Opinie o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" w Bydgoszcz

hahaha

I dobrze róbcie róbcie. Zarobicie

wkurwiony

No i kolejny weekend w pracy za pomocą krzyków i straszenia!!!!!

xxxx

Właśnie chciałam złożyć cv w Jago ale po tych wpisach to mi się odechciało .Zresztą mam poraz kolejny przekonać się że wpisy o firmach sprawdzają się w 100%.Nadgodziny owszem za moją zgodą ale nikt nie będzie mnie zmuszał żebym tyrała każdy weekend i święta!!!Zresztą powinny być płatne 100% a w święta nawet 200%.

ciachp

czemu wafelki ktore trafiaja do biedronki sa takie brzydkie poobijane posklejane z ubytkami ? co jest tego powodem ? pracujecie tam to pewnie udzielicie odp :)

pracuś
@ciachp

bo ta blądyna w kitce nie pilnuje wafli tylko plotkuje

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Rurkowy

Tym co marudzą że nie chce im się pracować w weekendy i nadgodziny to niech się zwolnią proste .My się cieszymy że dodatkowy grosz wpadnie zawsze się przyda.Szef w zakładzie nie potrzebuje nierobów i leni tylko dyspozycyjnych pracowników .Szefie nie uginaj się my chcemy pracować i zarabiać.

Oddany pracownik.

Nie szefie nie słuchaj ich my chcemy pracować i zarabiać ,a takich leni co chcą się wczasować i odpoczywać to najlepiej się pozbyć bo i tak nie ma z takich osób pożytku.

Szefie prosimy o wolny weekend teraz! Pierwszy weekend wakacji i do tego ma byc mega upal! Zycie nie konczy sie na pracy!

Ex magazynier

haha też robiłem w jago ale na magazynie 2 lata , dzięki bogu już tam nie wrócę , w nowej pracy tez na magazynie nie dość ze obiady kupują , daja dodatki do urlopu to wekendy wolne - a jak chce przyjśc to mam zapłacone co do złotówki i jeszcze więcej płacą(na miesiąc) , prawda jest taka ze nie macie odwagi zmienić tego kołchozu na inna firme bo trzesiecie porami , trzeba czasem zaryzykować , a teraz mam beke z tej firmy i tych tu żalów :D

Pracownik Fizyczny

Witam , mam zamiar zatrudnić się w Jago , mógłby coś ktoś doradzić / dać jakieś wskazówki :) z góry wielkie dzięki :)

Piecowy

Nie ma czego mu gratulować nawet do Jago dostał się po protekcji kolegi bo tak by go nie przyjęli ,a bajki pisać jak to jest dobrze w UK to każdy potrafi .Zapewne klepie biedę tak jak każdy Polak.Jeszcze wróci z podkulonym ogonem do Jago o ile go przyjmą no chyba ze znowu mu kolega załatwi , żeby nawet do takiego zakładu jak Jago ktoś mu musiał prace nawijać to wstyd.

T.

Jełopo-robole z "Jago" tylko z zawisci hejtowac umieja i zazdroszcza ze ktos odwazyl sie rzucic ta badziewna robote w cholere, wyjechac za granice i sie mu udalo!!! Jestescie zalosni, nadal tam tyrajcie dla J.G. ktory wa was za nic!!! Dziara nie przejmuj sie debilami, gratulacje :)

Piecowy

Dziara wszyscy Cię maja w dupie nie wracaj imbecylu ,każdy już o Tobie zapomniał . Dla nas już nie jesteś Polakiem więc tyraj na zmywaku w UK Polaczku bez szkoły pracujący na obcokrajowców.

Dziara

Dziarkowski pozdrawia z UK udało mi się zmienić prace na lepszą teraz pracuje w Angielskiej piekarni i na początek mam 9 funtów na godzinę czyli po obecnym kursie funta jakieś 51 zł za 1 H a będę miał jeszcze więcej nic tylko uczyć się angielskiego i uciekać wszystko jest w waszych rękach ja niczego nie żałuję jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia jak będę w Polsce to odwiedzę Jago

koleś
@Dziara

Dziara jak byś miał jakąś robotę dla mnie w UK ,to znasz mój numer telefonu.Pozdrawiam

Kolega z pracy.
@koleś

Chyba na zmywaku ha ha ! .

BLA BLA BLA A JA PRZYCHODZĘ DO PRACY DLA PRZYJEMNOŚCI HAHAHA

Bounty
@pracownik

To ty chyba jestes masochista!

Śmieszni jesteście

Śmieszni i żałości jesteście tylko narzekać umiecie .Nawet jeżeli to co piszecie jest prawdą to nie macie szacunku do samych siebie żeby pracować w tak niegodnych warunkach , nie macie odwagi odejść ja bym w takim zakładzie nawet minuty nie pracował ,ale Wy jesteście miękkie faje i tylko się użalacie zamiast się zwolnić.

d.

Ukochali Nas na wekend ale to bylo do przewidzenia ze cos kombinuja z tym wekendem i swietem Bozego Ciala wazne zeby kierownictwo zarobilo kase . Pan Jaroslaw G i jego zonka przeciez musza zarobic by moc innym obciac troche z premi zeby inni za duzo nie zarobili . Dno dno dno! Juz normalnie w tym zakladzie nigdy nie bedzie .

Uwaga!! Ludzie ktorzy chcecie przyjsc do Jago pracowac zastanowcie sie 2x czy warto bo bedziecie zapier...c!! w swieta kazde narodowe i Koscielne takze soboty i niedziele za ktore niby zaplaci ale z premi zabierze wam potem . lepiej szukajcie gdzies indziej zatrudnienia bo tu w tym kieracie przyszlosci nie ma . Tempo jak w akordzie na tasmie i nikt z kierownikow nie zapyta czy mozecie przyjsc do pracy w dni wolne ,poprostu musicie i tyle . A jak nie to mobing zastosuja .

mowisz o zmianach tomasza sz. i jarosława g. zapewne u nich to norma

Piecowy

Weekend majowy był na 100% pomysłem zachłannych kierowników i ich pracowników przydupasów co za 100zł dodatku do wypłaty by podkapowali najlepszego przyjaciela z pracy .Taka prawda bolesna i przykra.

Szefie Ty chcesz miec normy na tym swoim starym rozje..nym!! piecu chyba zartujesz sobie z Nas na tym Twoim złomie juz nie idzie nic wiecej zrobic oprucz łomu oczywiscie . Daj go do naprawy firmie Franz Haas jeśli jeszcze jest nadzieja na naprawe czegoś takiego co nazywasz piecem waflowym . Tylko że to kosztuje ja wiem Nasi mechanicy nie powinni tego złomu ruszać tylko serwis od samego początku do konca. ludzie juz maja dość użerania sie z tym trupem. Ciekawe kogo był pomysł o wekendzie pracującym szefa czy Naszych kierowników

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"