Opinie o spreadshirt.pl - sprd.net AG

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spreadshirt Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spreadshirt Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spreadshirt Polska sp. z o.o. w Legnica

Cyrk

Hej, wiadomo co z premiami świątecznymi? ;)

Jprdl
@Cyrk

Nie

Może przyszły pracownik

Mam pytanie czy praca przy nadruku napisów na ubrania t shirt, bluzy, jest bezpieczna chodzi o substancje dodatkowe poza farbami do druku.Slyszalem że dużo nowych boli głowa w pierwszych dniach pracy. Z góry dzięki

Aszka

Pewnej pani wraz z rzęsami odkleił sie światopogląd. Nie zapominaj że jeszcze nie dawno zbierałaś podpisy aby założyć związki ....

Abc
@Aszka

Tak się wszystkim odkleja. Jedna klika A jak ktoś nie pasuje pewnej grupie to będą (usunięte przez administratora) podkladać, plotkować. A tyłki za stanowisko oddadzą.

Menelzlegnicy

Dyrektorka jest super. Stara się, rozmawia z ludźmi.

Jprdl
@Menelzlegnicy

To ironia rozumiem?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spreadshirt Polska sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Miki

Tym razem szukają pracowników i przed agencje pracy... Nie dajcie się nabrać na umowę o pracę. Szukają (usunięte przez administratora) na okres przedświąteczny a potem dzień przed wigilią zwalniają, tzn Nie przedłużają umowy". Oprócz tego kamery na każdym kroku i zwracanie uwagi na wszystko - ludzie są cały czas obserwowani i nawet porozmawiać swobodnie nie można (oczywiście jednocześnie pracujac). Strata czasu na takie miejsce "pracy". Nie przejmują się tym, że masz dzieci czy kredyty. Na święta, dzień przed wigilią zwalniają.

Jak długo czekaliście na odzew z Spreadshirt Polska sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Xyzz

Ja czekałam jakoś 2/3 dni. Możesz zadzwonić i spytać czy rozwazyli propozycje zatrudnienia Ciebie. Jednak nie łudź się jeśli np powiedzą, że oddzwonią itp. A nawet jeśli Cie zatrudnią, trzeba mieć naprawdę kontakty, żeby potrzymali kogoś tam dłużej, niż rok. Nie przedluzaja umowy pracowników nawet, gdy ktoś się stara, jest zapierdziel za marny hajs, szczerze to lepiej iść do innej firmy, zarobić więcej i mieć pewność, że przedluza Ci umowę

@Xyzz

Spoko wiem przynajmniej do kogo mam się zgłosić

Karu

Omijaj te firmę szerokim łukiem .

Lalalalla

Warto wracać?

Welor
@Lalalalla

Oczywiście

Xyz
@Lalalalla

Jak chcesz popracować kilka miesięcy, bez pewności przedłużenia umowy, to tak

kizia

Praca jak to praca na produkcji. Na hali panuje straszny (usunięte przez administratora) drukarki ledwo zipią, komputery działają jakby chciały, a nie mogły, wózki (które są niezbędne w tej pracy) w większości są uszkodzone, co bardzo utrudnia prace. Ręce brudne od kurzu, czasem aż ciężko oddychać. Jeśli przypadniesz SV do gustu - jesteś na odpowiadającym ci, stałym stanowisku. Pracownicy nie są szanowani i doceniani przez tamtejszych kierowników. Atmosfera w pracy jest Ok, ludzie w większości sympatyczni, ale znajdą się tacy, co będą wbijali szpile na każdym kroku. Wyszkolonych pracowników zwalniają, biorą nowych, znowu zwalniają, znowu szkolą. Błędne koło. Stres zaczyna się w miesiącu, w którym kończy ci się umowa. Nic nie jest pewne, czekają do ostatniej chwili. Do tego - warunki panujące w budynku to dramat. Ciepła woda w kranie też nie wszędzie, toalety chyba nie były remontowane od wybudowania budynku. Pieniądze nie są złe, praca sama w sobie też nie. Gorzej z traktowaniem pracowników przez SV. Drugi raz bym się nie zatrudniła. Na rozmowie kwalifikacyjnej mowa była o normalnym i zdrowym podejściu do pracownika. Wszystko zależy od tego, jak poukładasz sobie relacje z przełożoną. Dlaczego nikt nie jest w stanie zareagować na zachowanie SV Urmy, która do drugiego człowieka nie ma szacunku i potrafi ofensywnie zwrócić komuś uwagę za drobnostkę, nie mając przy tym racji? To robi naprawdę dużą krzywdę ludziom pracującym w zakładzie. Atmosfera bardzo się liczy, niestety w firmie spreadshirt raczej nikt o to nie dba i nie przejmuje się tym. Mam nadzieję, że coś się zmieni, że to wszystko jakoś się ułoży i pójdzie w dobrą stronę. Polecam wam zastanowić się nad tym, czy warto tracić zdrowie na takie sytuacje, jakie mają miejsce w tej firmie. Wszystkie negatywne opinie powinny dać do myślenia osobie odpowiedzialnej za pracę tych ludzi na stanowiskach SV. OGÓLNIE (usunięte przez administratora) WIĘCEJ ARGUMENTÓW NA NIE, NIŻELI NA TAK.

Lalala
@kizia

Na wszystkich zmianach jest tak samo? Z tego co pamiętam zmiany różniły się od siebie drastycznie i spervisorzy też byli różni. Ja swoją wspominam dobrze, więc lepiej doprecyzować wypowiedź bo może być krzywdząca dla pozostalych supervisorow. Pozdrawiam

Ja2
@kizia

A propo sv urmy to jest pustak ,ale skuteczny i na nią trzeba uważać ,może kiedyś w końcu ktoś otworzy oczy i zobaczy jak ona psuje opinię o tej firmie

Mikij

A poiformowaliscie wszystkich klientów i pracowników o wycieku danych osobowych? Posypią się pozwy o odszkodowania... Nie dość że zatrudniają na chwilę obiecując długotrwałą pracę, to jeszcze nie potrafią zabezpieczyć danych osobowych! Nie polecam!

incydent
@Mikij

z tego co wiem to klientow poinformowali o "incydencie"...

Gosc
@incydent

Poinformowali, wysyłając im meila, a wszyscy wiemy jak "dużo" osób czyta swoje maile.

Pracowałem w zakładzie i na samym początku bardzo mi się podobało. Po pracy miałem zaplanowane wakacje, na które niestety nie uda mi się wyjechać, dlaczego? Pracowałem na umowę zlecenie i ze względu na "brak zleceń" od dwóch tygodni szukam drugiej pracy, bo w spreadshirt dali mi wolne. Uwierzyłbym w to, że nie ma pracy, gdyby nie fakt, że po przepracowaniu na 3 zmiany danej ilości dni, miałem dostać premię (500zł). Niestety, poprzez dostanie wolnego, danej premii nie uzyskałem, co jest jednym wielkim nieporozumieniem, bo musiałem zrezygnować z wakacji i z planów, ze względu na brak pięniędzy. ( Nie udało mi się znaleźć jeszcze drugiej pracy). Praca łatwa, ale zostałem (usunięte przez administratora) (Nie wierzę, że nie ma pracy, bo pytałem pracowników, którzy mówili mi, że praca w spreadshirt jest.

Ciekawy

Jak wygląda sytuacja ze studentami? Tyrają ich jakoś mocniej czy raczej jak normalnego pracownika traktują?

...
@Ciekawy

Chodzą i nic nie robią, a pracownicy na umowie tyrają za nich

MisiA

Podobno wszystkie soboty w maju będą pracujące, oczywiście nie płatne bo po co płacić skoro nie trzeba. Kiedyś przynajmniej nie było drugich zmian w soboty. Teraz mamy soboty, musztre jak w wojsku a brak poszanowania pracownika pozostał taki sam :( powinien się ktoś tym tematem zainteresować. Nie powinniśmy pracować w soboty za darmo ! Wiadomo co myślimy o zerówkach oddawanych w lutym. A tak nawiasem to szukam innej pracy bo na nowej hali jest jak w innych zakładach na strefie tyle że tam płacą nadgodziny. Nie lubisz siedzieć w domu ? Wstąp do spredshirt, szkoda że w soboty siedzisz za frajer. Dziękujemy !

Inżynier jakości
@MisiA

Słuchajcie macie to na co się godzicie. Nie liczcie na przybycie superbohatera, który uratuje was ze szpon złego charakteru. Jak szef zobaczy, że można pracownikiem pomiatać to z pewnością to zrobi. Zamiast buntu moja propozycja to dialog, jak ze strony pracodawcy nie będzie zainteresowania to zmianę pracodawcy. Jak szef zobaczy że nie ma kim robić to się dziesięć razy zastanowi zanim podejmie jakąkolwiek decyzję. Należy pamiętać że szeregowy pracownik jest ważniejszy niż sam prezes a wysokie wyniki finansowe uzyskuje się dbając najpierw o swoich podwładnych. "Jak nie możesz zmienić sytuacji, jesteś zmuszony to zmiany siebie"

Vdjs
@MisiA

Zapraszam do Viessmanna. Tu płacą uczciwie za nadgodziny i nie zwalniają bez powodu jak w spreadshirt...

Jadzia
@Vdjs

Veissmana? A co może tam szanują pracownika ha ha umowa śmieciowa, a stare pracownice to porażka same stękają i zdychają a postoje na skróty młodych. Praca w ucelach to wyścig. Czas pracy mają wyliczony i wysrobowany. Do pracy w sredshirt niebo a ziemia. Praca ciekawa nie należy do ciężkich. Jeśli chodzi o soboty to praca w tym zakładzie jest w systemie równoważnym i tak mogą planować czas pracy na sobotę a oddawać w inny wolny dzień. A oddają przeważnie po sezonie kiedy zamówień jest mniej. A o tym jest informacja przed zatrudnieniem to nie wiem o co te pretensje? Skoro ktoś się godzi i podpisuje umowę.

Dzielnica

Grzesiu opowiadał jak na Sublimacji wszystkich co szkoli lądował bo swoją Julitke chciał wkręcić i jak pozlosci naprzyjnowali ludzi. Musieli udawać że się nie znają i się udało kierownictwo mu jedli z ręki i tacy ludzie tam pracują. Śmiech na sali

xDD
@Dzielnica

Widzę, że ludzi na tej stronie coraz większa fantazja ponosi xDDDD

Co cie to
@Dzielnica

Widać, że dzielnica. Cudów i majaków

Niko$

Ludzie powinni się zbuntować przeciwko darmowej pracy w soboty !!! To jest niedożeczne, ja z tąd uciekam. Zabierają Wam najładniejsze weekendy w całym roku w zamian za zerówki które dostajecie kiedy oni chcą !!! Powinny powstać tam związki zawodowe i się wziąść za to. Ludzie miejcie trochę odwagi i walczcie o swoje

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

haha

lepiej nie mówić

Marko

Dziękujemy nowej pani dyrektor za odrabianie święta w sobotę !!! Brawo !!! Tego nam trzeba !!! Przymusowe i bezpłatne soboty !!! Oby więcej takich

Miki

Na olx szukają kolejnych naiwmiakow na chwile. Ludzie nie szkoda czasu. To nie jest pewne miejsce pracy. Trzeba mieć nieźle plecy albo dobrze się podpisywać żeby popracować dłużej niż 2-3 miesiące. Na hali (usunięte przez administratora) brak wzajemnego wsparcia. Zarobki niskie- nie liczvie na obiecywane w ogłoszeniach 4100brutto.

Nikson

Paulinko z kornitow zajmij się w końcu sobą a nie podkręcasz dramy z Mikołajem chyba lubicie jak o was się gada ... Żałosne

Lepsza zmiana
@Nikson

Tacy ludzie jak Mikolaj powinni pierwsi odejść z zakladu. Wspoczuje, ze chodzil do szkoly specjalnej troski, ale przez tego typu ludzi traci w oczach rynku pracy zaklad ! To co tu sie dzieje pisze to smiechu warte ! Ile macie lat ? Spred byl kiedys renomą na rynku, a teraz wywody, żale na opiniach. Robilem na zmianie Sv z Matiego nie bylo czegos takiego jak na Sv Urmy. Zrobcie cos z tym czlowiekiem bo to robi sie zalosne. Pozdrawiam caly zaklad i stalych pracownikow. Do Ciebie Mikolaj praca to nie szkola specjalna wywody zostawcie sobie po pracy. Nie pozdrawiam.

X x x
@Nikson

Dorota i tak nikt cię tam nie lubi :)

Do SV

A na ile punktów swoją pracę oceniasz?

Ewa M.P.

Serdecznie dziękuję w imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej i środowiska seniorów za wsparcie materialne - przekazanie wielu sztuk pięknych ubrań i galanterii dla uczestników - laureatów konkursów " Zdrowych Charytatywnych Walentynek 2021" w Mieroszynie. Ewa Miezianko-Pieper pedagog szkolny ZSP Mieroszyno k. Pucka https://www.mieroszyno-sp.edu.pl/ https://kaszuby24.pl/mieroszyno-to-dzialamy-zdrowo-i-charytatywnie-juniorzy-i-seniorzy-w-odwecie-na-koronowirusa/

Zostaw merytoryczną opinię o Spreadshirt Polska sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Spreadshirt Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spreadshirt Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spreadshirt Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 8 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spreadshirt Polska sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 209 ocen.

Spreadshirt Polska sp. z o.o.