logo Spreadshirt Polska sp. z o.o.

Spreadshirt Polska sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Spreadshirt Polska sp. z o.o.

gosciu 2015-04-02 13:35
Chyba raczej kabli chciałaś/chciałeś napisać, bo akurat wszyscy wiedzą jak jest
de57h 2015-04-29 19:08
przyjmują na plotery i DD ale trzeba miec mocna psychike(usunięte przez administratora)
enigma 2015-05-14 14:32
znam to uczucie :) sama tak zrobiłam,bardzo przyjemne.....
ciekawa 2015-05-23 21:54
skoro odeszłaś i jest tobie tak przyjemnie to powiedz gdzie teraz pracujesz, bo w L-cy od 4 lat nie znalazłam lepszej pracy jak tutaj (mówię o atmosferze i zarobkach)...
mloda 2015-09-10 15:37
Rekrutacja rozpoczęta w Spreadshirt , jakby ktoś potrzebował dorobić na umowę o pracę lub zlecenie :)
mloda 2015-09-25 07:36
CV można przynieść do biura na ul. Słubicką 2
ala 2015-09-25 07:40
przyjmują na różne działy: operatora drukarek tekstylnych, na produkcje i studentów . Najlepiej zlozyc w biurze agencji bo można sie wszystkiego dowiedzieć . Pracują tam naprawdę miłe i sympatyczne panie co niestety zadko się zdarza
gosc 2015-12-20 12:41
Praca w grudniu po 10,11 godzin nie opłaca się robić nadgodzin dlatego ludzie nie chcą zostawać.ludzie maja dość. (usunięte przez administratora)
A 2016-03-11 09:43
lili 2016-03-20 12:19
Spreadshirt czy Evatech z Dapem na czele?? To duża róznica zatrudnić kogoś przez agencję (zamykając go w błędnym kole niekończących się umów agencyjnych w dwóch agencjach w kółko) a przez firmę... Żeby była jasność :)
nick 2016-03-20 15:02
No właśnie, przez Spreadshirt nikt Cię nie zatrudni, tylko i wyłącznie przez ich agencję(usunięte przez administratora)
gosciu 2016-04-03 23:04
Nie ujęła bym tego lepiej :)
ktoś 2016-04-15 22:52
Ludzie tu takie głupoty piszą że aż żal czytać:/ Firma nie jest najgorsza, płacą też na czas. Pracować gdzieś trzeba, chyba że ktoś nie chce pracować i przychodzi bo ktoś go na siłę z domu wygania to narzekał będzie zawsze. Jak ktoś szuka mega fajnej pracy z nie wiadomo jakimi perspektywami finansowymi , to po kiego grzyba pcha się na produkcje? Ludziom nigdy nie jest na rękę jak przełożony każe im pracować, nie ważne w jakiej branży. Na tej stronie w większości wypowiadają się osoby obrażone na cały świat, poszkodowane, zwolnione, lub ewentualnie takie którym się skończyły umowy i nie podpisano im nowych, ale prawda jest taka że tam na co dzień też pracują ludzie, co więcej część jest nawet normalna-mają ręce, nogi, twarz bez mimowolnej mimiki, nawet się nie ślinią. Zdarzają się nawet takie osoby, które są na wyższym poziomie niż zawodówka . Bez sensu jest włażenie na strony tego typu i czytanie wypocin o pracodawcach, bo są one ,,jednostronne" (czytaj ze słownika ,, nieobiektywny, niesprawiedliwy, stronniczy, ) Chcesz zarobić parę zł?-polecam ale na cuda nie licz. Szukasz pracy na jakiś czas ? polecam bo jest. Jak się sprawdzisz to może nawet cię zostawią jak akurat będą potrzebować. Mama ci każe przyjść bo w domu tylko lodówkę plądrujesz, siedzisz przed komputerem albo tv i nic ci się nie chce? - nie polecam, bo każą ci tam pracować, a może nawet i wstawać z wyra rano i przychodzić. Masz ochotę się pożalić bo czujesz się żle, niedoceniony albo zapomniany przez świat? idz do psychoterapeuty, albo zainwestuj w zwierzę domowe- ono zawsze cię wysłucha. Szukasz pracy bo potrzebujesz pieniędzy i chcesz pracować ? Przydź, złóż papiery i pracuj -proste? Tylko uwaga!!! tam grafiki bywają po 9 godzin, a czasem i nawet więcej
pracownik 2016-04-26 17:26
Pracowałem w tej firmie ok 2 lat i co najciekawsze według moich bezpośrednich przełożonych dobrze. (usunięte przez administratora) Masz rację to firma niegodna polecenia jeśli ktoś szuka coś na stałe. Generalnie przyjmują pracownika na okres zwiększonych zamówień (2 x w roku są takie miesięczne sezony (usunięte przez administratora)
A 2016-05-24 13:58
Spreadshirt rozpoczęła rekrutację. Wszystkich zainteresowanych proszę o dostarczanie CV :) przyjęcia na różne stanowiska produkcyjne na b.dobrych warunkach.
... 2016-06-05 12:02
Naprawdę ???? Rozpoczęła rekrutację ???? W końcu .To zaraz lecę złożyć CV.Będę już tam o 4:50 tak jak produkcja pracę zaczyna i poczekam aż biuro przyjdzie i moje CV odbierze osobiście bo strasznie tam chcę pracować bo nie mam domu, a pracując tam to nie potrzeba mieć bo tam się tyle czasu spędza.
tene 2016-07-05 23:20
Nic się nie zmieniło. A na pewno nie ma lepsze. (usunięte przez administratora)
pracownica 2016-07-17 19:41
Nie z różnych krajów. (usunięte przez administratora)
Lalunia 2016-09-09 20:28
Masło to zobacz na olx -operator drukarek tekstylnych. Mówi Ci to coś?
Lalunia 2016-09-11 19:32
tomek 2016-10-09 10:48
mesko, maja dobry marketing na sieci wpisujesz tylko nadruki na koszulkach itp, od razu ci wyskakauja jako piersi, wydaje mi sie, ze jednak maja wielu klentow
tene 2016-11-16 18:42
Musze : A nie mówiłam. Brawo Wy.Ubaw po pachy tam na 2 pietrze.
Ona 2016-11-16 20:53
Szefostwo otworzyło oczy . No w końcu :) już DD nie jest idealne ???
Ona 2016-11-16 20:54
Szefostwo otworzyło oczy . No w końcu :) już DD nie jest idealne ???
ktoś 2016-11-16 23:01
jestem tylko ciekaw dlaczego tak wiele komentarzy jest usunięte skoro jest w naszym kraju wolność słowa i wypowiedzi :)
Tena 2016-11-29 21:36
Proponowałabym także patrzeć w czy pracownicy ubrani wchodzą, a w czym wychodzą ...
w. 2017-02-07 20:15
ta firma jeszcze istnieje? bo były grupowe zwolnienia w grudniu. chciałam złożyc CV, ale nie wiem czy to ma sens?
zadowolony 2017-02-08 18:16
Firma istnieje ;) i ma się dobrze. Po redukcji w grudniu będą zatrudniać pracowników znowu od połowy marca. Dobrze płacą i do tego są wysokie jak na Legnicę premie. Możesz składać CV.
Ktoś 2017-02-15 13:18
(usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora)
Ktoś 2017-02-16 21:07
Nie ma sensu.
JDK 2017-02-20 00:16
Nick 2017-03-09 18:11
Tylko tyle można powiedzieć- nic
SKL 2017-04-18 09:54
Wynagrodzenie nie najgorsze, lecz niestety patologia wokół dyrektora i sam on. Co chwilę, jakieś zebrania przeciwko pracownikom, oraz wymagania, które przewyższają możliwości i już wyeksplaotowanego sprzętu, co chwile coś im się nie podoba, pracownicy - większość, donoszą na siebie wzajemnie nie ważne czy kolega czy rodzina, chyba dlatego , żeby móc zapuścić korzenie, każdy dział to inny świat, ale na tym samym fundamencie " jedzie" Pracowałam tam parę miesięcy temu i nie polecam, masowe zwolnienia i pojedyncze, człowiek nie wie czy na drugi dzień będzie miał pracę= stres.
Karo 2017-04-18 10:03
Przeraża mnie to , że trzeba wstawać czasem o 3 rano, zeby na 5:00 zacząć pracę w zakładzie, mało tego na 100% płatnego nie ma co liczyć za bardzo , bo kierują się tygodniowym grafikiem, więc , jak np. masz w grafiku 10h pracy to masz płacone normalnie ( bo tyle godzin masz w grafiku ) , jeżeli by Ci kazali zostać po tych np. 10h wtedy masz płacone 100% - Dobry patent , ale tylko dla firmy, bo dla pracownika to wyzysk.
szach mat! 2017-04-21 11:55
Szczerze nie polecam. Wiele komentarzy zostało usuniętych prze Adamina a to tylko przez to że było ich naprawdę dużo i negatywnych co powinno dać tobie do myślenia.
Jeśli szanujesz swój czas swoja godność to nawet nie składaj tam CV.
Jacobe 2017-04-21 15:52
Firma totalne dno... szkoda czasu niech to pada jak najszybciej tylko szkoda mi ludzi którzy tam obecnie pracują. Praca bez perspektyw, sami fałszywi ludzie poziom gorszy niż w podstawówce. Ale jak ktoś lubi pracować w obocie to Spreadshirt birkenau czeka :).
Wojtek 2017-04-24 12:07
Nie polecam!!! Na pierwszy rzut oka jest ładnie pięknie... potem zobaczysz ;)
Kemot 2017-05-04 15:53
Nie polecam w 100000 %
Towar według zapewnień miałem otrzymać 27.04.2017. Jest 04.05. i ch. ......
Anonim 2017-05-08 18:28
To jest chore i nie poważne, praca po 9,10,11 godzin, nocki zaczynające się w niedziele a kończące w następnym tyg w sobotę rano, takie rzeczy tylko w tym zakładzie bo w żadnym innym tak nie ma! Grafiki nie sprawiedliwe, jedni robią po 8 godzin inni po 10 poraaaażka NIE POLECAM!!!!
Jdk 2017-05-25 02:08
Głupio z twojej strony ze tak piszerz ludzie maja rodziny z dnia na dzień zwzolnieni to jest ok a się starają. Wiesz co wszystkiego dobrego. Popracuj tak byś miał odciski na dłoniach to pogadamy, weź pod uwagę że są też ludzie którzy mają rodzinę, zależy im na pracy a tu ciach grafik nie ma Cię umowy śmieciowej tez wynocha a kilka lat się robiło ładnie to tak .
Jdk 2017-05-25 02:19
Piszesz
zadowolony 2017-05-29 21:07
Widzę, że masz nieaktualne informacje, bo w maju przenieśli ponad 20 osób z agencji do Spreadshirt i mają przenosić kolejnych pracowników. Jeśli jesteś dobra i wydajnie pracujesz to jest to praca na lata. Firma jest wporzo bo płaci na czas i można wypracować sporą premie. Zarobki dużo lepsze niż na strefie a praca przyjemna i fajne koleżanki i koledzy. Potrzebują ludzi do pracy bo maja dużo zamówień.
Bartek 2017-05-30 03:22
Praca w tym zakładzie jest ok jeżeli mowa o samym wykonywaniu pracy. Bez względu na stanowisko jest prostsza niż w kiosku z gazetami :D i ciężko się zmęczyć.
Co innego to atmosfera i podejście do pracownika.
Umowa na tydz przez agencję evatech lub dap. Na chwilę i do widzenia.
Pracownicy którzy odnieśli sukces zawodowy :D czyli Ci z dłuższym stażem są na zmianach wydygani - zastraszeni chodzą jak w zegarku. Między sobą czują się niczym elita kardiochirurgów. Mają prawo. Przecież nie każdy może pracować dla spreadshirt :D Może nie wszyscy ale duża część strzela z ucha przez co atmosfera nigdy nie będzie normalna. Frajerstwo jest ewidentnie domeną całego zakładu. Widać na każdym piętrze.
Ludzie zarządzajacy zmianami nie mają pojęcia o kierowaniu ludźmi. Nie potrafią rozmawiać z pracownikami czy chociażby przekazywać informacji. Zaslepieni koszulkami nie widzą ludzi. Nie wystarczy być dobrym parobkiem żebym być na stanowisku kierowniczym. Oprócz znajomości tematu potrzebne są też umiejętności w kierowaniu ludźmi. Brak tych umiejętności to główny grzech zakładu. Potrzebne są czystki kadrowe i atmosfera się oczyści ale po co? komu na tym zależy? :) nie polecam. Szkoda czasu. Bartek.
Smiechu Warte 2017-05-30 18:30
~~Bartek i ~~Zadowolony to wypowiedzi "ludzi szefa". tworzą tu pozory jakoby wypowiadali sie jako zwykli pracownicy. Wystarczy się wczytać i widać kto te wypowiedzi opracował i tu wklepał. Wstyd, normalnie zaklamane działania jak w Brukseli przeciw Polsce
zadowolony 2017-06-01 12:07
Widać, że cię to bardzo boli, że są osoby zadowolone z pracy w naszej firmie, a przejścia z agencji do Spreadshirt pokazują, że firma dalej z sukcesem się rozwija i docenia swoich pracowników. Wiele osób pracuje u nas już po kilka lat i nie zamierzają odchodzić zwłaszcza, że zarobki i premie są coraz wyższe :)
Marek z Konina 2017-06-01 17:34
nie można w tej firmie złożyć żadnej reklamacji - paranoja ! nikt mi nie odpisał na reklamację - paranoja ! Nie znają języka polskiego - paranoja !! NIE POLECAM !
Bartek 2017-06-02 18:29
Zgadzam się w 100%
Dd 2017-06-21 21:08
Nie ma to jak usunąć posty z dwóch tygodni xD
była pracownica 2017-06-22 12:24
Haha dokładnie. Wszystko ocenzurowane co dzieje się na dd i nie tylko :D
Aa 2017-06-22 20:54
Trzeba kilka postów JurgeJurgenowi wysłać ????
Zostaw swoją opinię o Spreadshirt Polska sp. z o.o. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spreadshirt Polska sp. z o.o.