Opinie o spreadshirt.pl - sprd.net AG

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spreadshirt Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spreadshirt Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spreadshirt Polska sp. z o.o. w Legnica

Czy Spreadshirt Polska sp. z o.o. zatrudnia studentów?

lala

Tak

Pracowmik

Na kornitach na nockach dzieją się tam cuda zresztą na całej tej zmianie . Ka... Ty przestań wypracować szopki załamanej dziewczynki jak Ty się zachowujesz dziewczyno masz 29 lat A zachowuje się jak małolata Masz już dziecko i męża oni mają teraz cierpieć przez Ciebie i twoje zachowanie wstyd mi za Ciebie .

Niewazne
@Pracowmik

Dajcie już spokój zajmijcie się praca i swoją rodziną!!!! Święta się zbliżają mówi wam to coś???!!!

@pracownik
@Pracowmik

Masz rację co tam się dzieje to szok A SV jeszcze na to pozwala . Nie żal mi kasi... zachowuje się jak małolata nie pozdrawiam .

Pączek
@Pracowmik

Bez obrazy, ale osoby które piszą że życie prywatę ich współ pracowników nie interesuje, mega szanuje. Zaś do tych osób które próbują oczerniać na forach nie pod swoim nazwiskiem, uważam za naprawdę nieprzyzwoite. ( nawet jeśli wierzycie w to co piszecie,) proszę zastanówcie się jak by to było gdyby, gdybyście byli na miejscu tej Pani.

Pączek
@Pracowmik

Przepraszam ale czy prywatne życie współpracowników, przeszkadza pani w wykonywaniu własnej pracy. Jeśli nie to nie rozumiem sensu pisania takich postów.

Cześć mam pytanko jak może w kadrach siedzieć kobieta która chciała się rucha* z pracownikiem produkcji ? Coś tu chyba nie poszło nie tak nie mówiąc o tym ze nie ogarnia excela na którym pracuje na codzień. Żenada

Wszyscy ciekawscy

A co ciebie to obchodzi kto z kim się **** ? Chcesz jakiejs sensacji to obejrzyj Malanowskiego na Tvpuls. Niektorzy to są (usunięte przez administratora) albo zazdrośni. Nie zazdroszcze i nie pozdrawiam

Czy są przyjęcia do pracy? Z kim się kontaktować? Jakiś namiar ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spreadshirt Polska sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Czy są przyjecia na magazyn w Legnicy?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Spreadshirt Polska sp. z o.o.?

Zjedzony zywcem

Nie wygląda. Wszystkie dobre fuszki obstawione. Możesz stanąć na lini. Pozdrawiam buzka

Zyga

Uważam że to co się dziej w firmie to jest jedno wielkie nie porozumienie. Traktowanie ludzi nie fer. Niektórzy pracują lepiej od innych a mają gorsza premie. Takie faforyzowanie starych pracowników. Żenada. I te zwolnienia z powodu epidemi. Zwolnili naprawdę fajne oosby. Jedna naprawdę fajna. I dobrze pracowała naprawdę złoty pracownik. A tak została potraktowana. Nie jest do fer. Ale cóż jakie opinie taka firma. Praca ogólne jest fajna. I kasa też. Ale nie można tak traktować ludzi.

wasyli

Halo halo, jak tam obecnie w zakładzie? Jest robota? Zastanawiam się czy by nie wrócić.

Markotny
@wasyli

W obecnej chwili to nawet dyrektor uciekł jako pierwszy

Maja

Przecież oni tacy zdrowi są, nie potrzeba nawet testów żeby to stwierdzić

Malwa
@Markotny

A dyrektor to wogole się czymś interesuje??? Bo jakoś nie zauwazylam

pomiot
@wasyli

Nie wracaj, zwalniają, nie ma zatrudnienia

lala
@Maja

NIe

Alktir

To prawda że zwalniają z roboty każdego?

Bbb

W internecie nikt anonimowy nie jest, więc pozostaje mi, koleżko poniżej, powiedzieć 'do zobaczenia'. ;)

@Bbb

Chyba nie ma sensu wdawać się w takie dyskusje. Na pewno znajdzie się kilka osób, które chciałby się dowiedzieć czegoś o warunkach pracy w Spreadshirt, więc wypadałoby im pomóc. Jak tam jest z wynagrodzeniem w tej chwili? Jest ono adekwatne do ilości obowiązków?

Skarpetki_Stefana

Ja tam nie wiem o co chodzi z tym całym Spredawertem ale pozdro dla ludzi z magazynu trzymajcie poziom chłopaki!!!!!!

xxxxxd

Podziękowanie dla muminków z dobierania… nikt tak jak oni, potrafią zniszczyć komuś życie, z chorego urojenia brzyduli nawet dziewczyny straciły charyzmę. Wystarczy tylko iść do biura i donieść na kogoś. Tak najlepszy pracownik jest zastępowany shrekiem. Pozdrawiam te normalne, jesteśmy z wami.:::))))))))))

Czy rozmowa rekrutacyjna w Spreadshirt Polska sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Maro

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się po rumuńsku

smyk

Panie Mateuszu kultury to proszę aby się Pan sam nauczył, jak można tak swoich ludzi(usunięte przez administratora) . Ta lista to po prostu niech Pan Szanowy sobie sam przeczyta. brak słow

Luku

Pomysł?? To żenada. Mamy podział na vipy i robole

xyz
@Luku

Na tej zmianie (usunięte przez administratora) zawsze byli lepiej traktowani. Kogo to dziwi?

smyk

Zły humor zostawić poza pracą, będą oceniac kulturę, nie można gadać notorycznie, nie będą tolerować tel, a sam cały czas na necie siedzi, trzeba też że zrozumieniem pytać a najlepszy ostatni punkt buhaaahaa nie dostaliście tego????

Takaja
@smyk

Nie. A kto to wymyślił?

@pracownik

W tej firmie zostają osoby które naprawdę sprzedają wszystko SV , kierownicę popatrzcie na Kasi...ze zmiany Karoliny, dziewczyna pracuję tam 9 lub więcej lat w dalszym ciągu zachowuję się jak małolata , małolata sobie dorwała zdradza jawnie męża na zakładzie i po za nim zrobi pokaz załamanej dziewczyny walnie z zup...dwie osoby i pracuję dalej i takie osoby tam pracują UWAGA na nią wszystko pepla SV i nie tylko nie pozdrawiam .

@ja
@@pracownik

Tak to prawda co napisałeś dalej latają za sobą jak by się nic nie stało A szczególnie na nockach , dziewczynow co Ty robisz zastanów się.

Niewazne
@@ja

Wy dalej o tym? Stało się to już nudne,chyba zazdrość przez was przemawia,bleee

Gosc123
@@pracownik

A skąd wiesz jaka ona jest w domu? Skoro masz jaja żeby pisać na forum to powiedz jej to prosto w oczy!!! Pozdrawiam

maja

HR??? chyba nie wiesz co piszesz. Pani A... mega pomocna i życiowa babka. W innych firmach kadry mają cie w (usunięte przez administratora) tu jest inaczej

Xxxx
@maja

Zgadzam się

@maja

Zgadzam się ????

@Tymek

Miało być :) zamiast znaków zapytania hehe

Tymek

Firma spoko nie ma co narzekać.

Da...

Najgorsze jest to że zapier*alasz jak glupi, starasz się jak możesz bo Ci zależy na tej robocie jak na żadnej innej a tu takie świństwo. Zostawiają osoby które mają totalnie wyj.... A te co potrzebują tej pracy to zostają zwolnieni. Ale jak to mówiła URMA ???????? Przyjdźcie w maju lub kwietniu, wtedy pracownicy zostają z nami na długie lata ???????????? A po dwóch miesiącach znów Cię zwolnia. Na pracę nie ma co narzekać bo naprawdę fajna ale ludzie którzy tam pracują w sensie HR, biura itp to z automatu do wystrzelania. Pozdrawiam :)

Złowrogi Pomruk Odbytu Cesarza

Ludzie, piszecie tu takie śmieci że mnie kukle swędzą. Ktoś was tam siłą trzyma? Pieniądze nie są złe, zmiana Karoliny i Wioli jest świetna (Inne akurat to same nieroby, tylko czekają aż my coś zrobimy), a prywatne sprawy innych są... Prywatne, co was obchodzi co kto robi poza pracą? Ogarnijcie się bo jak czytam te bzdury to bym was oblał octem i nadrukował na czole pisiora. Pracuję tam może niedługo, bo ponad trzy miesiące, ale na pracę nie narzekam. Teraz może trzeba zasuwać jak cygańskie dzieci na festynie kradnące portfele, ale potem? Zerówki, minimum pracy, walnijcie się w te puste łby. Pozdrawiam!

Leyla
@Złowrogi Pomruk Odbytu Cesarza

Buahahahaha ale mnie rozbawiles. Wszyscy ciezko pracuja a nie tylko karoliny zmiana. U niej jest tylko najwiecej pracownikow na zmianie i dzieki temu moze wszystkie stanowiska obsadzic. Wiem co mowie bo nakladamy sie teraz zmianami.

HAHAHAHauwbahai

Ludzie jeśli zamierzacie iść tam do pracy to dobrze to przemyślcie! Umowa do końcach miesiąca napierdzielacie soboty wszystkie nadgodziny a przychodzi co do czego i cudowna (usunięte przez administratora) Wraz z kierowniczka produkcji nie przedłuża wam umowy bo przeciez nie potrzebują tylu ludzi:) jeśli dobrze lizecie (usunięte przez administratora) to zostaniecie jeśli nie to z praca mozecie sie pożegnać. Wszyscy dobrze wiedzieli co się swieci nikt nie dał znać, ci którzy się podlizują są ulubieńcami, co z tego ze wyrabiacie normę? Robicie jak (usunięte przez administratora) Premi świątecznej i tak nie dostaniecie bo dadzą wam urlop a to już do tego dyskwalifikuje!!!! Maszynki wam zostają itd:) pozdrowienia dla wszystkich pracownikow i ulubionej kierowniczki PANI UUUUU i jej pomocniczki!!!!!

Brother
@HAHAHAHauwbahai

Dokładnie hahaha cała prawda ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Spreadshirt Polska sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Spreadshirt Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spreadshirt Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spreadshirt Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 8 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spreadshirt Polska sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 209 ocen.

Spreadshirt Polska sp. z o.o.