypłate listopadową jak wygląda sytuacja ? Ilu uciekło z kobudu? Czy tam jeszcze ktoś pracuje?

@Kaszub

a ty dostales?

pito

albo czop jesteś abo bujdę puszczasz

adam

A ja dostałem przed chwilą. Tylko niepotrzebnie krwi popsuliście przez weekend pisząc że nie będzie. Cały weekend zmarnowany

prosiaczek

Wiesiek
@Górnik

ja z carbonu ale marnie 300 zł mniej niz w kobudzie

mecenas Rolski

Panowie spokojnie, dzis zostalo zlozone zawiadomienie do UKS, PIP, ZUS i OUG o nieprawidlowosciach w firmie Kobud. Powiadomiono takze TV, prasę i radio. Wesołych Świąt :)

Kolo

A co z naszymi flapsami wiecie coś?

lol
@Kolo

Ci ludzie nie mają nawet deczka HONORU żeby powiedzieć ludziom kiedy dostaną to co do nich należy... tutaj jeżeli nie zadziałamy sami to nikt nam nic nie powie. (usunięte przez administratora) zle powypisywane świadectwa pracy, brak jakiejkolwiek informacji... przecież to jest totalna kpina z człowieka... i gdzie tutaj jest obrona pracownika gdzie tutaj teraz są wszyscy Ci którzy to tak OSTRO walczą o prawa pracowników!!! A tak poza tym to podobno telewizja miała monitorować co się dalej będzie działo i sprawdzić deklarację Sutkowskiego którą to złożył przed kamerami że jeżeli nie odblokują pieniędzy to z własnej kieszeni wypłaci ludziom to co wypracowali... I CO!!! jak zwykle wyszło z tego wielkie (usunięte przez administratora)

bk
@lol

to się tym zajmij, telefon masz na łęczna 24 w komentarzach a nie się żalisz.

Lol
@lol

I że byś wiedział, że się tym zajmę. Ale żebyś zaraz pierwszy nie stał w kolejce po pieniądze...

Zostaw merytoryczną opinię o Kobud S.A. - Łęczna

• Jak się pracuje w Kobud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobud S.A.?

Kandydaci do pracy w Kobud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobud S.A.