Opinie o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saia Burgess Poland sp zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Saia Burgess Poland sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

na silnikach pani lider [usunięte przez moderatora] i pani [usunięte przez moderatora] to na nikim nie zostawiają suchej nitki do [usunięte przez moderatora] ładnie tiutają a potem ją obgadują jak każdą jedną ,nawet na panią kierownik obgadały ,że życza pieniądze i nie oddaje .Pani [usunięte przez moderatora] to wymienia 3 druty na nawijarce a podaje 5 żeby więcej normy nie robić,natomiast pani lider legalnie pozwala chodzić na papierosy,podpisuje urlopy na żadanie jak nie ma cię w pracy jako normalny urlop i wiele innych rzeczy razem z panią [usunięte przez moderatora] .Szkoda tylko pani [usunięte przez moderatora] bo wszystko się jej wypytują a potem ja obgadują i jak powie pani [usunięte przez moderatora] to tak robi pani lider ....

abebe

ciągle te switche i switche... a motory? jakie są lideki na motorach???

bububu

Co do linii xc jeśli chodzi o zmiane [usunięte przez moderatora] to porażka totalna. Ciągle "AFERY" to normalka. Nie można sobie porozmawiać bo Wielka Pani Lider sie nie może skupić ale jak ona się śmieje na całe gardło to jest wszystko dobrze. Bardzo często znika na długi czas żeby pogadać z koleżankami na magazynie lub innym liderem. Jak któraś ma awarię to ustawiacz ma dobrobić no ale trzeba jej być wiedznie wdzieczną bo ona nam DAJE premie. Wymaga żebyśmy robiły normę w pierwszy dzień a sama nic nie potrafi zrobić i dlatego nas nie zastępuję. Gdyby nie ustawiacz to musiałaby pracować po 12 h żeby ze wszystkim zdążyć.Ta kobieta wogóle się nie nadaję na to stanowisko!!

Qrka

i bardzo dobrze że nareszcie motory i przełączniki będą połączone, (usunięte przez administratora) jest właśnie dlatego że są osobno i jest nierówne traktowanie pracowników tych dwóch działów, wkońcu skończą sie komentarze typu "a bo na przełącznikach to mają o niebo lepiej", takie moja zdanie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Saia Burgess Poland sp zoo? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
ona

zanim przeniosą nasz zakład, to dużooo czasu upłynie... budowa miała rozpocząć się w lutym a tutaj mamy prawie lipiec, i ani widu ani słychu... za (usunięte przez administratora) ie? czy ja wiem... a co do bałaganu to teraz jest bałagan, a tam przynajmniej będzie bardziej przejrzyście ;D takie moje skromne zdanie...

praca

Drogie panie a co wy na to ze nasz zakład przenosza i to na takie za (usunięte przez administratora) ie silniki i przełaczniki razem zrobi sie bałagan.

aaaa

A co wy myślicie że ustawiacz robi to celowo? a co by z tego miał - ponowny powrót na linie i ustawienie maszyny? ustawiacze też mają swoja pracę, nie tylko na lini, a jak mają chwilkę czasu to coś złego? tak was to złości, wam się pewnie nie zdarza mieć chwilki swobody?

bea

Niestety trzeba sie prosic o ustawienie maszynki a jak kogos ustawiacz nie lubi to tak robi aby jej nie ustawic dobrze, jeszcze te czeste wychodne na papierosa i kawe tyczy sie tez to liderek .

norma

Zgadzam się z opinią Pani\\\' z nickiem \\\" kula\\\" bo jeśli wam nie pasuje montować to zgłoście sie na ochotnika na te stanowiska czyli ustawiacz i pająk czy nawet lider droga do kierownictwa jest otwarta.Ciekawe czy 0,1 % z was prosta temu.Zajmijny sie pracą a nie pierdołami..

kula

Z Panią [usunięte przez moderatora] pracowałam przez dłuższy czas i nie zauważyłam że się obijają, poprostu umiją sobie zorganizować czas tak że zrobią dużo w szybkim tempie.Robią co w ich obowiązkach a nawet więcej.Byłam szkolana kiedyś na ustawiacza ale nie sprostałam temu bo trzeba miec pojęcie co sie robi.Jak się dobrze ustawi maszyne to sie robi dobrze przez calą referencje ale to trzeba umieć tak jak pani [usunięte przez moderatora] Spójżmy na to ze strony obowiązków jakie mają ustawiacz i pająk a nie czepiajmy sie ich bo to was boli że ktoś siedzi ustawiając maszynke a wy tego nie widzicie.. A tak wogóle to niech każda z nas sie zajmie swoją pracą bo chyba normy są jednak za niskie ze macie czas na obserwowanie innych.Prezes by się ucieszył jak by miał wiecej spływów niż ma. Poprostu pilnujemy swoich [usunięte przez moderatora]

klzk

norma norma jest do zrobienia dziewczyny montujace tez ok oprócz [usunięte przez moderatora] które maja czas na obijanie sie widac ze im sie nudzi w pracy.

oracownica

jesli chodzi o linie xc to nie jest taka zla jak o niej mowią,wszędzie trzeba norme zrobic a sa jeszcze gorsze linie . pracowalam na zmianie [usunięte przez moderatora] i musze powiedziec atmosfera: jest super ,dziewczyny sie dogaduja poprostu co tu duzo mowic zmiana jest zgrana i widac to od razu a jesli chodzi o lidera to naprawde super dziewczyna ,odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku,kazdy kto z nia pracował napewno sie ze mną zgodzi :).

Zostaw merytoryczną opinię o Saia Burgess Poland sp zoo - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saia Burgess Poland sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Saia Burgess Poland sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Saia Burgess Poland sp zoo
2.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Józefa Cieszkowskiego 26
    42-500 Dąbrowa Górnicza