Opinie o Kobud S.A. w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobud S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobud S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobud S.A. w Łęczna

Sylwia

@Marzena Niestety, jak możesz przeczytać w poprzednich wpisach Kobud S.A. znajduje się w stanie likwidacji. W tej sytuacji wątpię żeby zatrudniali. @haha @Młody Dobrze, że przekazujecie dobre wieści. Czyli rozliczenie z pracownikami wymagało po prostu chwili czasu, najprawdopodobniej czasu związanego z formalnościami procesu upadłościowego?

Marzena

Czy w Kobud S. A. są przyjęcia do pracy? Proszę opowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie? Czy występują profity poza płacowe? To ważne informacje dla osób, które chciałyby się zatrudnić.

zzz

szkoda

kneflarz

Ile płacili? tylko gołe pensje, czy za urlopy też?

Pusta lodówka

Kasa zgodna z oczekiwaniami?

Były

Sylwia

@Kobudziak Bardzo dziękuję za potwierdzenie informacji o likwidacji. Przykre jest tylko to co piszesz, że kobud nie rozliczył się z pracownikami. Upadłości się zdarzają, taki jest świat biznesu, ale tak, jak prowadząc działalność należy rozliczyć się ze wszytskimi. Mam nadzieję, że to się jednak zmieni, i że wszystko zostanie wkrótce rozliczone. Jeśli będziesz mógł, wróć, proszę do nas z informacjami czy tak się stało. To też bardzo cenna informacja, np. w sytuacji, jeśli by właściciele kobud za jakiś czas otworzyli nową działalność i zatrudniali pracowników. Wtedy osoby aplikujące z pewnością będą wdzięczne za informacje, czy zamykając poprzednią działalność zrobili w sposób należyty. Dziękuję.

Sylwia

Znalazłam w sieci informację, że Kobud S.A. złożyła wniosek o upadłość. Czy jest może na forum ktoś kto ma bliższe informacje i może potwierdzić czy firma nadal funkcjonuje? Może są obecni pracownicy, którzy mogą powiedzieć jaki jest obecny status Spółki? A jeśli to prawda, że firma jest w trakcie likwidacji, to może jest ktoś, kto mógłby uchylić rąbka tajemnicy, czy firma uczciwie rozliczyła się z pracownikami?

Kobudziak
@Sylwia

Tak firma zgłosiła upadłość, syndyk już przeja sprawę. Firma nie rozliczyła się z pracownikami

marek

Byłem w tym tygodniu w biurze, drzwi zamkniete. Ktos sie moze orientuje jak sie mozna kontaktowac z kims z firmy? Chodzi o wypisanie dniowek. Czy wiadomo cos w sprawie pieniedzy?

@marek

Wy tylko o pieniądzach. Dostaniecie,ale kopa w ch...

Sylwia

@Kuba, czy mógłbyś nam nieco przybliżyć sytuację? Czy firma miała jakieś kłopoty finansowe? Jak to wygląda w tym momencie? @marek, czy to oznacza, że firma przestała funkcjonować? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat. @Zainteresowany, a jakie stanowisko Cię interesuje? Aplikowałeś już? @FNAF, co możesz powiedzieć o pracy w kobud w Łęcznej oraz o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

@Sylwia

kłopoty to ma cały czas i prawdopodobnie już nie wyjdzie na prostą

Kuba

Wiecie coś na temat zaleglych wynagrodzeń?? Jest już postanowienie sądu??

Czy są przyjęcia do tej firmy? :p :p :p

@Zainteresowany

Tak

Ryl

Gdzie sa nasze zaległe pieniądze??? Zlożyliście wnioski do GFśp???

aliaz
@Ryl

To nie Kobud będzie składał wnioski do Funduszu o wypłatę zaległych pieniędzy tylko syndyk który będzie zarządzał majątkiem,,, zaraz po tym jak sąd ogłosi upadłość powinien otrzymać dokumenty zgodnie z którymi i na których podstawie zwróci się do Funduszu o wypłatę zaległości dla pracowników a Panie księżniczki z Łęcznej powinny już mieć gotowe na wczoraj takie papiery do przekazania syndykowi...

@aliaz

Każdy ma nadzieję na zaległe pieniądze. Ale pierszeństwo u syndyka mają wierzyciele,a poźniej to co "zostanie" to my.

aliaz
@FNAF

Z tego co wiem to w tej kwestii akurat My dostaniemy kasę pierwsi. Tutaj chodzi tylko o to aby sąd ogłosił tą zasraną upadłość aby gość który będzie sprawował pieczę nad resztą majątku mógł złożyć wniosek do funduszu o wypłatę zaległych pieniędzy dla nas... Oni nie wypłacają pieniędzy wierzycielom tylko pracownikom bo to dla nich został stworzony ten cały fundusz.

@aliaz

Ciekawe po jakim czasie to zrobi? Kiedy mu się pewnie zechce.

zzz

szkoda

qwerty

he he kto następny?

proste

za prezesem zawsze leci gł.ksiegowa i dyrekcja

A co dobrego zrobił Prezes dla Kobudu? Upadłość? , a może zorganizowana akcja wielkodusznego oddania ludzi do Carbonu. Wszędzie miał swój interes. Nie ma kogo żałować.

tak

damy z biura w Ł-nej zrozpaczone hello! czas iść do pośredniaka!

@tak

Pie...by (usunięte przez administratora) te kobiety dla ciebie pracowały abyś miał co włożyć do gara na czas i nakarmić swoje dzieci jeśli jesteś zdolny je mieć.

@anonymous

nie gorączkuj się tak, NIE PRACOWAŁY NA NIKOGO Z NAS TYLKO DLA SIEBIE . Gdyby pracowały za darmo .... Nigdy więcej też nie nazywaj kogoś kim sam jestes

@anonymous

Czytaj ze zrozumieniem /pracowały dla ciebie/ nie na ciebie mały mumio nie przyswaja

tak
@anonymous

uwierz, one o mój gar z pewnością się nie martwily

realnie

A ja myślę, że one dalej nie wiedzą co się dzieje i śmieją się do ściany.

A dostał ktoś oficjalne pismo z kwota zaległości, nr konta pkzp, stanie wkladow? NIE.wiec jaki komornik? trzeba wiedzieć co spłacić. przecież gł.ksiegowa powinna to wiedzieć???!

@anonymous

Jak byś się interesował i chciał spłacać to byś dostał rozpis rat jesteś zwykły (usunięte przez administratora) który chce przytulić kasę kolegów

@anonymous

Oczywiście, że pisma są wydawane tylko trzeba się zainteresować. Gsięgowa wydaje rozpiske z wysokością wkładu jaki sie miało, ilości rat do spłacenia i numer konta na który trzeba wpłacać. Tak jak wspomniałem wcześniej to ten kto miał kredyt i wkład to spłaca do wysokości wkładu. Ci co mieli sam wkład to już trochę lipa, bo muszą czekać na uczciwych ludzi, którzy zaczną go spłacać. A z tym widać każdy ma problem. Napewno nikomu się nie upiecze. Ja miałem pona tysiąc do dopłaty, spłaciem i luzik- temat zamknięty.

świadectwa pracy wystawiły źle, pity wystawily źle, nawet kwotę zaległości w pkzp wystawiły źle. dno totalne.

Sylwia

Piszecie, że firma miała problemy z wypłacaniem wynagrodzeń pracownikom. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? Czy pracownicy dostali zaległe wynagrodzenia? Czy podejmowane były w tej kwestii jakieś rozmowy, negocjacje z kierownictwem kobud?

@Sylwia

nie dostali ani złotówki żadnych wyjaśnień od kierownictwa wszyscy mają nas w D.

f17

Kolega ma rację.

@Sylwia

Nikt się nie interesuje tylko same oszczerstwa wypisują odeszli z Kobudu teraz im żal. .... ściskam.

@Sylwia

żal to jest tym co zostali na tym tonącym statku. nikt ich nie chcial to zostali, a na tych co odeszli rzucają błotem.

Kobudziak
@anonymous

A co kierownictwo ma wyjaśniać ? Prezes wyjaśnił wszystko już w listopadzie. Co więcej ma zrobić? Trzeba czekać na decyzję sądu. Wtedy wszyscy otrzymają zaległe wypłaty. Bo skąd niby teraz skoro są dalej zajęte konta

@Kobudziak

na kontach już nic nie ma, gościu przejrzyj na oczy , poczytaj trochę, a może zadzwoń do obecnego nadzorcy to ci powie

Albin
@Sylwia

Na jakim etapie jest wniosek upadlosciowy w sądzie??? (usunięte przez administratora) czy ktos coś wyduka ze swoich mord tych co jeszcze w tej firmie zostały... Podobno był jakiś komornik i spisywał majątek. Jak się nazywa k9mornik który prowadzi to postępowanie, przecież to nie żadna tajemnica...

Bosss
@anonymous

A jest tym nadzorcą??? I gdzue trzeba dzwonić. Jak wiecue takie rzeczy to piszcie.

Łęczna

Brawo. zanieś podanie to Cię zatrudnią na pełny etat do pisania komentarzy sporo zarobisz

Guest

Czyli co?? Czekamy teraz na pieniądze które są nam dłużni... Skoro zawieszono postepowania egzekucyjne to jednoczesnie i konta im odblokowali dobrze rozumiem.

@Guest

No nareszcie byly dozor z kobudu wroci ns swoje, no i lodoweczka bedzie pelna. Hahaha

@Guest

Moze i tak bedzie,ale marne szanse

Maro
@FNAF

Jasne ciekawe kto tam wróci??? Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ...

Słyszeliście najnowszy numer, nie wypłacili nam zaległych pieniędzy a chcą aby ludzie spłacali pożyczki z pkzp. Dowcip roku normalnie.

f17
@anonymous

pkzp to nie kobud. Będą musieli spłacić. Ja na dniach składam pozew i o wypłatę i o wkład. Prawnie muszą to spłacić , nie myl kasy z kobudem nie długo przyjdzie komornik i z gardła wydrze te pożyczki. I na szczęście zawsze są jeszcze żyranci, więc kasa z wkładu do odzyskania...

@f17

Pracownicza kasa zapomogowo pożyczkowa. Pożyczka była z Kobudu. Konta pkzp było subkontem Kobudu, więc wydaję mi się że nie pomyliłem się.

@anonymous

MYLISZ SIĘ. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim te pieniądze są pracowników którzy należeli do pkzp i solidarnie powinni spłacać zaciągnięte pożyczki aby inni mogli odzyskać swoje wkłady tak więc nie masz racji KOBUD nic nie miał do PKZP

@anonymous

komornik lub żyranci pomogą ci spłacić

@anonymous

wyraziłem również zgodę na potrącenie zaległej kwoty z wynagrodzenia . zatem niech się zwrócą do kobud, który wisi mi ok 15 tyś.razem z odszkodowaniem

mecenas
@anonymous

Pieniądze z PKZP pochodzą z wkładów pracowników więc oddając pieniądze ludzie którzy mają wkład mogą odzyskać swoją kasę. Wziąłeś pożyczkę więc powinieneś ją spłacić. Wszyscy, którzy chcieli bez dnia zwłoki dostali pracę na kopalni w innych spółkach więc nie rób z siebie dziada, że nie masz za co oddać. Widać, że masz tok rozumowania jak nasze Panie z biura w Łęcznej Pani J. i Pani H.oraz Państwo F., którzy tuż przed upadkiem KOBUDu wzięli po 10tys. i myśleli, że nie będą oddawać a puszczona fama w eter, że kasa przepada im w tym pomoże. Kto nie będzie spłacał to komornik mu pomoże, tylko wtedy nie będzie po 300/msc tylko zostawi minimalną krajową, a resztę z konta ściągnie i z wypłaty.

@mecenas

Panie mecenas od siedmiu boleści ja akurat interesuję się PKZP bo mam sporo wkładu do odzyskania i tym czy ktoś spłaca pożyczki i wiem, że akurat te dwie panie jako pierwsze zaczęły spłacać i spłacają nadal. i wiem, że one dwie się tym zajmują kto, ile i kiedy wpłacił. Problem będzie jak przestaną, ciekawe jak i gdzie będziemy szukać swoich pieniędzy. Świadkiem byłem jak uświadamiały innych, że dopóki wszyscy nie spłacą pożyczek nie będzie wypłaty wkładów, bo inaczej ludzi się do tego nie zmusi. Więc nie pisz bzdur i nie oczerniaj ludzi bo pewnie sam nie spłacasz. Ludzie zacznijcie spłacać, to nasze pieniądze, bo przyjdzie do was komornik

JA
@anonymous

JEŚLI KTOŚ MIAŁ WKŁAD TO SPŁATA TYLKO DO WYSOKOŚCI WKŁADU... JA MIAŁEM COŚ PONAD 1000ZŁ DO DOPŁATY I JUŻ SPŁACIŁEM... TEN TEMAT MAM Z GŁOWY...

@anonymous

skąd wiesz że splacają? Masz wgląd do konta pkzp?

Zostaw merytoryczną opinię o Kobud S.A. - Łęczna

• Jak się pracuje w Kobud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobud S.A.?

Kandydaci do pracy w Kobud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobud S.A.