Opinie o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saia Burgess Poland sp zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Saia Burgess Poland sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

ona

falszywi ludzie w pracy- marne zarobki.

nick

[usunięte przez moderatora] pracownika, smieciowa umowa, towarzystwo do bani i ogolnie nie polecam roboty tutaj.

silniki

Jedno i to samo znalazłaś sobie ofiarę i tak ja gnębisz ale sadze ze idzie ci to bardzo nie udolnie , zazdrosna dziewczynka z kompleksami- ogarnij się troszkę bo ten temat się już znudził ............

go

wiem która to jest przemiła osoba a w środku sama nienawiść wygryzie liderkę na bank.uważajcie na nią ma dar przekonywania

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Saia Burgess Poland sp zoo? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
lulu

SKAKANIE DO GARDEŁ NIC NAM TU NIE DA POWINNYŚMY SIE ZASTANOWIĆ CO ZROBIĆ ŻEBY PRACOWAŁO SIE W TEJ FIRMIE LEPIEJ I LŻEJ BEZ STRESU,[usunięte przez moderatora] ITP...............

M

ŻENADA!!!!!!!!!!!!!

..................................................

popieram :)

syn

a co z ta[usunięte przez moderatora]? znacie jej nazwisko? ..nikt nie zastanawial sie zeby pogrozic prezesowi czy tam dyrektorowi zbiorowym pozwem o[usunięte przez moderatora]?

GOĄ

A JAK TAM LIDER MALARA

lulu

Popieram to co sie tam wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie niekture to liderkom by do [usunięte przez moderatora] bez mydła weszły,a one i tak maja na was [usunięte przez moderatora] i obgadują was do koleżanek i sie śmieja na tym zakładzie to[usunięte przez moderatora]g,stres i szykanowanie drugiej osoby już nie wspomne o obgadywaniu jedna na drugą i donoszeniu istny (usunięte przez administratora) .....

góra

w tej robocie prawie wszyscy sa wredni, laski popieprzone, ze szkoda gadac...nie bede wymieniac nazwisk...ogolnie firma dno, niektore co dluzej pracuja mysla ze sa bog wie kim a to zwykla tania sila robocza...i trzymaja sie kurczowo roboty, za ta norme to w ogien by wpadly co za glupie naiwne babska :)

syn

drogie panie, jak sie nazywa ta pani [usunięte przez moderatora] mam ochote wyslac do niej list, jak ja spotkam to ja juz sobie z nia porozmawiam.. jak mozna sie tak zachowywac, moja mama wraca umeczona z pracy i ze lzami w oczach bo jakas [usunięte przez moderatora]a tak a nie inaczej sie zachowuje, pytam,, jaka niby szkole pani anetka skonczyla, gdzie nauczyla sie byc taka wredna [usunięte przez moderatora]?

Pan

żałosne to mało powiedziane.. kobiety tu piszące o wyglądzie i inny tym podobnych 'sprawach' powinny wrócić do gimnazjum bo tam się zatrzymały w rozwoju. Nie dziwię się że 'góra' zwalnia jak chce i nie traktuje poważnie kobiet z produkcji, bo choć mogą i pracują tam normalne osoby, to większość jednak to bezmyślne stwory które nie zasługują na poważne traktowanie. Są poważne problemy w tej firmie i osoby które nie nadają się na swoje stanowiska, ale kto się będzie tym przejmował póki produkcja idzie a największym problemem to ze jakaś baba ma śmieszną fryzurę i o to jest afera. Ale kto jaki poziom reprezentuje, takie ma i problemy.. Szkoda mi tylko dzieci, mężów i chłopaków tych pustych 'laseczek', z kim się człowiek nie zwiąże żeby tylko po*upić.. :)

ona

A [usunięte przez moderatora] zostaja najwieksze lesery które maja dwie lewe rece tak jak [usunięte przez moderatora] gdyby nie psełdo przyjaciółka dawno bys wyleciała.

lola

Nic się nie zmieniło ,dalej jest tak samo albo jeszcze gorzej,przy (usunięte przez administratora) asom kierowników wolno wszystko im się uwagi nie zwraca jak godzinami gadają przez telefon i udają że pracują,a zwykłemu pracownikowi nie wolno nic.Więc po staremu.

a07

Czy w tej firmie coś cię zmieniło?

aaaa

A co mnie obchodzi jak się ktoś maluje, czesze i ubiera do pracy. Idę do pracy, skupiam się na tym co mam zrobić i po 8 godzinkach zmykam do domku, naprawdę szkoda czasu na głupoty. Ciekawi mnie tylko jedno, jaka zazdrość musi przemawiać przez niektóre panie, którym przeszkadza ubiór pań z biura, bo przecież my panie z produkcji mamy zwykłe koszulki więc one tez mają mieć takie, tylko przypomnijcie sobie czasy fartuszków, jakie wtedy wydekoldowane chodziłyśmy, pod fartuszkiem musiałabyć jakaś ładna sexi bluzeczka, no a teraz niema jak. Wstyd mi na zebraniach przy dyrektorze i prezesie, którzy sie z nas śmieją ile wlezie, i wynika z tego, iż tak naprawdę żanych powazniejszych problemów w naszej firmie nie ma, skoro zajmujemy się już takimi bzdetami

Jeteś okrutna ,czy zdajesz sobie sprawę jak ranisz drugiego człowieka i do czego może doprowadzić twoja głupota.Ogarnij się kobieto!!!!!!!!!!! Pani[usunięte przez moderatora] niech się pani nie przejmuje ,głupota ludzka nie zna granic. Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt

mmm

Życze wszystkim pracownikom Wesołych świąt,spokojnych i zdrowych oraz Szczęśliwego Nowego Roku,oby w nowym roku była dla nas praca.Żebyście się już nie obrażały,na forum,i życze Wam wiecej uśmiechu w pracy ,tolerancji dla innych.

x y z

niby dorosłe a głupie jak dzieci... opamiętajcie się kobiety! jedna drugą oczernia,wyzywa a przychodzi wigilia zakładowa to piękne życzenia jedna drugiej składa, buzi buzi cmok cmok, śliczne uśmiechy od ucha do ucha, a potem....jak stado do żarcia i myk do szafeczki schować i będzie do domu dla rodziny ;/ jesteście beznadziejne;/ zakłamane, fałszywe i żadnej już ufać nie można. może nowy rok przyniesie Wam nowy rozum... WESOŁYCH....

Zostaw merytoryczną opinię o Saia Burgess Poland sp zoo - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saia Burgess Poland sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Saia Burgess Poland sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Saia Burgess Poland sp zoo
2.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Józefa Cieszkowskiego 26
    42-500 Dąbrowa Górnicza