Opinie o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

ela

Dla czego podopieczna klamie, niech sobie sama pracuje za 4 zl.skoro taka dobra to dlaczego u niej pracowaly az 7 opiekunek sama jest nie dobra ja u jednej pani pracowalam 8 lat pani byla jak matka ciepla i kochajaca

majorka

Ale w tej firmie jest naprawdę fajosko, kumpel mi już nagrał temat i może od 1 grudnia tam się wkręcam. Najbardziej mnie kręci ta loteria co organizowana jest w ASS co miesiąc. Jak zaryzykujesz przy wypłatach, można zagrać w tzw. Koło fortuny, z puli która zostaje można wygrać 10.000 no albo zostać bankrutem (ale to zdażylo się tylko raz i wtedy nie dostajesz pensji) Taka dyszka do pensji to naprawdę fajna sprawa . Jest sporo fajnych nagród np. obiad przez cały miesiąc z dwóch dań, sama zupa, albo 4 dni wolne do wykorzystania w ciągu mc:) premia 200 zł, albo - 100 zł :) albo zmywanie garów co drugi dzień:) i dużo innych czasami śmieszne a dla innych mniej:)super zabawa z resztą podobno loteria jest uzupełniana i w każdym miesiącu jest jakaś dodatkowa atrakcja. I tak powinno być w każdej firmie wtedy pracownik byłby lojalny i do pracy leciałby jak na skrzydłach tak jak to dzieje się w ASS:)

Zofia

Na wstępie serdecznie pozdrawiam rudą małpę i was drodzy czytelnicy:)Pracuje w ASS kilka lat i nie nie wyobrażam sobie życia bez tej firmy.Jestem osobą w podeszłym wieku ale daje radę,nie ukrywam że na początku było ciężko [usunięte przez moderatora]mnie jak psa (usunięte przez administratora) łam 24 na dobę aż do czasu kiedy zostałam kimś ważnym teraz byle [usunięte przez moderatora]mi nie podskoczy:)Mam układy w mięsnym,pensja skromna bo tylko 4500 zł na łapkę.Także nie narzekajcie nieroby tylko weźcie się do roboty a nie stoicie pod rampą i czekacie aż kotły same wskoczą na Movano;)

OPS

Tu wszelkie pozytywy nakresla nam / ruda małpa/ jak określił zjawsko to przedmowca, bezczelnie moderuje wymianę uwag skrywajac Sie pod nic nie znaczącymi nickami.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Finance and Administration Manager
SIBELCO POLAND SP. Z O.O.
perelka

Też miałam przyjemność tam pracować i nic miłego też nie mogę napisać. Szkoda mi tylko tych starszych ludzi bo na prawdę są wspaniali. Opiekunek mają mało bo płacą marne pieniądze za które nie da się przeżyć.

Ja sobie sam wypłacam codziennie 50 dych premia taka he he.

gosc

To jest okropne ze ludzie tak wykorzystuja biednych i starszych ta \\\\\\\"agencja \\\\\\\" sie zasluguje nawet na taka nazwe . Ludzie z ktorymi podpisuje sie umowe niewiele mowia a okazuje sie ze do roboty jest znaaacznie wiecej charuje sie tam za grosze a jak sie ma jakis problem to nawet nie mozna sie nikogo poradzic baby maja gdzies pracownikow . Na dobra sprawe kazdy moze zalozyc cos takiego i pozniej ludzie sie dziwia ze tak sie traktuje starszych ludzi jak kazdy moze sie opiekowac starszymi , tylko ze tym paniom sie pomylila praca opiekunki z praca pielegniarki. Nie zwracaja za bilet ZTM jak ktos dojezdza ani za karte do telefonu bo czesto sie dzwoni do podopiecznych . A panie wola sobie papierosa zapalic niz pomoc pracownikom . pomijajac fakt ze na umowie jest ze ma sie kogos z OPSu .i na zakonczenie smieszne zdanie na umowie ze zleceniodawca ma prawo domagac sie odszkodowania za nie staranne wykonanie zlecenia - ha ! to oni powinni wyplacac odszkodawania za taka charowe !!!!! NIE POLECAM

KIEROWCA

Kasa może i mała ale pracuje się przyjemnie, tylko trzeba być ogarniętym to z każdym da się dogadać.

Irminae

Pracowałam tam z sześć lat temu i to co pamiętam. to traktowanie człowieka jak szmatę. Byłam zatrudniona w biurze, jednak robiłam wszystko to, co opiekunki. Działo się tak dlatego, że opiekunek brakowało z powodu bardzo niskich płac. Dostałam umowę zlecenie, czyli żadnego chorobowego, żadnego płatnego urlopu, ale to akurat jest dosyć częste w firmach. Jednak to, że jako młoda, 22-letnia dziewczyna odpowiadałam za to, że dziesiątki samotnych, starych i niedołężnych osób pozostawały bez żadnej opieki już nie jest normalne. W związku z tym ja i koleżanki z biura latałyśmy od mieszkania do mieszkania by zajmować się podopiecznymi, często leżącymi, nie będącymi w stanie zaparzyć sobie herbaty czy pójść do WC. W zamian dostawałam minimalne wynagrodzenie i zalecenie Rudzielca, byśmy nakłaniały podopiecznych do podpisywania papierów, że opieka jest realizowana poprawnie. A opieka nie była poprawna a skandaliczna! Czasem się okazywało, że do odwiedzenia miałam 15 osób, do ktorych po prostu wpadałam, robiłam szybkie zakupy, zrobiłam obiad i biegiem do następnej! A gdzie tu umycie takiej osoby? posprzątanie? Nie było czasu!!! Były momenty, że podopieczni pozostawali całą dobę bez opieki. Opiekunki dostawały na tamten czas ok 3 zł za godzinę, więc ja się nie dziwię, że ich brakowało. Widzę, że niewiele się zmieniło od tamtego czasu, jestem natomiast w szoku, że wciąż coś takiego funkcjonuje. Firma. która żeruje na ludziach bezbronnych i mówię tu zarówno o podopiecznych jak i opiekunkach, które w rozpaczy łapią się każdej pracy, by tylko wyżywić swoje dzieci.

iwonacar

Atmosfera STRASZNA, babsko (szefowa) okropna, zarobki - jałmużna. Ludzie nigdy nie idźcie tam do pracy.

PODOPIECZNA

DZIEWCZYNO,PODZIWIAM CIĘ.RODZICE WYCHOWALI CIĘ NA WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA,DZIĘKUJĘ W IMIENIU TYCH,KTÓRYMI SIĘ OPIEKUJESZ. STUDENTKO,ŻYCZĘ CI WSPANIALE ZDANYCH EGZAMINÓW I POWODZENIA W ŻYCIU.PODZIWIAM CIĘ. POZDRAWIAM CIEPLUTKO :)))

PODOPIECZNA

STARAŁAM SIĘ WYTŁUMACZYĆ PRAWDĘ,ALE SAMA WIDZISZ,ŻE NIC DO CIEBIE NIE DOCIERA.NIE DZIWIĘ SIĘ ZATEM,ŻE BYŁAŚ ŹLE TRAKTOWANA.W STOSUNKU DO TYCH,KTÓRYMI OPIEKOWAŁAŚ SIĘ ZŁA KOBIETO,PODEJRZEWAM ŻE JESZCZE GORSZA.SAMA WIDZISZ JAK OCENIŁA PRACĘ MIŁA STUDENTKA,ALE ONA JEST STUDENTKĄ I ZACHOWUJE SIĘ NA POZIOMIE.WSPANIAŁA DZIEWCZYNA.DOBRZE,ŻE JUŻ TAM NIE PRACUJESZ,BO NIE KRZYWDZISZ NIKOGO.ZAJRZYJ SOBIE GDZIE CHCESZ,A WÓWCZAS UDOWODNISZ SAMA SOBIE JAK NIE MASZ POJĘCIA O NICZYM,CZYLI JAKA JESTEŚ GŁUPIA.A JAKI NISKI TWÓJ POZIOM WYPOWIEDZI. MAMY JAK WIDAĆ MĄDRĄ MŁODZIEŻ. 25-LATKA,ZAWSZE ZA OPŁATĄ UMYJE MI OKNA,A JEST TAKA MIŁA ŻE ŻAŁUJĘ,ŻE NIE JEST MOJĄ CÓRKĄ.CIEBIE NIE CHCIAŁABYM NAWET MIEĆ ZA SĄSIADKĘ. POPIERAM W PEŁNI TO CO PISZE STUDENTKA,WSZYSTKO SIĘ ZGADZA.POD OPIEKĄ AGENCJI JESTEM PONAD 2 LATA,A WIĘC MOGĘ COŚ O TYM JUŻ POWIEDZIEĆ.Z TOBĄ SENSU PROWADZIĆ JAKIEJKOLWIEK DYSKUSJI,BO JEST TO BEŁKOT JAK POD BUDKI Z PIWEM.ŻEGNAM

Lidka

Podopieczna za bardzo jesteś wyszczekana żebyś nie była ruda w kamuflażu podopiecznej , wam nie można wieżyc jak psom , choć to trochę dla psa krzywdzące sformuowanie przyrównywać was do niego, natomiast wy jesteście podstepne i zachlanne na każdy grosz , więc nie wtykaj bajek o trzech złotych bo nikt ci tu nie uwierzy każdy mądry zajrzy w wasze papiery w krajowym rejestrze sądowym ,a w nich jasno stoi że rokrocznie przychodu 20 mln zysku zaś wykazujecie jedynie 2 mln po odtraceniu oczywiście wszystkich kosztów , a poza tym też ten niespełna umysłowy jak ty zajrzeć też może do internetu gdzie za parę złotych dostanie wszystkie bilanse ASS , żałosna jastes z tym swoim sciemnianiem, jakie to kanalie żyją jeszcze na tym świecie , idź lepiej dalej obrabiac swoje poletko bo po prostu szkoda słów .

Opiekunka zadowolna z pracy

Jestem opiekunką od 3 lat jest młoda bo mam 21 lat lubie ta prace i lubie pracować z ludzmi niepełnosprawnymi i strszymi. Od 3 lat nigdy nie spotkałam sie ze złym traktowaniem czy to przez podopicznych czy przez panie z biura dla mnie ludzie zawsze byli smypatyczni i życzliwi może dla tego że ja taka jestem dla innych. Dla młodej osoby na studiach ta praca jest idealna. Pesje mam zawsze na czas moze dzien dwa póżniej kiedy 10 wypada w świeto lub weekend. Znam realia tej pracy nie są to może duże pienieniądze ale ważne że są. choc niektórzy wolą nic nie robić tylko pieniądze z OPSu brać.Nie każdy nadaje sie do tej pracy trzeba mniec duzo pokory i cierpliwość różni są ludzie i różnie starość ich dopadała nie wiem jaki my bedzie za lat 60 opiekunki są różne jedne kradną jedne piją i przynoszą alkohol do podopiecznych ale nie każdy taki jest, Wszystko zeleży od człowieka jesli sie miga od pracy nie przychodzi na dyżu olewa sobie to niedziwne ze ludzie w biurze go nie lubia i nie szanują. jesli ktoś chciał by porozmawiać to mój mail iworoz18@tlen.pl

PODOPIECZNA

Ok,wyjaśnię Ci Lidka jak to działa,bo sama się zainteresowałam ,jak opiekunki nie sprawdzały się i przestałam korzystać z usług Agencji .Otóż Agencja dostaje grosze za jednego podopiecznego,grosze dosłownie.Z tego musi zapłacić Wam płace,podatek,wynająć lokal,zapłacić prowadzącym Agencję,opłacić telefony,papier do drukarek,komputery,utrzymać samochody-wszystko kupić.I martwić się aby wygrała przetarg,a chętnych takich Spółek jest ogrom,bo pracy jak wiesz nie ma.zostaje po wypłaceniu wam pensji od jednego chorego niecałe 3 zł dla Agencji-chciałybyście ją prowadzić? Proszę załóżcie Spółkę,zamiast narzekać i posmakujcie tego chleba z nędznego zarobku jaki zarobicie.Prowadzenia jakiegokolwiek interesu to praca na dzień i noc z pełną głową kłopotów.Prowadziłam i wiem.A Urzędy,kontrole itd.Macie na czas wypłacane pensje,macie płacone chorobowe,tylko umowy na rok,ale i to dobre.Sąsiadki córka pracuje po 12 godzin,świątek,piątek i w niedzielę i wiecie że nie ma umowy,żadnego ubezpieczenia,a pensji dostała 1/3,bo Pracodawca nie ma kasy.Zamienicie się? Traktowane są pracownice w taki sposób: nie podoba się,droga wolna,przyjdzie następna.Fajnie jak cholera-prawda? Zastanówcie się i..otwórzcie własny interes,a zobaczycie jak to słodko.Powodzenia !

Lidka

Fikcją jest płaca i traktowanie nas , fikcją może być i praca.Natomiast realne miliony co miesiąc gładko lądują na koncie rudej i ryżego zasilajac towarzystwo wzajemnej adoracji ,wysoko zorganizowaną spółdzielnię ,płaci nam się połowę reszta zostaje w rodzinie.Z jakiej paki? Aby góra mogła się napaść ludzkim cierpieniem? Wykorzystjac przymusową sytuację szukających pracy opiekunek jak również potrzebujących pomocy podopiecznych.Ładnie sie te mopsy że swoim ASS wpasowaly w strefę pozbawioną realnej kontroli.

PODOPIECZNA

WYOBRAŹ SOBIE ,ŻE WSZYSTKO NAPISAŁAM OD SIEBIE,CAŁĄ PRAWDĘ,BO TEGO DOŚWIADCZYŁAM,A P.[usunięte przez moderatora]NIE ZNAM.ZAINTERESOWAŁAM SIĘ TĄ STRONĄ,BO ZAWIODŁAM SIĘ NA WAS DO TEGO STOPNIA,ŻE BYŁAM BLISKA OBŁĘDU PO WASZEJ OPIECE,KTÓRA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z TYM CO POWINNIŚCIE ROBIĆ.PRZYCHODZICIE,SIEDZICIE,PIJECIE KAWKĘ LUB HERBATKĘ-PODOPIECZNEGO,PATRZYCIE NA ZEGAREK I SZYBCIUTKO DO NASTĘPNEGO.JEDYNE CO MOŻECIE I ŁASKAWIE ZECHCECIE ZROBIĆ TO ZETRZEĆ KURZ I ODKURZYĆ..RAZ NA TYDZIEŃ I TAK PRZEZ KILKA GODZIN -OD 2GODZ.WZWYŻ. A CO BOLI PRAWDA? NIECH KTÓRAŚ Z WAS TU NARZEKAJĄCYCH POWIE CO ROBI WIĘCEJ,A ZAPOMNIAŁAM..ZAKUPY ,NA KTÓRYCH MOŻNA \"SKUBNĄĆ\"PODOPIECZNEGO-PRAWDA? TU ZŁOTÓWKA,TAM 2 ZŁ.U MNIE BYWAŁO,ŻE I 50%Z PARAGONU BYŁO NIE MOJE,NAWET WCHODZIŁO PIWO .A JA JESTEM WROGIEM UŻYWEK.SAME O SOBIE WYSTAWIACIE ŚWIADECTWO TYMI BEZSENSOWNYMI WPISAMI.ZA MĄDRZE DLA WAS I UWAŻACIE,ŻE PODSTAWIONA ? ALE CHORZY NIE ZAWSZE SĄ STARUSZKAMI I TĘPAKAMI.BYWAJĄ I PO STUDIACH,ALE TO WAS NAJBARDZIEJ BOLI,ŻE MYŚLĄ-PRAWDA? JEDNO PYTANIE? DLACZEGO TAM PRACOWAŁYŚCIE,SKORO BYŁO WAM TAK ŹLE? TYLKO UWAŻAJCIE ,PRACY CORAZ MNIEJ,ŚMIETNIKI JUŻ MAJĄ KŁÓDKI,A ZBIERACZE WCHODZĄ W UKŁADY Z MIESZKAŃCAMI I MAJĄ KLUCZE.CZY WASZA POSTAWA NIE ZAPROWADZI WAS NA WYSYPISKO ŚMIECI,BO O PRACY BĘDZIECIE MARZYĆ. SZUKAJCIE KURSÓW PRZYSPOSABIAJĄCYCH WAS DO ŻYCIA ZA RZĄDÓW PO-PSL.POWODZENIAadba

Andzia

Tu ruda przeszła samą siebie ,może pomogła jej jakaś popleczniczka z ops , przyjazne wpisy zawsze sie znajdą gdy jest podbramkowa sytuacja lecz większość ma zawsze rację szczególnie po aresztowaniach [usunięte przez moderatora].Coś mają na wątrobie co się okaże niedługo...

PODOPIECZNA

Drogie Panie tu narzekające na Agencję,może małe sprostowanie.Nie piszecie nic o własnych charakterach,które czasami bywają podłe i wiele z was po prostu kradnie a za to pochwały i dobrego traktowania się nie możecie spodziewać.Otóż miałam ok.7 opiekunek,nie jestem wredna i nie stara,lecz niepełnosprawna.Opiekunki były tragiczne,myślą że osoby,którymi się opiekują-to towar poza gatunkiem i można nim pomiatać,choć same tego nie lubicie-prawda? Szefowa jest zawsze surowa i przyzwyczajcie się,że trzeba ją szanować i dobrze wykonywać swoją pracę,bo to praca ciężka ,ale pamiętajcie,że lepiej opiekować się kimś niż ktoś będzie opiekował się wami.Wy kiedyś też będziecie stare,niepełnosprawne i jeśli trafi wam się taka księżniczka jakimi jesteście będziecie na nie płakać.I jeszcze jedno,bezrobocie coraz większe ,a na was nikt nie czeka i pracy nie znajdziecie,bo większość z was nie zna języka obcego,żeby wyjechać za granicę,dlatego tu siedzicie.ja mam odmienne zdanie na temat szefów agencji w moim mieście,zbyt są tolerancyjne dla swoich pracownic.U mnie zdarzały się różne księżniczki: dwie kradły-dzieliły się wydatkami swoimi na moje konto,innej przeszkadzały ogromne paznokcie do umycia do umycia choćby wanny.Inna obraziła się,że poprosiłam ją aby sprzątnęła w szafce na dole,bo sama nie mogę się schylić,ani uklęknąć,pomimo,że przychodziła kiedy nie miała prywatki gdzie indziej i jeszcze powinnam się z tego cieszyć,że w ogóle przyszła.A więc jak widzicie Panie macie to na co zasługujecie.Nauczcie się języka i wyjedźcie za granicę,poznacie co to praca a P.[usunięte przez moderatora]będziecie błagać o zatrudnienie i same przyznacie jakie byłyście niesprawiedliwe.

Cecylia

BYŁA OPIEKUNKA - 2011-12-26 01:53:02 Witam Może zamiast narzekania , jakiś zbiorowy pozew ,ewentualnie pismo o dokładną kontrolę do inspekcji pracy czy NIKU. PIĘKNY BYŁ DZIEŃ KIEDY STAMTĄD ODESZŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!! swiatek147@wp.plNie biorą tylko dla siebie dlatego są według dzisiejszych i wczorajszych standardów nie do ruszenia - nie ma co się zaperzać bo o nie to tu chodzi , były już różne kontrole i co wykazały , choć mają sprawę i będzie problem z wywinięciem się. http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34884,10474637,Dyrektorka_w_areszcie__A_lapowkarze_pracuja_dla_urzedu.html

Zostaw merytoryczną opinię o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J - Warszawa

• Jak się pracuje w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Kandydaci do pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J