Opinie o Rileta Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rileta Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rileta Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rileta Sp. z o.o. w Legnica

Administrator Nowy wpis

Rileta Sp. z o.o. w mieście Legnica poszukiwała pracowników na specjalista ds. ochrony środowiska. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Czy w ADO Polska Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ania Nowy wpis

Hej Bartku. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. W temacie organizacji posiłków pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Voss Fluid z Legnicy. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To dość wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli idzie o reklamacje, które załatwia się od ręki. Pozdrawiam. Ania.

Agata

@ktosiek, dziękuję za informację. Pracujesz w tej firmie? Możesz powiedzieć coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Jak przedstawia się sytuacja pracowników w firmie, której dotyczy wątek? Polecacie aplikować?

Nick Nowy wpis
@Agata

Firma o nazwie ADO nazywa się teraz inaczej. Ten wątek powinien zostać zamknięty.

Agata

@MORDA wątek dotyczy firmy ADO Polska. Czy firma zmieniła nazwę w ostatnim czasie? Tak chcę się dowiedzieć jak najwięcej informacji, bo jestem moderatorem forum gowork.pl i chcę pomagać osobom zainteresowanym pracą w ADO Polska prowadząc tor dyskusji na forum. Tym spowodowane są moje pytania. I dzięki merytorycznym odpowiedziom jesteśmy w stanie razem komuś pomóc.

ktosiek
@Agata

Obecna nazwa firmy to Rileta.

ana

słyszałam że kiedyś jakaś pracownica ADO napisała książkę, czy ktoś wie jaki miała tytuł ?

@ana

Napisała- nawet już 6 książek - niestety żadna o ADO - takie tam dyrdymały, nie ma sie czym podniecać

Agata

@Brawo JA masz rację, że różne są opinie różnych osób, ale skoro zacząłeś temat to może warto już go pociągnąć i wytłumaczyć co miałeś na myśli i odpowiedzieć na moje pytania? Podejmiesz się tego?

MORDA
@Agata

Albo chcesz przyjść i pracować albo wyciągnąć informacje. Sądząc po pierwszej dacie wpisu chyba raczej to drugie skoro jeszcze Cię tam nie ma i chcesz się dowiedzieć ciągle czegoś nowego. Ale jak masz dotrzeć do firmy skoro piszesz ADO Polska. ....firma nazywa się RILETA .

Agata

@Brawo JA czy opisujesz pracę dziewczyn z jakiegoś biura? W jaki sposób postarały się o podwyżki? Czy to była jakaś "walka" u szefa o podwyżki? Czy łatwo w firmie ADO Polska takie rzeczy się negocjuje? Każda dodatkowa informacja może być cenna.

@Agata

Zatrudnij się i będziesz miała własne zdanie. Bo ile "gęb" tyle opinii

Brawo JA

I jeszcze jedno. Narzekacie na tzw "związki" .dziewczyny dały z siebie naprawdę dużo. Najlepiej siedzieć na (usunięte przez administratora) i narzekać. Gdyby nie one to byłaby najniższa ale nie dopuściły do tego. A ile osób im podziękowalo za to że socjal wrócił. Ale o pieniądze każdy się upomina kiedy i ile. Proponuję zając ich miejsce i postarać się o coś nowego. ....dziwię się że mają ochotę jeszcze to ciągnąć. ...a co do pani M.S.???????????? wszystko co piszą to prawda. Każdego wygryzie żeby mieć to stanowisko. ...

Brawo JA

Jest lepiej. A inne firmy ???? wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Najgorzej jak ktoś chce zarobić nic nie robiąc. Takich wszędzie pełno. Każdy od czegoś musi zacząć niestety

@Brawo JA

Poza tym. Ja tam jeszcze pracuje. I jakoś nie narzekam. Podkreślam, że pracuje na produkcji jako "szarak" .i zarobki mi wzrosły. Jak ktoś chce pracować to prace znajdzie i będą go doceniać ????

to ja

Ja ,pracowałem w dobrych latach ,w magazynie,teraz to ponoć najgorsza firma na strefie,do teraz mam tam znajomych,raczej nie polecają,nie róbcie sobie kobiety krzywdy idąc tam do pracy,oczywiście nie wszystkie są beee,najmilej wspominam Beatkę W....och

@As a czy probowales sie do nich dostac do pracy moze? bo ja szukalem ofert ale poki co byly tylko jakas do handlu i to dawno temu wiec pewnie nieaktualna

iza

Szukam pracy jako krawcowa, czy warto ubiegać się o nią w tej firmie ? Mam małe doświadczenie

olko

Nie ma co narzekać. Do tej pory się już pewnie zmieniło na lepsze...

pr

Bagietka34, jeśli 1500 dla szwaczki to nie są złe pieniądze, to ja się pytam, w jakim ty świecie żyjesz? Wyobraź sobie, masz dziecko lub dwoje a twój mąż np. szuka pracy. Bo i takie przypadki były w Rilecie. Dojazd- każdy musi dojechać na strefę. Chyba że mieszka tuż przy niej. Ludzie dojeżdżają z okolic, a więc dziennie pokonują 15-25 km w jedną stronę. Obudź się i spróbuj sama się utrzymać za 1500 zł.

pr

Sama rozmawiałam ze szwaczkami. Mają 1400-1500 zł. Do tego muszą codziennie dojeżdżać i zostaje 1200-1300 zł. Kto tam nie był, to nie ma pojęcia o niczym. To fakt, firany są ładne. Nie wiem, jak dobra jakość. Na tym się już nie znam. Ale wyglądają nieźle. I co z tego, jak tyle się tam zarabia?

bronek:)

Brązowy pozdrowienia dla ciebie!!! Niedługo prezesem zostaniesz w Rilecie. Hehe a zaczynałeś od jazdy na myjnie autem szefa, książkę powinieneś napisać na ten temat. Szprechasz już trochę czy dalej kaleczysz?

tuptus

firma smiechu warta obiecuja złote góry a dalej nic nie robia ci którzy nie maja perspektyw zostali,a ci bardziej ambitniejsi odeszli w koncu kto by chciał za taki psie pieniadze tam robic

Ambitni ludzie już dawno z tamtąd uciekli,zostali tylko ci którzy lubią być obrażani i poniżani. Mam nadzieje ze w końcu do nich dotrze,ze jest pełno pracy na strefie na wiele lepszych warunkach.Ludzie obudźcie się i uciekajcie z tego rynsztoku.

LOL

I po co te ciągłe żale?Chyba jest o.k skoro ciągle tam pracujecie,i nie mówcie,że nie macie wyjścia i musicie w Rileta pracować,bo nie ma sytuacji bez wyjścia,dla chcącego nic trudnego,zwłaszcza,że na strefie pracy skolko godno,tylko trzeba chcieć uwolnić się od kieratu.

A na wzorach myslicie ze dobrze? Jedna drugiej obrabia d*pe obiecuja i kłamia odradzam prace firma gó*no warta jesli sie pytasz tam kogokolwiek w swojej sprawie ,to oczywiscie nikt nic tam nie wie. Patologia!

Zostaw merytoryczną opinię o Rileta Sp. z o.o. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rileta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rileta Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rileta Sp. z o.o.