Opinie o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

ina

Witam czytelników Nie polecam pracy w Ag.Służby Społecznej stawki godzinowe są bardzo nędzne. Podopieczny który ma większą emeryturę rentę płaci dużo za 1h, zaś opiekunka zarabia grosze(usunięte przez administratora)

fasola1

calkowity brak profesjonalizmu przy zatrudnianiu ,nieznajomośc przepisów prawnych.UWAGA -ZAWIERANE UMOWY CYWILNE NIE ZAWIERAJĄ INFORMACJI O SPOSOBIE ZAPŁATY ITERMINIE WYNAGRODZENIA ZA WYKONANĄ PRACĘ .OSTRZEGAM-ostatnio warszawka zagościła w Toruniu.NIE POLECAM NIKOMU.

magiczna
@fasola1

ja tam pracowałam przez rok, na stanowisku o którym pisała zażenowana... naprawdę odradzam, to nie są i tak wszystkie obowiązki bo jest ich na 4 str. formatu A4, urlop? na jeden dzień przed planowanym mogą bez niczego Ci go cofnąć, NIE POLECAM

j.bielanska@wp.pl
@fasola1

To co napisane to kompletna bzdura.Opiekunki wiedzą za ile pracują'' 10''zł na godz.Pensja regularnie na koncie.Myślę,że te wszystkie wpisy to od osób z firm które przegrały przetarg.Trochę życzę im godności.Opiekunka z Gdyni.

Null
@fasola1

Jeśli wypłata wynagrodzenia następuję w dowolnym terminie, po 15 dniu kolejnego miesiąca, gdyż "nie wszyscy oddają karty pracy na czas" to jest to sprawa zastanawiająca. Jeżeli opiekunka jest traktowana jak człowiek "drugiej kategorii" dla Agencji Kościelaka, to jest to sprawa zastanawiająca. I na koniec, jeśli nie bierze się zleceń "jak leci", to należy liczyć się z faktem, że z czasem nie będzie ich otrzymywać. Ot tak, dla przykładu, aby pokazać co znaczy i kim jest dla Agencji Kościelaka. Zanim ktoś się zdecyduje na pracę w tej bardzo skompromitowanej już Agencji. to proszę liczyć się z konsekwencjami j. wyż. O współpracy z "urzędniczkami bez empatii" proszę zapomnieć i szukać w czasie pracy opiekunki innego miejsca zatrudnienia dla siebie.

zażenowana

Chyba uczestnicy tego forum całkiem nie zrozumieli mego przesłania: - proces rekrutacyjny pozbawiony jakiegokolwiek profesjonalizmu, - umowa cywilno-prawna, a to oznacza, iż koordynator odpowiedzialny jest za: jakość usług, które świadczą opiekunki, z tym związany jest bieżący ich monitoring i kontrola oraz monitorowanie i ocena stopnia zadowolenia samych podopiecznych, - zastępowanie opiekunki w przypadku jej absencji( sprawowanie funkcji opiekuńczych w zastępstwie), - bieżąca dokumentacja. Bądźcie sprawiedliwi i obiektywni, Waszym zdaniem 1500 zł jest wystarczającym wynagrodzeniem, przecież tak naprawdę może to być czasami praca 7 dni w tygodniu!!! Sami przecież na ogół nie jesteście zadowoleni z warunków pracy w tej firmie! Serdecznie wszystkich pozdrawiam:)

Prawnik

czrnyszerszen - 2013-08-01 17:17:13 Chamstwo ....oraz (usunięte przez administratora) div>Paragraf 8 pkt. 2 regulaminu: "Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum GoWork.pl, rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum GoWork.pl, ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób". A wy zapoznaliście się z regulaminem :-)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik Instalator AV
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Przedstawiciel handlowo-techniczny
Rzeszów
Clima Gold
Rodzina

Opiekunka z Agencji zajmuje się moją niepełnosprawną babcią. Wcześniej babcią zajmowały się opiekunki z innej firmy i było tragicznie. Odkąd przychodzi opiekunka z Agencji w moją babcię wróciło życie, a ja spokojnie mogę wychodzić do pracy pewna, że babcia ma zapewnioną dobrą opiekę. Ja przychodzę do biura Agencji raz w miesiącu i zawsze trafiam na bardzo miłą obsługę.

straszny dwór

Co wy wypisujecie za durnoty. Całkiem dobra firma i ludzi ma dobrych. Do mojej mamy przychodzi opiekunka i jest w porządku. Polecam.

Normals2

Zgadzam się z poprzednikiem, kto chce mieć kasę i nic nie robić niech szuka pracy w polityce. Ja pracuję w pośrednictwie pracy i powiem tylko tyle, są sensowne osoby które naprawdę szukają pracy i takie, które czepiają się wszystkiego, a same nie wiele potrafią. Czasem to naprawdę ręce opadają.

Normalny

To co pisze Zażenowana nie najlepiej o niej świadczy jako kandydatce szukającej pracy. Chyba nie zna aktualnej sytuacji na rynku pracy. Myśli, że 3 obowiązki to strasznie duuuużo, taaaka odpowiedzialność, no normalnie straszne oczekiwania, nie będzie czasu na kawkę i ploteczki.

opiekun

Nie Rozumiem wypowiedzi innej podopiecznej na Temat opiekunek. Nam niklt niee placi za dojazdy do podopiecznych dla nas liczy Sie kazda Minuta Bo dyzurow dziennie jest kilka . Narzeka pani Na opiekunki tyle ze My wykonujemy prace, Ktore nie sa wyznaczone w decyzji a jednak Ja to robie a pani Narzeka na opiekunki tyle Ze podopieczne bywają bardzo kaprysne. I uwazaja opiekunki za Sluzace Bo im Sie pomoc Nalezy i mamy wykonywac ich rozkazy. ja Mam swoich podopiecznych z ktorymi mam Swietny kontakt wspolczuje tym opiekunkom ktore maja hrabianki a Nie ludzi podopieczne powinny byc bardziej Mile I wyrozumiale bo urabiamy sie za pare groszy. bb

zażenowana

koordynator usług opiekuńczych-pracownik socjalny, aż tak nie jestem zdesperowana, żeby zgodzić się na takie warunki-żenada, omijajcie to miejsce z daleka!

zażenowana

Zgadzam się z moją poprzedniczką. Rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie jest absolutnie nieprofesjonalna. Pani, która ze mną się umówiła na dany termin i godzinę wcale się nie pojawiła. Zastępowała ja osoba, która w ogóle się nie przedstawiła, rozmawiała ze mną od niechcenia. Warunki pracy, które mi zaproponowała na stanowisko pracownika socjalnego były śmieszne: umowa cywilna, nienormowany okazuje się czas pracy, ponieważ jak mi wyjaśniła w sytuacji, kiedy opiekunka nie będzie mogła przybyć do klienta ja musiałabym ja zastąpić, monitorowanie i kontrola opiekunek i analiza stopnia zadowolenia beneficjentów z usług opiekuńczych, prowadzenie dokumentacji, wywiady środowiskowe, itd. Jak widać zakres obowiązków bardzo szeroki za całe 1500 zł netto!!! Mieliście wszyscy racje, omijajcie te pseudo agencję szerokim łukiem czytelnicy tego postu!!!

kandydatka

Ostatnio byłam w tej spółce na rozmowie o pracę stanowisko "młodsza księgowa". Moja opinia jest następująca: - bardzo bardzo niska pensja, a lista wymagań długa, - osoba, która mnie rekrutowała uważam, że nie zachowała się profesjonalne, bo się nie przedstawiła, ani nie podała ręki na powitanie, - atmosfery nie znam, ale firma, a raczej jej pracownik zrobił na mnie słabe wrażenie.

ORIENT

TO DEFINITYWNY KONIEC AGENCJI , TRZEBA ROZEJRZEĆ SIE ZA INNA ROBOTĄ !

inna podopieczna

Do mnie przyszła opiekunka, która jak się zrobił przeciąg i otworzyło się okno, potrafiła powiedzieć "pani zamknie, bo zimno", a ja chodzę o kulach i trudno mi jest wstać z krzesła. Zakupów nie chciała robić żadnych ("ja po zakupy to nie chodzę, proszę pani"), a zdjęcie prania z suszarki i poskładanie go (nawet bez wkładania do szafy) zajmowało jej półtorej godziny. Nie byłam dla tej pani jak matka - po dwóch tygodniach poprosiłam o zmianę opiekunki i uważam, że i tak długo wytrzymałam.

inna podopieczna

Tak, opiekunki bywają tragiczne. "Dlaczego pani nie sprząta w tym kącie? Bo to trzeba odsunąć krzesło". Albo: "Spóźniłam się dwie godziny? No tak, ale ja pracuję, a pani cały dzień odpoczywa". Albo (przy pierwszym spotkaniu): "Mnie się w ogóle nie opłaca do pani przyjeżdżać". A to i tak najsympatyczniejsze sytuacje z tych niesympatycznych. Ja rozumiem, 4,50 za godzinę i niewdzięczna praca, ale podopiecznych wykorzystuje się na każdym kroku. I na tym to polega - tu się urwie godzinę, tam 40 minut, tu się rzuci zakupy albo obiad na stół, weźmie podpis na karcie i chodu! Przypuszczam, że dzięki temu w ogóle znajdują się chętne do pracy w Agencji, bo panie mające serce do tej roboty widziałam w ciągu prawie 15 lat dwie. Czy szefostwo o tym wie? Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, no skąd?

Opiekun

Podopieczni ok, podopiecznymi; wszystko pięknie ładnie, ale gdzie normalna pensja ,a przede wszystkim UMOWA O PRACĘ ???

opiekun

Podnośmy kwalifikacje , zdobywajmy coraz więcej wiedzy i zarabiajmy za Bardzo ciężką pracę fizyczną jak i psychiczną 4zl./h netto, a może być i mniej, Polakom więcej do szczęścia nie potrzeba + umowa zlecenie. Jedyne sensowne rozwiązanie to wyjazd z tego kraju; i to szybko ,bo jak wejdzie euro, to nasze place będę wynosić 200-300 euro miesięcznie. hahahah.

Opiekunka

Ja pracuje w ASS prawie dwa lata cud że tyle wytrzymałam:)ale za to mam tak zajebistych podopiecznych że już lepiej trafić się nie da są po prostu rewelacyjni:) za swoją pracę powinnam dostać ekstra premie od firmyi za te pochwały które zbieram:) praca nie najgorsza jest i się wcale przy tym nie na męczysz tylko mogli by podnieść pensje pracownikom i płacić za urlopy bo jednak praca momentami jest ciężka(pielęgnacyjny dyżur)-ale tak to ok.pozdrawiam moja ukochaną szefowa z kwiatowej:)

Drodzy Polacy, Pracujemy za 1 euro, może by tak zmniejszyć jeszcze stawkę, a najlepiej pracować za darmo :-) chyba nam nic nie zaszkodzi :-) umowa zlecenie jest też bardzo dobra :-) godzimy się na to i nie ma co narzekać :-) Więc Ostro do roboty .

Matka Boska i przyjaciele z podziemia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamy życzenia spokojnych i radosnych doznań smakowych, aby wasze karpie obtoczone były w panierce którą stosujemy od lat:) oraz pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową pracę i współpracę W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T

Zostaw merytoryczną opinię o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J - Warszawa

• Jak się pracuje w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Kandydaci do pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J