logo Spreadshirt Polska sp. z o.o.

Spreadshirt Polska sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Spreadshirt Polska sp. z o.o.

gosciu 2016-04-03 23:04
Nie ujęła bym tego lepiej :)
ktoś 2016-04-15 22:52
Ludzie tu takie głupoty piszą że aż żal czytać:/ Firma nie jest najgorsza, płacą też na czas. Pracować gdzieś trzeba, chyba że ktoś nie chce pracować i przychodzi bo ktoś go na siłę z domu wygania to narzekał będzie zawsze. Jak ktoś szuka mega fajnej pracy z nie wiadomo jakimi perspektywami finansowymi , to po kiego grzyba pcha się na produkcje? Ludziom nigdy nie jest na rękę jak przełożony każe im pracować, nie ważne w jakiej branży. Na tej stronie w większości wypowiadają się osoby obrażone na cały świat, poszkodowane, zwolnione, lub ewentualnie takie którym się skończyły umowy i nie podpisano im nowych, ale prawda jest taka że tam na co dzień też pracują ludzie, co więcej część jest nawet normalna-mają ręce, nogi, twarz bez mimowolnej mimiki, nawet się nie ślinią. Zdarzają się nawet takie osoby, które są na wyższym poziomie niż zawodówka . Bez sensu jest włażenie na strony tego typu i czytanie wypocin o pracodawcach, bo są one ,,jednostronne" (czytaj ze słownika ,, nieobiektywny, niesprawiedliwy, stronniczy, ) Chcesz zarobić parę zł?-polecam ale na cuda nie licz. Szukasz pracy na jakiś czas ? polecam bo jest. Jak się sprawdzisz to może nawet cię zostawią jak akurat będą potrzebować. Mama ci każe przyjść bo w domu tylko lodówkę plądrujesz, siedzisz przed komputerem albo tv i nic ci się nie chce? - nie polecam, bo każą ci tam pracować, a może nawet i wstawać z wyra rano i przychodzić. Masz ochotę się pożalić bo czujesz się żle, niedoceniony albo zapomniany przez świat? idz do psychoterapeuty, albo zainwestuj w zwierzę domowe- ono zawsze cię wysłucha. Szukasz pracy bo potrzebujesz pieniędzy i chcesz pracować ? Przydź, złóż papiery i pracuj -proste? Tylko uwaga!!! tam grafiki bywają po 9 godzin, a czasem i nawet więcej
pracownik 2016-04-26 17:26
Pracowałem w tej firmie ok 2 lat i co najciekawsze według moich bezpośrednich przełożonych dobrze. (usunięte przez administratora) Masz rację to firma niegodna polecenia jeśli ktoś szuka coś na stałe. Generalnie przyjmują pracownika na okres zwiększonych zamówień (2 x w roku są takie miesięczne sezony (usunięte przez administratora)
A 2016-05-24 13:58
Spreadshirt rozpoczęła rekrutację. Wszystkich zainteresowanych proszę o dostarczanie CV :) przyjęcia na różne stanowiska produkcyjne na b.dobrych warunkach.
... 2016-06-05 12:02
Naprawdę ???? Rozpoczęła rekrutację ???? W końcu .To zaraz lecę złożyć CV.Będę już tam o 4:50 tak jak produkcja pracę zaczyna i poczekam aż biuro przyjdzie i moje CV odbierze osobiście bo strasznie tam chcę pracować bo nie mam domu, a pracując tam to nie potrzeba mieć bo tam się tyle czasu spędza.
tene 2016-07-05 23:20
Nic się nie zmieniło. A na pewno nie ma lepsze. (usunięte przez administratora)
pracownica 2016-07-17 19:41
Nie z różnych krajów. (usunięte przez administratora)
Lalunia 2016-09-09 20:28
Masło to zobacz na olx -operator drukarek tekstylnych. Mówi Ci to coś?
Lalunia 2016-09-11 19:32
tomek 2016-10-09 10:48
mesko, maja dobry marketing na sieci wpisujesz tylko nadruki na koszulkach itp, od razu ci wyskakauja jako piersi, wydaje mi sie, ze jednak maja wielu klentow
tene 2016-11-16 18:42
Musze : A nie mówiłam. Brawo Wy.Ubaw po pachy tam na 2 pietrze.
Ona 2016-11-16 20:53
Szefostwo otworzyło oczy . No w końcu :) już DD nie jest idealne ???
Ona 2016-11-16 20:54
Szefostwo otworzyło oczy . No w końcu :) już DD nie jest idealne ???
ktoś 2016-11-16 23:01
jestem tylko ciekaw dlaczego tak wiele komentarzy jest usunięte skoro jest w naszym kraju wolność słowa i wypowiedzi :)
Tena 2016-11-29 21:36
Proponowałabym także patrzeć w czy pracownicy ubrani wchodzą, a w czym wychodzą ...
w. 2017-02-07 20:15
ta firma jeszcze istnieje? bo były grupowe zwolnienia w grudniu. chciałam złożyc CV, ale nie wiem czy to ma sens?
zadowolony 2017-02-08 18:16
Firma istnieje ;) i ma się dobrze. Po redukcji w grudniu będą zatrudniać pracowników znowu od połowy marca. Dobrze płacą i do tego są wysokie jak na Legnicę premie. Możesz składać CV.
Ktoś 2017-02-15 13:18
(usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora)
Ktoś 2017-02-16 21:07
Nie ma sensu.
JDK 2017-02-20 00:16
Nick 2017-03-09 18:11
Tylko tyle można powiedzieć- nic
SKL 2017-04-18 09:54
Wynagrodzenie nie najgorsze, lecz niestety patologia wokół dyrektora i sam on. Co chwilę, jakieś zebrania przeciwko pracownikom, oraz wymagania, które przewyższają możliwości i już wyeksplaotowanego sprzętu, co chwile coś im się nie podoba, pracownicy - większość, donoszą na siebie wzajemnie nie ważne czy kolega czy rodzina, chyba dlatego , żeby móc zapuścić korzenie, każdy dział to inny świat, ale na tym samym fundamencie " jedzie" Pracowałam tam parę miesięcy temu i nie polecam, masowe zwolnienia i pojedyncze, człowiek nie wie czy na drugi dzień będzie miał pracę= stres.
Karo 2017-04-18 10:03
Przeraża mnie to , że trzeba wstawać czasem o 3 rano, zeby na 5:00 zacząć pracę w zakładzie, mało tego na 100% płatnego nie ma co liczyć za bardzo , bo kierują się tygodniowym grafikiem, więc , jak np. masz w grafiku 10h pracy to masz płacone normalnie ( bo tyle godzin masz w grafiku ) , jeżeli by Ci kazali zostać po tych np. 10h wtedy masz płacone 100% - Dobry patent , ale tylko dla firmy, bo dla pracownika to wyzysk.
szach mat! 2017-04-21 11:55
Szczerze nie polecam. Wiele komentarzy zostało usuniętych prze Adamina a to tylko przez to że było ich naprawdę dużo i negatywnych co powinno dać tobie do myślenia.
Jeśli szanujesz swój czas swoja godność to nawet nie składaj tam CV.
Jacobe 2017-04-21 15:52
Firma totalne dno... szkoda czasu niech to pada jak najszybciej tylko szkoda mi ludzi którzy tam obecnie pracują. Praca bez perspektyw, sami fałszywi ludzie poziom gorszy niż w podstawówce. Ale jak ktoś lubi pracować w obocie to Spreadshirt birkenau czeka :).
Wojtek 2017-04-24 12:07
Nie polecam!!! Na pierwszy rzut oka jest ładnie pięknie... potem zobaczysz ;)
Kemot 2017-05-04 15:53
Nie polecam w 100000 %
Towar według zapewnień miałem otrzymać 27.04.2017. Jest 04.05. i ch. ......
Anonim 2017-05-08 18:28
To jest chore i nie poważne, praca po 9,10,11 godzin, nocki zaczynające się w niedziele a kończące w następnym tyg w sobotę rano, takie rzeczy tylko w tym zakładzie bo w żadnym innym tak nie ma! Grafiki nie sprawiedliwe, jedni robią po 8 godzin inni po 10 poraaaażka NIE POLECAM!!!!
Jdk 2017-05-25 02:08
Głupio z twojej strony ze tak piszerz ludzie maja rodziny z dnia na dzień zwzolnieni to jest ok a się starają. Wiesz co wszystkiego dobrego. Popracuj tak byś miał odciski na dłoniach to pogadamy, weź pod uwagę że są też ludzie którzy mają rodzinę, zależy im na pracy a tu ciach grafik nie ma Cię umowy śmieciowej tez wynocha a kilka lat się robiło ładnie to tak .
Jdk 2017-05-25 02:19
Piszesz
zadowolony 2017-05-29 21:07
Widzę, że masz nieaktualne informacje, bo w maju przenieśli ponad 20 osób z agencji do Spreadshirt i mają przenosić kolejnych pracowników. Jeśli jesteś dobra i wydajnie pracujesz to jest to praca na lata. Firma jest wporzo bo płaci na czas i można wypracować sporą premie. Zarobki dużo lepsze niż na strefie a praca przyjemna i fajne koleżanki i koledzy. Potrzebują ludzi do pracy bo maja dużo zamówień.
Bartek 2017-05-30 03:22
Praca w tym zakładzie jest ok jeżeli mowa o samym wykonywaniu pracy. Bez względu na stanowisko jest prostsza niż w kiosku z gazetami :D i ciężko się zmęczyć.
Co innego to atmosfera i podejście do pracownika.
Umowa na tydz przez agencję evatech lub dap. Na chwilę i do widzenia.
Pracownicy którzy odnieśli sukces zawodowy :D czyli Ci z dłuższym stażem są na zmianach wydygani - zastraszeni chodzą jak w zegarku. Między sobą czują się niczym elita kardiochirurgów. Mają prawo. Przecież nie każdy może pracować dla spreadshirt :D Może nie wszyscy ale duża część strzela z ucha przez co atmosfera nigdy nie będzie normalna. Frajerstwo jest ewidentnie domeną całego zakładu. Widać na każdym piętrze.
Ludzie zarządzajacy zmianami nie mają pojęcia o kierowaniu ludźmi. Nie potrafią rozmawiać z pracownikami czy chociażby przekazywać informacji. Zaslepieni koszulkami nie widzą ludzi. Nie wystarczy być dobrym parobkiem żebym być na stanowisku kierowniczym. Oprócz znajomości tematu potrzebne są też umiejętności w kierowaniu ludźmi. Brak tych umiejętności to główny grzech zakładu. Potrzebne są czystki kadrowe i atmosfera się oczyści ale po co? komu na tym zależy? :) nie polecam. Szkoda czasu. Bartek.
Smiechu Warte 2017-05-30 18:30
~~Bartek i ~~Zadowolony to wypowiedzi "ludzi szefa". tworzą tu pozory jakoby wypowiadali sie jako zwykli pracownicy. Wystarczy się wczytać i widać kto te wypowiedzi opracował i tu wklepał. Wstyd, normalnie zaklamane działania jak w Brukseli przeciw Polsce
zadowolony 2017-06-01 12:07
Widać, że cię to bardzo boli, że są osoby zadowolone z pracy w naszej firmie, a przejścia z agencji do Spreadshirt pokazują, że firma dalej z sukcesem się rozwija i docenia swoich pracowników. Wiele osób pracuje u nas już po kilka lat i nie zamierzają odchodzić zwłaszcza, że zarobki i premie są coraz wyższe :)
Marek z Konina 2017-06-01 17:34
nie można w tej firmie złożyć żadnej reklamacji - paranoja ! nikt mi nie odpisał na reklamację - paranoja ! Nie znają języka polskiego - paranoja !! NIE POLECAM !
Bartek 2017-06-02 18:29
Zgadzam się w 100%
Dd 2017-06-21 21:08
Nie ma to jak usunąć posty z dwóch tygodni xD
była pracownica 2017-06-22 12:24
Haha dokładnie. Wszystko ocenzurowane co dzieje się na dd i nie tylko :D
Aa 2017-06-22 20:54
Trzeba kilka postów JurgeJurgenowi wysłać ????
była pracownica 2017-06-24 08:38
nie sądzę aby Jurgena posty interesowały, jego interesują wyniki
Kklllopp 2017-06-30 23:57
Brak sprawiedliwości!! Ręka rękę umyje!! Jeden wielki syf!! Szkoda treści na to wszystko ! Człowiek który poświęca 9 lat swojego życia tam ,po tylu latach raz na l4 z powodu zdrowotnych jest traktowany jak śmieć ! To nie jest normalna firma człowiek wysiada psychicznie! A dyrektor ma to gdzieś bo patrzy nie na dobro ludzi jak Pan Jan tylko na tpp (tipi pi) więcej nie ma co komentować chociaż było by tego dużo więcej (ale zaraz to będzie usunięteprzez administratora) ale prawda zawsze wyjdzie na jaw .. pozdrowienia dla REKO
stokrotka 2017-07-01 09:09
Wszyscy i tak wiedzą co się dzieje na firmie. Na DD jest najbardziej "przyjemnie". 27 stopni gorąca,duszno ,okna bez klamek ,wiecznie skrzywieni ludzie i superwizor ktory posadę dostał dzięki mamie i na wszystkich donosi .
Minh 2017-07-06 22:26
Ale i tak najlepsza jest Pani jeżdżąca ciągle na dd ;)
aaaa 2017-07-11 10:52
Już raz napisałam , ale usuneli. Przejścia z agencji do firmy wymuszone są ustawą. Ale znów usuną mój post ,żeby ciemny lud tam pracujący kupił to co im sprzedają. A pozwolili na założenie związków zawodowych?
Nick 2017-07-14 12:50
Hura !!!jaka cisza i spokój psychiczny na hali jak nie ma w pracy najbardziej rozwrzeszczanej tej na ,,u,,
nicka 2017-07-18 19:54
oczywiście posty o superwajzorze z zakolami dookoła głowy ,wytatuowanym ,w obcisłej koszulce przystawiającym się do każdej dziewczyny zostały usunięte. Czyżby już nabrał troszkę rozumu do głowy ?
zadowolony 2017-07-18 20:41
Skup się na pracy , a nie na plotkowaniu to zobaczysz jaką wysoką premie możesz dostać na koniec miesiąca, bo firma daje bardzo duże możliwości ;)
Marta 2017-07-20 15:01
@zadowolony a możesz napisać więcej o tych możliwościach, które daje firma? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w Spreadshirt Polska sp. z o.o.? Warto aplikować? :)
ja 2017-07-20 16:52
pewnie że warto , może Ty akurat tam wytrzymasz bo większość z tamtąd ucieka aż ukrainców zaczeli przyjmować
była pracownica 2017-07-20 17:47
Ukraińców przyjmowali już w tamtym roku. A dlaczego większość stamtąd ucieka na tym forum możesz znaleźć odpowiedź, aczkolwiek nie do końca bo wiele negatywnych a zarazem prawdziwych opinii o tej firmie została usunięta
Zostaw swoją opinię o Spreadshirt Polska sp. z o.o. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spreadshirt Polska sp. z o.o.