Opinie o Ad-Invest-Carbon Adam Apostel w Łęczna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ad-Invest-Carbon Adam Apostel. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ad-Invest-Carbon Adam Apostel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ad-Invest-Carbon Adam Apostel w Łęczna

Czy w Ad-Invest-Carbon Adam Apostel jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Stivi Nowy wpis

A jak z płatnościami? Na bieżąco? Za maj w lipcu? Za listopad brak całości, a jak za chorobowe? Ma zamiar wielmożny pan zacząć płacić? A jak z bonami? Są już, czy dalej nie ma?

Steksiarz

Ad Inwest Carbon to dobra firma to co piszę ludzie to som nieroby którzy by chcieli tylko kasę za darmo Adam Apostel to jest bardzo uczciwy szef to co piszę że na wujku ma 2 miliony długu to nieroby wymyslaję niema żadnych długuw wypłata jusz 8 samego pracujesz zarabiasz dobrze polecam pozd Steksiarz.

Górniczy charakter Nowy wpis

Bardzo uczciwy człowiek.. nigdzie nie zarobicie takiego szmalu jak w ad invest carbon jeśli dobrze robisz to godnie zarobisz.. w każdej innej firmie będziesz harował 2a nawet 3 miesiące na to co dostaniesz tu za miesiąc pracy..miał mały poślizg ale zawszę dał wszystko co do grosza.. ludzie chodzą do roboty w kratkę a potem się dziwią że nie zarobili i smarują go w internecie... Uwierzcie że te negatywne opinię to piszą same nieroby.. ludzie są bardzo dobrze traktowani zawszę idzie się z szefem dogadać.. w każdej innej firmie jest nie dyskutuj tylko tyraj

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ad-Invest-Carbon Adam Apostel na stanowisko Dam pracę bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jakie są mocne strony pracodawcy Ad-Invest-Carbon Adam Apostel?

Rafał Dziadek

Bardzo dobra firma szef w porządku robisz to zarobisz wszystko na czas płaci nie masz kaszy zawsze ci da zarobki wysokie polecam i som przyjęcia na Borynia zapraszam wszystkich pozd Rafał.

@Rafał Dziadek

A na jakie stanowiska szukają?

Rafał Dziadek
@Rafał Dziadek

Bardzo dobra firma co ludzie gadaję to jest kłamstwo szef niema żadnych długów i jest wypłacalny nawet zaliczkę ci da pracujesz zarabiasz tylko nieroby tak pisze głupoty Adam Apostel jest w porządku szef pozd Rafał i zapraszam wszystkich na KWK Borynie do pracy som przyjęcia .

@Rafał Dziadek

A wiadomo czy to może być ktoś z firmy odnośnie pisania tych negatywnych rzeczy?

Leon

Pracując tam nie pożałujesz niczego. Szef bardzo w porzatku, co chciałem to mi załatwił. Za solidną pracę byłem doceniony. Polecam takiego szefa każdemu. Pozdrawiam

Będziesz zadowolony

Teresa

Wszyscy tu piszą, że zarobki wysokie i zastanawiam się czy faktycznie to jest na zasadzie stawki i premii czy zależnie jak na zleceniu skapnie? ;)

Kamil

Pracowałem na dwóch robotach, kasa sie zgadzała. Zmiany mozna bylo ustalać z wyprzedzeniem. Jeśli robisz to zarobisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Ad-Invest-Carbon Adam Apostel - Łęczna

• Jak się pracuje w Ad-Invest-Carbon Adam Apostel?

Zobacz opinie na temat firmy Ad-Invest-Carbon Adam Apostel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ad-Invest-Carbon Adam Apostel?

Ad-Invest-Carbon Adam Apostel
  • Kapitana Żabickiego 3 lok. 13