Opinie o spreadshirt.pl - sprd.net AG

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spreadshirt Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spreadshirt Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spreadshirt Polska sp. z o.o. w Legnica

Hej

Mam pytanie jak wygląda praca na magazynie u Was ? Jakie zarobki, umowy , atmosfera?

Przyszły Inż. Jakości

Moja współpraca z firmą zakończyła się po 4 miesiącach. To sporo czasu na obserwacje i ocenę procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Ogólnie praca nie jest ciężka i organizacja ma bardzo duży potencjał jeśli chodzi o rozwój, ale trzeba robić to z głową na właściwym miejscu. Niestety kadra kierownicza nie wypracowała w pracownikach szeregowych szacunku do pracy i współpracowników (ma to wpływ na atmosferę w pracy) jak i o zgrozo dbania o czystość zwłaszcza na stanowisku pracy. Martwi mnie również zwiększona rotacja pracownicza, niestety pracodawca zaprzecza sam sobie jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia. Ale mimo wszystko, mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości będę mieć przyjemność przeprowadzić audyt w tej organizacji. Do zobaczenia ;)

Mikołaj
@Przyszły Inż. Jakości

Jak oceniasz zarobki w Spreadshirt Polska i czy to dobre miejsce dla osób bez doświadczenia? Znasz firmę od środka więc na pewno wiesz coś na ten temat, czekam na to co mi powiesz.

@Mikołaj

Osobiście na zarobki w tej firmie nie mogę narzekać. W skali od 1 do 10 oceniam na 9, ponieważ zawsze mogło by być więcej :D Natomiast, jeśli chodzi o osoby bez doświadczenia i czy ta firma nadaje się na pierwszego pracodawcę? Moja odpowiedź brzmi NIE. Moje uzasadnienie jest takie: Osoba bez doświadczenia tzw. "Czysta Kartka" nie ma wyrobionych żadnych nawyków i bardzo często jeszcze nie potrafi komunikować się w środowisku zawodowym. Potrzebuje większej uwagi ze strony pracodawcy, na którą nie może liczyć w tej organizacji. Owszem firma przeprowadza szkolenia stanowiskowe, ale tak jak każdy proces jest on źle rozpisany. W mojej opinii organizacja potrzebuje osoby, które maja już jakieś doświadczenie i potrafią komunikować się oraz nie mają nadziei na długą współpracę.

Magic
@Przyszły Inż. Jakości

Przyszly inzynier Jakob. Zgadza sie, ale masz takiego Mikolaja ( Wszyscy wiemy jaki jest lol ) jak tacy ludzie bedą tam kariere robic to Tobie nie wróżę przyszlosci w spredzie ;) ten zaklad byl efektowny lekko ponad 5 lat temu ;) A co do zarobkow to temat tabu :) Powiem tak zawsze premia byla. W grudniu 800 netto dostalem za nic nie robienie ;) Co do zarobkow Mikolaju musisz starac sie bardziej zebysmy My Old pracownicy mieli lepiej. Pamietaj raportowaniem i pisaniem sms do Sv Urmy nie da ci forow do premi bo tylko ją irytujesz :) Ale bynajmniej jest wesolo na przerwach jak czyta sie Twoje wywody :) Z czasem zrozumiesz polityke firmy mi zajelo to 2 lata. Przepraszam Ewka, ale musialem ????????????

Przyszły Inż jakości
@Magic

Nie trzeba mi wróżyć przyszłości, ponieważ od dawna mam wyznaczone cele. Niektóre udało mi się już osiągnąć. Wiem w jakim modelu pracuje firma, wiem jak bardzo jej polityka jest toksyczna i wiem w jaki sposób pracownicy częstują się tą trucizną między sobą nie oszczedzając nowo przyjętych. Jako specjaliście serce mi krwawiło patrząc na te stare techniki i narzedzia (zwłaszcza przy zarządzaniu personelem) wykorzystywane w tej firmie. Dlatego firma nie jest już efektywna. P.S Następnym razem czytając cudzą korespondencję (Sms także) na przerwie proszę pamiętać, że istnieje coś takiego jak RODO, szacunek i przyzwoitość. Pozdrawiam serdecznie ;)

Rozczarowany

W firmie jest jeden wielki bałagan w każdym znaczeniu. Ludzie często się zmieniają. Atmosfera jak Ci mogę. Brak w pracy bhp. Brak przeszkolenia do stanowisk. Wszyscy mają Ciebie gdzieś pod kontem organizacji. Faktycznie nie ma pomieszczę na szatnię tylko stoją szafki na hali. Jeśli (usunięte przez administratora) liżesz masz dobrze. Dyscypliny zero

Zmęczony

Premii świątecznej nie dali, wieloletnich pracowników zaczęli zwalniać. Taka to obecnie polityka w naszym kochanym zakładzie.

Makaras
@Zmęczony

Oj tak. Przymusowe praca w soboty, żadnej premii na święta, paczek dla dzieci - nic. Za soboty nie placa nadgodzin tylko wpisują później dni wolne w grafik. Umowy na czas próbny miały być ludziom przedłużone na 3 lata (zapewnienia Pani z HR podczas rozmowy o pracę) a przedłużyli o 3 miesiące i to tylko nielicznym. Nie polecam takiej pracy, nic pewnego.

@Makaras

Nikogo nie bronię ale na to czy pracodawca przedłuża umowę czy nie, a jeżeli tak to na ile może zależeć od wielu czynników. Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałam uprzedzona o dwóch miesiącach sezonu (czerwiec i grudzień), w których należy przygotować się na nadgodziny. A jeśli chodzi o przedłużanie umów, pracodawca uprzedził, że to zależeć będzie m. in od sytuacji pandemicznej. Słuchajmy to co do nas mówią, a nie to co chcemy usłyszeć.

Żenujące

Czyli mam rozumieć, że pandemia przez ostatnie miesiące nie istniała jak zatrudniali na sezon? Mam nadzieję, że karma kiedyś do nich wróci za to niesprawiedliwe traktowanie ludzi. Dziwnym trafem tylko osoby, które zawarły układy z długoletnimi pracownikami dostały umowę na 3 lata. Z kolei Ci, którzy dostali umowę na miesiąc to pewnie chcą tylko sprawdzić jak będzie wyglądać sytuacja z zamówieniami w styczniu, a potem „żegnaj" jeśli będzie w miarę okay. Nieważne ile razy się zawiodę, nigdy nie zamierzam lizać dupy bym miała lepiej.

@Żenujące

Jeszcze dodam, że to co było wysyłane do klienta w okresie sezonu nie raz nadawało się tylko na szmatę, to jest brak szacunku do klientów. Miejscie szacunek do klienta, a będzie was stać na to by zapłacić za nadgodziny, skoro nie płacicie za nadgodziny to wątpliwe, że spełnicie swoje obietnice dotyczące tego, iż reklamacja nie będzie z winy pracownika. Nie wszystkim, którzy się starali przedłużono umowę co jest smutne, ale sądzę, że wyjdzie nam to na dobre.

@Żenujące

No i miałam rację, że tym co mieli umowę na miesiąc jej nie przedłużą.

@Żenujące

Ciekawe dlaczego moja pierwsza opinia została usunięta. Prawda boli co nie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spreadshirt Polska sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Ml

Pozdro dla Mikolaja z Urmy zmiany???????????? Ogarnij sie chlopie !!! Dlaczego wyzywasz Pania Agnieszke i Agnieszki zmiane ? To do Ciebie wróci :) Nie Pozdrawiam !

Ml
@Ml

Chodzilo o Sv Karoline i jej zmiane.

Agnes

Nie rozumiem fenomenu tej firmy.. Takich nierobów jak Mikołajek czy Mateuszek co lata za dziewczyną trzymają a pracowitych ludzi zwalniają.. Brak słów co się dzieje w tej firmie.. Cyrk na kółkach

Niko

Nie polecam tej pracy, szkoda nerwów na takich nieogarniętych i niekompetentnych ludzi.. Pracują tam sam (usunięte przez administratora) po szkołach specjalnych

Kostka

Zostałam zatrudniona na 3 miesiące. Umowę rozwiązane ze mną po 2 miesiącach bez okresu wypowiedzenia. Nie zostałam poinformowana wcześniej o nieprzedłużeniu umowy, po przyjściu do pracy zostałam poinformowana o zwolnieniu. Atmosfera między pracownikami jest katastroficzna, co chwila są jakieś nowe aferki i obgadywanie po kątach. Siedząc z innymi podczas przerwy i słuchanie nieprzyjemnych opinii na temat innych pracowników czy przełożonych nie jest przyjemne. Brak szatni i szafki na hali.. Wszędzie kurz i brud,wszystko leży porozwalane. Przełożone w porządku lecz nie panują na wszystkim... Jakość wyrobów pozostawia wiele do życzenia.. Wynagrodzenie inne niż omawiane na rozmowie i w umowie,o wiele mniejsze... Przyszłemu pracownikowi radzę zastanowić się 3 razy czy chce tam pracować ze względu na atmosferę oraz okres pracy na max 2 miesiące. Gdybym przeczytał inne opinie na temat tej pracy to na pewno bym tu nie przyszedł..

Czy w firmie Spreadshirt Polska sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Jadzia

Nigdy nie ma szkoleń spotkań rozmów, tu pracownik się nie liczy. Kierowniczki wyższego szczebla (usunięte przez administratora) nie podnoszą z krzeseł nos wlepiony w komputerze a w zakładzie brud i kurz i wszystko porozwalane stan higieny i zasad bhp wola o pomoc.Są napewno układy i tym co razem się spotykają i piją na działkach wolno wiecej, nic nie robić.

Justyna
@Jadzia

O tych dzialkach to slyszalam ze tam ostro bywa, a pozniej wracaja do swoich mężów, ale ta zmiana jest najnormalniejsza. Na Urmie to katastrofa z maolatami typu Mikolaj-ki dzieci po szkole specjalnej robia tylko afery. Zaklad ich zatrudnia chyba bo nie placi podatkow za nich. Normalni maolaci co tam robia to uczniowie, studenci, na umowie zlecenie. Najgorzej z tymi co maja umowy o prace. Nie polecam zakladu. W przeciagu 7 lat zmienil sie na gorsze.

Ciapk

Aaa i dodam, że w zakładzie jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Pora na wizytę sanepidu. Ludzie pracują w stercie kurzu. Nie są wyposażeni w podstawowe przyrządy jak nożyczki czy nożyk. Człowiek wychodzi przesiakniety smrodem, ręce czarne od kurzu, bo nikt tam chyba nie sprząta (poza zwyczajnym zamiataniem podłogi raz dziennie). Najgorszy zakład produkcyjny z jakim miałam do czynienia. A i warto dodać, że ogłoszenia z zarobkami 3100-4100zl brutto to realnie tylko 3100zl brutto bo do 4100 nikt nie dojdzie (musiałby popracować 2 lata a zwalniają tez wszystkich komu musieliby zgodnie z prawem dac trzecia umowę na czas nieokreślony). Na temat "polityki" legnickiego spreadshirt wyśle pismo do głównego zarządu, bo to woła o pomstę do nieba...

Ciapk

Informacyjnie dla kolejnego rzutu naiwnych pracowników (zatrudnionych w kolejnym sezonie na wiosne) - nie starajcie się, olewajcie pracę bo i tak będziecie tylko na chwilę. Nie możecie liczyć na traktowanie Was jak CZŁOWIEKA. O zwolnieniu informują kilka minut przed końcem ostatniego dnia umowy. Pracownik jest śmieciem. Nie liczą się Wasze zobowiązania, dziecko na utrzymaniu, problemy życiowe. Jesteście tylko zapychaczem na chwilę- na sezon około 2 miesiące. NIE POLECAM

Rozczarowana

Zatrudniłam się w okresie październik-grudzien, na Rozmowie kwalifikacyjnej zostałam poinformowana o nadgodzinach w okresie świątecznym oraz o tym że firma będzie się przenosić na nową halę, więc będzie więcej maszyn oraz ludzi potrzebnych na zmianę. Niestety dziś 23.12.2020 zostałam poinformowana ja jak i wiele innych osób o nie przedłużaniu umowy. Po podanej informacji jedna z supervisorek zaganiał nas do pracy oraz sprzątania ( moim zdaniem takie słowa powinna sobie odpuścić) Generalnie prace oceniam Dobrze, ciekawe stanowiska pracy, Dobra kasa, miła kierowniczka, pracownicy także ale wiadomo zdążały się wyjątki. Źle natomiast oceniam politykę firmy np mimo okresu świątecznego było mało pracy a nadgodizny w sobotę nadal były obowiązkowe, osoby szkolone na stanowisku Brother były odpowiedzialne za wszystko, za odpowiedni rozmiar, kolor itp rzeczy, były odpowiedzialne za to że czasami trafiały im się rzeczy które nie były uprzednio pryskane, tak więc wszystkie odrzuty szły na osoby z brotherow. Przede wszystkim jednak zwolenienia przed wigilia pracowników zarówno nowych jak i starych. Decyzja drodzy kandydaci należy do was, to jest tylko i wyłącznie moja opinia jednak zachęcam żeby 5 razy przemyśleć to czy szukacie pracy na stałe czy na 3 miesiace.

@Rozczarowana

Zgadzam się. Polityka firmy do poprawy. Procesy posiadają bardzo dużo wąskich gardeł, co bardzo negatywnie odbija się na personelu, który jest już i tak zdemotywowany. Przekłada się to na produkcję produktów o bardzo niskiej jakości i zwiększa ilość reklamacji NIE Z WINY PRACOWNIKA A PROCESU!!! Brak w organizacji systemu motywacyjnego. Widać, że nie ma w kadrze specjalistów, którzy by się tym zajęli.

Bajabongo

Mnie również nie przedłużyli umowy. Poinformowali o tym (jak miło) dzień przed wigilią, mimo że pytałam o to od tygodnia. Kierowniczki produkcji i HR "nie wiedziały", że planują mnie zwolnić. Dopiero dzisiaj, dzień przed wigilią, godzinę przed końcem pracy się "dowiedziały". Nie polecam pracy tam nikomu, kto ma dzieci. Starałam się bardzo, zasuwałam bardziej niż nie jeden stały pracownik. Nie stałam jak słup, nie rozmawiałam przez telefon, robiłam wszystko o co mnie proszono. Pierwsze dni pracowałam na silnych lekach przeciwbólowych z zapaleniem korzonków tylko po to, żeby nie iść na zwolnienie chorobowe, bo człowiek się łudził, że faktycznie popracuje tam dłużej. Teraz mam zepsute święta i nic więcej. Nie polecam... Pozdrawiam dziewczyny z pakowania i życzę wszystkim Wesołych Świąt, choć moje wesołe nie będą.

@Bajabongo

Im tylko zależy na tym, aby było jak najwięcej korzyści dla zakładu, a jak najmniej dla pracownika.

Dlatego zaczną ukraine zatrudniac to kwestia czasu

Ada

Praca jak praca, ale zwalniaja normalnych ludzi zostawiajac mlodych po szkole specjalnej nr 8. Kierowniczki ok :-) Nie polecam zmiany SV Ulki tam jedynie Gocha kompetentna jest.

@Ada

Gocha kompetentna? Gdzie?

olik

Zwalnianie chwilę pzed końcem nocki i jeszcze liczenie na o, że ędzimy wykonywać pacę spząaczki było co najmniej żałosne...

Mja

Praca tylko dla osób bez zobowiązań. Człowiek jest tam zerem. Zatrudniają "na chwilę" obiecując długą współpracę. Umowa na czas próbny nie przedłużona mimo starań i uczciwego wykonywania pracy, a najlepsze jest informowanie o tym dzień przed wigilią - taka "premia" od Spreadshirt. Osobom z kredytami czy małymi dziećmi odradzam, bo szkoda nerwów.

Milka

Zero sprawiedliwości. Małolaty spędzające pół pracy z telefonem chowając się przed kamerami w kątach zostają a obrotnym pracownikom umów nie przedłużają. Stracone 3 miesiące. Jak ktoś nie ma tam układów albo nie będzie się skutecznie podlizywal to i tak długo nie popracuje. Patrzcie na inne firmy na strefie. Tam nie zmuszają do pracy w soboty, dają premie świąteczne i inne bonusy.

Lelek

Czy to normalne że musowo trzeba w weekendy pracować?

@Lelek

Tak. Zawsze tak było, jest i będzie przy większej ilości pracy.

Witam czy są u was przyjęcia do pracy?

Ktos12312
@Zainteresowany

Cały czas wrzucają kolejne oferty. Byłem na rozmowie we wtorek, zostałem poinformowany że do końca tygodnia dadzą mi znać gdzie pójdę do lekarza medycyny pracy. Skończyło się na moich telefonach i zapewnieniach że już prawie wiedzą gdzie mam iść i praca dla mnie jest. Minął ponad miesiąc.

Mała CIEKAWOSTKA

Do osób które obrabiaja publicznie (usunięte przez administratora) INNYM: po tonie i sposobie wypowiadania sie, po czyims TOKU MYSLENIA - kto pracuję w tej firmie i kogo się zna, można domyślic kto moze co tu pisze. Kogo zna sie z roboty i w jaki sposób wypowiada sie ta osona na jakis temat czy na czyis /w realu jak i ANONIMOWO, i latwo nieraz zgadnac. A PO 2 kolega gdzieś wyżej napisał madrze....NIKT NIE JEST ANONIMOWY. Pamietajcie....NIKT i latwo kogoś rozgrysc.

Zostaw merytoryczną opinię o Spreadshirt Polska sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Spreadshirt Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spreadshirt Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spreadshirt Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 8 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spreadshirt Polska sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 209 ocen.

Spreadshirt Polska sp. z o.o.