Opinie o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saia Burgess Poland sp zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Saia Burgess Poland sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

Żenada forum pracownicze zamieniło się w obgadywanie ludzi :) i tak właśnie piszą osoby które maja niska samo ocenę siebie obrażając innych bardzo płytkie :)

trololol

skoro nam zostało zoo to Tobie z całym szacunkiem praca na Wawelu ;-)

ja tu o tym, żeby się zastanowić zanim coś się o kimś napisze, a koleżanka wręcz przeciwnie, żeby dowalić, już dzieci w podstawówce wiedzą, co to czytanie ze zrozumieniem, ale u nas widocznie jesteśmy o jeden poziom niżej, jaki WSTYD !!!!!!

kobiety ogarnijcie się!!! czy każda z was, to modelka w firmowych ciuchach? raczej nie!! bo na \"ryneczku\", to niejedną \"firmową modelkę\" można spotkać, a niektóre, to nawet nie wiedzą o istnieniu antyprespirantów!! to forum, to wielka porażka, miejcie odwagę powiedzieć komuś prosto w oczy te wasze żenujące spostrzeżenia, a nie tak anonimowo się wyżywać na ludziach, których tak naprawdę czasami kompletnie nie znacie!!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Saia Burgess Poland sp zoo? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

na twoich niby nie widać sładów znoszenia...eh...zenada

boa

Kazda chociaz wyglada jak kobieta cóz brakuje nam toleranci do odmienców moze kiedys to sie zmieni a na dzis lolek niech chociaz sie umyje i w nowe rzeczy za inwestuje bo te na tych juz widac slady znoszenia.

wy ludzie naprawde nie macie sie czym zajmować? to forum nie bylo zalożone po to by ludzi oczerniać i zachowywać się jak rozwydrzone głupie baby.."przedszkole" a takie odnosze wrazenie ze z takimi tam pracujemy , zastanowcie sie nad soba....

Kashmir :)

wkurzona - 2012-11-06 06:41:56 Związki,jakie związki ,aby nazywać się związkami trzeba coś robić w sprawie ogółu a nasza przewodnicząca ma wszystkow czterech literach nic nie robi nawet nie próbuje żadnych negocjacji,nie odzywa się słowem u prezesa siedzi jak mysz pod miotłą.Po to ma radców prawnych żeby z nich korzystać ale po co .Ważne że ma ciepłą posadkę i składkowiczów którzy na nią między innymi płacą.Ja też jestem w niby związkach ale tylko do grudnia jak większość osób z którymi rozmawiałam.W związkach można by zostać gdyby zmienili przewodniczącą,a ona będzie jeszcze dwa lata więc nie ma sensu.Pozdrawiam Lolka-[usunięte przez moderatora]! Konfidencja nie śpi. Lolek przy (usunięte przez administratora) as kierowniczki[usunięte przez moderatora].Lolek Rób więcej więcej nie przestawaj tylko się nie [usunięte przez moderatora] :P

wkurzona

Kashmir :)

Ja to uważam,że jak kierowniczka Aneta z Przełączników mówi,że powinny się pracownicy cieszyć,że mają ciepło i na głowę im się nie leje to już mają byc happy i robić zawyżone normy które są maksimum możliwości i trzeba mieć dobry dzień żeby wyrobić lub nawet jak się go ma to się nie da.Norma powinna być średnią a nie jest. Dlatego myślę,że zabieranie premii przez zawyżone normy nie powinno być stosowane. Ogólnie to zauważyłem,że Aneta to widzi tylko skutek, a nie przyczynę jeśli ktoś z pracowników których ma do dyspozycji.A niskie uposażenie pracowników jest głównym,a może i jedynym powodem przez który pracownicy nie traktują tej pracy nie tyle poważnie co co nie do końca wkładają w nią w pełni swoje zaangażowanie.No ale w sumie nie ma się co dziwić.Skoro mało dostaję to i mało z siebie daje.Proste,bo wynagrodzenie miesięczne 1400 zł/miesięcznie to przy dzisiejszych cenach i kosztach utrzymania jakaś kpina! Gdyby dać uczciwie bez [usunięte przez moderatora] tak jak to jest teraz zarobić pracownikom produkcji czyli tym, którzy są lokomotywą i ciągną te wagoniki ok.2000 zł netto/miesiąc to i relacje by się wśród wszystkich by się poprawiły a i firma by w dalszej perspektywie skorzystała.Wiadomo nie od dziś,że firma to ludzie.Dzięki nim to wszystko,a w tej chwili są wynagradzani poniżająco. Ktoś kto ustala takie niskie stawki powinien się otrząsnąć! Jak ludzie nie mają pieniędzy to się robi patologia społeczna i cierpimy wszyscy. Ot takie altruistyczne podejście trzeba wykazać :) Proszę to dla was. Pozdrawiam ludzi dobrej woli :)

Że co proszę?

detroit - 2012-10-21 00:46:12 A co cie to obchodzi co ona robi na imprezach czy wylewa czy nie to jej sprawa nie twoja wez ty sie ogarnij i zajmij soba, a co do zwiazków to mysle ze jesli ktoś wpłąca pare złotych i liczy na spore kokosy to chyba ma coś z głową :DPrzepraszam bardzo to ile w takim razie trzeba płacić , żeby móc oczekiwać czegoś konkretnego?? całe szczęście ja już tych \\\"pare złotych\\\" nie płacę czy ze związkami czy bez nich nie odczuwam specjalnej różnicy Nie liczę na kokosy , ale najwyraźniej kokosy trzeba by płacić aby móc czegokolwiek pozytywnego oczekiwać... Zdaje sobie sprawę , że trudno jest negocjować z Kierownictwem ale litości! Zatem mamy coś z głową , że pragniemy lepszego bytu. płac, umów, poczucia \\\"bezpieczeństwa\\\"... I szanujmy się trochę chociaż te 8 godzin. Nikt nie każe każdego lubić, ale naprawdę tak ciężko odnosić się normalnie przez ten czas do osoby z którą się współpracuje. Przyjemnie Wam to czytać i wysłuchiwać? Bądźmy albo może chociaż spróbujmy być bardziej ludzcy...

rok

aaaa - 2012-10-29 19:15:58 Tak, wszyscy są winni dookoła, kierownicy, liderzy na kogoś trzeba przecież winę zgonić, bo przecież wszyscy monterzy to super pracownicy A co może nie

aaaa

a co lider ma do zwolnienia ? bez przesady ale az takiej władzy nie mają żeby decydować czy dana osoba ma iść na inną linie czy ma zostać zwolniona a jeśli tak myślicie to jesteście w błędzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

opl

Pozatym liderki też są dobre,komuś kończy sie umowa to zamiast dac tą osobę na inną linię to po co lepiej nich ją zwolnia,głównie lider z UB .

mmm

praccccujeTam - 2012-10-22 23:37:17 Dokladnie. Zwiazki nic nie robia. Chca zeby duzo ludzi sie zapisywalo do nich ale po co ? jak one tak j.w pisalam nie robia nic i na wszystko sie godza tak jak z tym sprzataniem ... prosze was gdzie sa zwiazki w ty momencie zeby tak bylo ? w innych zakladacj jest normalnie postojowe a nie jakies wymyslanie badziewnej pracy pracownikom... Zgadza się jest to żenujące aby panie sprzatały,tak jakby nie mogły być na postojowym.A za takie pieniądze jak wiazki pobieraja a potem paczki na swięta dostajemy,to kazda jakby sobie ta kase odłożyła to jaką paczkę by miała.Jeszcze na początku to może działała a teraz to jej na zakładzie więcej nie ma niz jest,jak związków nie będzie to ciekawe jak będzie pani przewodniczaca się czuła jak ja zwolnią tak jak inne panie.

praccccujeTam

mmm

Zgadza się związki wogóle nie walcza o pracownikow

mmm

Agnieszka - 2012-10-17 15:58:03 Czemu zamiast postojowego każą dziewczyną sprzątać ? Przecież to jest koszmarne.. Związki powinny coś z tym zrobićZgadzam się ,jak nie ma pracy to każą sprzątać zamiast dać postojowe albo najlepiej wysyłać na urlop ale oczywiście nie ma przymusu.Ani związki,ani rada zakładowa nic z tym nie robią.

Agnieszka

Zostaw merytoryczną opinię o Saia Burgess Poland sp zoo - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saia Burgess Poland sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Saia Burgess Poland sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Saia Burgess Poland sp zoo
2.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Józefa Cieszkowskiego 26
    42-500 Dąbrowa Górnicza