Opinie o Kobud S.A. w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobud S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobud S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobud S.A. w Łęczna

A co powiecie o kobudowskim doborze bo jeśli taki sam jak świnka Pepe która bije w Persie furorę to gratulacje

kb
@anonymous

zamknij już mordę bo twojego biedolenia słuchać się nie da pajacu.

miro

Ja dostałem zgodnie z tym, co było mówione, choć kasa pojawiła się w pt po 18:15

kobudziak
@miro

ja tez dostalem w piatek

Ale z kobudu?

kobudziak
@kobudziak

tak

qwerty
@miro

Nic nie dostałeś! czemu wprowadzasz ludzi w błąd! Kazali Ci tak pisać? hipokryto bezczelny.

Lysy

a nikt nie poruszy zachowania chińczyków kalifaktor wielki św krowy nigdy nic nie wolno bo się nie należy

Lysy

zachodzisz do chińczyka a tam kawka herbatka noga założona na nogę i luzik dniówki dolowe i marudzą zawsze powinno się zmienić tam

lol
@Lysy

Ponauczali bezkarności i nie wiadomo czego jeszcze!!! Czopiska (usunięte przez administratora) może zaraz jeszcze będzie trzeba pisać podanie o pozwolenie za pobranie wszystkiego tego co się należy do wielmożnego kalifusa... Niestety myślę, że teraz już nie trzeba nam dużo żeby nas doprowadzić do wściekłości za to co się stało i każda sytuacja będzie odbierana w bardzo doniosły sposób... a jak widać bać to nie musimy się MY zwykłe ryle tylko ci którzy niby mają władzę... hehehehe KONIEC PANOWIE KONIEC STRASZENIA...

J.r
@lol

Żal!

ony

I co Panie Sutkowski... po co był się tak napinać, i obiecywać!!!! zrobiłeś sobie z mordy du..., obiecałeś pieniąde z własnej kieszeni i GDZIE one są... nachapałeś się naszą krwią... ale oddasz, oddasz co do grosza!!!!!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
piknik

To co teraz znowu będzie płacone alfabetycznie!!! (usunięte przez administratora) przecież przepisy mówią jasno, że wypłata ma być najpóźniej 10-tego na koncie, a jeżeli 10-ty wypada w dzień wolny ustawowo od pracy to muszą pojawić się na kontach w dzień poprzedzający ten dzień wolny... czyli w naszym przypadku WSZYSCY powinniśmy dostać wypłaty w piątek 08.12.2017 !!! każde opóźnienie w wypłacie wiąże się z dodatkowymi odsetkami za opóźnienie. A jeśli chodzi o KOBUD to przestańmy w końcu pieprzyć na tym forum co to powinniśmy zrobić!!! tylko zgłośmy się do prawnika i niech nam poprowadzi tą sprawę bo w końcu sprawa się przedawni!!! Są ludzie którzy ponoć rozmawiali z radcami, powiedzcie którzy to są i pójdźmy do nich niech się określą czy poprowadzą dla nas tą sprawę... a nie ja byłem, ja rozmawiałem,,, ja czytałem w internecie !!! (usunięte przez administratora) ludzie... to są nasze pieniądze...!!! które się nam należą!!!

hudy

Jest!

@Holous

co jest

Bolo

Powietrza bo siedzą w tym biurze jak sniete ryby w akwarium

ropuch

Lejdi żaba liczy wypłaty na liczydlach bo w kobudzie wyłączyli prąd. Może jej trochę zejsc

Normalny
@ropuch

To chwała jej za to bo żaden imbecyl z biura tego nie potrafi a taka nauka to nie są tanie rzeczy

tak
@ropuch

Tak naliczyła że ani pieniędzy ani kobudu szlag z tym syfem

Lysy

co na św przynieść do biura??? :)

Nie ma kasy nie ma zjazdów wojo z pizmakiem niech zjada na dół program uwaga się tym zajmie jest nagrane jak obiecuje na posterunku szowinistyczna świnka karmiona rybka

Tyy
@anonymous

Dobry pomysł. Pewnie dostali kasę to niech zjeżdżają na dół nieroby.

tt

Panie Piotrze gdzie są nasze pieniądze!!! Idą Święta, co powiemy naszym dzieciom? Pomyślał Pan o tym jak trwonił nasze pieniądze? Teraz co , Ci co zostali kasę dostaną? to jest dyskryminacja!!! może Pan spać spokojnie???

Kobud
@tt

A nie Panie Sutkowski ? To chyba Sutkowski obiecywał Pieniądze a Kubaszewski mówił że on osobiście nie może się pod tym podpisać bo nie wie kiedy będą zwolnione konta. Za to Sutkowski obiecywał wypłaty w jednej racie. I co?

klikklik

ejj ludziska!!! macie jakieś info.. na temat zaległych pieniędzy i flapsów>??? oddadzą nam NASZE pieniądze...

mmm
@klikklik

zbliza sie 10 Grudnia. Mieli do tego czasu uregulowac wyplaty.

goSc
@klikklik

Jak myślicie? Będzie wypłata?

Kobudziak
@goSc

Jak mają pójść wypłaty jak dalej są zajęte konta ? Pomyślcie trochę niż coś napiszcie.

prosiaczek
@Kobudziak

Skad wiesz ze sa zajete?

Kobudziak
@prosiaczek

Wystarczy śledzić wpisy bumechu. Dalej nie ma informacji o decyzji sądu w sprawie sanacji. Dlatego konta dalej są zajęte. Proste.

Czy ktoś już dostał wypłatę z Grupy Carbon?,czy wystarczą wam tylko obietnice.

FNATF

hahaha z tego co slyszalem ostatnio,to swiety rozdawal piwo przy barze w bogdance, aby tylko wracac do kobudu, zenada.mialy byc pieniadze za pazdziernik lacznie z flapsami i za kilka dniowek listopadowych. aha i dla ciekawostki pizmak i wujo dalej nsa w kobudzie. GDZIE NASZE PIENIADZE p.SUTKOWSKI?

He,he.

@567

będziesz miał hehe jak cię posadzą

@pito

Szanowny Panie pito. Niby za co mają mnie posadzić?.

Kumaty

Czapy tam gdzie n osiliscie sandacze i jekdanielsy tam na wigilię zobaczysz czy cię przyjmie jak sandacza

A PRS już zapłacił!!!. I to dobrze tak jak obiecywał. He, he

pito

co prezesi nie mają pieniędzy mają na swoich kontach niech niech jak są tacy uczciwi wyłożą dla ludzi a potem dochodzą praw sami a nie kosztem ludzkich nerwów na drodze postępowania sądowego

pito

jak było by tak jak piszą w sprawie kobudu że sąd ma wydać wyrok to nie wiedzieli o tym 5 dni temu tylko wcześniej a mimo to doprowadzili do tego stanu czyli mamy tu celowe działanie na szkodę ato podchodzi pod postępowanie nie cywilne a karne

Zostaw merytoryczną opinię o Kobud S.A. - Łęczna

• Jak się pracuje w Kobud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobud S.A.?

Kandydaci do pracy w Kobud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobud S.A.