Opinie o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" w Bydgoszcz

Należy doceniać pracownika swego, bo wkrótce nie będzie żadnego.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pracownik z wafli

Chcesz u nas pracować ? Jak masz grupę inwalidzka II lub I stopnia to przyjmą Ciebie z otwartymi ramionami . Ale ze swojej strony mogę powiedzieć że dobrze się zastanów 10x czy chcesz tu pracować będziesz (usunięte przez administratora) !! w soboty czasem niedzielę i święta podobnie jak w 4bryg.

Witam czy ktoś może mi pomóc . Chciałbym się zatrudnić jako pracownik produkcji ,ale mam wrażenie że długo bym nie zabawił u was, bo czytając opinie mam mieszane myśli czy podjąć pracę w Jago . Jestem po szkole spożywczej ,mam 30 lat nie boje się ciężkiej pracy na zmiany . Jak tak naprawdę jest tam w tej firmie? Ile można zarobić i czy naprawdę wszystkie weekendy pracujecie

Czekolada
@Nowy

Daj sobie spokój idź gdzie można ale nie tu!!. Pensja stoi od lat w miejscu szczerze mówiąc nie polecam sama mam już dość .

Gosia

Jakieś 10 lat temu miałam praktyki w tym zakładzie, raczej dobrze wspominam ale lekko nie było! Praca ciężka. Pamiętam taką panią chyba z kontroli jakości czasami sie przechadzała miała piękne perfumy takie lekkie kwiatowe ciągły sie za nią, ile bym dała za nazwę tych perfum ????????

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Macie dobre zarobki w fabryce ?

Jaś Fasola
@Michał

Gdyby były dobre to ostatnio by tylu ludzi nie pouciekało!

Rafiner-ciastownia
@Jaś Fasola

Tu uciekali , uciekają i będą uciekać ludzie to się nie zmieni , kto normalny tu wytrzyma w tym zakładzie . Sam zamierzam dać wkrótce kwity do kadr i odchodzę z tego wariatkowa.!!!

Jest oferta dla mechanika jak wygląda praca obowiązki i czy są zmiany?

Ilona

Szukałam ofert pracy do fabryki wyrobów cukierniczych Jago w Bydgoszczy, niestety na ich stronie nie ma nawet takiej zakładki, z tego co widzę. Czy pracodawca nie prowadzi naprawdę żadnych aktywnych rekrutacji?

Znajomy

Moj znajomy pracuje w tej firmie. Gdy z nim rozmawiam, mam wrazenie, ze prawo i swieta nie obowiązuja i nie należą sie tam. Gdy tylko jest jakies święto lub wolny dzien to chce się z nim spotkac lecz zawsze albo jest w pracy albo przed pracą. Pracują niczym w pogotowiu. Zeby chociaz zarobki to wynagradzaly- lecz niestety.

Znajomy
@Znajomy

P.S. znajomy nie chce powiedzieć ile zarabia, ale mówił, ze będzie podwyżka - podnosza najniższa krajową. Czyli wszystko jasne

Działają także na dowoz? Nie szukają kierowcy?

Maszynista

Trzymajcie się w tej fabryce słodkości.... Jak przejeżdżam tam od Emilia nowa albo od Bydgoszczy Wschodu to Wam zawsze trąbie.. _--_

Jak wygląda ścieżka awansu w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Czerwone winstony

nie masz możliwości awansu , chyba , że skończyłeś studia. Ale to nie gwarant ... raczej antygwarant , bo masz być zwykła mrówką zapierniczającą za to co złotogłowy Tobie da.

W związku z pandemia wirusa żądamy aby soboty były wolne!

Zdumiona

A jak są wolne soboty żądacie aby były pracujące Zdecydujcie się w końcu !!

byly pracownik

Chcem napisać że mi sie robiło dobrze w Jago. Bylem na produkcji. Praca ciezka, zmiany dwie, latem gozej bo goronco ale woda do picia byla. Pamietma taka wesolom paniom Gosie chyba z magazynu, mila i pomocna miala duzo zlota na sobie czasem krzykla i kadrowa A taka w minowkach robila papiery. Atmosfera fajna ale sie wyprowadzilem. Pozdrawiam Was dziewczyny i brygadzistow!

Joker

Nie polecam tam pracować a opowiem wam co tam się dzieje brud smród i ubóstwo nawet na środki czystości nie mają wiaderka które są tak mocno brudne trzeba wodą myć nawet płynu nie ma ludzie którzy tam pracują bardzo wredni i nie mili taki Michał Sosiński wredny człowiek nie szanuje kobiet i na każdego gadał a (usunięte przez administratora) umiał na przykład brygadzista Dominik Walczak (usunięte przez administratora) z niego był sam widziałem jak groził pracownicą kierownicy nawet nic tym nie robili bo go trzymają bo dobrze robi swoją robotę taka krzykaczka tam pracuje też uważajcie na nią do każdego ma pretensje a (usunięte przez administratora) umie kolejny brygadzista nie pamiętam jak miał naimie taki wysoki chyba Sławek też wredny typek śmiał się z innych że gorzej robili a powinien pomagać taki łysy też pracował tam nie pamiętam imienia taki z tatuażami wiem że jego ciocia też pracowała gadał na każdego i kablowal do szefa konfident z niego był kierownicy z nich to byli (usunięte przez administratora) jeden który cała rodzina pracuje to jego żona która robi na produkcji udawała że jest kierownicką a nawet brygadzistką nie była jak ktoś przychodził nowy na taśmę i pracował z nią odrazu z mordy krzyczała wredna baba jej mąż kierownik grubas tam wszyscy kierownicy to grubasy nic nie robią drugi kierownik grubas on nsjgrubszy był 180 kg ledwo chodził a na dole gdzie robili inni to tam nie chodził bo nie miał sił a i romans miał z pracownicą w zakładzie pracy trzeci kierownik niby miły ale udawał takiego a i taki pracownik pod pseudominie snajper zawsze przychodził do pracy brudny i brzydki zawsze zapach z niego wydobywał jak coś mi się przypomni to napisze ale tak jak mówiłem wszyscy tam są wredni

Ktos
@Joker

Czekam na dalsze takie informacje ;)

Nowicjusz

Witam wszystkich chciałbym się przyjąć do pracy jestem po szkole średniej spożywczej . Na co mogę liczyć w tej pracy . Socjal itp? no i ile można tu zarobić na początek bez nadgodzin . P.S posiadam druga grupe inwalidzka od 10 lat na stałe. Proszę o odpowiedź.

Życzliwa Pani
@Nowicjusz

Młody człowieku daj sobie spokój z Jago. Tu możesz liczyć tylko na pracę i tyranie non stop i żadnych socjali , zapomnij! Proponuję jutrzenkę na Osowej górze chociaż to też podobny bałagan jak u nas w Jago. Przemyśl to dobrze ci radzę ...

Nowicjusz
@Życzliwa Pani

Dziękuję za odpowiedź ,ale jeśli tam u was jest naprawdę tak źle to co Pani tam robi ?!Ja jednak pujde za Pani poradą i złoże papiery do innej firmy . I kolegom swoim też odradze składanie CV do was ,idziemy do innej firmy cukierniczej lub branży mięsnej.

Slownik
@Nowicjusz

Pójdę się pisze

@Slownik

@Slownik Powiedz lepiej co Ty sądzisz o warunkach zatrudnienia w "Jago"? Co jaki czas mozna się tam ubiegać o podwyżkę?

Słownik
@Ilona

Ogólnie podwyżka to słowo, które w tym zagładzie nie istnieje ;)

Słownik
@Słownik

Zakładzie ;p

Czekolada
@Słownik

Podwyżka w Jago hmm!???? Co to takiego ?My tego nie znamy , może tylko pupile Pana Jana coś dostaną, bo przecież nie my murzyny. Najważniejsze zmienić sobie Auto na nowszy typ ,a murzyny niech tyrają .

Czy możemy liczyć teraz na początku nowego roku na jakieś podwyżki? Wszystkie drożeje przecież, mamy żyć na jeszcze niższej stopie życiowej??!

Starszy Ciastowy

Jak będziesz rypac wszystkie soboty w miesiącu i roku a nawet kilka niedziel zaliczasz to możesz liczyć na lepsze pieniądze i wiesz że będziesz mile widzianym w weekendy w pracy a Pan Jan napewno się ucieszy i kierownicy też.

K. T.

Czy to prawda że w tym roku mają być na święta dodatkowo bony do Tesco??

Brygadzista nowej linii wafli

Bony to tylko szefostwo kierownicy i biura dostaną a reszta paczki trochę słodyczy i trochę kielby dla zatuszowania. Ale za to odejmie z pensji pan szef . W jego robisz a nie wiesz jakie są tu akcje i przekręty jeszcze się dowiedz od starych pracowników.

ciekawy

Czy w tym zakładzie jest takie coś jak Pakiet socjalny dla pracowników? Praktyczny czy teoretyczny?

Brygadzista wafli
@ciekawy

Chłopie o jakim Ty socjalu marzysz napisz ? ?

Brygadzista wafli
@ciekawy

Dostaniesz paczki na swięta za które sam zapłacisz z wypłaty swojej , bo Pan Jan G. Odejmie Ci z pensji Socjal tutaj w Jago haha!! . Chcesz podjąć pracę w Jago przemysl to kilka razy dobrze, no chyba ze juz tu robisz? .Pozdrawiam.

W jaki niby sposób?

@Nowy

No właśnie, napiszesz jak to wypłacana pod stołem? Na umowie macie najniższą krajową a reszta jest na czarno?

Igor

Jestem elektromechanikiem. Zastanawiam się nad złożeniem CV. O kierownictwie produkcji pisaliście, a jak kierownictwo warsztatu?

Rey
@Igor

Jak chcesz aplikuj, będziesz kolejnym, którym bardzo "pracowity" będzie mógł się wysługiwać.

Igor
@Rey

"Pracowity" to kto?

Rey
@Igor

Kierownik warsztatu oczywiście

@Rey

Czy jest szansa na zatrudnienie, jak nie posiada się książeczki sanepidu?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Wyrobów Cukierniczych "Jago"