Opinie o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" w Bydgoszcz

PRACOWNIK

Jeśli ona jest kimś to ja nie wiem,według mnie to ona jest nie poczytalna.Właśnie Ewelina jest dobra i sprawiedliwa.

Istna to jest Kinga obecna brygadzistka z czekolady.Była brygadzistka nie została wygryziona tylko od dawna miała wyższe aspiracje życiowe.Praca z wydzierającymi się prostakami nie była jej szczytem marzeń.Jeśli chodzi o Ewelinę to dlaczego nie jest już brygadzistką?Strasznie na forum się wymądrza,ciekawe z jakiego powodu?Może dlatego że sporo już pracuje,jest przyjaciółką Kingi a jej facet jest kimś na Astedzie!!!! Taki ktoś zawsze się mądruje.Reszta w zakładzie to same pionki oprócz brygadzistek i kierowników.

bila

a kto to jest Istna?

Nie wnikam w twoje uczucia.Masz luzy to tak piszesz.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
obserwator

Leszek jest kochany

LECHU pseudo kierownik to głupi ,niesprawiedliwy i cyniczny.

Prośba

Czy taki pewien Pan, w okularach o inicjalach Ł.N. mógłby sie zacząc w koncu myc, bo smrod potu jaki on wydziela jest dla normalnego człowieka nie do wytrzymanaia!!!

wyprostowana bardzo szybka

Powrót do archiwum ze strony pseudo pracownika ile można o tym samym pisać kobieto czy kim ty tam jesteś przestań narzekać i zacznij pracować.

Garbata

Wszędzie się trzeba napracować bo pieniądze z nieba nie lecą .Chodzi o to żeby był szacunek do pracownika, a nie darcie mordy przez jedną brygadzistkę bez szkoły która podpaczyła i wygryzła koleżankę co musiała za chlebem za granicę jechać i pseudo kierownika( grubasa),dzisiaj weekend to wypijmy z cztery LESZKI za niego .

informacja

Zapewne kartka z informacja zostanie powieszona w dopiero w piatek ale sie juz nastawcie, ze nadchodzacy weekend do pracy- w sobote maja isc 3 zmiany!

PRACOWNIK

Jak ogłaszają Panów do pracy przyjmę to szkoda że nie informują że jeden będzie musiał pracować za dwóch. Ten drugi się śmieje i powie albo i nie powie jak wykonywać prace. Z pewnością około roku będą komentować że się ktoś na 100 procent nie nadaje.

pracownik2

Prawda jest taka że już troche ludzi sie wykruszyło w ostatnim czasie . a to że jeden robi za dwoch tu w Jago to zawsxe tak było jest i będzie

PRACOWNIK

W Jago to zwalnia się ten co pracuje za dwóch bo szybko wysiada.Pozostali się śmieją.Ciekawe kto następny?

PRACOWNIK

Dlaczego przy jednym stanowisku trzeba wykonywać prace za dwie osoby takie wymagania ma istna,co to za babsko?

LALA

Nie ważne czy komuś się podoba czy nie ważne że jest rozważna.Lepiej byś napisała o warunkach pracy jakie są a nie na forum obgadywać niewinne osoby.Zawsze się znajdzie jakiś głupiec.

Trele Morele

A ta dziewczynka z DKJ jakie ZĘBISKO. Co to jest Tyranozaur!!?? :D

my

Dlaczego ludzie z grupą nie mają żadnego wsparcia,najczęściej daje się im najcięższą pracę a jak nie to proponujecie im zwolnienie i idż gdzie indziej.To jak tak to po co przyjmujecie takich ,chyba tylko po to żeby po czasie pokazać że możecie zwalniać,że niby coś w tym zakładzie robicie.Chodzi tu zwłaszcza o tych z krótszym stażem.

WIKI

Dzisiaj przydupas Asi udaje że go plecki bolą ,ciekawe kto mu to podpowiedział ?

pracownica

Szkoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pracownica

Zostań Brygadzistką to nikt już na Forum nie będzie pisać.Postaraj się.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"