Opinie o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

BYŁA OPIEKUNKA

Witam Może zamiast narzekania , jakiś zbiorowy pozew ,ewentualnie pismo o dokładną kontrolę do inspekcji pracy czy NIKU. PIĘKNY BYŁ DZIEŃ KIEDY STAMTĄD ODESZŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez administratora]

gracz

Poszukuje ludzi chcących porozmawiać o ASS. Proszę o kontakt mailem:[usunięte przez administratora]

GOŚĆ

HA KAWAŁ RURY Z RUDEJ I TYLE (usunięte przez administratora) NIE PIENIĄDZ TAM SIĘ ZAROBI KAŻDY SIĘ BOI ODEZWAĆ BO WYJEBIE BO Z PRACY PANI PREZES KIEROWCY POWINNI SIĘ POSTAWIĆ I CIEKAWE CO BY ZROBIŁA NA ROWERZE BY ZAPIERDALAŁA Z OBIADAMI HAHAHA :)

ircia

Ludzie omijajcie ta firme szerokim łukiem......Jesli chcecie być wyrobnikami i tyrac za 4 zł netto na wyjazdy tej rudej baby i kolejne operacje plastyczne [ i tak nie pomagaja]. to prosze. Pracowalam 2 lata i to czego doswiadczylam to ponizanie, charówa od rana do wieczora bez dna wolnego. Kolejne umowy na zlecenie....A gdzie kodeks pracy????? To jaka jest praca u Kościelakowej to tylko nadaje sie do telewizji.....

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator bocznego wózka widłowego
Hapert
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Poniżanie jak za czasow ,,Ziemi Obiecanej\'\' To rude babsko zarabia na naszej krwawicy a my pracujemy za 7 zł brutto na umowy zlecenia lub o dzieło. W święta i niedziele za taką sama stawke Zero szacunku ODRADZAM PRACE.Ja wytrzymałam 3 miesiace. Wole być bezrobotna , niz poniżana w Agencji Słuzby Społecznej.Urlopy jak z łaski BEZPŁATNE. Inspekcja pracy powinna sie dobrac jej do (usunięte przez administratora)

Zwalniani są by się za dużo nie nauczyli i czegoś niestosownego nie podejżeli , bo to wielka tajemnica tak jak ogromne są pieniądze przez firmę przepływające , jesteście tylko wyrobnikami nie znającymi dnia ani godziny dlatego nikt z wami się nie liczy i liczyć nie będzie pracujecie tylko po to by był przepływ pieniądza , bez szacunku dla wykonującego pracę A dyrektor Lech dostał za Wasze poniżanie nawet krzyż zasługi od prezydenta komorowskiego więc widocznie mu się należało a wy jak zwykle nie macie racji więc mordę w kubeł i do roboty Dokładajcie swoją cegiełkę na roczne przychody 20 mln i zysk co najmniej 2 mln , któś musi to robić , padło na was.

Kasia widzę, że Twoja wypowiedź jest stosunkowo "świeża". Widzę, że w Agencji dzieje się coraz gorzej, jeżeli może być jeszcze gorzej. Cała Agencja działa prowizorycznie, żenująco niskie płace opiekunek, organizatorzy wychodzący z siebie, żeby zapewnić pomoc. Przekręty finansowe, traktowanie pracowników bez jakiegokolwiek szacunku. Mam szczerą nadzieję, że ktoś podejmie odpowiednie kroki prawne w stosunku do firmy państwa Kościelak - monopolisty na rynku usług opiekuńczych

Mocny

Ta pani ma jakieś układy.Wszystkie kontrole są przygotowane .Panie na Zawiszy uważają że to jest ich prywatny folwark !!! Ludzie po parę lat pracują na umowę o dzieło,następnie są zwalniani bez podania przyczyny !!!

cytat "ale przeciez dalismy Wam podwyzke za prace w swieta i weekendy teraz macie 60pln a nie 50pln":):) pozdrawiam

kasia

pracodawca traktuje opiekunki jak maszynki do zarabiania pieniedzy płaca dziadoskie pensje po ok.7 zł brutto za godz.z ops dostaja ok.12 wyzysk praca non stop bez urlopów ,akurat na rudą panią nie mogę powiedzieć złego słowa dla mnie zawsze miła i uprzejma a pracuje od 4 lat najmilsza jest pani magda tylko pewnie długo nie popracuje

W pełni podzielam słowa zapewne swojego kolegi wręcz rewelacyjnie to ujął słowami to co się tam dzieje to jest (usunięte przez administratora) chore (usunięte przez administratora) się w soboty niedziele święta jak w normalne dni 11 listopada wg Pani [usunięte przez administratora] to jest święto wojskowe a dla cywila normalny dzień pracy a i jeszcze sprawa jakiej kolega nie poruszył to temat wypłat... Pieniądze które powinny być wypłacane z końcem miesiąca wypłacane są nieraz z poślizgiem 3-5 dni. Dziewczyny z biura z powsińskiej są zajebiste i niektóre panie na kwiatowej

anonim - 2011-01-26 08:04:46 RHCP - 2011-01-25 22:57:15 UWAGA ! ! ! Firma prowadzona przez jaskiniowców bez jakiegokolwiek szacunku do kogokolwiek i czegokolwiek! W słowniku wyrazów brzydkich niema odpowiednich obelg żeby opisać to co się tam wyprawia z ludźmi. Każdemu kto chciałby podjąć tu pracę powinna zapalić się lampka ostrzegawcza. To praca tylko na umowę zlecenie, nikt nigdy nie był i nie będzie tam pracownikiem, tylko śmieciem. Pani prezes już sfiksowała i chce do takiego stanu doprowadzić pracowników. Oferta pracy dla kierowców przewiduje przeróżne nieodpłatne atrakcje(oczywiście po godzinach pracy), np. odbieranie śmieci z domu, odśnieżanie posesji (niestety tylko zimą!), wożenie członków zarządu (i nie trzeba podpaść żeby ich wozić! w cenę wliczone słuchanie farmazonów) pracę w tak normalne dni jak 1.01, 6.01, św. wielkanocne 11.11, 25.12, 26.12, plus wszystkie soboty i niedziele, jak w zakładzie pracy ciągłej (całe 60PLN za każdy taki dzień). Rudy babsztyl wygląda i zachowuje się jakby wyskoczyła wprost z MUPPET SHOW. A pozostałe aspekty pracy oprócz pensji są OK. Tak więc podsumowując jeśli lubisz być poniżany, gnębiony, gno...y, lubisz jak nie szanują twojej pracy i twojego czasu to ta ROBOTA jest w sam raz dla CIEBIE! A ja właśnie wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną. Po tym co przeczytałam, umieram z ciekawości co mi powiedzą. Chociaż po takich wiadomościach mam już pewną wiedzę i przewagę. Dobrze ktoś kiedyś napisał, że rozmowa kwalifikacyjna to tak jak byś szedł na wojnę. Teraz nie mam żadnych wątpliwości to będzie wojna. Ciekawe kto wygra? Przyjma jak kazdego:)

Agata - 2011-01-16 19:25:07 nie mogę nic dobrego napisac o pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J . :-( . Bardzo niesympatycznie Ja nie mogę Was zrozumieć. Piszecie,że takie okropności się dzieją, że wyzwiska, że poniżanie. Przecież to typowy MOBING. Dlaczego nikt z Was nie wpadł na pomysł, aby złożyć pozew zbiorowy na ta panią, albo choćby zgłosić to do Inspekcji Pracy. Przecież tak dalej być nie może. Odchodzicie stamtąd i co zmienia się w Waszym życiu - NIC. A dla satysfakcji własnej powinniście działać i to prężnie, aby takie osoby eliminować z rynku pracy.

RHCP

Agata

zgadza sie nic nie potrafi tylko sieje zament,wszyscy to debile idioci itp maly zasub nawet slownictwa a to skandal bo ludzie starzy to godni starosci-pracownicy traktowani przedmiotowo bez szacunku sama sobie tylko lwio dorabia to dziwne nie boji sie jeszcze tak tam poczynac ,ale dzban wode nosi puty............

Agata

Brak szacunku do pracowników przez rude babsko

PAULINKA

ODRADZAM PRACY w HR o ile w ogóle to tak można nazwać! Bardzo nie miła atmosfera, pensja mała, traktowanie człowieka ....bardzo złe. OKROPNOŚĆ.

Zostaw merytoryczną opinię o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J - Warszawa

• Jak się pracuje w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Kandydaci do pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J