Opinie o Kobud S.A. w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobud S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobud S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobud S.A. w Łęczna

f17

Kiedy pity możemy odebrać? Kiedy kasę wypłacicie?

FNAF
@f17

Pity mają dawac 27 lutego. A pierwszenstwo do kasy mają wiezyciele,pozniej MY.

@FNAF

Dziękuję.

FNAF
@f17

Dzwonilem dzis. Pity w pn.do odbioru w biurze w Łęcznej.

rekrutacji nie było byłeś jedynym kandydatem! Gratulacje! Firma ma poblokowane konta,więc będziesz zarabiał 0.00.

@anonymous

A Ty jesteś jakimś prezesem źe tak wszystko wiesz?Widzę źe na innych forach teź masz duźo do powiedzenia.Chyba pracujesz w kaźdej spółce bo tak namiętnie komenujesz!

@Nick4

tak do twojej wiadomości: każdy kto nie "dysponuje" nickiem - jest anonymous - czyli anonimowy, gościu : podstawy angielskiego się kłaniają Wszystko wiem? A Ty obserwujesz coś poza tym forum? Poczytaj trochę - to też będziesz wiedział. Aha, i powodzenia w nowej pracy.

Nick4

Witam przeszedłem badania i złoźyłem papiery w spółce.Na rozmowie nie powiedzieli mi ile będę zarabiac.Jak tam jest z tą pracą,warto tam iść?Bo jest duźo negatywnych komentarzy.Poradźcie co robić?

jaja sobie robisz?

Nick4

Czego jaja mam robić?Wiesz jak tam jest to powiedz?

@Nick4

gościu tą firmą już nie istnieje, czeka na decyzję z sądu o upadłości!!!

@anonymous

Wczoraj tam byłem i składałem papiery.Jeśli ta firma juź nie istnieje to czemu są przyjęcia.O co tu chodzi?

@Nick4

będziesz robił na długi tej "firmy" - żenada człowieku w jeden dzień uciekli z tej spółki 400 osób moja rada: wylej sobie kubeł zimnej wody na głowę i pomyśl o tym co zrobiles

Łęczna

Kobud jeszcze istnieje a jak złożyłeś papiery to są przyjęcia

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
FNATF

W Łęcznej powiedzieli ze czekają na decyzje sądu co do zaległych pieniędzy , a "pity" będą wydawali ostatniego dnia lutego.

ja słyszałem że upadły będzie pity bmw rozwozil

FNATF

Wiadomo cos kiedy mozna bedzie odbierac rozliczenia roczne"pity"? Pytanie tylko na jakiej zasadzie,skoro nie rozliczyli sie z nami do konca.

Guest
@FNATF

No jak... na jakiej zasadzie???!!! nie wypłacili Nam tych pieniędzy więc ich tak jakbyśmy nie zarobili. A jeżeli wypłacą Nam je w tym roku to powinniśmy chyba dostać oddzielny PIT w roku przyszłym... Ja to tak rozumiem...

qwerty
@FNATF

nie wiem czy stać ich na znaczki pocztowe żeby wysłać

kobud ciągnie na dno swoich "najlepszych" pracowników. nie ma już nadziei...

@anonymous

W jaki sposób??? pisz... wszyscy chcą widzieć jak???

@anonymous

o czym ty piszesz? Kobudu już nie ma i nie będzie. To już historia.

FNATF

Pani H. i ta byla sekretarka napewno sobie radzą, lepiej niz my wszyscy. Pewnie maja umowy "smieciowe".

guest

Chłopaczki nie wiecie może, jak te dziewczynki z biura w Łęcznej wyrabiają się z zeznaniami rocznymi może, można już je odbierać i z kobudu i łpug.

bb
@guest

a tam ktoś jeszcze pracuje? za darmo? chyba same desperatki

@bb

nie no przecież pity muszą nam wystawić bo przecież rozliczyć się musimy, a w tym przypadku to już na pewno US będzie ścigał nas a nie byłą firmę chyba nie???

Komunikat

Witam, ja zakładam sprawę firmie Kobud.S.A. Każdy kto jeszcze tego nie zrobił a chce zrobić to polecam przyłączyć się. Dotyczy też wkładu do kasy. Lublin spokojna 17/12. Tel. 793-616-181. Im więcej tym lepiej, nie ważne jakie stanowisko się zajmowało. Pozdrawiam.

Jip
@Komunikat

A co z wypłatą z GFśp??

Hub

Wiecie coś na temat zaległych wynagrodzeń??

grabimy co nam się należy
@Hub

Tak, idę do prawnika o Nowym Roku i szykuję pozew zbiorowy.

Klm
@Hub

A śledzicie coś poza tym forum?

Proste jak drut
@Hub

nie ma i do momentu upadłości czy sanacyjnej czy układowej nie będzie

@grabimy co nam się należy

co z tym pozwem zbiorowym? składales w lublinie wniosek o wyplate swiadczen z funduszu?

Mlody
@456

Słyszałam, że ktoś składał ale nie wiem dokładnie, wie ktoś coś więcej?? chętnie się pod tym podpisze.

@Mlody

Ja będę składał i chętnie mogę dobrać ludzi pod pozew zbiorowy. Koszt 3 % tego co są winni jak zbierze się odpowiednia liczba osób. W sobotę mogę się umówić. Potrzebna umowa o pracę - ksero i ile są winni.

Młody
@f17

Jestem zainteresowany, myślę że większość osób też będzie chętna, trzeba walczyć o swoje.

Gosposia
@f17

Żeby założyć pozew zbiorowy musi każdy mieć jednakowe wynagrodzenia ,a my nie kwalifikujemy się . można założyć pozew grupowy TYLKO.

@Młody

Młody to możemy zrobić tak. Ja składam na dniach, będę jeszcze rozmawiał w tej sprawie. Zbierz te osoby co chcą walczyć o swoje i naszykujcie ksero umów i ile są winni. Jak ktoś należał do kasy niech weźmie tą kwotę co są winni. Tylko dać Ci adres kancelarii jak wszystko dogram czy jakoś wcześniej się spotkamy porozmawiać?

Wiecie coś na temat zaległej wypłaty?

FNATF

Cisza, trzeba czekac cierpliwie. Tylko ile jeszcze?

wazz

facet rozłożył kolejną firmę, do której wszedł, masakra

czy składaliście wniosek o wypłatę świadczeń z funduszu ? czy czekacie na wiadomość z Kobudu?

www

szkoda

FNATF

Ś.p. Kobud . To w takim razie co z zaleglymi wyplatami i flapsami? Pewnie wierzyciele sie nakradna,a to co zostanie- jesli to nam dadzą

FNATF

gdzie sa nasze pieniadze? kolejny miesiac obiecanek? a za co pracuja chlopaki w nadrybiu na 4 zmianie i panie w biurze? KPINY

tak
@FNATF

nikt ich nie chce to pracują za darmo

no nareszcie! i po co było ludziom mydlić oczy sanacją? a może rekrutacja się nie powiodła? miały być przecież takie przyjęcia - żenada

Muuu

Carbon doładował karty ....

be
@Muuu

spi..laj muu

pito

szanowny panie dyr.niść.koniec zabawy i krzywdy jaką pan robi najbardziej boli jak trzeba z własnej kieszeni wyłożyć pieniądze i to pan i pańscy podwładni poczujecie mowa o osobach z biura w Łęcznej po wezwaniu was do poniesienia odpowiedzialności za nie dopełnienie obowiązków wynikających z tytułu zajmowanego stanowiska i nie dopilnowania wykonywania przez podwładne panie obowiązków.

J.r
@pito

Pito sryto i tak w kółko pito lenie

J.r
@J.r

Najbardziej odpowiedzialna /podwładna/ zwiała do zaprzyjaźnionej firmy na literę P

Anty
@J.r

Najbardziej lojalna wypisuje świadectwa. Tyle że z błędami...

ktos
@pito

jaki Pan - taki kram

Franek
@J.r

Z tego co mówią to ta najbardziej odpowiedzialna chyba za siebie ,zostawiła w papierach niezły syf hehehe niech sie te lojalne pomeczą. Ponoć to ona źle wypisywała świadectwa, szkodlliwe niby one piszą poprawnie i pip to potwierdził Ciekawe kto w końcu robil to dobrze

tak to
@Franek

u mnie źle wpisały a raczej w ogóle nie wpisały.do tego kazały podpisać z datą wstecz

ryl
@Franek

piszą! chyba w powietrzu! A one wiedzą co to jest???

Szkodliwy
@ryl

pajacu a ty wiesz co to jest? czy tylko powtarzasz to co uslyszysz? Zadales sobie choc trochę trudu zeby poszukać czegos w Internecie na ten temat albo zadzwonić do jakiegos prawnika od prawa pracy, bo ja tak i z przykrością stwierdzam ze chyba mają te w biurze rację z tymi szkodliwymi. Od 2009 roku nie ma obowiązku wpisywać ich w świadectwo

jj
@Szkodliwy

chyba że wyda inny dok.stwierdzajacy pracę w tych warunkach

@Anty

Ciesz się, że ma kto wypisać. A nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi.

wer

słuchajcie na koncie które odblokował komornik - nie ma pieniedzy

Guest
@wer

O jakim koncie ty piszesz

RealiaReal
@Guest

Chyba o swoim - hahah

ktos

Zostaw merytoryczną opinię o Kobud S.A. - Łęczna

• Jak się pracuje w Kobud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobud S.A.?

Kandydaci do pracy w Kobud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobud S.A.